X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelis Provita - in vitro w programie badań klinicznych
Odpowiedz

Angelis Provita - in vitro w programie badań klinicznych

Oceń ten wątek:
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 20 lutego 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Nie dziekuje. A jakie jeszcze Pani doktor zalecił Wam badania?
    Ja: Ureaplasma (dr wzięła wymaz na wizycie i czekam na wynik), jeśli będzie negatywny to mam zrobić histeroskopie z biopsją endometrium
    Mąż: test MAR, powtórne badanie framg. dna plemników- robiliśmy to, ale p. doktor powiedziała, że złą metodą; trochę się zirytowałam, bo jak przeciętny zjadacz chleba ma wiedzieć, jaką metodą powinno być to robione, nie dość, ze wydaliśmy niemałą kasę na to badanie, to jeszcze trzeba robić je jeszcze raz :/ no ale co począć, zrobimy wszystko co p. doktor zaleciła.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka2019 wrote:
    Hej Dziewczyny.

    Byłam na wizycie kwalifikacyjnej doi badań u p. dr Paligi. Pani doktor skierowała mnie i męża na dodatkowe badania, wyniki mam przesłać mailem. Jeśli będą ok, to będziemy zakwalifikowani do III tury, więc u mnie też loteria.

    Ja już głupieję... A kiedy ma być ta 3 tura? Ja z dwa tygodnie temu dzwoniłam bezpośrednio do Pani Ewy Gwiazdy z prośbą o przesunięcie podpisywania umowy własnie na trzecią turę. Usłyszałam, że takiej tury nie ma i nie planują. Pierwsza tura miała być w styczniu i dziewczyny w lutym/marcu miały mieć transfery, a druga tura miała zacząć się od końca marca, kiedy miały być spotkania by podpisać umowę. tak mi powiedziano przez telefon.
    Teraz czytam, że niektóre z Was dopiero teraz podpisują umowy, a jeszcze inne są przypisane własnie na 3 turę... Bajzel house...
    To jak to właściwie jest? ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka2019 wrote:
    Hej Dziewczyny.

    Byłam na wizycie kwalifikacyjnej doi badań u p. dr Paligi. Pani doktor skierowała mnie i męża na dodatkowe badania, wyniki mam przesłać mailem. Jeśli będą ok, to będziemy zakwalifikowani do III tury, więc u mnie też loteria.

    Gruzja, trzymam kciuki za piękne zarodeczki!
    Linka czyli już po wizycie. Teraz z górki będzie. Możesz nspisac6 wszystkie badania jakie pani dr ci kazała zrobić ? Mi w mailu wspomniała o tych wypisanych na stronie angeliusa

  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta25, właśnie nie wiem czy będzie z górki, teraz mam większe wątpliwości. Wszystko zależy od wyników badań. o Badaniach napisałam powyżej, ale wkleje jeszcze raz: Ja: Ureaplasma (dr wzięła wymaz na wizycie i czekam na wynik), jeśli będzie negatywny to mam zrobić histeroskopie z biopsją endometrium
    Mąż: test MAR, powtórne badanie framg. dna plemników- robiliśmy to, ale p. doktor powiedziała, że złą metodą.
    Myślę, że mnie skierowała na te badania ze względu na cienkie endometrium. Hormonalnie można je uzyskac troszkę większe, takie na granicy, więc pewnie stąd ta histeskopia z wycinkiem. Jeśli u Ciebie endo jest spoko, to myślę, ze nie będzie Cię na to kierować. Teraz mam mały problem do wycinek p. dr kazała mi zbadać pod kątem histopatologicznym i immunohistochemicznym i mam problem, aby to znaleźć.
    P. doktor powiedziała, ze jeśli badania będą ok, albo ew. mam ureaplasme to ok, bo ureaplasme leczy się dosyć szybko. A jeśli wyjdzie coś nie tak, coś, co wymaga dłuższego leczenia np. 3 miesiące, to odpadamy, bo nie zdążymy :(

  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam na następny okres bo tym razem się nie załapałam...;( wyniki badań wyszły źle później jak już było ok to było za późno bo to był 5dc. Czekam do marca.

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka2019 wrote:
    Marta25, właśnie nie wiem czy będzie z górki, teraz mam większe wątpliwości. Wszystko zależy od wyników badań. o Badaniach napisałam powyżej, ale wkleje jeszcze raz: Ja: Ureaplasma (dr wzięła wymaz na wizycie i czekam na wynik), jeśli będzie negatywny to mam zrobić histeroskopie z biopsją endometrium
    Mąż: test MAR, powtórne badanie framg. dna plemników- robiliśmy to, ale p. doktor powiedziała, że złą metodą.
    Myślę, że mnie skierowała na te badania ze względu na cienkie endometrium. Hormonalnie można je uzyskac troszkę większe, takie na granicy, więc pewnie stąd ta histeskopia z wycinkiem. Jeśli u Ciebie endo jest spoko, to myślę, ze nie będzie Cię na to kierować. Teraz mam mały problem do wycinek p. dr kazała mi zbadać pod kątem histopatologicznym i immunohistochemicznym i mam problem, aby to znaleźć.
    P. doktor powiedziała, ze jeśli badania będą ok, albo ew. mam ureaplasme to ok, bo ureaplasme leczy się dosyć szybko. A jeśli wyjdzie coś nie tak, coś, co wymaga dłuższego leczenia np. 3 miesiące, to odpadamy, bo nie zdążymy :(
    Ja miałam w tamtym roku histeroskopie u MP, endometrium było wcześniej beznadziejne a później ku zaskoczeniu Pani doktor miało ładny przyrost i to tylko po Wit e, wiesiolku, winie. Ureaplasma była ponad rok temu robiona wraz z chlamydia, czytając wcześniej forum właśnie byłam ciekawa czy też to masz zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 20:08

    Poziomka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    Ja właśnie czekam na następny okres bo tym razem się nie załapałam...;( wyniki badań wyszły źle później jak już było ok to było za późno bo to był 5dc. Czekam do marca.
    Honorata o ile dobrze pamiętam umowę doborze podpisałas początkiem lutego skoro mamy 9 tygodni to w gre6 wchodzi jeszcze 1 cykl marcowy czy źle to rozumie?

  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta25 wrote:
    Ja miałam w tamtym roku histeroskopie u MP, endometrium było wcześniej beznadziejne a później ku zaskoczeniu Pani doktor miało ładny przyrost i to tylko po Wit e, wiesiolku, winie. Ureaplasma była ponad rok temu robiona wraz z chlamydia, czytając wcześniej forum właśnie byłam ciekawa czy też to masz zrobić
    Biorę już od dłuższego czasu wit. E, oeparol a moje endometrium zbliżało się w okolice normy dopiero po garści hormonów i viagrze.
    Piłaś wino czerwone wytrawne pół lampki/lampka dziennie? Jakieś konkretne wino dr polecała?
    Czy histeroskopie miałaś z biopsją i badaniem histopatologicznym i immunohistochemicznym?

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 22 lutego 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta25 proszę podaj dawki wit e i oeparolu, jakas konkretna witaminę e bierzesz?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Marta25 proszę podaj dawki wit e i oeparolu, jakas konkretna witaminę e bierzesz?
    Obecnie zrobiliśmy przerwę z mężem i nic nie biorę poza kwasem foliowym, czekamy na tel z kliniki. Ale jak już zaczniemy cykl z Panią doktor to podejrzewam że tak jak wcześniej; 3×1 0,4 E , biorę taka jaka jest aptece olejek z wiesiolka, Acard. Wino czerwone lubię więc obowiązek z przyjemnością połączyłam. Piję tylko wytrawne lampkę dziennie w okresie starania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 21:22

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka histeroskopie miałam z sonohisterosalpimgografia
    Zabiegi robią w zależności od potrzeby

  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta25 wrote:
    Honorata o ile dobrze pamiętam umowę doborze podpisałas początkiem lutego skoro mamy 9 tygodni to w gre6 wchodzi jeszcze 1 cykl marcowy czy źle to rozumie?
    podpisywalam umowę końcem stycznia.takze nie wiem jak to będzie.

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 27 lutego 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was dziewczyny postępy, bo u mnie brak.

    Rozpoczął mi się nowy cykl, w którym miałam zrobić histeroskopie. Jednak nie zorbie jej, bo nadal mam torbiel, najpierw w jednego jajnika, teraz z drugiego. Już drugi miesiąc będę na tabletkach anty. A czas mija, nie wiem czy załapie się na badania kliniczne. Porażka.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 marca 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Coś ucichł nasz wątek :( Może któraś z Was jest już w trakcie procedury? Poopowiadajcie coś, jak się czujecie, ja jestem bardzo ciekawa i myślę, że nie jestem jedyna ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 10 marca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja właśnie dzisiaj dostałam okres i jutro dzwonię z samego rana umówić wizytę na popołudniu. Więc dam znać wieczorem.

    Marta25, Linka2019 lubią tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata powodzenia✊

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2976 2033

    Wysłany: 12 marca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Jestem przed pierwszą wizytą u dr Mańki, zastanawiam się czy są jeszcze może wolne miejsca na te badania kliniczne, orientuje się może któraś z Was?

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 marca 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowka86 dzwon do p. Gwiazdy - będziesz miała info z pierwszej ręki :) myśle ze nr jest dostępny na stronie internetowej, a pewnie w recepcji Cię tez przekierują w razie czego :) Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 13:48

    lipcowka86 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 12 marca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Cześć Dziewczyny! Jestem tu świeżakiem, po drugiej wizycie u dr Paligi.
    Jesteśmy w trakcie ostatnich badań i będziemy decydować jaka procedura.

    @Linka2019 - u nas też chromatyna była badana złą metodą, pewnie chodzi o Halo?

    Pozdrawiam!
    Tak, dokładnie.

  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 15 marca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta25 wrote:
    Honorata powodzenia✊

    Hej. Ja już mam 5 dzień stymulacji wczoraj byłam na wizycie kontrolnej, mam już 22 pęcherzyki.wszystko idzie zgodnie z planem ;) jutro kolejną wizyta.

    Dawajcie znać co u was??

    Marta25 lubi tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ