X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1194 677

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny jeśli chodzi o Wrocław to można w którejś klinice zarezerwować zarodki? Bo jeśli chodzi o invimed to czytałam tylko o KD

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    W Gamecie przez tel. Mam na myśli Gdynię
    Próbowałam i niestety przez telefon nie da się zarezerwować AZ. Pani zaprasza na wizytę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Próbowałam i niestety przez telefon nie da się zarezerwować AZ. Pani zaprasza na wizytę.
    Chyba chodzilo bardziej o informacje z dostapnoscia zarodkow po sparowaniu fenotypow i grupy krwii.


    Ja mialam te zarodeczki w Artvimedzie, teraz zostaly juz tylko takie gdzie pasuje grupa krwii ale fenotypy juz nie.

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Chyba chodzilo bardziej o informacje z dostapnoscia zarodkow po sparowaniu fenotypow i grupy krwii.


    Ja mialam te zarodeczki w Artvimedzie, teraz zostaly juz tylko takie gdzie pasuje grupa krwii ale fenotypy juz nie.
    agika, kurczę szkoda, ze nie mógł ci dr zarezerwować chociaż na 10 dni, dopóki nie zweryfikuhesz bety. Ja mam wizytę dopiero 13 grudnia. Chciałam wcześniej, ale tylko wizyty usg dla stymulowanych pacjentek.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Próbowałam i niestety przez telefon nie da się zarezerwować AZ. Pani zaprasza na wizytę.
    Musiało coś się zmienić. Ja naprawdę wszystko miałam ustalone przez tel. Gdy zadzwoniłam, będąc już w ciąży, przekazać wynik testu Nifty, pani embriolog powiedziała, że ma dla mnie niespodziankę i że jeśli chcemy to jest jeszcze jedna blastocysta od tej pary dawców, także klasy 4. Czeka na nas, zarezerwowana od czerwca 2017r. Ale też wiem od tej pani embriolog, że klinice zależy aby zarodki trafiały pod jeden dach, więc pewnie dlatego tamten na nas czeka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 22:19

    Figunia lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    agika, kurczę szkoda, ze nie mógł ci dr zarezerwować chociaż na 10 dni, dopóki nie zweryfikuhesz bety. Ja mam wizytę dopiero 13 grudnia. Chciałam wcześniej, ale tylko wizyty usg dla stymulowanych pacjentek.
    No właśnei szkoda, trudno. Dobrze, że dostałaś się jeszcze przed świętami.
    Dziewczyny, muszę się Wam wyżalić. Mam już tego wszystkiego serdecznie dosyć... Nie spodziewałam się że w sprawie starań dojdę kiedyś do takiego momentu że się zatrzymam i zacznę walić głową w mur, mam dosyć igieł, leków, ciągłego czekania od wizyty do wizyty od bety do bety. Jestem tym już tak strasznie zmęczona, nie chcialabym siedziec ciagle w pracy bo w domu tylko czlowiek siedzi i mysli patrząc w ścianę, już nic mnie nie cieszy.

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Próbowałam i niestety przez telefon nie da się zarezerwować AZ. Pani zaprasza na wizytę.
    Już wiem!! Zarezerwować zarodek przez tel w Gamecie w Gdyni może tylko wówczas, jeśli się jest wcześniej pacjentem Gamety w Rzgowie czy Kielcach.

    Agika, rozumiem. Hormony :) wytrzymasz ;)

    18’córka❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Już wiem!! Zarezerwować zarodek przez tel w Gamecie w Gdyni może tylko wówczas, jeśli się jest wcześniej pacjentem Gamety w Rzgowie czy Kielcach.

    Agika, rozumiem. Hormony, wytrzymasz, a do igieł przywykniesz w ciąży :)

    18’córka❤️
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta <3 Kciuki za Was :*

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    No właśnei szkoda, trudno. Dobrze, że dostałaś się jeszcze przed świętami.
    Dziewczyny, muszę się Wam wyżalić. Mam już tego wszystkiego serdecznie dosyć... Nie spodziewałam się że w sprawie starań dojdę kiedyś do takiego momentu że się zatrzymam i zacznę walić głową w mur, mam dosyć igieł, leków, ciągłego czekania od wizyty do wizyty od bety do bety. Jestem tym już tak strasznie zmęczona, nie chcialabym siedziec ciagle w pracy bo w domu tylko czlowiek siedzi i mysli patrząc w ścianę, już nic mnie nie cieszy.
    ☹️ wiem, ja tez sie tak czuję. Wstaję codziennie do pracy ubieram maskę, udaję przed innymi ze wszystko ok a w środku pustka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2019, 09:30

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, życzę Ci całym sercem, aby żeby najbliższe dni przyniosły Ci ogrom szczęścia :*
    PS. Taka aura za oknem nie sprzyja pozytywnemu myśleniu :/ Dodatkowo atmosfera świąt... Brrr
    Trzeba wytrzymać...

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    ☹️ wiem, ja tez sie tak czuję. Wstaję codziennie do pracy ubieram maskę, udaję przed innymi ze wszystko ok a w środku pustka.
    Biedna :(

    Kurcze dziewczyny ja się do tej pory jakoś trzymałam, ale za tydzień wizyta i włączyłam tryb PANIKA.
    Strasznie się boję kolejnej porażki. Wiem, że to głupie nastawienie, ale za każdym razem dostajemy po dupie więc boję się marzyć :(
    Widać, ze emocje biorą górę - nienawidzę siebie za to.
    Wieczna optymistka zamieniała się w niedowiarka.

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tolerancyjna wrote:
    Biedna :(

    Kurcze dziewczyny ja się do tej pory jakoś trzymałam, ale za tydzień wizyta i włączyłam tryb PANIKA.
    Strasznie się boję kolejnej porażki. Wiem, że to głupie nastawienie, ale za każdym razem dostajemy po dupie więc boję się marzyć :(
    Widać, ze emocje biorą górę - nienawidzę siebie za to.
    Wieczna optymistka zamieniała się w niedowiarka.
    Który to Twój et będzie?

    18’córka❤️
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Który to Twój et będzie?
    Na 3 procedury mimo licznych komórek i dobrego nasienia zapłodniła się nam 1 komórka, która zaczęła się dzielić dopiero w 2giej dobie.
    Więc... Teraz będzie w zasadzie dopiero 2gi transfer.

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    No właśnei szkoda, trudno. Dobrze, że dostałaś się jeszcze przed świętami.
    Dziewczyny, muszę się Wam wyżalić. Mam już tego wszystkiego serdecznie dosyć... Nie spodziewałam się że w sprawie starań dojdę kiedyś do takiego momentu że się zatrzymam i zacznę walić głową w mur, mam dosyć igieł, leków, ciągłego czekania od wizyty do wizyty od bety do bety. Jestem tym już tak strasznie zmęczona, nie chcialabym siedziec ciagle w pracy bo w domu tylko czlowiek siedzi i mysli patrząc w ścianę, już nic mnie nie cieszy.

    Chyba każda z nas przez to przechodziła. Nie jest łatwo. Ja zawsze starałam się w tym trudnym czasie dbać o siebie, zostawiać czas na to co lubię. I Ty też musisz o siebie zadbać, bo zwariujejesz! Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie!

    Ja już w stylowej sukience zrobiłam pół litra i czekam na imprezę!

    ElfiaKsiężniczka, Bella93, JaHania, Maggi lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta ✊✊✊✊✊✊

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tolerancyjna wrote:
    Na 3 procedury mimo licznych komórek i dobrego nasienia zapłodniła się nam 1 komórka, która zaczęła się dzielić dopiero w 2giej dobie.
    Więc... Teraz będzie w zasadzie dopiero 2gi transfer.
    Nie chcę się tu mądrzyć, ale Ivf uczy cierpliwości i pokory. Gdy szlam na pierwszy et moje oczekiwania były wiadomo, jak każdej z nas. A tymczasem mam dziecko z nastego transferu. Oczywiście, to nie jest żadną regułą, bo mnóstwo par wychodzi z dzieckiem po 2,3,4 et. Ja miałam pecha bo musiałam się tak bujać x lat. Każda z Was doczeka się dziecka, ale musicie nabrać cierpliwości w kieszenie i niestety tu nie ma złotego środka. Wierzę w Wasz sukces, bo dla mnie rzeczy niemożliwych po prostu już nie ma.
    Jutro mam wizytę w mojej klinice pod kątem leczenia jakiejś nie do końca ok biocenozy. Dokładnie 03.12.2013 stanęłam w drzwiach tej kliniki po raz pierwszy...6 lat, kawał życia. Byłoby dłużej gdybym trafiła tam w 2008r tuż po diagnozie. Ale w końcu się udało, dlatego głowy do góry, piersi do przodu i na et marsz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2019, 12:15

    JaHania, ElfiaKsiężniczka, Maggi lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w powiększonym składzie wracamy do domu 😁
    Beta w środę za tydzień.
    Trudno mi uwierzyć, że każdy kto tylko zechce i przejdzie przez to wszystko w końcu doczeka się dziecka...

    ElfiaKsiężniczka, iwonkja, agika88, Maggi, Bella93 lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    ☹️ wiem, ja tez sie tak czuję. Wstaję codziennie do pracy ubieram maskę, udaję przed innymi ze wszystko ok a w środku pustka.
    Co dalej Księżniczko? Jaki plan?

    18’córka❤️
  • JaHania Przyjaciółka
    Postów: 65 47

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta, One, zgadzam się z Wami. Te porażki to bolesny czas dla każdej z nas i dla naszych partnerow. Tez przez to przeszlismy i to byl ekstremalnie trudneny czas. Trzeba za wszelka cene zadbać o siebie w każdy możliwy sposób i zadbac o zwiazek.
    Bardzo Wam wszystkim kibicuje ✊✊✊

    JaHania
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ