Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski. Dawno mnie nie bylo ale moj polroczniak zajmuje sporo czasu do tego dom praca i caly czas cos.
    Gratuluje Jezoweczce porodu !!!! Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i te ktore czekaja na rozwiazanie. Niestety droga jest dluga i kreta ale oplaca sie :)

    Jeżóweczka, mi.nu, Virginia lubią tę wiadomość

  • Mysikrolik Autorytet
    Postów: 300 272

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Dziewczyny za mną 14 transferów
    9 nasze zarodki
    4 AZ reprofit i beta nie ruszyła
    I teraz z dofinansowanie 1 az gyncentrum katowice
    Ostatni transfer z accofil i advagraf I beta ruszyła

    Czyli wychodzi ze wina organizmu

    Zostały jeszcze 5 az w pl z dofinansowanie

    Nie mam pomału siły i czasami myślę czy nie odbije się to na moim zdrowiu

    Ale nadal nie pozwalam sobie na powiedzenie STOP

    Sił dla nas i 🤰


    To bardzo dużo przeszłaś, ale nie poddawaj się póki masz siłę 🙂. Ja z własnych komórek na dwie procedury miałam tylko jeden zarodek.
    Tak z ciekawości, ile czekałaś na zarodek w Gyncentrum? My jesteśmy Gyncentrum Kraków, pierwsza AK się udała i mamy już swoje szczęście, ale bardzo chciałabym jeszcze wrócic tam kiedyś. Ze względu na słabe nasienie, prawdopodobnie zdecydujemy się na AZ (kolejne, bo próbowaliśmy już kiedyś komercyjnie w innej klinice, ale niestety wtedy się nie udało).

    age.png
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam na zarodek 3 dni w gyncentrum katowice
    W piątek kwalifikacja a w poniedziałek telefon że jest zarodek

  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę teraz podchodzić do kolejnej kwalifikacji może też krótko Będę czekać na zarodek 🫠

    Virginia lubi tę wiadomość

  • mi.nu Autorytet
    Postów: 373 180

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Dziewczyny za mną 14 transferów
    9 nasze zarodki
    4 AZ reprofit i beta nie ruszyła
    I teraz z dofinansowanie 1 az gyncentrum katowice
    Ostatni transfer z accofil i advagraf I beta ruszyła

    Czyli wychodzi ze wina organizmu

    Zostały jeszcze 5 az w pl z dofinansowanie

    Nie mam pomału siły i czasami myślę czy nie odbije się to na moim zdrowiu

    Ale nadal nie pozwalam sobie na powiedzenie STOP

    Sił dla nas i 🤰
    Hej, czyli zarodki z Czech też nie dały rady?
    Nam z programu rządowego zostały jeszcze 3 próby z AZ bo już dwie na KD wykorzystaliśmy gdzie nie udało się uzyskać żadnego zarodka i teraz był pierwszy transfer AZ.
    Accofil miałaś wlew na endometrium czy podskórnie?

    Ona i On '84
    2011 córka, ciąża naturalna
    2013-2019 💔 4 poronienia,
    V Leiden heterozygota, MTHFR homozygota, PAI-1 homozygota, on i ona kariotypy OK
    05.2021 Klinika leczenia niepłodności
    AMH 0,3 decyzja o KD, parametry nasienia OK, 12KD ->mamy 5❄️
    07.2022 I FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    08.2023 II FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    01.2024 III FET beta 0, PGT-A ok, wlew GCS-F, Encorton, Accofil, Intralipid, Acard, Clexane
    04.07.2024 IV FET beta 0, wlew IG 15g, Encorton, Acard, Clexane
    31.07.2024 V FET beta 0, wlew IG 20g, Encorton,Acard, Ovitrelle, Clexane
    12.2024 KD, 6 komórek, brak zarodków
    01.2025 KD, 6 komórek, brak zarodków
    ❌02.2025 adenomioza-antybiotyki,Diphereline 3mce
    18.06.2025 transfer AZ, beta 0, ❄️ 4.2.2
    17.07.2025 drugie podejście AZ, beta 0 ❄️6.1.1
    08-11.25 Diphereline 😱
    10.25 Dr Jarosz
    11.12.25 💔 transfer AZ, 6dpt beta 0, ❄️ 6.1.1 po PGTA: Accofil,Prograf,Encorton,Acard,Clexane,Besins, Utrogestan,Estrofem, Nospa Forte
  • mi.nu Autorytet
    Postów: 373 180

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochane 6 dpt i pozytywny test. Dwie krechy. Jutro lecę na betę
    Gratulacje. Ładnych przyrostów bety 🤞

    Ona i On '84
    2011 córka, ciąża naturalna
    2013-2019 💔 4 poronienia,
    V Leiden heterozygota, MTHFR homozygota, PAI-1 homozygota, on i ona kariotypy OK
    05.2021 Klinika leczenia niepłodności
    AMH 0,3 decyzja o KD, parametry nasienia OK, 12KD ->mamy 5❄️
    07.2022 I FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    08.2023 II FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    01.2024 III FET beta 0, PGT-A ok, wlew GCS-F, Encorton, Accofil, Intralipid, Acard, Clexane
    04.07.2024 IV FET beta 0, wlew IG 15g, Encorton, Acard, Clexane
    31.07.2024 V FET beta 0, wlew IG 20g, Encorton,Acard, Ovitrelle, Clexane
    12.2024 KD, 6 komórek, brak zarodków
    01.2025 KD, 6 komórek, brak zarodków
    ❌02.2025 adenomioza-antybiotyki,Diphereline 3mce
    18.06.2025 transfer AZ, beta 0, ❄️ 4.2.2
    17.07.2025 drugie podejście AZ, beta 0 ❄️6.1.1
    08-11.25 Diphereline 😱
    10.25 Dr Jarosz
    11.12.25 💔 transfer AZ, 6dpt beta 0, ❄️ 6.1.1 po PGTA: Accofil,Prograf,Encorton,Acard,Clexane,Besins, Utrogestan,Estrofem, Nospa Forte
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysikrolik wrote:
    To bardzo dużo przeszłaś, ale nie poddawaj się póki masz siłę 🙂. Ja z własnych komórek na dwie procedury miałam tylko jeden zarodek.
    Tak z ciekawości, ile czekałaś na zarodek w Gyncentrum? My jesteśmy Gyncentrum Kraków, pierwsza AK się udała i mamy już swoje szczęście, ale bardzo chciałabym jeszcze wrócic tam kiedyś. Ze względu na słabe nasienie, prawdopodobnie zdecydujemy się na AZ (kolejne, bo próbowaliśmy już kiedyś komercyjnie w innej klinice, ale niestety wtedy się nie udało).

    My w tym roku dwie procedury z Ak i za każdym razem max 3dni i tel i 2 propozycje :)

    mi.nu lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi.nu wrote:
    Hej, czyli zarodki z Czech też nie dały rady?
    Nam z programu rządowego zostały jeszcze 3 próby z AZ bo już dwie na KD wykorzystaliśmy gdzie nie udało się uzyskać żadnego zarodka i teraz był pierwszy transfer AZ.
    Accofil miałaś wlew na endometrium czy podskórnie?

    A miałaś prograf? nam Sydor mówił,że ma sporo sukcesów w zwłaszcza w adopcjach (Ak, az) z prografem plus wlew z immunoglobulin :)

    mi.nu lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 958 465

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochane 6 dpt i pozytywny test. Dwie krechy. Jutro lecę na betę
    I jak tam?

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acofil podskórnie plus advagraf
    Az w Czechach bez ww leków
    Az w pl z lekami i beta ruszyła

    mi.nu, Honorka lubią tę wiadomość

  • Mysikrolik Autorytet
    Postów: 300 272

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Czekałam na zarodek 3 dni w gyncentrum katowice
    W piątek kwalifikacja a w poniedziałek telefon że jest zarodek

    O to faktycznie szybciutko. My na kwalifikacji powiedzieliśmy, że chcemy albo AK albo AZ i lekarz mówił, że komórki będą szybciej niż zarodek. A że z komórkami dawczyni wcześniej nie próbowaliśmy to zdecydowaliśmy, że to dobra opcja na pierwszą próbę z programem MZ 🙂.

    age.png
  • Mysikrolik Autorytet
    Postów: 300 272

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    My w tym roku dwie procedury z Ak i za każdym razem max 3dni i tel i 2 propozycje :)

    No to my w zeszłym roku czekaliśmy jakieś 1,5 tygodnia, ale to był czerwiec i początki refundacji, więc może też klinika była trochę zamotana we wszystkim 🙂.

    age.png
  • mi.nu Autorytet
    Postów: 373 180

    Wysłany: 29 czerwca 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    A miałaś prograf? nam Sydor mówił,że ma sporo sukcesów w zwłaszcza w adopcjach (Ak, az) z prografem plus wlew z immunoglobulin :)
    Miałam dwa transfery z Encorton i immunoglobulinami i nic nie ruszyło. Byłam u Paśnika i niestety jego zalecenia nie pomogły.
    Prograf jest bardzo kontrowersyjnym lekiem. Po tym jak zalecenia Paśnika nie pomogły, konsultowałam się u dr Litmanowicza w Warszawie. On zlecił Prograf ale nie zdecydowałam się na to leczenie. Moja dr mówiła że jego zalecenia są dosyć kontrowersyjne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2025, 20:35

    Ona i On '84
    2011 córka, ciąża naturalna
    2013-2019 💔 4 poronienia,
    V Leiden heterozygota, MTHFR homozygota, PAI-1 homozygota, on i ona kariotypy OK
    05.2021 Klinika leczenia niepłodności
    AMH 0,3 decyzja o KD, parametry nasienia OK, 12KD ->mamy 5❄️
    07.2022 I FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    08.2023 II FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    01.2024 III FET beta 0, PGT-A ok, wlew GCS-F, Encorton, Accofil, Intralipid, Acard, Clexane
    04.07.2024 IV FET beta 0, wlew IG 15g, Encorton, Acard, Clexane
    31.07.2024 V FET beta 0, wlew IG 20g, Encorton,Acard, Ovitrelle, Clexane
    12.2024 KD, 6 komórek, brak zarodków
    01.2025 KD, 6 komórek, brak zarodków
    ❌02.2025 adenomioza-antybiotyki,Diphereline 3mce
    18.06.2025 transfer AZ, beta 0, ❄️ 4.2.2
    17.07.2025 drugie podejście AZ, beta 0 ❄️6.1.1
    08-11.25 Diphereline 😱
    10.25 Dr Jarosz
    11.12.25 💔 transfer AZ, 6dpt beta 0, ❄️ 6.1.1 po PGTA: Accofil,Prograf,Encorton,Acard,Clexane,Besins, Utrogestan,Estrofem, Nospa Forte
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    I jak tam?
    Beta z dzisiaj 7 dpt 70,3

    mi.nu, Kalijot, Jeżóweczka, Virginia, Tranquilo, Ona900, Giosiek lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • mi.nu Autorytet
    Postów: 373 180

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Beta z dzisiaj 7 dpt 70,3
    Pięknie ☺️ gratulacje 🤞

    Ona i On '84
    2011 córka, ciąża naturalna
    2013-2019 💔 4 poronienia,
    V Leiden heterozygota, MTHFR homozygota, PAI-1 homozygota, on i ona kariotypy OK
    05.2021 Klinika leczenia niepłodności
    AMH 0,3 decyzja o KD, parametry nasienia OK, 12KD ->mamy 5❄️
    07.2022 I FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    08.2023 II FET beta 0, PGT-A ok; Acard, Clexane
    01.2024 III FET beta 0, PGT-A ok, wlew GCS-F, Encorton, Accofil, Intralipid, Acard, Clexane
    04.07.2024 IV FET beta 0, wlew IG 15g, Encorton, Acard, Clexane
    31.07.2024 V FET beta 0, wlew IG 20g, Encorton,Acard, Ovitrelle, Clexane
    12.2024 KD, 6 komórek, brak zarodków
    01.2025 KD, 6 komórek, brak zarodków
    ❌02.2025 adenomioza-antybiotyki,Diphereline 3mce
    18.06.2025 transfer AZ, beta 0, ❄️ 4.2.2
    17.07.2025 drugie podejście AZ, beta 0 ❄️6.1.1
    08-11.25 Diphereline 😱
    10.25 Dr Jarosz
    11.12.25 💔 transfer AZ, 6dpt beta 0, ❄️ 6.1.1 po PGTA: Accofil,Prograf,Encorton,Acard,Clexane,Besins, Utrogestan,Estrofem, Nospa Forte
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi.nu wrote:
    Pięknie ☺️ gratulacje 🤞
    Dziękuję. Teraz kolejny wynik w środę.

    mi.nu lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 958 465

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Beta z dzisiaj 7 dpt 70,3
    Ładnie. Gratulacje

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Beta z dzisiaj 7 dpt 70,3
    Super wynik ❤️❤️❤️

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nadrabian po tygodniowym urlopie. chociaz z dziecmi to zaden odpoczynek LOL

    mi.nu - bardzo bardzo mi przykro. Tak jak wspomnialas, jak mozesz to rzeczywiscie moze skorzystaj z wizyt u psychologa, zeby to wszystko sobie poukladac? Mnie takie wizyty bardzo pomogly. Jedyne co to sugerowalabym znalezienie takiego, ktory troche rozumie temat in vitro. Ciezko sie rozmawia z ludzmi, ktorzy nie znaja nawet podstaw.

    Anka84 - oczywiscie, ze pamietamy o Tobie. Dzieki, ze sie odezwalac i sciskam na odleglosc.

    Anika - jak jeszcze masz sile i panstwo placi to walcz. Zreszta ja mysle, ze same transfery to jednak nie takie samo obciazenie dla organizmu jak cala stymulacja. A wiec korona na glowe i do przodu :)

    Malutka - gratulacje. Trzymam kciuki za przyrosty

    mi.nu, Sas lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Raniez Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) którą klinikę w Małopolsce polecacie do podejścia z ak? Jestem teraz w macierzyństwie Kraków ale na chwilę obecną około roku się czeka na dawczynię …

‹‹ 1478 1479 1480 1481 1482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ