Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AID inseminacja nasieniem dawcy
Odpowiedz

AID inseminacja nasieniem dawcy

Oceń ten wątek:
  • Anonimowa30 Znajoma
    Postów: 26 20

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagga wrote:
    Anonimowa30 jak tam się czujesz ? 😃

    Świruje. Milion myśli w głowie. Nienawidzę czekania 😂😂😂

    Dagga lubi tę wiadomość

  • Dagga Koleżanka
    Postów: 48 16

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Miałaś ovitrelle na pęknięcie przed iui?
    Miałam dzień przed iui zastrzyk

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2602 wrote:
    To chyba nie na reguły.Ja też słyszałam,że dziewczynki rodzą się mniejsze a tu się okazało że Liwia była cięższa od Ksawerego.Bo Ksawery ważył 3020g a Liwia 3230g a teraz z niej jest kawał babki bo waży już napewno ponad 6 kg 😄🤭


    Bo dziewczynki z natiry musza miec tluszczyku troche hihi

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak niku wrote:
    Cześć, jestem po 5 inseminacji nasieniem dawcy.
    AID miałam 12 dzień cyklu, 24 godziny przed zabiegiem miałam zastrzyk na pęknięcie.
    Miałam 2 pęcherzyki, 20 i 21 mm - w tym jeden pękający (pierwszy raz na pękającym).

    W sobotę idę na monitoring, czy pękł pęcherzyk - jeśli tak włączam progesteron.
    Jakoś dużo emocji mnie to podejście kosztuje. Przy dwóch próbach nie pękły mi pecherzyki. Tym razem mam nadzieję, że może jakoś się uda 🤞


    Powodzenia i wytrwalosci . Oby to byla ostatnia inseminacja...
    W sumie nie znam nikogo, aby ktos tyle razy probowal

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    20220525-095207.jpg

    6.41cm
    ❤️ 162/min
    20220525-095217.jpg

    O, tym razem synek? Gratuluję 😊

    Mojanadzieja lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    O, tym razem synek? Gratuluję 😊


    Tak. Dziekuje. Na gratulacje bedzie pora.
    Nie wiedzialam ze tytaj zagladasz 😊 na przestalam tam na miesiecznym udzielac. Wiadomo co i jak... 🤷‍♀️
    Choc czasami podczytuje. Ale w ukryciu.
    Jak siostra ? Daje rade z bliznietami ?

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Dagga Koleżanka
    Postów: 48 16

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anonimowa30 wrote:
    Świruje. Milion myśli w głowie. Nienawidzę czekania 😂😂😂
    Wierze Ci 😁 tak mi się dłuży czas w pracy ze masakra już cały netflix obejrzałam a jeszcze tydzień 🙈

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagga wrote:
    Wierze Ci 😁 tak mi się dłuży czas w pracy ze masakra już cały netflix obejrzałam a jeszcze tydzień 🙈


    Hehehe niestety jak roboty nie ma to czas dluzy sie.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak niku wrote:
    Cześć, jestem po 5 inseminacji nasieniem dawcy.
    AID miałam 12 dzień cyklu, 24 godziny przed zabiegiem miałam zastrzyk na pęknięcie.
    Miałam 2 pęcherzyki, 20 i 21 mm - w tym jeden pękający (pierwszy raz na pękającym).

    W sobotę idę na monitoring, czy pękł pęcherzyk - jeśli tak włączam progesteron.
    Jakoś dużo emocji mnie to podejście kosztuje. Przy dwóch próbach nie pękły mi pecherzyki. Tym razem mam nadzieję, że może jakoś się uda 🤞
    No witaj, no 5 razy iui sporo 😊 więc oby ta 5 okazała się szczęśliwa ✊✊ No wiadomo, że dużo nerw i emocji jest przy staraniach tego typu, to nie jest tak, że idziesz z mężem do łóżka i czekasz na rezultat... A jeśli by się nie udało masz już jakiś plan co dalej??

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2602 wrote:
    To chyba nie na reguły.Ja też słyszałam,że dziewczynki rodzą się mniejsze a tu się okazało że Liwia była cięższa od Ksawerego.Bo Ksawery ważył 3020g a Liwia 3230g a teraz z niej jest kawał babki bo waży już napewno ponad 6 kg 😄🤭
    O to już konkretny kawał babki 💪💪💪😊😊😊😊❤️

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagga wrote:
    Miałam dzień przed iui zastrzyk
    A dziś który dpi? Może spróbuj jutro rano zatestowac 😊??

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    O to już konkretny kawał babki 💪💪💪😊😊😊😊❤️
    Ale jak zacznie chodzić to to wybiega.Tak samo było przy Ksawerym.😉

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 25 maja 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Tak. Dziekuje. Na gratulacje bedzie pora.
    Nie wiedzialam ze tytaj zagladasz 😊 na przestalam tam na miesiecznym udzielac. Wiadomo co i jak... 🤷‍♀️
    Choc czasami podczytuje. Ale w ukryciu.
    Jak siostra ? Daje rade z bliznietami ?

    Jaki mi się nudzi to zaglądam wszędzie.

    Od tego tygodnia jest sama, bo pierwsze dwa miesiące była z nią nasza mama. Mówi, że bywa ciężko, ale daje radę, nie ma wyjścia. Do tego zepsuła jej się trzyletnia pralka 🤦🏻‍♀️, a trzy dni później miała stłuczkę, ewidentna wina babki, która przywaliła z tyłu, ale że pani była w mundurze bo jechała akurat do pracy to poszło na siostrę, nie ma dziewczyna lekko. No i wciąż czekamy na sprawę o ojcostwo i nazwisko dla dzieci, mimo pozytywnego badania DNA musi się ta sprawa odbyć, chory kraj.

    Mojanadzieja lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Jaki mi się nudzi to zaglądam wszędzie.

    Od tego tygodnia jest sama, bo pierwsze dwa miesiące była z nią nasza mama. Mówi, że bywa ciężko, ale daje radę, nie ma wyjścia. Do tego zepsuła jej się trzyletnia pralka 🤦🏻‍♀️, a trzy dni później miała stłuczkę, ewidentna wina babki, która przywaliła z tyłu, ale że pani była w mundurze bo jechała akurat do pracy to poszło na siostrę, nie ma dziewczyna lekko. No i wciąż czekamy na sprawę o ojcostwo i nazwisko dla dzieci, mimo pozytywnego badania DNA musi się ta sprawa odbyć, chory kraj.


    Ostro !😱 no dziewczyna ma niefart w zyciu. Oby za jakis czas szczescie zawitalo nie tylko w formie dzieci...
    Ale i od losu i jej wszystko wynagrodzil. 😊 bo jednak to co przezyla... to nie jedna by popadla w depresje... dobrze ze sparcie chociaz ma w rodzinie.
    No niestety... nasz kraj to ma duzo niedomowien... ale kazdy wie jak jest... 🤦‍♀️

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    No witaj, no 5 razy iui sporo 😊 więc oby ta 5 okazała się szczęśliwa ✊✊ No wiadomo, że dużo nerw i emocji jest przy staraniach tego typu, to nie jest tak, że idziesz z mężem do łóżka i czekasz na rezultat... A jeśli by się nie udało masz już jakiś plan co dalej??

    Co dalej? No będziemy próbować do 6 podejść, a potem in vitro. Nie śledziłam tak szczegółowo wątku, ale czy jest wśród Nas ktoś, komu udała się IUI?

  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Ostro !😱 no dziewczyna ma niefart w zyciu. Oby za jakis czas szczescie zawitalo nie tylko w formie dzieci...
    Ale i od losu i jej wszystko wynagrodzil. 😊 bo jednak to co przezyla... to nie jedna by popadla w depresje... dobrze ze sparcie chociaz ma w rodzinie.
    No niestety... nasz kraj to ma duzo niedomowien... ale kazdy wie jak jest... 🤦‍♀️

    Oby wynagrodził, oby. Bardzo bym chciała żeby była szczęśliwa życiowo. Całe szczęście dzieci zdrowe i pięknie rosną. Bo przecież cudem tę ciążę donosiła.

    Wsparcie ma ogromne od nas. Rodzina to siła.

    Mojanadzieja lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak niku wrote:
    Co dalej? No będziemy próbować do 6 podejść, a potem in vitro. Nie śledziłam tak szczegółowo wątku, ale czy jest wśród Nas ktoś, komu udała się IUI?
    No są takie osoby... Ale nie z 6 podejściami aż... A badałas wszystko i siebie??? Krzywe cukrowa i insulinowa, homocysteina, tsh, prolaktyna

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Anonimowa30 Znajoma
    Postów: 26 20

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak niku wrote:
    Co dalej? No będziemy próbować do 6 podejść, a potem in vitro. Nie śledziłam tak szczegółowo wątku, ale czy jest wśród Nas ktoś, komu udała się IUI?

    Mi za pierwszym podejściem, kilka lat temu, mam bliźniaki. Teraz staramy się o rodzeństwo.

    Trzymam za Ciebie mocno kciuki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anonimowa30 Znajoma
    Postów: 26 20

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    No są takie osoby... Ale nie z 6 podejściami aż... A badałas wszystko i siebie??? Krzywe cukrowa i insulinowa, homocysteina, tsh, prolaktyna

    Skąd takie przekonanie, że tyle podejść do IUI to strata czasu? Mnie się zawsze wydawało, że to taki zamiennik naturalnych starań, a standardowo przecież ludzie starają się przez jakiś czas?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MiMi86 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak niku wrote:
    Co dalej? No będziemy próbować do 6 podejść, a potem in vitro. Nie śledziłam tak szczegółowo wątku, ale czy jest wśród Nas ktoś, komu udała się IUI?

    Mi się udało za drugim razem AID. Jestem w ciąży bliźniaczej. Wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki! :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a8ba3f282a.png
‹‹ 930 931 932 933 934 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ