X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1211 1232

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Luusia czekam teraz na okres, myśle ze dostane go w ciągu kilku dni.
    Mam ostatnio jakiś mętlik w głowie. Zdecydowaliśmy, ze damy szanse jeszcze raz naszej klinice. Jednak mój lekarz ma trochę ręce związane i nie może przepisać mi wyższej dawki encortonu. Mam brać 10 mg, ale wydaje mi się, ze jest to za mało. Tym bardziej, ze ja wogole nie choruje i mogę mieć podwyższone komórki NK (ostatnio ciagle o tym czytam). Chce podejść do transferu pomimo tego, ze teraz nie jestem wstanie zrobić badań immunologicznych i przede wszystkim nie dam rady jechać do Pasnika. Co prawda lekarz powiedział, ze nie jest wstanie mnie sprawdzić … wiec już sobie zaplanowałam, ze sama sobie zwiększę dawkę. Tak myśle, ze od dnia brania proga będę brała dodatkowo 5mg wieczorem. Tak niektóre dziewczyny brały. Accofil lekarz obiecał ze dostane. Teraz już przed tym transferem analizuje wszystko i to chyba aż za bardzo. Tak bardzo wierzyłam, ze nam się uda jeszcze w tym roku i przez to chyba jestem już przewrażliwiona.
    Luuusia a jak Ty się czujesz ?
    Biorę już estrofem na hodowlę endo. Co do encortonu to koleżanka mi mówiła ze 10mg jest Ok ale wyczytałam, ze warto by brać już 3 tyg przed transferem wiec tak zrobię. Mi acofilu bez zaleceń od immuno nie chce przepisać 😤mam dostęp do 4 ampułek i się zastanawiam czy sobie samej nie zapodać - akurat starczy do betowania wiec może jak beta by z nim ruszyła to wtedy uda mi się przekonać lekarkę aby mi przepisała - sama nie wiem co robić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 19:17

    age.png
    43 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 681 377

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Biorę już estrofem na hodowlę endo. Co do encortonu to koleżanka mi mówiła ze 10mg jest Ok ale wyczytałam, ze warto bo brać już 3 tyg przed transferem wiec tak zrobię. Mi acofilu bez zaleceń od immuno nie chce przepisać 😤mam dostęp do 4 ampułek i się zastanawiam czy sobie samej nie zapodać - akurat starczy do betowania wiec może jak beta by z nim ruszyła to wtedy uda mi się przekonać lekarkę aby mi przepisała - sama nie wiem co robić

    3 tygodnie przed, czyli trzeba zacząć brać mniej więcej tydzień przed okresem. To ja powinnam chyba już zaczac brać. Prawdę mówiąc tez to słyszałam, ze wcześniej, sama nawet odstawiając leki pytałam o sam Encorton, czy go zostawić. Jakie to wszystko jest trudne 😢 i trzeba tak wszystkiego pilnować. Żeby nam tylko tego encortonu wystarczyło hehe
    A pijesz sok z granata ? Do tego orzechy brazylisjkie. Chociaż prawdę mówiąc u mnie chyba to jest bez znaczenia, bo moje endometrium zawsze jakie takie samo, a ostatnio to już nawet nie mogłam patrzeć na te orzechy 🙈
    Co do acofilu mam nadzieje, ze lekarz mi go da, bo tez go chyba ledwo uprosiłam o to. Tez jakoś niechętnie. Myśle, ze teraz lekarze wszystkiego się boja przez ten COVID. Luusia bylas szczepiona przeciwko COVID? Ja powinnam przyjąć dodatkowa dawkę, ale mam wątpliwości. Lekarz niby mówi, żeby sie szczepić

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1211 1232

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo mi na szczęście ładnie rośnie bez wspomagaczy bo mało które orzechy lubię. W sprawie szczepienia niestety nie pomogę. Zdecydowałam się zbadać KIRy ale na wyniki będę musiała poczekać tym bardziej, ze jeszcze nie oddałam krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 19:33

    age.png
    43 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na popołudnie a rano najwyżej pojadę na krew. Jest dużo młodsza ode mnie i wogóle zero empatii i zrozumienia ma jedno dziecko szybko udało jej się zajść w ciąża i bezproblemowo. Nawet nie zapytała mnie ani razu jak wróciłam jak się czuje i tak ogólnie czy coś jeszcze planuje. Jak mąż wróci z pracy to jeszcze pogadamy i coś zdecydujemy. Powiem szczerze że umowa na stałe tylko mnie tam trzyma.
    Eweszy oby ten zarodeczek był tym szczęśliwym i został z Wami.

  • Luusia Autorytet
    Postów: 1211 1232

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy, a wiesz może jakie dawkowanie acofilu przewiduje Ci lekarz? Powiem Ci, ze tez wierzyłam, ze ten transfer się uda - tak dobrze wszystko się układało - sprawny transfer, żadnych skurczy itp. - a wyszedł klops.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 19:36

    age.png
    43 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 681 377

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Endo mi na szczęście ładnie rośnie bez wspomagaczy bo mało które orzechy lubię. W sprawie szczepienia niestety nie pomogę. Zdecydowałam się zbadać KIRy ale wyniki będę musiała poczekać tym bardziej, ze jeszcze nie oddałam krwi.
    Ja KiR również chce zrobić, ale nie ogarnelam jeszcze gdzie 😱😱😱 narazie mam na NFZ tego immunologa i zobaczę, może uda mi się coś na NFZ zrobić. Ale to i tak będzie wszystko późno, tzn wyniki pewnie będą po transferze. Dlatego zależy mi na tym, żeby się dobrze przygotować do transferu i mam nadzieje ze jednak obejdzie się bez dodatkowych badań immunologicznych i ze nie będę musiała korzystać z pomocy Pasnika.

    Laki niestety teraz jest taka znieczulica wśród kobiet, nie przejmuj się i staraj się o tym nie myśleć. Napewno najważniejsza jesteś Ty i to siebie stawiaj na pierwszym miejscu. Pamiętaj, ze jak my same o siebie nie pomyślimy i nie zawalczymy to nie zrobi tego nikt inny.
    Porozmawiaj z mężem na spokojnie i myśl o sobie 🥰🥰🥰

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki21 wrote:
    Dziewczyny ja ostatnio to tylko z problemami wpadam.jak już pisałam pani doktor histero kazała zrobić pierwszy wolny termin był na początek marca jednak pani kazała dzwonić i pytać czy coś się nie zwolni.wczoraj nikt nie odebrał a dziś za już nie wiem którym tym razem odebrała.więc mówię w czym rzecz a pani mi mówi że na wtorek jest termin.wpisała mnie ale tu zaczynają się schody.nie mam żadnych badań a oni tam chcá wszystko i wymazy i wirusówkę i podstawowe z krwi.okres dostałam wczoraj liczę od dziś ale nie wiem ile potrwa zazwyczaj dwa góra trzy dni i było po ale teraz po łyżeczkowaniu to nie wiem ile potrwa .jak w poniedziałek będzie jeszcze plamienie to mam odwołać.najpierw pani doktor mówi że za trzy miesiące a dziś że nie ma na co czekać to prawda u mnie każdy dzień się liczy.piszę trochę chaotycznie ale tysiác myśli w głowie się kłębi sama nie wiem co robić.co prawda wymazy pani doktor pobrała ale dziś jeszcze ich nie było mam w poniedziałek dzwonić.a głównym problemem jest praca bardzo niedobry czas zwolnienia się szykują za dużo etatów co prawda mam umówę na stałe ale nigdy nie wiadomo.tydzień kierowniczka siedziała nad grafikiem bo wytypowali nas do nowego projektu i godzin pracy to jak jej powiem że tydzień mnie nie będzie to się wścieknie i da mi wypowiedzenie.a teraz 3 dni miałam urlop gdybym przewidziała to wzięłabym w przyszłym tygodniu.
    Dosyć już o mnie kciuki za maleństwa które już sá tym świecie i mamusie które teraz rodzá super Mikołaj wam się w tym roku szykuje i święta.
    Laki mialam zacytowac a przez pomyłkę polubilam. Sluchaj moze jednak uda sie z tym wszystkim.zdazyc . Trzymam mocno kciuki. A co do pracy - to wiesz nigdy nie przewidzisz. Nie martw sie na zapas. A histero to jeden dzien. Ja zawsze nastepnego dnia do pracy szlam. Chyba, ze masz fizyczna to faktycznie troszke oszczedzac sie trzeba. Trzymaj sie ciepło.

    Marmis
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 681 377

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Eweszy, a wiesz może jakie dawkowanie acofilu przewiduje Ci lekarz? Powiem Ci, ze tez wierzyłam, ze ten transfer się uda - tak dobrze wszystko się układało - sprawny transfer, żadnych skurczy itp. - a wyszedł klops.

    Niestety tego nie wiem. 10-13 dc mam przyjechać na kontrole endo i wtedy się dowiem. A jakoś tak nawet nie zapytałam.
    Luusia teraz sie uda i tego trzymać sie trzeba 🍀😊 Ktory u Ciebie jest dc?

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane 🤗
    W środę rano urodziła się moja śliczna córeczka, 3.66kg i 59cm. Jest przecudna, ryczalam na sali jak mnie zszywali i pytałam czy pozwolą mi ją zabrać do domu ❤️. Opieka wspaniała, atmosfera bardzo wyluzowana, mila i serdeczna. Bałam się bardzo. Na szczęście wszystko przebiegło sprawnie, akcja porodowa zaczęła się juz w nocy, odeszły mi wody ale skurczy nie miałam, wiec odbyła się zaplanowana cesarka. Jesteśmy już w domku i uczymy się siebie nawzajem.
    Wszystkim starającym się, walecznym dziewczynom, życzę takiego cudu, zwalniam brzuszek i nie poddawajcie się kochane, na końcu czeka nagroda, która wyniesie wasze życie w zupełnie inny wymiar szczęścia i miłości ❤️❤️❤️.
    P.S. Jak się trochę ogarnę to wkleję zdjęcie, obiecuję ☺️

    Zocha - mam nadzieję, że masz już swojego najsłodszego maluszka, czekamy na wieści 💖

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 20:23

    oloowa2709, Zuzanna., Robin27, Eweszy, arzu, Rozi1989, Zocha, Laki21, parviflora, ambrozja, Stokrotka23, Ada M, Marmis, gonia729, sylvuś, One, karolcia35, Luusia, Krakowska, Lili_94, Ewelka02, Virginia, ultraviolet, Timber, Cccierpliwa lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Witajcie kochane 🤗
    W środę rano urodziła się moja śliczna córeczka, 3.66kg i 59cm. Jest przecudna, ryczalam na sali jak mnie zszywali i pytałam czy pozwolą mi ją zabrać do domu ❤️. Opieka wspaniała, atmosfera bardzo wyluzowana, mila i serdeczna. Bałam się bardzo. Na szczęście wszystko przebiegło sprawnie, akcja porodowa zaczęła się juz w nocy, odeszły mi wody ale skurczy nie miałam, wiec odbyła się zaplanowana cesarka. Jesteśmy już w domku i uczymy się siebie nawzajem.
    Wszystkim starającym się, walecznym dziewczynom, życzę takiego cudu, zwalniam brzuszek i nie poddawajcie się kochane, na końcu czeka nagroda, która wyniesie wasze życie w zupełnie inny wymiar szczęścia i miłości ❤️❤️❤️.
    P.S. Jak się trochę ogarnę to wkleję zdjęcie, obiecuję ☺️

    Zocha - mam nadzieję, że masz już swojego najsłodszego maluszka, czekamy na wieści 💖
    Gratulacje kochana! Przed Wami cudowna podróż w pełen emocji , wzruszeń , miłości i poświęcenia świat ! Ucałuj córeczkę od nas , delektujcie się każdą chwilą. Jestes wzorem i wpsaniala kobieta ❤️. Teraz już i mama 😍! 3majcie się !

    Cherry78, arzu lubią tę wiadomość

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 16:44

    Cherry78, arzu lubią tę wiadomość

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 681 377

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry gratulacje i dziękujemy za zwolniony brzuszek 🥰🥰🥰
    Zdrówka i ogromne buziaki dla Was i czekamy na zdjęcie

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Witajcie kochane 🤗
    W środę rano urodziła się moja śliczna córeczka, 3.66kg i 59cm. Jest przecudna, ryczalam na sali jak mnie zszywali i pytałam czy pozwolą mi ją zabrać do domu ❤️. Opieka wspaniała, atmosfera bardzo wyluzowana, mila i serdeczna. Bałam się bardzo. Na szczęście wszystko przebiegło sprawnie, akcja porodowa zaczęła się juz w nocy, odeszły mi wody ale skurczy nie miałam, wiec odbyła się zaplanowana cesarka. Jesteśmy już w domku i uczymy się siebie nawzajem.
    Wszystkim starającym się, walecznym dziewczynom, życzę takiego cudu, zwalniam brzuszek i nie poddawajcie się kochane, na końcu czeka nagroda, która wyniesie wasze życie w zupełnie inny wymiar szczęścia i miłości ❤️❤️❤️.
    P.S. Jak się trochę ogarnę to wkleję zdjęcie, obiecuję ☺️

    Zocha - mam nadzieję, że masz już swojego najsłodszego maluszka, czekamy na wieści 💖

    Gratulacje! ♥️

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Witajcie kochane 🤗
    W środę rano urodziła się moja śliczna córeczka, 3.66kg i 59cm. Jest przecudna, ryczalam na sali jak mnie zszywali i pytałam czy pozwolą mi ją zabrać do domu ❤️. Opieka wspaniała, atmosfera bardzo wyluzowana, mila i serdeczna. Bałam się bardzo. Na szczęście wszystko przebiegło sprawnie, akcja porodowa zaczęła się juz w nocy, odeszły mi wody ale skurczy nie miałam, wiec odbyła się zaplanowana cesarka. Jesteśmy już w domku i uczymy się siebie nawzajem.
    Wszystkim starającym się, walecznym dziewczynom, życzę takiego cudu, zwalniam brzuszek i nie poddawajcie się kochane, na końcu czeka nagroda, która wyniesie wasze życie w zupełnie inny wymiar szczęścia i miłości ❤️❤️❤️.
    P.S. Jak się trochę ogarnę to wkleję zdjęcie, obiecuję ☺️

    Zocha - mam nadzieję, że masz już swojego najsłodszego maluszka, czekamy na wieści 💖
    Wielkie GRATULACJE.
    Duża dziewczynka, a jak przypuszczam jeszcze więcej szczęścia. Szybko wyszłyście do domu, co odczytuję jako bardzo dobry stan Mamy i Córki.
    Ściskam serdecznie. Wiesz doskonale, jak wszystkie dziewczyny na tym wątku, co oznacza dla nas spełnienie tego największego marzenia.

    Cherry78, karolcia35 lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Laki mialam zacytowac a przez pomyłkę polubilam. Sluchaj moze jednak uda sie z tym wszystkim.zdazyc . Trzymam mocno kciuki. A co do pracy - to wiesz nigdy nie przewidzisz. Nie martw sie na zapas. A histero to jeden dzien. Ja zawsze nastepnego dnia do pracy szlam. Chyba, ze masz fizyczna to faktycznie troszke oszczedzac sie trzeba. Trzymaj sie ciepło.
    Marmis najbardziej się obawiam czy okres się skończy nigdy nie wiadomo jak organizm się zachowa wtorek to będzie dopiero 5 dzień cyklu i plamienia mogą być.a powiedz czy na wirusologiczne to w jeden dzień czy trzeba czekać.kurczę nie pamiętam a dziś było już za późno żeby do laboratorium zadzwonić i jak na złość do pracy w poniedziałek na rano to zostaje mi tylko jutro.

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz ja przynoszę wiadomości:
    Nasz Synek urodził się dzisiaj po godzinie 16 poprzez cesarskie cięcie poprzedzone krótką indukcją. Założenie było takie, że próbujemy dzięki działaniu oksytocyny spowodować obkurczanie macicy a co za tym idzie zmniejszenie ryztka krwotoku z mięśniaków. Jeżeli zaczęłaby się akcja porodowa, to próbowałabym urodzić SN. Tak się nie stało, więc wróciliśmy do opcji odstswowej cc.
    Synuś ma 55cm wzrostu i waży 3160g, jest śliczny, różowy i wbrew pozorom całkiem puchaty. Trafił na noc do inkubatora na rozgrzanie i obserwację, bo trochę kwilił leżąc na mnie.
    A teraz powiem tak: życzę Wam wszystkim tego uczucia, którego my teraz z Cherry i Mayu doświadczamy, walczcie bo warto. Myślami jestem z Wami nawet jak długo milczę to śledzę ten watek.

    parviflora, ambrozja, Laki21, Robin27, kropka, Stokrotka23, Ada M, Eweszy, Cherry78, Marmis, Rozi1989, sylvuś, One, karolcia35, arzu, Luusia, Zuzanna., Lili_94, Tara2, Ewelka02, Ewuszek, Virginia, ultraviolet lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • parviflora Autorytet
    Postów: 2501 3422

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Witajcie kochane 🤗
    W środę rano urodziła się moja śliczna córeczka, 3.66kg i 59cm. Jest przecudna, ryczalam na sali jak mnie zszywali i pytałam czy pozwolą mi ją zabrać do domu ❤️. Opieka wspaniała, atmosfera bardzo wyluzowana, mila i serdeczna. Bałam się bardzo. Na szczęście wszystko przebiegło sprawnie, akcja porodowa zaczęła się juz w nocy, odeszły mi wody ale skurczy nie miałam, wiec odbyła się zaplanowana cesarka. Jesteśmy już w domku i uczymy się siebie nawzajem.
    Wszystkim starającym się, walecznym dziewczynom, życzę takiego cudu, zwalniam brzuszek i nie poddawajcie się kochane, na końcu czeka nagroda, która wyniesie wasze życie w zupełnie inny wymiar szczęścia i miłości ❤️❤️❤️.
    P.S. Jak się trochę ogarnę to wkleję zdjęcie, obiecuję ☺️

    Zocha - mam nadzieję, że masz już swojego najsłodszego maluszka, czekamy na wieści 💖
    Kochana, ogromne gratulacje 🥰 Jesteś dla mnie przykładem, że o taki CUD trzeba walczyć 💗

    Zocha, Stokrotka23, Cherry78 lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    2019 - 3x IUI
    2020 - 3x IMSI, 3x ET 3 dniowych zarodków - beta 0, brak ❄️
    2021 - ruszamy po AZ
    - 17.02 - FET 4BB - poronienie zatrzymane 10.04👼
    - 26.06 - FET 4BA - beta <0.2
    - 22.09 - FET 3AA - 12 dpt beta 4.3 - cb
    2022
    -11.04 - FET 4AB🍀
    7dpt - II, 9dpt - beta 38.8, 11dpt - beta 102, 14dpt - beta 275
    28dpt-❤️
    30dpt-CRL 8,2 mm
    23.05-8t2d CRL 1,85 cm🥰
    31.05-9t4d CRL 2,79 cm i 💓 185/min
    06.06-10t5d CRL 3,81cm i 💓 178/min
    20.06-12t5d usg prenatalne- CRL 5,51 cm i 💓160/min + papp-a niskie ryzyka
    11.07-15t5d - 126 g naszego Szczęścia i 💓 150/min
    22.07-17t2d - 181 g i 💓 140/min - dziewczynka👧
    18.08-21t1d usg połówkowe- 369 g i 💓 138/min
    12.09-24t5d- 700 g
    13.10-29t1d- 1369g
    10.11-33t1d- 2100g
    28.11-35t5d- 2700g
    08.12-36t4d- 3000g
    19.12- 38+1, nasza córeczka przyszła na świat -3,030 kg, 51cm😍

    Czekamy na drugiego Maluszka😌Naturalny cud - TP 03.06.2024☺️
  • parviflora Autorytet
    Postów: 2501 3422

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    No to teraz ja przynoszę wiadomości:
    Nasz Synek urodził się dzisiaj po godzinie 16 poprzez cesarskie cięcie poprzedzone krótką indukcją. Założenie było takie, że próbujemy dzięki działaniu oksytocyny spowodować obkurczanie macicy a co za tym idzie zmniejszenie ryztka krwotoku z mięśniaków. Jeżeli zaczęłaby się akcja porodowa, to próbowałabym urodzić SN. Tak się nie stało, więc wróciliśmy do opcji odstswowej cc.
    Synuś ma 55cm wzrostu i waży 3160g, jest śliczny, różowy i wbrew pozorom całkiem puchaty. Trafił na noc do inkubatora na rozgrzanie i obserwację, bo trochę kwilił leżąc na mnie.
    A teraz powiem tak: życzę Wam wszystkim tego uczucia, którego my teraz z Cherry i Mayu doświadczamy, walczcie bo warto. Myślami jestem z Wami nawet jak długo milczę to śledzę ten watek.
    Co za cudowne wiadomości dzisiaj, gratulacje Mamusiu🥳

    Zocha, Cherry78 lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    2019 - 3x IUI
    2020 - 3x IMSI, 3x ET 3 dniowych zarodków - beta 0, brak ❄️
    2021 - ruszamy po AZ
    - 17.02 - FET 4BB - poronienie zatrzymane 10.04👼
    - 26.06 - FET 4BA - beta <0.2
    - 22.09 - FET 3AA - 12 dpt beta 4.3 - cb
    2022
    -11.04 - FET 4AB🍀
    7dpt - II, 9dpt - beta 38.8, 11dpt - beta 102, 14dpt - beta 275
    28dpt-❤️
    30dpt-CRL 8,2 mm
    23.05-8t2d CRL 1,85 cm🥰
    31.05-9t4d CRL 2,79 cm i 💓 185/min
    06.06-10t5d CRL 3,81cm i 💓 178/min
    20.06-12t5d usg prenatalne- CRL 5,51 cm i 💓160/min + papp-a niskie ryzyka
    11.07-15t5d - 126 g naszego Szczęścia i 💓 150/min
    22.07-17t2d - 181 g i 💓 140/min - dziewczynka👧
    18.08-21t1d usg połówkowe- 369 g i 💓 138/min
    12.09-24t5d- 700 g
    13.10-29t1d- 1369g
    10.11-33t1d- 2100g
    28.11-35t5d- 2700g
    08.12-36t4d- 3000g
    19.12- 38+1, nasza córeczka przyszła na świat -3,030 kg, 51cm😍

    Czekamy na drugiego Maluszka😌Naturalny cud - TP 03.06.2024☺️
  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 16:44

    Zocha lubi tę wiadomość

  • kropka Ekspertka
    Postów: 199 89

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim rozpakowanym mamusiom gratuluję 😍😍😍 dużo zdrówka dla Was i maluszków ❤️❤️❤️
    Chętnie jeden zwolniony brzuszek przygarnę po nowym roku 😉😉😉

    parviflora, Cherry78 lubią tę wiadomość

‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ