X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AID inseminacja nasieniem dawcy
Odpowiedz

AID inseminacja nasieniem dawcy

Oceń ten wątek:
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 5 listopada 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Ja płaciłam około 5000 zł za dwie słomki z europejskiego banku, wysyłka trwała łącznie około 10 dni, więc warto wcześniej zamówić by nie mieć stresu.
    Dużo informacji na temat dawcy, łącznie ze zdjęciami z dzieciństwa.
    Widzę w stopce ze miałaś punkcie w październiku? Miałaś może już transfer czy odroczony?

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4363

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Widzę w stopce ze miałaś punkcie w październiku? Miałaś może już transfer czy odroczony?

    Odroczony na grudzień.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2765 2345

    Wysłany: 5 listopada 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam małą nadzieję, że tak nie będzie ... Ale czy jeśli wejdzie faktycznie ten całkowity lockdown to rozumiem że kliniki leczenia niepłodności również zostają zamknięte? Czy jak ? 😔🙁

    Krakowska - z jakich przyczyn na przykład, transfer może być odroczony? Mogłabyś powiedzieć coś więcej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2020, 19:24

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 5 listopada 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Jeszcze mam małą nadzieję, że tak nie będzie ... Ale czy jeśli wejdzie faktycznie ten całkowity lockdown to rozumiem że kliniki leczenia niepłodności również zostają zamknięte? Czy jak ? 😔🙁

    Krakowska - z jakich przyczyn na przykład, transfer może być odroczony? Mogłabyś powiedzieć coś więcej?
    Transfer jest odraczany np jak jajnik są spuchnięte lub doszło do hiperstymulacji. To jest niebezpieczne i dla kobiety i dla zarodka, żeby robić transfer, właściwie w takiej sytuacji to nie ma sensu nawet. Wtedy się zarodki zamraża i robi transfer zwykle za miesiąc.

    Co do zamknięcia klinik to mysle, ze nie zamkną. Lub póki co to będzie decyzja danej kliniki. No może być jakaś powtórka z kwietnia/ maja. Wtedy były zatrzymane nowe procedury na jakiś czas, albo te mniej pilne jeśli można w ogóle tak stopniować. Kliniki są prywatne, wiec to inna bajka. Ale kij wie co oni w tych ustawach wymyśla.

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4363

    Wysłany: 5 listopada 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Jeszcze mam małą nadzieję, że tak nie będzie ... Ale czy jeśli wejdzie faktycznie ten całkowity lockdown to rozumiem że kliniki leczenia niepłodności również zostają zamknięte? Czy jak ? 😔🙁

    Krakowska - z jakich przyczyn na przykład, transfer może być odroczony? Mogłabyś powiedzieć coś więcej?

    Po pierwsze miałam lekką hiperstymulację, po drugie zdecydowaliśmy się na dodatkowe badanie zarodków, czas oczekiwania na wynik to około miesiąc.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2765 2345

    Wysłany: 5 listopada 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli takie rzeczy mogą się przytrafić po stymulacji do ivf, rozumiem ? Rzadziej albo wcale do iui ?

    Oby nie zamknęli :( 🙏

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Julowa Autorytet
    Postów: 880 1074

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Czyli takie rzeczy mogą się przytrafić po stymulacji do ivf, rozumiem ? Rzadziej albo wcale do iui ?

    Oby nie zamknęli :( 🙏
    My mieliśmy 2 ivf z biopsja tesa.
    Mąż trochę panikował przed pierwszą i pyta się dr o możliwe powikłania uboczne po biopsji jadra .. Dr z pełnym spokojem mu odpowiedział, że w najgorszym przypadku amputujemy, ale to nic przy żonie, bo ona ryzykuje życie... 😂😂

    Przy iui stymulacja jest delikatna więc raczej ciężko z przestymulowaniem.
    Przy IVF ilość pęcherzyków jest zazwyczaj większa, jajniki są obolałe po punkcji. Hiperstymulacja jest naprawdę niebezpieczna rzeczą i trzeba uważać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2020, 20:52

    09.2018 - Artvimed start
    10.2018 - I IVF krótki protokół - 0 zarodkow
    12.2018 - II IVF długi protokół - 1 zarodek 6 dni 333 ❄️
    03.2019 - niedoczynność, hashimoto
    04.07.2019 transfer ❄️ 8dpt beta <1.2 😞
    08.2019 start III ivf długi protokół- pobranych 17- 13 zaplodnionych - 2 zarodki 322
    28.10 - transfer 2❄️
    8dpt - 3.3
    10dpt - 1.5 😭😭😭
    04.2020 jajowody drożne
    10-12.2020 3x AID 😢
    06.2021 Histeroskopia-ok
    Kariotyp - ok
    NK - CD56+ : 120/DPW, CD138+ : 3 w materiale
    KIR - brak 7 genów
    11.2021 IV IVF długi protokół - pobranych 10 - 9 zapłodnionych - 1 zarodek 333
    14.11.2022 transfer ❄️ accofil, encorton
    8dpt - beta 0
    12.12.2022 transfer ❄️
    7dpt beta 45.1 / 9dpt beta 150.7 / 11dpt beta 369 / 15dpt beta 2058 / 22dpt beta 12969 - zatrzymana 13t+2d 💔
    Trombofilia, zespół antyfosfolipidowy, celiakia - wykluczone.
    07.2023 histeroskopia CD138 26dpw, leczymy
    09.2023 CD138 11dpw
    12.2023 CD138 9dpw
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Czyli takie rzeczy mogą się przytrafić po stymulacji do ivf, rozumiem ? Rzadziej albo wcale do iui ?

    Oby nie zamknęli :( 🙏

    Przy IUI nie dojdzie do hiperstymulacji:) nawet jeśli IUI jest w cyklu stymulowany to jest to lekka stymulacja, by powstały do 2-3 komórek. Nawet lekarze pilnują, żeby nie była za mocna, bo jak jest powyżej 3 komórek to prawnie do IUI nie powinno dojść (w praktyce różnie :D).
    Przy ivf masz duuuuuzo większa stymulację. Tu czasem nawet pobiera się i 15 komórek jajowych. Trochę taki kurnik:p no i to nie jest jakieś częste ale z forum widzę, ze tez nie takie rzadkie, ze jednak dochodzi do lekkiej czy tez mocniejszej hiperki. Trzeba wtedy trochę jajniki wyciszyć i dać im odpocząć:) w skrajnych sytuacjach hospitalizacja, to niestety może być podobno mega ból przy takiej poważnej hiperce. Ale jednak to spotyka jakiś pewnie niewielka czesc kobiet. Jednak trzeba być świadomym możliwych powikłań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2020, 20:49

  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2765 2345

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć na przyszłość. Nie sądziłam, że aż tak do ivf... :o

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Po pierwsze miałam lekką hiperstymulację, po drugie zdecydowaliśmy się na dodatkowe badanie zarodków, czas oczekiwania na wynik to około miesiąc.
    Nie wiedzialam ze mozna zrobić takie badania zarodkow nawet. Nikt nam czegoś takiego nie proponował
    Tez mam odroczony transfer na koniec listopada

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18746 6817

    Wysłany: 5 listopada 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Przy IUI nie dojdzie do hiperstymulacji:) nawet jeśli IUI jest w cyklu stymulowany to jest to lekka stymulacja, by powstały do 2-3 komórek. Nawet lekarze pilnują, żeby nie była za mocna, bo jak jest powyżej 3 komórek to prawnie do IUI nie powinno dojść (w praktyce różnie :D).
    Przy ivf masz duuuuuzo większa stymulację. Tu czasem nawet pobiera się i 15 komórek jajowych. Trochę taki kurnik:p no i to nie jest jakieś częste ale z forum widzę, ze tez nie takie rzadkie, ze jednak dochodzi do lekkiej czy tez mocniejszej hiperki. Trzeba wtedy trochę jajniki wyciszyć i dać im odpocząć:) w skrajnych sytuacjach hospitalizacja, to niestety może być podobno mega ból przy takiej poważnej hiperce. Ale jednak to spotyka jakiś pewnie niewielka czesc kobiet. Jednak trzeba być świadomym możliwych powikłań.


    No niestety, ja sama miałam hiperke lekka, źle się czułam, miałam mdłości od samych zapachow nawet gdy mąż gotował, ale też może być wynikiem antybiotyku te mdłości. A tak to ta 3 procedura długa, która miałam 1 raz że wzg że pcos mam i poprzedni lekarz nie chciał mnie przestymulowac i bezpieczna opcje wybrał czyli krótkie protokoły, co nie dało efektów bo nawet mrozakow nie mialam, to przy 3 procedurze długiej od razu doktor powiedziała~ transfer odroczony ze wzg na pcos gdzie jajniki i tak są powiększone a stymulacja to pogorszy. A po punkcji może płyn się zebrać ogólnie rzecz biorąc... I właśnie to była moja najgorsza procedura i najgorzej się czułam, bo nawet przy 💩 prawie płakałam, trzymając się za pralkę. Trwało to z 5 dni ~oczywiście z dnia na dzień coraz lepiej czułam się. Lecz również cieszę, że już tego nie przejdę. A miałam pobranych przy ostatniej 20 kumulusow.
    Przy iui stymulują ale pęcherzyki rosną zazwyczaj 2 sztuki, przy 3 nie raz nie robią iui. Żeby w razie czego nie była to ciąża trojacza.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 5 listopada 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Nie wiedzialam ze mozna zrobić takie badania zarodkow nawet. Nikt nam czegoś takiego nie proponował
    Tez mam odroczony transfer na koniec listopada
    Poczytaj sobie o diagnostyce przedimplantacyjnej zarodkow. Oczywiście to jest dodatkowo płatne.
    No i tak jak ja to rozumiałam, to raczej robi się jak są jakieś wskazania. No ale może i niektórzy lekarze zgadzają się na życzenie pary 🤷‍♀️
    To chyba koszt +2 tys jak nie więcej. Ale to ja tak kojarzę. Krakowska pewnie lepiej wyjasni jak to wyglada. Ja tylko czytałam, bo się szukuje na taka ewentualność. U nas się jutro wyjasni jak genetyka u mojego faceta 🍀🍀🍀

  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 6 listopada 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Nie wiedzialam ze mozna zrobić takie badania zarodkow nawet. Nikt nam czegoś takiego nie proponował
    Tez mam odroczony transfer na koniec listopada
    My robiliśmy takie badanie 2 razy do 2 procedur IVF.U nas wskazaniem był nieprawidłowy kariotyp męża, ale mogą być inne wskazania np wady genetyczne w rodzinie.Myślę, że takie badanie też można zrobić na własne życzenie, ale to pewnie zależy od kliniki.Jest to badanie PGS które sprawdza ilość chromosonów.Jeśli jest za mało bądź za dużo to taki zarodek nie może być transferowany.U mnie w klinice to koszt 7800 do 4 zarodków.Wielu lekarzy nie zaleca tego badania , ponieważ mogą uszkodzić zarodek podczas biopsji.U nas był jeden zdrowy i nie udało się, ja nie mam problemów z implementacją więc z tyłu głowy mam myśli , że może został uszkodzony.Tego się nie dowiem i tego badania już nie zrobimy.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 6 listopada 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam lekką hiperkę po pobraniu 13 oocytów.Straszne mdłości , wzdęcia , gazy, brzuch jak balon.Po punkcji ciężko mi było przez klika dni iść dp toalety zrobić siku bo taki ból.Wtedy są też odraczane transfery świeże.Hiperka się rozkręca po podaniu Ovitrelle plus świeży transfer ,i może się to skończyć źle.Lepiej poczekać z transferem jak organizm wróci do siebie.

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4363

    Wysłany: 6 listopada 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Nie wiedzialam ze mozna zrobić takie badania zarodkow nawet. Nikt nam czegoś takiego nie proponował
    Tez mam odroczony transfer na koniec listopada

    Nam również nie proponowali, wiedziałam o takiej możliwości od znajomej i znalazłam na stronie kliniki informację. Ni e chciałam robić tego badania bo wysoki koszt (5900 zł za przebadanie do 6 zarodków), ale mąż się uparł.
    Jestem potencjalnie w grupie zwiększonego ryzyka ze względu na wiek (39 lat) i to jest jednym ze wskazań do diagnostyki, innymi wskazaniami są nieudane próby in vitro.
    Lekarz powiedział, że z wszczepionym przebadanym zarodkiem szanse są większe i mniejsze ryzyko poronienia.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 6 listopada 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Nam również nie proponowali, wiedziałam o takiej możliwości od znajomej i znalazłam na stronie kliniki informację. Ni e chciałam robić tego badania bo wysoki koszt (5900 zł za przebadanie do 6 zarodków), ale mąż się uparł.
    Jestem potencjalnie w grupie zwiększonego ryzyka ze względu na wiek (39 lat) i to jest jednym ze wskazań do diagnostyki, innymi wskazaniami są nieudane próby in vitro.
    Lekarz powiedział, że z wszczepionym przebadanym zarodkiem szanse są większe i mniejsze ryzyko poronienia.
    O widzisz, wiedziałam ze coś pomieszalam. 2 tys to chyba widziałam cenę za każdy kolejny. No czyli trzeba się szykować na koszt +6-7 tys.
    Grrr mam nadzieje, ze u mojego nie wyjdzie żadnego wskazania. Taki trochę sądny dzień dzisiaj.
    Co prawda miał w przeszłości już 4 procedury in vitro z było ale wtedy w bocianie nikt mu nawet nie wskazał genetyki do badania ... dla mnie to kosmos. Przy tylu zabiegach. Zarodki były słabe ale rozwijały się do 5 doby i były wtedy transferowane. Ale nie wiadomo co przeważyło, bo i jego nasienie słabe i jej komórki tez 🙈🙈
    Boje się, ze i moje okażą się słabe 😣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2020, 10:10

  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2765 2345

    Wysłany: 6 listopada 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że do iui nie zawsze odbywa się stymulacja, więc jeśli u kobiety jest wszystko okej to po co ma być stymulowana do iui ? Nie mam żadnych większych problemów.. - tak ja to wszystko rozumiem, tu chodzi o zwiększenie szansy na zapłodnienie??

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 6 listopada 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Wiem że do iui nie zawsze odbywa się stymulacja, więc jeśli u kobiety jest wszystko okej to po co ma być stymulowana do iui ? Nie mam żadnych większych problemów.. - tak ja to wszystko rozumiem, tu chodzi o zwiększenie szansy na zapłodnienie??
    Nie każdy lekarz przepisuje leki do iui. Jak jest wszystko ok to można podchodzić bez leków. Ogólnie przepisuje się bardzo male dawki do stymulacji po to aby komórka była lepszej jakości. Ja brałam do iui fostimon 75 Chyba 3 dawki i miałam dwie komorki .natomiast do invitro to już trzeba większych jednostek 300-400 Na dobę.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 6 listopada 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Wiem że do iui nie zawsze odbywa się stymulacja, więc jeśli u kobiety jest wszystko okej to po co ma być stymulowana do iui ? Nie mam żadnych większych problemów.. - tak ja to wszystko rozumiem, tu chodzi o zwiększenie szansy na zapłodnienie??

    Ja miałam 2* w cyklu naturaln, potem stymulacja w celu zwiększenia szans. Ale to tez nie wiadomo czy zawsze zwiększa, w zależności od tego czy jest dobrze dobrana. Lepsze odżywienie komórki jajowej, czy tez wyhodowanie więcej niż jednej.


    Eh dziewczyny wkurzyłam się:/ mój miał mieć wyniki genetyczne po 3 tygodniach dlatego od razu w no hm robił, drożej ale tak gwarantowali. Dzisiaj miała być wizyta u androloga i co gowno za przeproszeniem. Wyników nie ma, nie wiedza kiedy będą a minęło 4 tygodnie 🤷‍♀️ Przelozyl wizytę na czwartek 12.11 ale czuje ze z tego nici będą/ już nawet nie wiem na co i na kogo jestem zła. Miała być startowa 17.11 ale nie wiem czy się odbędzie 😣

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18746 6817

    Wysłany: 6 listopada 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju, no to trochę przechlapane masz bo nie wiadomo na czym stoisz... Ja bym dzwoniła w pon w sprawie wyników... I powiedziała że zostało już tydzień czasu przesunięte wizyty, miało być 3 tyg a zaraz 5 tydzień będzie...
    Ja bym tak długo głowę zawracała żeby ogarnęli się... Nie dziwię się że człowiek wkurzony może być... Bo w sumie miałaś zapas tydzień czasu... Skoro 3 tyg wyniki, a po 4 tyg wyników brak i przesunąć lekarza musieliście. Stoicie w martwym punkcie teraz...

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ