X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika hop hop, jak po wizycie?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka123 wrote:
    Agika88 jeśli mogę zapytać to jak prowadził Cię lekarz, że w 1 procedurze ivf miałaś 1 zarodek, w drugiej 0 a w 3 aż 3 zarodki?
    Proszę napisz czym się różniły stumulacje?
    Z góry dziękuję za odpowiedź
    🙂
    Różnica była taka ze dwa pierwsze protokoly byly krótkie a odtatni długi :)

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Różnica była taka ze dwa pierwsze protokoly byly krótkie a odtatni długi :)

    A miałaś jakieś dłuższe przerwy między tymi procedurami? Ja jestem po 1 próbie, niestety kompletnie nieudanej. Brak zapłodnionych komórek ☹️ mam tylko 1 Mc przerwy, lekarz zapisał suplementacje a ja się boję, że kolejny raz będzie klapa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka123 wrote:
    A miałaś jakieś dłuższe przerwy między tymi procedurami? Ja jestem po 1 próbie, niestety kompletnie nieudanej. Brak zapłodnionych komórek ☹️ mam tylko 1 Mc przerwy, lekarz zapisał suplementacje a ja się boję, że kolejny raz będzie klapa...
    Przerwa nie ma tu nic do rzeczy, co tam u Was zdiagnozowali? jakie masz AMH?

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Przerwa nie ma tu nic do rzeczy, co tam u Was zdiagnozowali? jakie masz AMH?

    AMH 3.5 więc raczej dobre. Wszystkie badania w porządku tylko mutacja MTHFR ale to niby nic takiego. Czekam jeszcze za wynikiem Kariotypow. Zero diagnozy. Po pierwszej próbie lekarz stwierdził, że chyba mam słabe komórki i to może być przyczyną naszych niepowodzeń. Ja oczywiście mam bałagan w głowie, sto pytań i wątpliwości co robić dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz jeszcze proszę, ile pobrano komórek, ileudało się zapłodnić i do której dobby wytrwały?

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Napisz jeszcze proszę, ile pobrano komórek, ileudało się zapłodnić i do której dobby wytrwały?
    Pobrano 6 komórek, 0 zaplodnionych.. Podobno tylko 1 się podzieliła i to tylko na pół... Takie smutne info mi na następny dzien przekazal dr ☹️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze więc faktycznie to raczej wina komórek, dr nie proponował delikatnej stymulacji clo?

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Kurcze więc faktycznie to raczej wina komórek, dr nie proponował delikatnej stymulacji clo?

    No właśnie chyba najgorzej jak to wina komórek
    😪 Choć dziwne bo przy takim AMH nie powinno tak być 😣
    Teraz biorę suplementy, które być może pomogą ale pewności nie ma więc idę na ryzyko i to chyba ostatnia próba bo dr mówi, że jeśli to nic nie da to już chyba pozostaje KD... 😪
    Dolina na Maxa...

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, udało się rozwiązać sytuację z dokumentacja medyczna?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka, no niestety tak bywa. My już nie mamy czasu i pieniedzy za zabawe z naszymi problemami. W poniedzialek transfer AZ i to była najlepsza decyzja dla nas <3

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Zuza, udało się rozwiązać sytuację z dokumentacja medyczna?
    Niestety jeszcze nie.. Zgodnie z prawem muszą mi wydać do 30 dni..

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Julitka, no niestety tak bywa. My już nie mamy czasu i pieniedzy za zabawe z naszymi problemami. W poniedzialek transfer AZ i to była najlepsza decyzja dla nas <3

    Rozumiem, każda z nas ma swoją historię i ciężkie decyzje do podjęcia na swojej drodze do upragnionego szczęścia ❤️ my też już mamy dość 6-letniej walki i też przez ten czas wydaliśmy kupę kasy ale co zrobić...

    W takim razie trzymam mocno kciuki 🤞 ten transfer na pewno będzie udany😁 powodzenia 🤞

    Maggi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos ostatnio nas tutaj strasznie mało, co słychać dziewczyny?

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Cos ostatnio nas tutaj strasznie mało, co słychać dziewczyny?
    Kciuki za Twój jutrzejszy transfer ✊ mam nadzieję, że nie pomyliłam dnia.
    Ja zaczynam schizować że się nie udało. Brzuch przestał boleć, zero jakichkolwiek innych objawów.
    A krew mam upuścić dopiero w sobotę a czas stanął w miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2020, 22:10

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również trzymam kciuki za jutrzejszy transfer
    😀
    Mnie zaczyna boleć brzuch a to znak, że lada dzień muszę podjac decyzję czy podchodzimy do 2 procedury...
    Nadal siw waham 😓

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka123 wrote:
    A miałaś jakieś dłuższe przerwy między tymi procedurami? Ja jestem po 1 próbie, niestety kompletnie nieudanej. Brak zapłodnionych komórek ☹️ mam tylko 1 Mc przerwy, lekarz zapisał suplementacje a ja się boję, że kolejny raz będzie klapa...
    Jaka suplementację przepisał Ci lekarz ?

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to tylko proxeed Women i omega 3, sama biorę jeszcze dodatkowo koenzym q10 i Wit. D3. To wszystko. Mam nadzieję, że będzie jakiś efekt
    ☺️ Aczkolwiek z tego co widzę, to jednak jestem rzadkim przypadkiem bo widzę, że jako jednej z niewielu nie zaplodnila się żadna komórka 😪 w takiej sytuacji to suplementacja może nie dać oczekiwanych efektów...

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika🍀

    18’córka❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, napiszę jutro zaraz po transferze, modle się by wszytko poszło po najszej myśli, żeby maluszki sie rozmroziły.
    Julitka- Moje AMH wynosi ponad 10, komórki są beznadziejnej jakości, 2 procedura -0zarodków
    3- 3 zarodki (zaplodniło się 8)
    Mam nadzieję że u Ciebie trzeba wdrożyć odpowiednie leki podczas stymulacji i to pomoże.

    tolerancyjna lubi tę wiadomość

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ