Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Agolutin pilnie kupię
Odpowiedz

Agolutin pilnie kupię

Oceń ten wątek:
  • Kaki Autorytet
    Postów: 303 304

    Wysłany: 27 marca 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam agolutin
    [email protected]

    Amh 0,16 / 37 lat
    Bocian Białystok+prof Malinowski

    Transfer nr 11 Bobo 😀

    Transfer nr 12
    8dpt - Beta 133,8 😀
  • Ewela1992 Autorytet
    Postów: 491 124

    Wysłany: 28 marca 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką igłą poddajecie agolutin 0.8 ?

    01.2019- I procedura in vitro (2morule)
    03.2019- II procedura in vitro (brak transferu
    04.2019- AZ
    08.2019- AZ
    01.2020 - AZ
    02.2021- zmiana kliniki na Artvimed
    03.2021 - histeroskopia
    04.2021- transfer 4.1.1
    05.2021- transfer 4.1.1
    🔸7dpt 10.5🔸9dpt 40,8
    🔸11dpt 104,85🔸13dpt 237.56
    🔸15dpt 512.3🔸17dpt 1166.29
    12.2021- poród, synek Tymon ❤️❤️
    05.2023- transfer 4.1.1
    07.2023- histeroskopia- cd138+(6 komórek dodatnich) metronidazol +tarivid
    09.2023- transfer 3.1.1
    01.2024- ciąża naturalna biochemiczna
    09.2024 - transfer późnej moruli 5doba
    31.01.25- transfer 4.1.1
    🔸6dpt 37.51
    🔸8dpt- 82.43
    🔸10 dpt -114.75
  • Kasia8702 Koleżanka
    Postów: 56 100

    Wysłany: 30 marca 2023, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Chętnie odkupie Agolutin
    Jeśli macie dajcie znać na maila
    [email protected]

    Ona 35, on 40
    5 transferów
    2 pełne procedury ivf od 2021
    4 transfer 6.2022 - w 7 tc - puste jajo płodowe
    Obecnie 3 procedura
    3 zarodki
    24.5. 6 tranasfer jak na razie beta ujemna
  • Asia Ł Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, szukam agolutinu, został może komus?

  • Katia123 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 29 września 2023, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam agolutin na sprzedaż. Zainteresowane proszę o wiadomość prywatną :)

  • Justka86 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 29 października 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia123 wrote:
    Posiadam agolutin na sprzedaż. Zainteresowane proszę o wiadomość prywatną :)
    Aktualne?

    Katia123 lubi tę wiadomość

  • Wiewiórki Przyjaciółka
    Postów: 89 112

    Wysłany: 29 października 2023, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję agolutinu, nawet niepełnej paczki

    paulik1507 lubi tę wiadomość

    Ona 30
    Endometrioza III / IV st. ; niskie AMH ; prawy jajnik szczątkowy

    On 31
    Morfologia 4%

    09.2019 Początek starań
    02.2020 Początek leczenia i diagnostyki
    06.2020 1 IUI
    09.2020 Laparoskopia - usunięcie ognisk endometriozy
    11.2020 2 IUI
    02.2021 początek procedury IN VITRO
    03.2021 COVID....
    01.04.2021 Transfer
    09.04.2021 Beta 0
    24.04 Punkcja na cyklu naturalnym z letrozolem (pobrano 2 kumulusy - przestały się rozwijać w 4 dobie)
    29.04 Transfer drugiego mrozaczka
    07.05 Beta 0.17
    11.2021 Badania immunologii dr Paśnik
  • anda Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 listopada 2023, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam agolutin z terminem do grudzień 2025 kontakt: [email protected]

  • paulik1507 Przyjaciółka
    Postów: 128 33

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zostało mi 24 ampułki Agolutinu. Mam również do nich zestaw strzykawek i igieł gratis. Ważny do 02.2024

  • Katia123 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justka86 wrote:
    Aktualne?
    Tak

  • Katia123 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam agolutin. Termin do lutego 2024 r. Proszę o kontakt mailowy [email protected]

  • mt30 Autorytet
    Postów: 2493 774

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam agolutin do lutego 2024 r. Kontakt na prv

  • freedom Koleżanka
    Postów: 91 15

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mam Agolutin

    kontakt: [email protected]

  • anda Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam agolutin kontakt [email protected]

  • Rosamunda Koleżanka
    Postów: 43 7

    Wysłany: 11 października 2024, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam Agolutin, 3 pełne, nieotwarte opakowania ważne do 2027 roku.

  • Ona21 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 października 2024, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosamunda wrote:
    Sprzedam Agolutin, 3 pełne, nieotwarte opakowania ważne do 2027 roku.
    Dodałam do przyjaciółek ☺️

    7.10 starania start 😌
  • Kasia1987@ Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 12 listopada 2024, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania Agolutin.

    Jeśli ktoś potrzebuje [email protected]

  • Mirra6 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 24 listopada 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosamunda to jeszcze aktualne ?

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1723

    Wysłany: 24 listopada 2024, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś mam też agolutin na sprzedaż.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Meggie Autorytet
    Postów: 312 221

    Wysłany: 24 listopada 2024, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Jak coś mam też agolutin na sprzedaż.
    Hej, dodałam do przyjaciolek

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    1. ICSI 3 komórki, 2 niedojrzałe, 1 zdegenerowana
    ---> brak zarodków :(
    2. ICSI 7 komórek, 6 dojrzałych, 4 zapłodnione
    ---> 3 zarodki 4AA !! :)
    2022 udany ET :)
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ