X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    eh.. może rzeczywiśćie ten encorton zaburza wyniki. Nie pomyslałam o tym. Więc w sumie to dobra wiadomośc, bo cukrzycy nie masz :) Ja teraz kolejny raz go biorę i tak, jak nigdy nie miałam problemów z tyciem - tak teraz czuje jakbym puchła. I też się denerwuje, bo tak cięzko było mi schudnąc, a tu już 3 kg z powietrza. Ale obwiniam ten encorton. A nie swoje obżarstwo :) Dziękuję za pamięć i za kciuki. Wyznaczyli mi termin na sobotę :) No zobaczymy. Za Ciebie też już mocno trzymam. Czas się dłuży - jak musimy przesuwać z różnych powodów wszystko - ale czasami lepiej pooczekać .
    Kciuki za sobotę ✊✊✊✊✊👍

    Co do encortonu miałam to samo niestety byłam i czułam się jak nadmuchany balonik. Ja przed transferem miałam już chyba z 5+ kg
    Potem w ciąży też tak było, już w 5-6 mcu byłam omraglutka na twarzy, ręce, nogi.
    Długo brałam ten encortonu i accofil ale WARTO BYŁO!!! 💗

    Jeszcze raz powodzenia! 😃

    Marmis, Virginia lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 657 613

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 19:38

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Kciuki za sobotę ✊✊✊✊✊👍

    Co do encortonu miałam to samo niestety byłam i czułam się jak nadmuchany balonik. Ja przed transferem miałam już chyba z 5+ kg
    Potem w ciąży też tak było, już w 5-6 mcu byłam omraglutka na twarzy, ręce, nogi.
    Długo brałam ten encortonu i accofil ale WARTO BYŁO!!! 💗

    Jeszcze raz powodzenia! 😃
    💗💗💗Sylvuś patrzę na stopkę, az nie moge uwierzyć że Mała już taka duża :)

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezia wrote:
    Już po wizycie ( eurofertil)
    Zlecenia : histeroskopia
    Na granicy cisza, więc możecie spokojnie jechać :) brak kontroli.

    Czekamy na zarodek, jest bardzo dużo chętnych, lekarz mówił, że w ostatnim czasie mają nawał chętnych osób do Az i KD więc czas oczekiwania ok 3 miesiące do pół roku. Może byz wcześniej lecz nie gwarantuje.
    Koszt Az 36000 koron.
    oj to faktycznie długo. W Reprofit od razu mielismy. Cena podobna za nieprzebadany - bo około 1250 euro. Ale w sumie Ty i tak teraz musisz histeroskopie zrobic, więc czas szybko zleci.

    bezia lubi tę wiadomość

    Marmis
  • bezia Autorytet
    Postów: 261 113

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorin123 wrote:
    Dzięki za informację :)
    Zasmucił mnie fakt że wydłużył się czas oczekiwania na zarodek :/
    Było szybciej, ale ze względu, że jest nas co raz więcej chętnych czas się wydłużył. Być może będzie już w styczniu, wszystko też zależy od grupy krwi

    AZ czekamy ❄️❤️ eurofertil

    AZ invimed 7.05 transfer blastki ❄️ 3AB 😔 beta poniżej 2,3

    Kiry BX brak dużo implantacyjnych

    10.20 punkcja 0 ❄️
    07.20 przerwana stymulacja
    01.20 CP
    04.19 poronienie 6 tydz
    10.16 CP
    30.09.2009 ❤️❤️ córka
    11.2007 poronienie 6 tydz
    05.2007 16 tydz ciąża obumarła 😢😢
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber wrote:
    Marmis widzę, że będziesz miała transfer.
    Będę trzymała kciuki, musi się udać.

    Twoja historia jest mi bliska, jesteś moją nadzieją.

    Na tym forum któraś dziewczyna napisała, że ktoś jej powiedział, że nie zna kobiety pochodzącej do in vitro, która nie ma dziecka. I tego się trzymajmy.
    Dla mnie to bardzo motywujące i pocieszające zdanie.

    Ja mam wizyty w grudniu, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i uda się podejść do transferu z styczniu.
    Ja te słowa napisałam.
    Ja także, co widzisz w stopce, strzelalam całe lata w pudło. Na 9 zarodków z Kd raz byłam w ciąży, która zakończyła się w 8 t. Później miałam kolejne transfery pięknych zarodków i nie piękne bety, każda 0. Podeszłam w końcu do az, ale zarodek był słaby raczej więc się nie udało. Kolejny az, zmiana kliniki ale tylko co do miejsca, bo od początku jestem w Gamecie. Najpierw w Łodzi, a później mój lekarz odesłał mnie do Gdyni. Jechałam tam po 11 zarodek, trochę z nadzieją bo wreszcie była to zmiana wszystkiego-lekarza, miejsca, także leków immunologicznych, w trochę też już mocno zmęczona. Warto było jednak posłuchać lekarza i zmienić coś. Wróciłam w ciąży, urodziłam córkę. W międzyczasie krążyłam od drzwi jednego do drugiego immunologa. Był czas, gdy jeżdżąc ciagle na transfery, przez kilka mcy nie odstawiłam Encortonu. Przytyłam mega, nie mogłam na siebie patrzeć. W końcu gdy już miałam za sobą to wszystko, odstawiłam leki, oczywicilam organizm, schudłam, wróciłam od doc Paśnika do Wilka. I pojechałam do Gdyni. Miałam jeszcze przeboje z endometrium, doczekałam więc i dotarłam tam po przerwie. Moja córka przyszła na świat gdy miałam 39 lat. Są tu dziewczyny, które walczą o pierwsze dziecko już po 40. Szanse ma każda. Ty także. Przemyśl wszystko. Wybierz klinikę, lekarza immunologa. Przeanalizuj sobie wszystko tak, abyś nie tracąc wiele czasu podeszła do et. Wygrasz to. Ale musisz walczyć🙂🍀

    Virginia, Marmis, sylvuś, Ada M lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Rozi, wilku coś Ci powiedział czy czeka na wyniki?

    Czeka na wyniki. Byłam u niego z 10 minut. Trochę mnie nastraszył, bo mówił, ze są rzeczy, które możemy poprawić, a są takie na które już nie wpłyniemy ( nie znam się na tym i trudno mi powtórzyć o czym dokładnie mówił) i ja będę pewnie tym przypadkiem, z którym nie da się nic zrobić.... 😭😭😭 mam dziś okropny dzień...

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Czeka na wyniki. Byłam u niego z 10 minut. Trochę mnie nastraszył, bo mówił, ze są rzeczy, które możemy poprawić, a są takie na które już nie wpłyniemy ( nie znam się na tym i trudno mi powtórzyć o czym dokładnie mówił) i ja będę pewnie tym przypadkiem, z którym nie da się nic zrobić.... 😭😭😭 mam dziś okropny dzień...
    Kiedyś powiedział mi podobnie. Maggi też. A zobacz, straszył a pomógł każdej z nas. Głowa do góry🥰🍀🍀🍀

    Rozi1989 lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 657 613

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 19:38

  • Timber Autorytet
    Postów: 266 388

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Ja te słowa napisałam.
    Ja także, co widzisz w stopce, strzelalam całe lata w pudło. Na 9 zarodków z Kd raz byłam w ciąży, która zakończyła się w 8 t. Później miałam kolejne transfery pięknych zarodków i nie piękne bety, każda 0. Podeszłam w końcu do az, ale zarodek był słaby raczej więc się nie udało. Kolejny az, zmiana kliniki ale tylko co do miejsca, bo od początku jestem w Gamecie. Najpierw w Łodzi, a później mój lekarz odesłał mnie do Gdyni. Jechałam tam po 11 zarodek, trochę z nadzieją bo wreszcie była to zmiana wszystkiego-lekarza, miejsca, także leków immunologicznych, w trochę też już mocno zmęczona. Warto było jednak posłuchać lekarza i zmienić coś. Wróciłam w ciąży, urodziłam córkę. W międzyczasie krążyłam od drzwi jednego do drugiego immunologa. Był czas, gdy jeżdżąc ciagle na transfery, przez kilka mcy nie odstawiłam Encortonu. Przytyłam mega, nie mogłam na siebie patrzeć. W końcu gdy już miałam za sobą to wszystko, odstawiłam leki, oczywicilam organizm, schudłam, wróciłam od doc Paśnika do Wilka. I pojechałam do Gdyni. Miałam jeszcze przeboje z endometrium, doczekałam więc i dotarłam tam po przerwie. Moja córka przyszła na świat gdy miałam 39 lat. Są tu dziewczyny, które walczą o pierwsze dziecko już po 40. Szanse ma każda. Ty także. Przemyśl wszystko. Wybierz klinikę, lekarza immunologa. Przeanalizuj sobie wszystko tak, abyś nie tracąc wiele czasu podeszła do et. Wygrasz to. Ale musisz walczyć🙂🍀

    One Twoja historia jest potwierdzeniem tego co kiedyś napisałaś. Utwierdza mnie w tym, że faktycznie warto walczyć.
    Jak możesz, to napisz mi co bylo powodem, że leczylaś się u immunologa.
    Ja mam kir AA i problem z implantacją.
    Teraz leczę się immunologiczne u prof. Malinowskiego.
    Widzę, że dziewczyny tutaj często leczą się u prof. Wilczynskiego. Powiedzcie polecacie Profesora jako immunologa?

    One lubi tę wiadomość

    Timber
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber wrote:
    One Twoja historia jest potwierdzeniem tego co kiedyś napisałaś. Utwierdza mnie w tym, że faktycznie warto walczyć.
    Jak możesz, to napisz mi co bylo powodem, że leczylaś się u immunologa.
    Ja mam kir AA i problem z implantacją.
    Teraz leczę się immunologiczne u prof. Malinowskiego.
    Widzę, że dziewczyny tutaj często leczą się u prof. Wilczynskiego. Powiedzcie polecacie Profesora jako immunologa?
    Wysłałam zaproszenie. Nie chcę tu mulić dziewczynom ;)

    18’córka❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, ja też już mocno trzymam kciuki🍀🍀🍀😘

    Marmis lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Megi-x Autorytet
    Postów: 610 1202

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci sądzicie o 5 dniowym zarodku XB/1?

    Virginia lubi tę wiadomość

    Starania od 2018.
    05.2019 AZ - Transfer 😔
    03.2020 IVF - Transfer odwołany😔
    06.2020 Transfer 😔
    10.2020 Poronienie w 7t🥲
    01.2021 Poronienie w 6t2d🥲
    05.2021 Transfer 😔
    22.06.2021 Transfer
    03.2022 Córeczka🥰🥰
    18.01.2024 Transfers, 6dpt beta 34, prog 12.6, 8dpt beta 128, próg 10.7, 16dpt beta 1286, próg 53.1
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi-x wrote:
    Ci sądzicie o 5 dniowym zarodku XB/1?
    Bardzo ladny:)
    xb1 to u nas 4aa
    hb1 to u nas 5aa

    Megi-x lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam xb1 też, myślę że jest super :d

    Megi-x lubi tę wiadomość

  • Patrycja0301 Autorytet
    Postów: 419 819

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Czy któraś z Was korzystała z dawcy nasienia? Jak wygląda cala procedura?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 07:54

    Starania od 2016
    Nieudana inseminacja
    3 próby in vitro
    Lipiec 2020 beta 185
    Upragniona ciąża 🥰
    15.11.2020 straciliśmy naszą córkę Hanie.
    14.03.2021 zabieg usunięcia mięśniaka
    Maj 2021 kolejne próby.
    21.05 rozpoczynamy krótki protokół
    1.06 pobranie komórek
    6.06 transfer zarodka.
    Niech tym razem zostanie z nami do końca ✊✊✊
    16.06 beta 132.93
    22.02.2022 przewidywany termin porodu 🥰✊✊
    8.02.2022 na świat przyszła nasza córka Paulinka ❤❤ 3145 i 56cm szczęścia 🥰
    10.012024 naturalny cud Łucja 😍 2950 i 53 cm🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest wątek o adopcji zarodków.. o invitro z nasieniem dawcy lub aid dyskutują szczegółowo na innych wątkach, na pewno znajdziesz tam potrzebną wiedzę:)

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi-x wrote:
    Ci sądzicie o 5 dniowym zarodku XB/1?
    Piękny🍒

    18’córka❤️
  • Timber Autorytet
    Postów: 266 388

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi ile czekałyście na jakąś informację z Reprofit. We wtorek wypełniłam kwestionariusz i na razie cisza.

    Timber
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam kilka dni na odpowiedź a później wsxystkie wymiany maili z konsultantką bardzo sprawnie. Zobacz może moje wpisy na tym forum. Wydaje mi się, że opisywałam wszystko po kolei.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ