X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1016 1482

    Wysłany: 22 września 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Nie slyszalam o takich testach domowych z krwi. Moze w ramach testowania czegos nowego dla tej grupy powinnas kupic i sprobowac :P :)

    Anglia rządzi się swoimi prawami. Beta w przychodni nie ale za to takie cuda maja 😂 nie kuś, nie kuś bo skusisz 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2023, 20:32

    Virginia lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1449 3330

    Wysłany: 22 września 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    haha, widze, ze sie zlamalas :)

    10dpt dobra beta to mysle, ze powyzej 100. Ale jak zawsze, musisz zrobic kolejna po 2 dniach, zeby zobaczyc czy sa dobre przyrosty. Nie takie cuda widzialo to forum :)

    a bedziesz robic sikanca w weekend czy teraz bedziesz sie trzymac do bety?




    Moja beta 10 dpt wynosiła 48,60.

    Gdzie jej było do 100 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2023, 20:56

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1016 1482

    Wysłany: 22 września 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny „zamykam internety” i już więcej nie czytam i nie szukam bo im więcej szukam tym więcej się nakręcam a miałam tego nie robić 🙈 jutro idę z mężem na randkę do kina, w niedziele coś się ogarnie a od poniedziałku wracam do pracy wiec jakoś czas mi zleci i doczekam do tej bety 😂💪

    Virginia, Magra3, Ewa3bit, I gave up, mała, Monika29, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 22 września 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Moja beta 10 dpt wynosiła 48,60.

    Gdzie jej było do 100 🙈

    Haha, pamietam! Jestes jedna z tych pozytywnych historii gdzie beta byla stosunkowo niska, ale sie udalo :) Pamietam jak czekalysmy na przyrosty i chyba w pewnym momencie nawet chyba przestalas badac, zeby sie nie denerwowac? :)

    Ewa3bit, I gave up, Sas lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1449 3330

    Wysłany: 23 września 2023, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Haha, pamietam! Jestes jedna z tych pozytywnych historii gdzie beta byla stosunkowo niska, ale sie udalo :) Pamietam jak czekalysmy na przyrosty i chyba w pewnym momencie nawet chyba przestalas badac, zeby sie nie denerwowac? :)



    Badałam dość długo, bo nawet lekarz złapał się za głowę, że jeszcze robię betę. W pewnym momencie jednak, presja niskiej bety (na szczęście super przyrostów), spowodowała że na kilka dni odpuscilam sprawdzanie bety i musiałam też opuścić Internet i dać głowie spokój, bo szło zwariować. Tak bardzo chciałam wtedy wierzyć, mieć nadzieję, że się uda 😉 Przeszukalam chyba milion stron by odnaleźć pozytywne historie i chyba każdą taką historię mam jako screen na telefonie. To dawalo szansę na przetrwanie tego ciezkiego momentu 🙈 Na moje szczęście☘️ dzisiaj jestem w dobrym miejscu, cieszę się, gdy czuję jak ten mój syneczek kopie mnie po brzuszku i nie mogę się doczekać jak przytulę Go do serca 💜 Jednak niech jeszcze sobie posiedzi bezpiecznie u mamusi w brzuszku 🤞



    Dziewczyny! Za wszystkie trzymam ogromne kciuki! Życzę każdej z Was pięknych, pozytywnych historii 😘 I jak to mówi mój lekarz: każdej się w końcu udaje zostać mamą. Kwestia czasu, a czasem wyboru odpowiedniej procedury. Mamy dużo do przejścia, mamy dużo do przepracowania, własnych i męża/partnera/przyjaciela/osoby wspierajacej emocji, ale czasem coś co wydaje się nam ostatecznością lub opcją, której nigdy nie wzięlibyśmy pod uwagę, okazuje się słuszną drogą do upragnionego szczęścia. Walczcie, ile tylko dacie sił, bo warto!!!


    Jeszcze jedno słówko odnośnie AZ. Trafiłam na to forum zupełnie przypadkiem, z takimi samymi dylematami jak większość dziewczyn. AZ? Że ja? Przecież IVF miało dać mi upragnione moje własne genetyczne dziecko... Miało to tylko troszkę potrwać, ale w końcu miało się udać. Niestety, musiałam.przejscmosobista żałobę i wybrać opcję (niestety tak to brzmi), która moze sprawić, że poczuję jak to jest być mamą. Wybrałam AZ i wiecie co? Dzisiaj dziękuję sama sobie (mężowi również) za swoją decyzję. Nie cofnęłabym żadnej minuty z mojego życia odkąd zdecydowałam o AZ. A czy mam dylematy, czy to moje dziecko? NIE! To jest moje dziecko! To jest mój synek! I od początku do końca moich dni będę Go kochała nad życie! On jest mój na zawsze! 🥰


    Wybaczcie rozpisanie się, ale hormony działają 🤣

    Virginia, Magra3, maxbar, ZAJĄCZEK94, En Wu, mała, Megi-x, Ewa3bit, Monika29, Sas lubią tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 987 1984

    Wysłany: 23 września 2023, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Badałam dość długo, bo nawet lekarz złapał się za głowę, że jeszcze robię betę. W pewnym momencie jednak, presja niskiej bety (na szczęście super przyrostów), spowodowała że na kilka dni odpuscilam sprawdzanie bety i musiałam też opuścić Internet i dać głowie spokój, bo szło zwariować. Tak bardzo chciałam wtedy wierzyć, mieć nadzieję, że się uda 😉 Przeszukalam chyba milion stron by odnaleźć pozytywne historie i chyba każdą taką historię mam jako screen na telefonie. To dawalo szansę na przetrwanie tego ciezkiego momentu 🙈 Na moje szczęście☘️ dzisiaj jestem w dobrym miejscu, cieszę się, gdy czuję jak ten mój syneczek kopie mnie po brzuszku i nie mogę się doczekać jak przytulę Go do serca 💜 Jednak niech jeszcze sobie posiedzi bezpiecznie u mamusi w brzuszku 🤞



    Dziewczyny! Za wszystkie trzymam ogromne kciuki! Życzę każdej z Was pięknych, pozytywnych historii 😘 I jak to mówi mój lekarz: każdej się w końcu udaje zostać mamą. Kwestia czasu, a czasem wyboru odpowiedniej procedury. Mamy dużo do przejścia, mamy dużo do przepracowania, własnych i męża/partnera/przyjaciela/osoby wspierajacej emocji, ale czasem coś co wydaje się nam ostatecznością lub opcją, której nigdy nie wzięlibyśmy pod uwagę, okazuje się słuszną drogą do upragnionego szczęścia. Walczcie, ile tylko dacie sił, bo warto!!!


    Jeszcze jedno słówko odnośnie AZ. Trafiłam na to forum zupełnie przypadkiem, z takimi samymi dylematami jak większość dziewczyn. AZ? Że ja? Przecież IVF miało dać mi upragnione moje własne genetyczne dziecko... Miało to tylko troszkę potrwać, ale w końcu miało się udać. Niestety, musiałam.przejscmosobista żałobę i wybrać opcję (niestety tak to brzmi), która moze sprawić, że poczuję jak to jest być mamą. Wybrałam AZ i wiecie co? Dzisiaj dziękuję sama sobie (mężowi również) za swoją decyzję. Nie cofnęłabym żadnej minuty z mojego życia odkąd zdecydowałam o AZ. A czy mam dylematy, czy to moje dziecko? NIE! To jest moje dziecko! To jest mój synek! I od początku do końca moich dni będę Go kochała nad życie! On jest mój na zawsze! 🥰


    Wybaczcie rozpisanie się, ale hormony działają 🤣
    🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    I gave up, wdrodze82 lubią tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1016 1482

    Wysłany: 23 września 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może głupie pytanie ale powiedzcie mi jak to jest z tym okresem. Cykl sztuczny, wiadomo ale dziś przypada mi termin miesiączki (mam dość krótkie cykle 26 dni) a jest dopiero 5 dpt. Zawsze mówiło się ze test robi się w dniu spodziewanej miesiączki a tu u mnie jeszcze sporo czasu do tego 10dpt 🙈 miesiączka hamowana progesteronem ale jednak już powinna być to czy test nie
    powinien czegoś pokazać? 🙈

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 987 1984

    Wysłany: 23 września 2023, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczyny może głupie pytanie ale powiedzcie mi jak to jest z tym okresem. Cykl sztuczny, wiadomo ale dziś przypada mi termin miesiączki (mam dość krótkie cykle 26 dni) a jest dopiero 5 dpt. Zawsze mówiło się ze test robi się w dniu spodziewanej miesiączki a tu u mnie jeszcze sporo czasu do tego 10dpt 🙈 miesiączka hamowana progesteronem ale jednak już powinna być to czy test nie
    powinien czegoś pokazać? 🙈
    U mnie takie same cykle były co 25-26 dni ale robiłam betę 7 dpt wcześniej nie sprawdzała. Test sikany robiłam później ale ledwo drugą kreskę było widać.

    En Wu lubi tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1016 1482

    Wysłany: 23 września 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    U mnie takie same cykle były co 25-26 dni ale robiłam betę 7 dpt wcześniej nie sprawdzała. Test sikany robiłam później ale ledwo drugą kreskę było widać.

    No to raczej wstrzymam się do tej bety 10 dpt żeby się nie denerowowac ze nic nie wyszło za wcześnie. Dziękuje

    Magra3 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • mała Autorytet
    Postów: 2815 3936

    Wysłany: 23 września 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Badałam dość długo, bo nawet lekarz złapał się za głowę, że jeszcze robię betę. W pewnym momencie jednak, presja niskiej bety (na szczęście super przyrostów), spowodowała że na kilka dni odpuscilam sprawdzanie bety i musiałam też opuścić Internet i dać głowie spokój, bo szło zwariować. Tak bardzo chciałam wtedy wierzyć, mieć nadzieję, że się uda 😉 Przeszukalam chyba milion stron by odnaleźć pozytywne historie i chyba każdą taką historię mam jako screen na telefonie. To dawalo szansę na przetrwanie tego ciezkiego momentu 🙈 Na moje szczęście☘️ dzisiaj jestem w dobrym miejscu, cieszę się, gdy czuję jak ten mój syneczek kopie mnie po brzuszku i nie mogę się doczekać jak przytulę Go do serca 💜 Jednak niech jeszcze sobie posiedzi bezpiecznie u mamusi w brzuszku 🤞



    Dziewczyny! Za wszystkie trzymam ogromne kciuki! Życzę każdej z Was pięknych, pozytywnych historii 😘 I jak to mówi mój lekarz: każdej się w końcu udaje zostać mamą. Kwestia czasu, a czasem wyboru odpowiedniej procedury. Mamy dużo do przejścia, mamy dużo do przepracowania, własnych i męża/partnera/przyjaciela/osoby wspierajacej emocji, ale czasem coś co wydaje się nam ostatecznością lub opcją, której nigdy nie wzięlibyśmy pod uwagę, okazuje się słuszną drogą do upragnionego szczęścia. Walczcie, ile tylko dacie sił, bo warto!!!


    Jeszcze jedno słówko odnośnie AZ. Trafiłam na to forum zupełnie przypadkiem, z takimi samymi dylematami jak większość dziewczyn. AZ? Że ja? Przecież IVF miało dać mi upragnione moje własne genetyczne dziecko... Miało to tylko troszkę potrwać, ale w końcu miało się udać. Niestety, musiałam.przejscmosobista żałobę i wybrać opcję (niestety tak to brzmi), która moze sprawić, że poczuję jak to jest być mamą. Wybrałam AZ i wiecie co? Dzisiaj dziękuję sama sobie (mężowi również) za swoją decyzję. Nie cofnęłabym żadnej minuty z mojego życia odkąd zdecydowałam o AZ. A czy mam dylematy, czy to moje dziecko? NIE! To jest moje dziecko! To jest mój synek! I od początku do końca moich dni będę Go kochała nad życie! On jest mój na zawsze! 🥰


    Wybaczcie rozpisanie się, ale hormony działają 🤣
    ❤️❤️❤️
    Podpisuję się pod tym co napisałaś wszystkimi swoimi kończynami 🥰
    Te wszystkie nasze historie choć zupełnie inne są bardzo podobne. Morze wylanych łez, ból, cierpienie, depresja ... a potem jakiś cud i jesteśmy gdzie jesteśmy, najszczęśliwsze na świecie i już nawet czasami nie pamiętamy jak strasznie ciężko było.
    Poglaskaj swojego reprofitowego siłacza od mojego 😘

    maxbar, I gave up, Magra3, Virginia, Ewa3bit, Sas lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1449 3330

    Wysłany: 23 września 2023, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    ❤️❤️❤️
    Podpisuję się pod tym co napisałaś wszystkimi swoimi kończynami 🥰
    Te wszystkie nasze historie choć zupełnie inne są bardzo podobne. Morze wylanych łez, ból, cierpienie, depresja ... a potem jakiś cud i jesteśmy gdzie jesteśmy, najszczęśliwsze na świecie i już nawet czasami nie pamiętamy jak strasznie ciężko było.
    Poglaskaj swojego reprofitowego siłacza od mojego 😘



    Pogłaskany 🥰
    Odwzajemnił kopniakami dla cioci 😘

    mała, Magra3, Virginia, Monika29 lubią tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 24 września 2023, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No to raczej wstrzymam się do tej bety 10 dpt żeby się nie denerowowac ze nic nie wyszło za wcześnie. Dziękuje

    Potwierdzam, na sztucznym Twój normalny cykl nie ma znaczenia. Liczymy od transferu

    En Wu lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 24 września 2023, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up - to jeszcze dodam, ze te hormony w ciąży to nic do tych zaraz po porodzie. To dopiero będziesz chodzić w chmurach ❤️

    AZ to Najpiękniejszy dar jaki można dać i otrzymać. Jestem wdzięczna każdego dnia tym parom, które oddają swoje zarodki świadomie. Bo naprawdę trzeba wielkiego serca, żeby to zrobić

    Ewa3bit, mała, Monika29, En Wu, I gave up, maxbar lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3096 5574

    Wysłany: 24 września 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maxbar wrote:
    Będe prać od wtorku 😃 Szpital na prawdę super i mój lekarz też, dzisiaj byłam i mówił że teraz już tylko się mam oszczędzać i dotrwać do 38 TC ale gdyby coś się działo to się też nie martwić. Nastraszył mnie trochę,postraszył o niewydolności łożyska itp ale na razie u mnie wszystko ok 😉 oby tak do końca.
    A tak w ogóle czemu Ty nie masz suwaczka ? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 oszczędzaj się i odpoczywaj ile wlezie, już mało zostało ale ta końcówka jest zawsze najtrudniejsza . Dobry lekarz to podstawa, mi to dało bardzo duży komfort psychiczny 😊

    maxbar, Virginia lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3096 5574

    Wysłany: 24 września 2023, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I give up nic dodać nic ująć, pięknie napisane 🥰
    Zajączku u nas historia trochę inna, bo ja jestem nosicielem wady genetycznej, córka z 1 ciąży, 6 strat. Okazało się że mam tragiczne amh, szkoda nam było czasu i kasy na zbieranie moich komórek. Dr nam mówiła o az , poczytałam trochę, znalazłam to forum i dziewczyny które podchodziły do az w Reproficie i podjelismy decyzję. Kiedyś wydawało mi się to nierealne, że można adoptowanego zarodek. A dziś jak patrzę na tego słodziaka to ..... warto było walczyć o niego 🥰 to był mój pierwszy transfer 😊 trzymam kciuki za Was ✊✊✊✊
    En Wu kciuki zacisniete ✊✊✊✊

    Magra3, En Wu, I gave up, maxbar, ZAJĄCZEK94, Virginia, mała, Sas lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • maxbar Autorytet
    Postów: 742 930

    Wysłany: 24 września 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika29 wrote:
    A tak w ogóle czemu Ty nie masz suwaczka ? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 oszczędzaj się i odpoczywaj ile wlezie, już mało zostało ale ta końcówka jest zawsze najtrudniejsza . Dobry lekarz to podstawa, mi to dało bardzo duży komfort psychiczny 😊
    Nie mam ,nie wiem jak zrobić😂😂😂 Jutro 3 prenatalne😉 Czuję się trochę pewniej dzięki temu że mam takiego lekarza i będzie mi robił CC . Jestem panikarą ,dopiero bym szalała gdybym nie miała swojego ginekologa. Będziemy korzystać z doby hotelowej dla męża ,jutro rezerwuje😃 Jaki masz materac do łóźeczka ? Gdzie kupowałaś łóżeczko? Oglądam w necie ale opinie są różne i nie mam pojęcia gdzie kupić🙃

    Monika29, Magra3 lubią tę wiadomość

    6 inseminacji, 6 in vitro i tylko 4 transfery. Decyzja AZ. Maj 2022r 1AZ😔 Październik 2022 2AZ 😔 Marzec 2023r 3AZ
    5dpt beta 2,30 prog 54,32
    7dpt beta 13,80
    8dpt beta 36,30 prog 19,55
    9dpt beta 74,20 prog 66,83
    11dpt beta 222,80
    prog 31,10
    14dpt beta 802,70
    prog 30,09
    18dpt beta 3573,50
    prog 28,50
    22dpt beta 14227,70
    prog 36,70
    26 dpt ❤️
    25.04. 18,1 mm szkraba
    22.05 I prenatalne 6,3 cm
    24.07 II prenatalne 403 gram dziewczynka
    25.09.III prenatalne 1,5 kg
    21.11.2023 urodziła się córeczka🥰
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3096 5574

    Wysłany: 24 września 2023, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxbar kliknij w mój i dalej Cię poprowadzi 😊 droga ta doba dla męża? Oby tylko młody nie chciał wyjść wcześniej jak mój 🤣🤣🤣🤣🤣 łóżeczko kupiłam na vinted używane za 100 zł, takie najprostsze z IKEA, a materac zaraz wstawię Ci linka. Jeżóweczka ma taki sam, zresztą kupiłam go bo ona go znalazła, wyczytała na innym wątku. Póki co młody śpi jeszcze w dostawce. To było zabawne bo na początku młody i spaliśmy w dużym pokoju , po 1 tyg przestawiliśmy wszystko w sypialni pod młodego a ja w płacz że on jest za mały żeby spać samemu w łóżeczku 🤣 w 30 Mon znalazłam dostawke, pojechałam i kupiłam 😅 dokupiłam nowy materac i jest ok.
    https://allegro.pl/oferta/materac-hilding-dobranocka-60x120-dzianina-9266244949

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2023, 15:22

    Ewa3bit, Magra3, maxbar lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 987 1984

    Wysłany: 24 września 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika29 wrote:
    Maxbar kliknij w mój i dalej Cię poprowadzi 😊 droga ta doba dla męża? Oby tylko młody nie chciał wyjść wcześniej jak mój 🤣🤣🤣🤣🤣 łóżeczko kupiłam na vinted używane za 100 zł, takie najprostsze z IKEA, a materac zaraz wstawię Ci linka. Jeżóweczka ma taki sam, zresztą kupiłam go bo ona go znalazła, wyczytała na innym wątku. Póki co młody śpi jeszcze w dostawce. To było zabawne bo na początku młody i spaliśmy w dużym pokoju , po 1 tyg przestawiliśmy wszystko w sypialni pod młodego a ja w płacz że on jest za mały żeby spać samemu w łóżeczku 🤣 w 30 Mon znalazłam dostawke, pojechałam i kupiłam 😅 dokupiłam nowy materac i jest ok.
    https://allegro.pl/oferta/materac-hilding-dobranocka-60x120-dzianina-9266244949
    Właśnie kupiliśmy ten sam materac tylko z pokrowcem lotus 🙂

    Monika29 lubi tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 24 września 2023, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. 21 wrzesnia mialam transfer z AZ ( zarodek piecio dniowy)czulam sie dobrze, troche podbrzusze mnie pobolewalo.W srode mam pierwsze pobranie krwi, nastepne w piatek.Czy w srode rano jak zrobie sikanca czy cos juz bedzie widac?
    Jak sie czulyscie po transferze?

    I gave up lubi tę wiadomość

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1161 1904

    Wysłany: 24 września 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Czesc dziewczyny. 21 wrzesnia mialam transfer z AZ ( zarodek piecio dniowy)czulam sie dobrze, troche podbrzusze mnie pobolewalo.W srode mam pierwsze pobranie krwi, nastepne w piatek.Czy w srode rano jak zrobie sikanca czy cos juz bedzie widac?
    Jak sie czulyscie po transferze?
    Aga, zazwyczaj pierwszy test z moczu dziewczyny robią 7 dpt blastocysty lub 9 dpt trzydniowca (moj przypadek). Testowanie wcześniej jest dla osób o mocnych nerwach, bo może nic nie wyjść i niczego to nie oznacza. Zreszta 7 dpt blastocysty tez może nic nie wyjść, ale zazwyczaj druga kreska już przebija. Jeśli miałaś transferowaną blastocysę, to ja bym robiła test 28 września. U mnie była blada druga kreska i jak na skrzydłach poleciałam wtedy na betę z krwi.

    EnWu, ja Ciebie nie namawiam, ale po tygodniu to bym pomyslala o teście sikanym ;)

    Aga1979 lubi tę wiadomość

‹‹ 1099 1100 1101 1102 1103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ