X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy miałam 3dniowca.

    Chyba pójdę jutro rano na betę, jeśli wynik będzie do wieczora to w zależności od wyniku wezmę zarzio albo nie. W ogóle zastanawiam się nad sensem podania zarzio po 7 dniach, a nie np po 5. Chociaż wiem, że to rozkmina dla megamózgów, a nie dla takiego leszcza jak ja.

    Nie mam nawet czasu i siły, żeby przepłakać to wszystko.

    Kiedyś widziałam tu chyba wątek o problemach z implantacją i nie mogę już znaleźć. Jakby któraś miała linka pod ręką to poproszę.

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Wtedy miałam 3dniowca.

    Chyba pójdę jutro rano na betę, jeśli wynik będzie do wieczora to w zależności od wyniku wezmę zarzio albo nie. W ogóle zastanawiam się nad sensem podania zarzio po 7 dniach, a nie np po 5. Chociaż wiem, że to rozkmina dla megamózgów, a nie dla takiego leszcza jak ja.

    Nie mam nawet czasu i siły, żeby przepłakać to wszystko.

    Kiedyś widziałam tu chyba wątek o problemach z implantacją i nie mogę już znaleźć. Jakby któraś miała linka pod ręką to poproszę.
    Spokojnie. Strzał limfocytów, jakie są w Zarzio uwalnia się w ciągu do 6 dni. Może więc dlatego kolejna dawka zalecana jest 7. Trzymaj się!! Rano beta, potem Zarzio

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety procedura AZ też się nie udała. Moje cialo chyba nie chce ciąży. Przed transferem dziewczyny upewniajcie się czy dostaniecie zarodek ten który był zarezerwowany. Bo u nas po okazało się że zamiast blaski 5AB dostaliśmy wczesna blastke 1BB.

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza bardzo mi przykro, współczuję przeżyć. Co do podania innych zarodków, to może można wystąpić o jakieś zadośćuczynienie od kliniki. Może nawet nie od razu na drogę sądową, ale po prostu napisać jakieś pismo do nich. Wiem, że to nie czas na takie rady, ale co ugracie to Wasze, a klinika nie może nie ponosić żadnych konsekwencji swoich błędów.

    Przydałyby się jakieś dobre wieści, ktoś coś?

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Zuza bardzo mi przykro, współczuję przeżyć. Co do podania innych zarodków, to może można wystąpić o jakieś zadośćuczynienie od kliniki. Może nawet nie od razu na drogę sądową, ale po prostu napisać jakieś pismo do nich. Wiem, że to nie czas na takie rady, ale co ugracie to Wasze, a klinika nie może nie ponosić żadnych konsekwencji swoich błędów.

    Przydałyby się jakieś dobre wieści, ktoś coś?
    Napisałam narazie maila z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Czekam na odpowiedź. Pewnie i tak nikt nie przyzna się do błędu lub celowej zamiany zarodka....

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Napisałam narazie maila z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Czekam na odpowiedź. Pewnie i tak nikt nie przyzna się do błędu lub celowej zamiany zarodka....

    Tak czy inaczej spróbować możesz. Trzymajcie się i odpoczywajcie. Macie siebie, macie dla kogo żyć!!!

    Zuza6 lubi tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria, ja bym zrobiła betę żeby sprawdzić czy chociaż drgnęła. Ale zrób to co tobie podpowiada serce ❤️

    Zuza, my przed transferem zostaliśmy zaproszeni przez panią embriolog do laboratorium. Tam na ekranie komputera pokazała nam naszą blastkę, opowiedziała o jej jakości i w jaki sposób się rozmrozila. Tak, jak fanta radzi próbowałam wyjaśnić sytuację w klinice i zażądać ewentualnie zwrotu kosztów.

    Zuza6 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w Laboratorium, ale kolejka mega, nie wiem czy zdążę. Na razie czekam.

    Elfie, betę tak czy inaczej chciałam zrobić, tylko zastanawiałam się czy w środę jak chciał lekarz, czy dzisiaj.

    Edit. Info z ostatniej chwili - beta 0,2. Zarzio nie będzie. Napisałam do kliniki czy mogę już odstawić leki. Czekam na info. Ostatecznie poszłam do labu, w kt mnie znają, bo w pozostałych to jakaś masakra była. Pielęgniarka się mnie pyta czy beta rośnie 🤦 w zeszłym tygodniu biegałam codziennie na proga i lh. Masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 15:43

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Jestem w Laboratorium, ale kolejka mega, nie wiem czy zdążę. Na razie czekam.

    Elfie, betę tak czy inaczej chciałam zrobić, tylko zastanawiałam się czy w środę jak chciał lekarz, czy dzisiaj.

    Edit. Info z ostatniej chwili - beta 0,2. Zarzio nie będzie. Napisałam do kliniki czy mogę już odstawić leki. Czekam na info. Ostatecznie poszłam do labu, w kt mnie znają, bo w pozostałych to jakaś masakra była. Pielęgniarka się mnie pyta czy beta rośnie 🤦 w zeszłym tygodniu biegałam codziennie na proga i lh. Masakra.
    Przykro mi... Tulę...

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Jestem w Laboratorium, ale kolejka mega, nie wiem czy zdążę. Na razie czekam.

    Elfie, betę tak czy inaczej chciałam zrobić, tylko zastanawiałam się czy w środę jak chciał lekarz, czy dzisiaj.

    Edit. Info z ostatniej chwili - beta 0,2. Zarzio nie będzie. Napisałam do kliniki czy mogę już odstawić leki. Czekam na info. Ostatecznie poszłam do labu, w kt mnie znają, bo w pozostałych to jakaś masakra była. Pielęgniarka się mnie pyta czy beta rośnie 🤦 w zeszłym tygodniu biegałam codziennie na proga i lh. Masakra.
    Przykro jest zawsze, to uczucie jest podłe. Masz jednak plan B i możesz zacząć już dziś się do niego przymierzać. Powodzenia na dalszej drodze, nie poddawaj się.

    18’córka❤️
  • JaHania Przyjaciółka
    Postów: 65 47

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta, przytulam, wyplacz sie jak potrzebujesz a potem głowa do góry i na przod, nie poddawaj się kochana. Ten Wasz maluszek gdzies tam czeka 😘

    JaHania
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta... tule :(

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta- czurcze, bardzo mi przykro. Macie moze jeszcze jakies *?

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za bardzo mamy plan B. Mamy zarezerwowany zarodek w innej klinice. Ale nie mogę brać tych wszystkich encortonów i zarzio tak sobie bez końca. Masakra. Nie wiem co dalej. Kolejny transfer? Bez dodatkowych badań? Nic nie zmienić?

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta a masz jakies badania z immuno?

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, byłam u 2 immuno

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nic tam nie wyszlo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta- Ale to dopiero 1 zarodek z AZ wiec mialo prawo nie wyjsc.. Nie pozostaje chyba nic tylko dalej probowac..

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Agika, byłam u 2 immuno
    Jeszcze raz wizyta u immunologa, czy wie, że podchodzisz do az? Nieco inaczej wyglada wówczas przygotowanie kobiety do et. Rozważny ginekolog, może histeroskopia.

    18’córka❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis bylam na wizycie w Macierzynstwie (mamy tam zarodki) zrobilam dzis badanie na trombofilie, reszta badan przed transferem. Transfer w kolejnym cyklu. Mamy 3 zarodki :)

    Maggi, Zuza6, One, Poziomka, Fantasmagoria, ElfiaKsiężniczka, Lulka36, Julowa, tolerancyjna, Joanna1212 lubią tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ