X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 27 września 2023, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dwa. Teraz jeszcze będzie podwójny stres jak się okaże ze bliźniaki ale kurcze jestem tak strasznie gotowa na nie. Nie mogłam mieć jednego a jak się okaże ze dwa to chyba oszaleje z wrażenia 😂😂😂
    Jest piknie :) 🤣🤣🤣

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Megi-x Autorytet
    Postów: 616 1203

    Wysłany: 28 września 2023, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    O ku**** dziewczyny!!!!!! Nie wierze!!!! Zamówiłam poczta tego nieszczęsnego sikanca. Miał dojsc jutro ale wracam z pracy i jest. lecę, robię…. Niech mnie ktoś uszczypnie!!!! Mam dwie krechy!!!! Druga jest dość mocna!!! Oszaleje chyba!!! 😃😃😃😃♥️😃😃♥️😄😄😄

    Super ✊✊

    En Wu lubi tę wiadomość

    Starania od 2018.
    05.2019 AZ - Transfer 😔
    03.2020 IVF - Transfer odwołany😔
    06.2020 Transfer 😔
    10.2020 Poronienie w 7t🥲
    01.2021 Poronienie w 6t2d🥲
    05.2021 Transfer 😔
    22.06.2021 Transfer
    03.2022 Córeczka🥰🥰
    18.01.2024 Transfers, 6dpt beta 34, prog 12.6, 8dpt beta 128, próg 10.7, 16dpt beta 1286, próg 53.1
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 28 września 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki Kochane😁 21 wrzesnia mialam transfer 5 dniowego, wczoraj pierwszy test druga kreska tyciu tyciu widac, dzisiaj test sa dwie kreski no i pierwsza beta 26 , progesteron 115
    Czy jest ok?
    Wczoraj mialam pierwsza rozmowe weryfikacyjna z lekarzem prowadzacym dr. Sieg z Invicta Gdansk,
    powiem Wam ze jestem rozczarowana rozmowa, nie spytal sie jak sie czuje itp, na moje pytania odpowiadal z wielkiej laski. Powiedzial czekac do drugiej bety i tyle.
    Taka przyjemnosc trzy minutowa kosztowala mnie 200 zl. Wiecej informacji dowiedzialam sie tutaj od was.
    Mam maly problem, mieszkam w Norwegi, pracuje jako stolarz meblowy, warunki nie sprzyjajace rozwojowi ciazy. Do piatku mam zwolnienie od lekarza rodzinnego a od poniedzialku musze cos wykabinowac. Druga beta w piatek a wynik dopiero w poniedzialek😱
    W Norwegi ciaza to nie choroba do 16 tygodnia ciazy nie pomagaja utrzymac ciazy, nie uda sie to nie.
    Dzisiaj bede dzwonic do mojej ginekolog moze ona cos wymysli, moze uda sie przyspieszyc wynik bety z piatku.

    I gave up lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 28 września 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Czesc dziewczynki Kochane😁 21 wrzesnia mialam transfer 5 dniowego, wczoraj pierwszy test druga kreska tyciu tyciu widac, dzisiaj test sa dwie kreski no i pierwsza beta 26 , progesteron 115
    Czy jest ok?
    Wczoraj mialam pierwsza rozmowe weryfikacyjna z lekarzem prowadzacym dr. Sieg z Invicta Gdansk,
    powiem Wam ze jestem rozczarowana rozmowa, nie spytal sie jak sie czuje itp, na moje pytania odpowiadal z wielkiej laski. Powiedzial czekac do drugiej bety i tyle.
    Taka przyjemnosc trzy minutowa kosztowala mnie 200 zl. Wiecej informacji dowiedzialam sie tutaj od was.
    Mam maly problem, mieszkam w Norwegi, pracuje jako stolarz meblowy, warunki nie sprzyjajace rozwojowi ciazy. Do piatku mam zwolnienie od lekarza rodzinnego a od poniedzialku musze cos wykabinowac. Druga beta w piatek a wynik dopiero w poniedzialek😱
    W Norwegi ciaza to nie choroba do 16 tygodnia ciazy nie pomagaja utrzymac ciazy, nie uda sie to nie.
    Dzisiaj bede dzwonic do mojej ginekolog moze ona cos wymysli, moze uda sie przyspieszyc wynik bety z piatku.

    Cudownie! :)
    W UK jest niestety tak samo, ciaze uznaja dopiero od 3 miesiaca. Nie wiem co Ci wszyscy lekarze upieraja sie tak na te bete. W UK w ogole nie robia takiego badania, sikance im wystarczaja. Mialas transfer w Norwegii? Porozmawiaj ze swoim lekarzem, niech Ci wpisze zwolnienie jeszcze chodziez na kilka dni do tego drugiego wyniku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2023, 08:50

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 28 września 2023, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzis rano test owulacyjny i wyszla druga kreska dosyc mocna. Ale jeszcze nie tak bardzo jak pierwsza. Wiec chyba juz jest blisko owulacji :)

    Ewa3bit, En Wu, Virginia, Joanna1212 lubią tę wiadomość

  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 28 września 2023, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Czesc dziewczynki Kochane😁 21 wrzesnia mialam transfer 5 dniowego, wczoraj pierwszy test druga kreska tyciu tyciu widac, dzisiaj test sa dwie kreski no i pierwsza beta 26 , progesteron 115
    Czy jest ok?
    Wczoraj mialam pierwsza rozmowe weryfikacyjna z lekarzem prowadzacym dr. Sieg z Invicta Gdansk,
    powiem Wam ze jestem rozczarowana rozmowa, nie spytal sie jak sie czuje itp, na moje pytania odpowiadal z wielkiej laski. Powiedzial czekac do drugiej bety i tyle.
    Taka przyjemnosc trzy minutowa kosztowala mnie 200 zl. Wiecej informacji dowiedzialam sie tutaj od was.
    Mam maly problem, mieszkam w Norwegi, pracuje jako stolarz meblowy, warunki nie sprzyjajace rozwojowi ciazy. Do piatku mam zwolnienie od lekarza rodzinnego a od poniedzialku musze cos wykabinowac. Druga beta w piatek a wynik dopiero w poniedzialek😱
    W Norwegi ciaza to nie choroba do 16 tygodnia ciazy nie pomagaja utrzymac ciazy, nie uda sie to nie.
    Dzisiaj bede dzwonic do mojej ginekolog moze ona cos wymysli, moze uda sie przyspieszyc wynik bety z piatku.

    Aga, gratuluję pozytywnego testu 😊 Z tymi zwolnieniami za granicą to jakaś masakra... może spróbuj do rodzinnego, niech Ci wypisze zwolnienie z powodu bólu kręgosłupa albo czegoś podobnego, czego nie da się sprawdzić 😉
    Trzymam ogromne kciuki za betę ✊🍀

    Ps. Byłam kiedyś pacjentką Invicty, co prawda w Gdyni ale też nie polecam - traktują pacjentki przedmiotowo, jak na taśmie produkcyjnej.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 28 września 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Zrobilam dzis rano test owulacyjny i wyszla druga kreska dosyc mocna. Ale jeszcze nie tak bardzo jak pierwsza. Wiec chyba juz jest blisko owulacji :)

    Sas, mocno wierzę, że w tym cyklu w końcu Ci się uda ✊✊ Dobrze pamiętam, że dziś masz wizytę?

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 28 września 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Zrobilam dzis rano test owulacyjny i wyszla druga kreska dosyc mocna. Ale jeszcze nie tak bardzo jak pierwsza. Wiec chyba juz jest blisko owulacji :)

    Jutro masz wizyte, wielkie kciuki zeby wszystko poszlo jak trzeba

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 28 września 2023, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Cudownie! :)
    W UK jest niestety tak samo, ciaze uznaja dopiero od 3 miesiaca. Nie wiem co Ci wszyscy lekarze upieraja sie tak na te bete. W UK w ogole nie robia takiego badania, sikance im wystarczaja. Mialas transfer w Norwegii? Porozmawiaj ze swoim lekarzem, niech Ci wpisze zwolnienie jeszcze chodziez na kilka dni do tego drugiego wyniku
    Transfer byl w Polsce, dzisiaj bede dzwonic do mojej ginekolog akurat mam polke wiec moze cos sie da zrobic.
    Wyczytalam ze Jesli praca jest w szkodliwych warunkach i pracodawca nie ma mozliwosci zapewnic mi pracy w odpowiednich warunkach to zwolnienie lekarskie.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 28 września 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Transfer byl w Polsce, dzisiaj bede dzwonic do mojej ginekolog akurat mam polke wiec moze cos sie da zrobic.
    Wyczytalam ze Jesli praca jest w szkodliwych warunkach i pracodawca nie ma mozliwosci zapewnic mi pracy w odpowiednich warunkach to zwolnienie lekarskie.

    Probuj a jak sie nie uda sprobuj moze dzwonic do swojej kliniki w Pl, niech Ci wystawia zwiolnienie na dluzej (nie wiem jak u Ciebie w pracy ale ja wystarczy ze przetlumacze zwolnienie na jezyk ang i normalnie je honoruja). Tylko musialby ktos z Twojej rodziny odebrac za Ciebie wersje papierowa zwolnienia i zaniesc gdzies do przetlumaczenia. Sporo komplikacji ale jak sie nie uda inaczej probuj moze tak

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • monester Autorytet
    Postów: 4898 4777

    Wysłany: 28 września 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Zrobilam dzis rano test owulacyjny i wyszla druga kreska dosyc mocna. Ale jeszcze nie tak bardzo jak pierwsza. Wiec chyba juz jest blisko owulacji :)
    Tylko nie z pierwszego moczu bo fałszywie za mocna wychodzi - tak było u mnie na opakowaniu napisane. Codziennie o tej samej porze ale nie z porannego moczu.

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 28 września 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Aga, gratuluję pozytywnego testu 😊 Z tymi zwolnieniami za granicą to jakaś masakra... może spróbuj do rodzinnego, niech Ci wypisze zwolnienie z powodu bólu kręgosłupa albo czegoś podobnego, czego nie da się sprawdzić 😉
    Trzymam ogromne kciuki za betę ✊🍀

    Ps. Byłam kiedyś pacjentką Invicty, co prawda w Gdyni ale też nie polecam - traktują pacjentki przedmiotowo, jak na taśmie produkcyjnej.
    Wybralam Invicte bo miala dobre opinie Jesli chodzi o zajscie w ciaze no i z Norwegi mam codziennie kilka lotow do Polski wiec bylo latwiej. Juz przy transferze pielegniarka czy tam nie wiem kim ona byla ale byla bardzo nie mila, lekarz ktory robil transfer bardzo sympatyczny. No i super jedna dziewczyna u ktorej bylam z mezem za pierwszym razem, opiekun pacjenta bardzo mila i pomocna.
    Ale ten lekarz prowadzacy to masakra.
    Mam tutaj lekarza rodzinnego polaka, na ten tydzien wypisal mi zwolnienie i powiedzial ze juz wiecej nie moze. Tutaj niestety jest inaczej niz w polsce.
    Dam rade 😂
    Maz najlepiej rano jak pokazalam jemu test to co jestesmy w ciazy😂

    Ewa3bit, Magra3, Virginia lubią tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 28 września 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Sas, mocno wierzę, że w tym cyklu w końcu Ci się uda ✊✊ Dobrze pamiętam, że dziś masz wizytę?
    Nooo mam nadzieje, ze bez tych lekow jakos lepiej to pojdzie bo rozjezdzaly mi sie wszystkie hormony. Jutro mam wizyte i to bedzie 11 dc. troche wczesnie ale jest weekend i lekarka boi sie przegapic owulacje zeby mnie przetrzymac do poniedzialku. Pewnie bedzie mi kazala znow przyjechac w pn albo wt meczace to jezdzenie zaraz poczuje sie jakbym tam miala liste obecnosci odhaczyc ale jakos trzeba przetrwac. Oby ten cykl byl szczesliwy.

    Ewa3bit, Virginia lubią tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 28 września 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Probuj a jak sie nie uda sprobuj moze dzwonic do swojej kliniki w Pl, niech Ci wystawia zwiolnienie na dluzej (nie wiem jak u Ciebie w pracy ale ja wystarczy ze przetlumacze zwolnienie na jezyk ang i normalnie je honoruja). Tylko musialby ktos z Twojej rodziny odebrac za Ciebie wersje papierowa zwolnienia i zaniesc gdzies do przetlumaczenia. Sporo komplikacji ale jak sie nie uda inaczej probuj moze tak
    Rodzina niestety ze Szczecina, mam nadzieje ze sie uda tutaj na miejscu zalatwic. Ide prywatnie wiec nie powinni robic problemu. W razie czego mam jeszcze namiar na innego polskiego ginekologa.
    A jak tam u Ciebie bo nie pamietam kiedy mialas transfer?

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 28 września 2023, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Nooo mam nadzieje, ze bez tych lekow jakos lepiej to pojdzie bo rozjezdzaly mi sie wszystkie hormony. Jutro mam wizyte i to bedzie 11 dc. troche wczesnie ale jest weekend i lekarka boi sie przegapic owulacje zeby mnie przetrzymac do poniedzialku. Pewnie bedzie mi kazala znow przyjechac w pn albo wt meczace to jezdzenie zaraz poczuje sie jakbym tam miala liste obecnosci odhaczyc ale jakos trzeba przetrwac. Oby ten cykl byl szczesliwy.

    Jestesmy na dobrej fali, same pozytywne wiesci ostatnio na forum wiec i Tobie sie uda. Wrzesniowa fala :D:D:D

    Ewa3bit, Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 28 września 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Rodzina niestety ze Szczecina, mam nadzieje ze sie uda tutaj na miejscu zalatwic. Ide prywatnie wiec nie powinni robic problemu. W razie czego mam jeszcze namiar na innego polskiego ginekologa.
    A jak tam u Ciebie bo nie pamietam kiedy mialas transfer?

    A nie dostalas zwolnienia po transferze? Mi pani doktor dala na tydzien bo tak chcialam ale bez problemu mogla dac i na dwa jak bym chciala.
    Transfer mialam 18/09, wczoraj sikaniec i 2 grube, piekne krechy, wczoraj tez robilam bete i czekam na wynik :)

    Aga1979, Magra3, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 282 101

    Wysłany: 28 września 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    InviMed Poznan. Pierwsze podejście do AZ

    Moje gratulacje! :) U którego lekarza? Długo się staraliście?

    En Wu lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 28 września 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Moje gratulacje! :) U którego lekarza? Długo się staraliście?

    Mieliśmy dwa podejścia do IVF w Anglii, nieudane, potem jedno Ivf w Pl w InviMed właśnie u dr Lewandowskiego. 0 zarodków. Pojechaliśmy na wizytę w sprawie AZ i trafiliśmy do dr Kusnierczak ponieważ dr Lewandowski był akurat na urlopie. Już na tej wizycie znalazła nam 2 zarodki i juz
    u niej zostaliśmy. Staramy się juz jakieś 6 lat licząc z początkiem starań w sposób naturalny

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 28 września 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    A nie dostalas zwolnienia po transferze? Mi pani doktor dala na tydzien bo tak chcialam ale bez problemu mogla dac i na dwa jak bym chciala.
    Transfer mialam 18/09, wczoraj sikaniec i 2 grube, piekne krechy, wczoraj tez robilam bete i czekam na wynik :)
    Wielkie Gratulacje 👏👏👏 jak to tutaj pisza oby beta duza rosla❤️
    Jesli chodzi o zwolnienie to z polski tez dali by mi na dwa tygodnie ale latwiej mi tutaj na miejscu a z lekarzem tutaj juz miesiac temu rozmawialam i zgodzil sie dac ale tylko na piec dni. W pracy mam taki maly uklad ze jak lekarz w Norwegi daje mi zwolnienie to pracodawca od miasta dostaje zwrot, mam chory kregoslup i leczylam sie na endometrioze i ze czesto chodzilam na zwolnienie to pracodawca zalatwil takie zaswiadczenie i nie jest stratny jak jestem na zwolnieniu😁
    Zaraz jade do mojej ginekolog, morze bedzie miala chwile na pogaduchy😁
    Jak sie czujesz po transferze?

  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 28 września 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Tylko nie z pierwszego moczu bo fałszywie za mocna wychodzi - tak było u mnie na opakowaniu napisane. Codziennie o tej samej porze ale nie z porannego moczu.
    No raczej robie pierwszy bo przed praca :) U mnie jest problem z owulacjami nie zawsze sa wiec jak juz taka mocna jest ta kreska to chyba jest cos na rzeczy :)

‹‹ 1104 1105 1106 1107 1108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ