X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelis Provita - in vitro w programie badań klinicznych
Odpowiedz

Angelis Provita - in vitro w programie badań klinicznych

Oceń ten wątek:
  • Olcia35 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1989 wrote:
    Hej dziewczyny! szukałam informacji na temat tego badania klinicznego i widzę że w każdej klinice są trochę inne zasady. Ja się dostałam do Wawy i zaczęłam w niedziele stymulacje. My nic nie płacimy, nawet za leki do stymulacji. Upewnialam się na wizycie co w przypadku gdyby do transferu nie doszło ale powiedziano nam ze wtedy też żadnych kosztów nie ponosimy bo nie jest to nasza wina. To nasza druga procedura i bardzo chciałabym żeby się udało. Trzymam za was też kciuki!
    Możemy pogadać na priw?wysłałam Ci zapraszanie

  • asia1989 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze tak. Tak, jesteśmy w Novum i to dokładnie ten lek a badanie się nazywa IMPLANTY. Właśnie dziś jadę na wizytę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2019, 09:09

  • Olcia35 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 14 lutego 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1989 wrote:
    Jasne ze tak. Tak, jesteśmy w Novum i to dokładnie ten lek a badanie się nazywa IMPLANTY. Właśnie dziś jadę na wizytę
    Hej.a jak wygląda wizyta kwalifikacyjną?Ja mam jutro wizytę

  • asia1989 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badanie się nazywa IMPLANT4 - słownik mi źle poprawił. Wizyta kwalifikacyjna jest dość długa, my spędziliśmy w klinice w sumie ok 4 godziny. Pobierają krew, mocz, ważą, mierzą ciśnienie. Szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia, badanie ginekologiczne. Uzupełnianie różnych kwestionariuszy. Nam się udało dostać i od razu dostałam leki do stymulacji, za kilka dni dostałam okres i zaczęłam stymulacje - krótki protokół.

  • asia1989 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia35 - odpowiedziałam na twoją wiadomość priv. nie wiem czy działa bo jestem nowa na tym portalu

  • Olcia35 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 14 lutego 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1989 wrote:
    Olcia35 - odpowiedziałam na twoją wiadomość priv. nie wiem czy działa bo jestem nowa na tym portalu
    Niestety nie mam Cię w przyjaciółkach wysyłam jeszcze raz zaproszenie

  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do was pytanie na wizycie screeningowej pobierali krew do badań i pani dr wspomniała coś że to na próby watrobowe a mi nikt nie powiedział że trzeba być na czczo i najlepiej kilka dni przed zastosować dietę lekkostrawna i teraz oczywiście boję się czy przez to nie odpadniemy. Jak było u was? W ogóle to dostaliscie wyniki tych badań?

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Dziewczyny mam do was pytanie na wizycie screeningowej pobierali krew do badań i pani dr wspomniała coś że to na próby watrobowe a mi nikt nie powiedział że trzeba być na czczo i najlepiej kilka dni przed zastosować dietę lekkostrawna i teraz oczywiście boję się czy przez to nie odpadniemy. Jak było u was? W ogóle to dostaliscie wyniki tych badań?
    Luzik nie trzeba być na czczo i ja też tych wyników nie otrzymałam bo można je jedynie odebrać u Pan które prowadzą badania kliniczne na 1 piętrze. Nie ma ich w rejestracji bo pytałam się oto. Jakby coś było nie tak to dzwoniliby do Ciebie

    Pionerka lubi tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde stresuje się tym wszystkim bo mi oczywiście nikt nic nie mówi że będą krew pobierać itp itd jechałam z nastawieniem że pewnie nas nie wezmą bo cyrk wyszedł z lekarzem i w sobotę wypilam drinka i teraz 2wszystkim się stresuje bo żebym wiedziała to i tego drinka bym nie piła. Ehh u mnie zawsze wszystko nie tak i pod górkę :-(

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 19 lutego 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Kurde stresuje się tym wszystkim bo mi oczywiście nikt nic nie mówi że będą krew pobierać itp itd jechałam z nastawieniem że pewnie nas nie wezmą bo cyrk wyszedł z lekarzem i w sobotę wypilam drinka i teraz 2wszystkim się stresuje bo żebym wiedziała to i tego drinka bym nie piła. Ehh u mnie zawsze wszystko nie tak i pod górkę :-(
    Ale tam musiałyby byś dwukrotnie przekroczone normy co na pewno nie spowodowałoby nawet litr wódki. Takie przekroczenie norm swiadczyloby o chorobie wątroby więc nie przesadzajmy...przygotuj się ze bedzie dużo wiecej sterujących momentów przy procedurze in vitro i to o milion procent. Więc nie zaprzataj sobie głowy tym bo nie dasz rady przejść tego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 23:03

    Pionerka lubi tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 20 lutego 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie. Wiesz mi już nawet nie chodzi o to tylko fakt że już 2x nic mi nie mówią i to mnie stresuje a że zielona jestem w temacie to nawet nie wiem o co sama mam zapytać do końca. A jak tam u Ciebie zaczelas już stymulacje? Ja na razie dostałam antyki na ten miesiąc i dopiero od następnego zaczynamy

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Dzięki za wsparcie. Wiesz mi już nawet nie chodzi o to tylko fakt że już 2x nic mi nie mówią i to mnie stresuje a że zielona jestem w temacie to nawet nie wiem o co sama mam zapytać do końca. A jak tam u Ciebie zaczelas już stymulacje? Ja na razie dostałam antyki na ten miesiąc i dopiero od następnego zaczynamy
    No ja dzisiaj mam punkcje. Zobaczymy co będzie. Każdy ma swój sposób działania ja muszę wszystko wiedzieć ale mam koleżanki w Angelius które w temacie in vitro są zielone a przeszły procedurę i jedna z nich jest w ciąży. Brak wiedzy lub pytan nie powoduje braku ciąży bo lekarze wiedzą co robią a Ty tylk stosuj się do ich poleceń

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 20 lutego 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że wiedzą tylko mam tak samo jak ty że lubię wszystko wiedzieć a że zmieniłam klinikę to jakoś nie mogę się ogarnąć z tematem.
    W takim razie powodzenia dzisiaj :-) a ty też jesteś z tego programu czy na własną rękę robisz in vitro?

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Pewnie że wiedzą tylko mam tak samo jak ty że lubię wszystko wiedzieć a że zmieniłam klinikę to jakoś nie mogę się ogarnąć z tematem.
    W takim razie powodzenia dzisiaj :-) a ty też jesteś z tego programu czy na własną rękę robisz in vitro?
    Jestem w ramach programu. Na leki wyszło mi 4200 zł ale ja miałam menopur 300 przez 10 dni bo ciężko stymuluje sie. Jeśli nie będzie odpowiedniego zarodka to za procedurę zapłacę wiecej niż normalnie wyszloby mi. To jest loteria

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 08:10

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow no to nieźle

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu więcej? To jak nie będziesz mieć zarodka odpowiedniego to coś będziesz musiała dopłacać?

    Gruzja85 lubi tę wiadomość

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.

    Byłam na wizycie kwalifikacyjnej doi badań u p. dr Paligi. Pani doktor skierowała mnie i męża na dodatkowe badania, wyniki mam przesłać mailem. Jeśli będą ok, to będziemy zakwalifikowani do III tury, więc u mnie też loteria.

    Gruzja, trzymam kciuki za piękne zarodeczki!

    Gruzja85 lubi tę wiadomość

  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    A czemu więcej? To jak nie będziesz mieć zarodka odpowiedniego to coś będziesz musiała dopłacać?
    A Ty jesteś w tym badaniu? Miałaś spotkanie z koordynatorem przed podpisaniem zgody bo oni wtedy wszystko tlumacz? No bo zasada jest taka że zwrot z automatu jest 700 euro a całość czyli 2500 euro tylko wtedy jeśli będzie transferowana zarodek w 5 dobie klasy 3bb. Jeśli nie uda się osiagnac tego zarodka to będę mieć tylko 700 euro co daje ok 3 tyś zł a na leki wydalam 4200 zł więc jestem do tyłu..ale Ty nie jestes w Angelius a każda klinika ma inne zasady mimo że to samo badanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 08:41

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka2019 wrote:
    Hej Dziewczyny.

    Byłam na wizycie kwalifikacyjnej doi badań u p. dr Paligi. Pani doktor skierowała mnie i męża na dodatkowe badania, wyniki mam przesłać mailem. Jeśli będą ok, to będziemy zakwalifikowani do III tury, więc u mnie też loteria.

    Gruzja, trzymam kciuki za piękne zarodeczki!
    Nie dziekuje. A jakie jeszcze Pani doktor zalecił Wam badania?

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem w tym badaniu ale w kriobanku w Białymstoku i tam w umowie nie było nic na temat kwot tylko że nie płacimy za procedury i jedyny koszt to leki. Nie było nic na temat klasy zarodka itp. W takim razie rozumiem czemu więcej cię wyniesie. Ja oprócz leków muszę z mężem jeszcze zrobić wirusologie bo nam się skończyła więc jeszcze 1000zł dodatkowo nas to wyniesie

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ