X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1312 1148

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dlugo czekaliscie na dobranie ? My mamy popularne grupy krwi i jak teraz w PL bedzie sie przedlurzac to tez uderzamy tam.

    O 14 miałam konsultację online, a wieczorem o 22 dostałam maila od koordynatorki, że mają dla nas zarodek. Ja mam popularną grupę krwi, mąż mniej :)

    En Wu, Sas lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5
  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Jutro. I zobqcze co dalej. Ktora teraz nastepna w kolejce do rodzenia ? Juz sie zagubilam czy tylko ja czekam na zarodek ?

    To daj znac. Trzymam kciuki za szybkie dobranie zarodka

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Cześć kochane dziewczyny😁 Wczoraj miałam badania prenatalne, pomierzyła w zdloz i w szerz,wszystko jest ok teraz tylko czekam na wyniki krwi mam nadzieję że będą przed świętami.
    Tym razem bobo grzecznie leżał i co jakiś czas cmokał paluszka aż lekarka się śmiała.
    Natalka kiedy Ty będziesz miała wyniki?

    Ciesze sie ze wszystko u was dobrze 😁 a jak mdlosci? To juz 14 tydzien wiec powinno juz byc troszke lepiej?
    No wlasnie nie wiem kiedy, mialam dostac list z wynikami w ciagu jakichs 2 tyg ale w zeszlym tyg dzwonila moja polozna i pytala o wiek dawczyni bo to wazne do badania i myslalam ze juz ogarneli ale dzis znowu dzwonila polozna ze szpitala tym razem pytajac o to samo 🙈 wiec juz sama nie wiem kiedy dostane ten wynik. Tutaj to sa cyrki 🙈

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1461 1758

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ciesze sie ze wszystko u was dobrze 😁 a jak mdlosci? To juz 14 tydzien wiec powinno juz byc troszke lepiej?
    No wlasnie nie wiem kiedy, mialam dostac list z wynikami w ciagu jakichs 2 tyg ale w zeszlym tyg dzwonila moja polozna i pytala o wiek dawczyni bo to wazne do badania i myslalam ze juz ogarneli ale dzis znowu dzwonila polozna ze szpitala tym razem pytajac o to samo 🙈 wiec juz sama nie wiem kiedy dostane ten wynik. Tutaj to sa cyrki 🙈

    Na szczescie jestes jeszcze w miare mloda 😁 tak wiec nawet przy o wiele mlodszej dawczyni, te wyniki nie powinny byc az tak rozne w stosunku do Twojego wieku (w wypadku jakby i tak sie tam rabneli w opisie).
    O wiele wieksza jest roznica jak ma sie 40 lat, a dawczyni 20+.
    Ja musialam wybrac albo pappa albo nifty. I wybralam nifty, ale badanie dopiero za tydzien.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Na szczescie jestes jeszcze w miare mloda 😁 tak wiec nawet przy o wiele mlodszej dawczyni, te wyniki nie powinny byc az tak rozne w stosunku do Twojego wieku (w wypadku jakby i tak sie tam rabneli w opisie).
    O wiele wieksza jest roznica jak ma sie 40 lat, a dawczyni 20+.
    Ja musialam wybrac albo pappa albo nifty. I wybralam nifty, ale badanie dopiero za tydzien.

    No ja mam 32 lata, dawczyni miala 35 wiec nie ma jakiejs wielkiej roznicy ale denerwuje mnie jak to tutaj wszystko dziala. W zeszlym tyg a nawet jeszcze wczesniej dzwonila do mnie moja polozna zebym sie dowiedziala o ten wiek, co jej przekazalam i bylam swiecie przekonana ze dala znac do szpitala a dzis po ponad tygodniu dzwonia do mnie ze szpitala z tym samym pytaniem bo tamta im nie przekazala. Przeciez to jest jakas parodia. Ja juz sie spodziewałam wyniku na dniach ale w takiej sytuacji to pewnie jeszcze z tydzien albo dwa poczekam. No cyrk. Ten kraj to jest jakies stedniowiecze. Jeszcze chwila i wynosze sie stad.
    Ojej to jeszcze chwilka i dowiesz sie jaka plec 😁 ale czadowo 😁 ja musze czekac do 15 stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2023, 16:07

    Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1461 1758

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No ja mam 32 lata, dawczyni miala 35 wiec nie ma jakiejs wielkiej roznicy ale denerwuje mnie jak to tutaj wszystko dziala. W zeszlym tyg a nawet jeszcze wczesniej dzwonila do mnie moja polozna zebym sie dowiedziala o ten wiek, co jej przekazalam i bylam swiecie przekonana ze dala znac do szpitala a dzis po ponad tygodniu dzwonia do mnie ze szpitala z tym samym pytaniem bo tamta im nie przekazala. Przeciez to jest jakas parodia. Ja juz sie spodziewałam wyniku na dniach ale w takiej sytuacji to pewnie jeszcze z tydzien albo dwa poczekam. No cyrk. Ten kraj to jest jakies stedniowiecze. Jeszcze chwila i wynosze sie stad.
    Ojej to jeszcze chwilka i dowiesz sie jaka plec 😁 ale czadowo 😁 ja musze czekac do 15 stycznia


    Tutaj tez niby taka technika a u lekarza nadal nie ma opcji, zeby wpisac, ze to jest AZ. Mozna wpisac, ze dawstwo komorki, albo nasienia, ale nie mozna obu LOL

    Chcialabym miec wyniki badan przed swietami, ale nie wiem czy sie wyrobia. USG i nifty dopiero w przyszly piatek, a na te badania genetyczne mowia, ze czeka sie do 10 business days. I mojej lekarki tez nie ma przez caly tydzien przed swietami i nie wiem czy podadza mi wyniki bez niej.
    Ale bardzo chcialabym sie juz upewnic, ze jest wszystko ok i ze mecze sie z dobrego powodu :P

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Tutaj tez niby taka technika a u lekarza nadal nie ma opcji, zeby wpisac, ze to jest AZ. Mozna wpisac, ze dawstwo komorki, albo nasienia, ale nie mozna obu LOL

    Chcialabym miec wyniki badan przed swietami, ale nie wiem czy sie wyrobia. USG i nifty dopiero w przyszly piatek, a na te badania genetyczne mowia, ze czeka sie do 10 business days. I mojej lekarki tez nie ma przez caly tydzien przed swietami i nie wiem czy podadza mi wyniki bez niej.
    Ale bardzo chcialabym sie juz upewnic, ze jest wszystko ok i ze mecze sie z dobrego powodu :P

    No to tutaj podobnie. Tez tlumczylam poloznej ze adoptowalam caly gotowy juz zarodek to sie dziwila i chyba nie mogla tego ogarnac 🙈
    Jak USG w przyszlym tyg to chociaz z USG juz na miejscu sie dowiesz ze wszystko ok a na nifty mozliwe ze bedziesz musiala poczekac w takim razie, a moze a noz zrobia Ci prezent pod choinke 😁

    Virginia lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 413 411

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    O super. Przypomnin na kiedy masz termin ?
    Początek czerwca

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 413 411

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ciesze sie ze wszystko u was dobrze 😁 a jak mdlosci? To juz 14 tydzien wiec powinno juz byc troszke lepiej?
    No wlasnie nie wiem kiedy, mialam dostac list z wynikami w ciagu jakichs 2 tyg ale w zeszlym tyg dzwonila moja polozna i pytala o wiek dawczyni bo to wazne do badania i myslalam ze juz ogarneli ale dzis znowu dzwonila polozna ze szpitala tym razem pytajac o to samo 🙈 wiec juz sama nie wiem kiedy dostane ten wynik. Tutaj to sa cyrki 🙈
    Mdłości raz większe raz mniejsze, chociaż trochę się już ruszam, dzisiaj nawet odkurzyłam w domu, z przerwami ale ogarnięte,haha żebyś widziała minę mojego męża 😂
    Widzę że u ciebie w szpitalu też zakręceni😂
    Dzisiaj dostałam wiadomość o następnej wizycie, mam na 11 stycznia.
    Teraz 10 dni stresu, czy wszystko ok 🥺
    Jak tam u Ciebie samopoczucie?

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 413 411

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Na szczescie jestes jeszcze w miare mloda 😁 tak wiec nawet przy o wiele mlodszej dawczyni, te wyniki nie powinny byc az tak rozne w stosunku do Twojego wieku (w wypadku jakby i tak sie tam rabneli w opisie).
    O wiele wieksza jest roznica jak ma sie 40 lat, a dawczyni 20+.
    Ja musialam wybrac albo pappa albo nifty. I wybralam nifty, ale badanie dopiero za tydzien.
    Dawczyni ma 23 lata a ja 44, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Ja nie miałam wyboru tutaj robią tylko nafty.
    Virginia jak tam u Ciebie, mdłości choć trochę zmalały?

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Virginia Autorytet
    Postów: 1461 1758

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Dawczyni ma 23 lata a ja 44, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Ja nie miałam wyboru tutaj robią tylko nafty.
    Virginia jak tam u Ciebie, mdłości choć trochę zmalały?

    Mam wrazenie, ze jest tylko gorzej. Pewnie to jest tez wynikiem tego, ze po 4 tyg ja juz nie mam zadnych zasobow energii. Naprawde rano jak sie budze to chce mi sie tylko plakac, ze przede mna kolejny dzien :( Leki pomagaja o tyle, ze nie wymiotuje caly czas, ale kosztem totalnego przymulenia i koszmarnych nudnosci.
    Widze w sobie objawy depresji, no ale na chwile obecna i tak jedyne co mi pozostaje to przeczekanie tego wszystkiego. Mam nadzieje, ze za 2-3 tyg bedzie chociaz troche lepiej.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Mdłości raz większe raz mniejsze, chociaż trochę się już ruszam, dzisiaj nawet odkurzyłam w domu, z przerwami ale ogarnięte,haha żebyś widziała minę mojego męża 😂
    Widzę że u ciebie w szpitalu też zakręceni😂
    Dzisiaj dostałam wiadomość o następnej wizycie, mam na 11 stycznia.
    Teraz 10 dni stresu, czy wszystko ok 🥺
    Jak tam u Ciebie samopoczucie?

    Jejku wspolczuje wam tak przechodzic ciaze. U mnie poza tamtymi dwoma atakami kolki zolciowej wszystko cacy. Jestem teraz na diecie wiec czuje sie dobrze, nic nie boli, nic nie kluje. Zaluje tylko, ze prawie nic nie moge jesc a na pewno samych najlepszych rzeczy 😂🙈 Czekam na te badania krwi zeby mi potwierdzili ze to ten woreczek. Szczerze powiem ze ja sie nie martwie zbytnio tym badaniem dzidziolka. Gdzies tam w glebi serducha czuje ze moj smerfik bedzie zdrowy i tego sie trzymam, nie wyobrazam sobie inaczej. Choinka i swiateczny nastroj w domu juz jest, pierniczki upieczone. Po weekendzie pierogi. Zdecydowanie zycze kazdej kobiecie tak przechodzic ciaze jak ja (wylaczajac te dwa ataki kolki oczywiscie)

    Aga1979, Virginia, Sas, Anika1983 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Mam wrazenie, ze jest tylko gorzej. Pewnie to jest tez wynikiem tego, ze po 4 tyg ja juz nie mam zadnych zasobow energii. Naprawde rano jak sie budze to chce mi sie tylko plakac, ze przede mna kolejny dzien :( Leki pomagaja o tyle, ze nie wymiotuje caly czas, ale kosztem totalnego przymulenia i koszmarnych nudnosci.
    Widze w sobie objawy depresji, no ale na chwile obecna i tak jedyne co mi pozostaje to przeczekanie tego wszystkiego. Mam nadzieje, ze za 2-3 tyg bedzie chociaz troche lepiej.

    Trzymaj sie tam kochana zebys nie wpadla w ta depresje 😞 duzo odpoczywaj i pij duzo wody

    Virginia, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 413 411

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Mam wrazenie, ze jest tylko gorzej. Pewnie to jest tez wynikiem tego, ze po 4 tyg ja juz nie mam zadnych zasobow energii. Naprawde rano jak sie budze to chce mi sie tylko plakac, ze przede mna kolejny dzien :( Leki pomagaja o tyle, ze nie wymiotuje caly czas, ale kosztem totalnego przymulenia i koszmarnych nudnosci.
    Widze w sobie objawy depresji, no ale na chwile obecna i tak jedyne co mi pozostaje to przeczekanie tego wszystkiego. Mam nadzieje, ze za 2-3 tyg bedzie chociaz troche lepiej.
    Kochana widzę że masz tak samo jak ja miałam, dwa miesiące w łóżku, zgaga, mdłości, nic nie jadłam praktycznie i tylko spałam a tylko dla tego żeby nie czuć złego samopoczucia🥺
    Niby na początku drugiego trymestru powinno być lepiej.
    Życzę Tobie żebyś szybciutko wróciła do żywych 😘

    Virginia, Sas lubią tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 413 411

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Jejku wspolczuje wam tak przechodzic ciaze. U mnie poza tamtymi dwoma atakami kolki zolciowej wszystko cacy. Jestem teraz na diecie wiec czuje sie dobrze, nic nie boli, nic nie kluje. Zaluje tylko, ze prawie nic nie moge jesc a na pewno samych najlepszych rzeczy 😂🙈 Czekam na te badania krwi zeby mi potwierdzili ze to ten woreczek. Szczerze powiem ze ja sie nie martwie zbytnio tym badaniem dzidziolka. Gdzies tam w glebi serducha czuje ze moj smerfik bedzie zdrowy i tego sie trzymam, nie wyobrazam sobie inaczej. Choinka i swiateczny nastroj w domu juz jest, pierniczki upieczone. Po weekendzie pierogi. Zdecydowanie zycze kazdej kobiecie tak przechodzic ciaze jak ja (wylaczajac te dwa ataki kolki oczywiscie)
    Moja pierwsza ciąża (22lata temu) ja nie czułam się żebym była w ciąży a teraz to masakra😱

  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Moja pierwsza ciąża (22lata temu) ja nie czułam się żebym była w ciąży a teraz to masakra😱

    Czyli krotko mowiac dobrze ze nie planuje wiecej dzieci 🙈😂

    Aga1979, Sas, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 413 411

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Czyli krotko mowiac dobrze ze nie planuje wiecej dzieci 🙈😂
    Mąż ciągle się śmieje że będzie jeszcze następne😱
    Może jak by to było z dziesięć lat temu to moooze😁

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1524 1223

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Mąż ciągle się śmieje że będzie jeszcze następne😱
    Może jak by to było z dziesięć lat temu to moooze😁
    Najgorsze ze ten czas tak szybko ucieka.

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 987 1424

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Mąż ciągle się śmieje że będzie jeszcze następne😱
    Może jak by to było z dziesięć lat temu to moooze😁

    Moze gdyby to nie kosztowalo tyle nerwow, poswiecen i cierpienia po nieudanych probach, moze wtedy zdecydowalibysmy sie na kolejna AZ ale po tym wszystkim co przeszlismy oboje jestesmy zgodni, ze to jedno nam wystarczy. Cieszymy sie tym co mamy, ze w koncu sie udalo. No chyba ze jakims cudem uda sie naturalnie (a nie zamierzamy sie zabezpieczac🙈) ale na to marne szanse. Chociaz kto wie co bedziemy myslec za kilka lat. Poki co takie jest nasze zdanie 🙂

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1461 1758

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Moze gdyby to nie kosztowalo tyle nerwow, poswiecen i cierpienia po nieudanych probach, moze wtedy zdecydowalibysmy sie na kolejna AZ ale po tym wszystkim co przeszlismy oboje jestesmy zgodni, ze to jedno nam wystarczy. Cieszymy sie tym co mamy, ze w koncu sie udalo. No chyba ze jakims cudem uda sie naturalnie (a nie zamierzamy sie zabezpieczac🙈) ale na to marne szanse. Chociaz kto wie co bedziemy myslec za kilka lat. Poki co takie jest nasze zdanie 🙂

    Wiesz En Wu, ja to bylam tak pewna, ze bedzie tylko jedno, ze pooddawalam wszystkie dziecinne rzeczy i teraz nie mam nic 🙈 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2023, 15:55

    Sas lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
‹‹ 1187 1188 1189 1190 1191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ