X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 27 maja 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na badania genetyczne fasoli, dziś jeszcze wymazy czy nic nie przyniosłam ze szpitala.
    Jeżeli genetyka coś wykaże to wtedy wiadomo...Ale ja po prostu wierzę, że to był zwykły pech.

    Też byłam zaskoczona, ale pani dr stwierdziła, że jak będzie ok to nie ma na co czekać bo organizm jest nastawiony na ciążę więc szanse są.

    Poziomka25, Misia7, Wisienka39*, Luna lubią tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Poziomka25 Autorytet
    Postów: 1329 559

    Wysłany: 27 maja 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:55

    3xPICSI
    5xcrio :(
    2xcb :(
    2x6tydz [*]
    Immunosupresja, szczepienia...

    Udało się.
    10.2021 urodziłam swój wyczekany pierwszy Skarb ❤️

    Ciaza naturalna.
    09.2023 urodziłam swój drugi Skarb ❤️
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 27 maja 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dziewczyny! Bylam dziś na wizycie, i mam taką nadzieję. Muszę czekać jeden pełny cykl chyba, że badania wyjdą źle. Więc mam nadzieję, że to był tylko pech ...I niedługo będę znów w dwupaku:)
    O której byłaś? :) trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli :)

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    W jakiej dawce bralyscie estrofen? Na opakowaniu pisze żeby nie przekraczać jeden tabletki na dobę a ja mam 2x1 a potem 2x2?

    ja w dawce 2x1 a obecnie 3x1

    evkill lubi tę wiadomość

  • Megii_81 Autorytet
    Postów: 784 1174

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wrote:
    Dziewczyny jak u was wyglądał cykl po nie udanym in vitro, chodzi mi nie ten pierwszy po odstawieniu leków tylko jakby drugi? Wydłużył wam się, jeśli tak to bardzo? Po pierwszym nie udanym podejściu wszystko miałam ok cykle też, a teraz chyba się coś poperniczyło😢

    mi sie wydłużył, jak na mnie to dużo bo z 28 na 34 dni, teraz miałam kolejny i też 32 dni,

    na tyle lekarstw chyba trudno by coś nie oszalało.

    Luna lubi tę wiadomość

    👶
  • Megii_81 Autorytet
    Postów: 784 1174

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Nika to już napewno bedzie serduszko ❤ dbaj o Was 😀
    wow, super rośnie fasoleczka :)

    👶
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia35 wrote:
    Jakbym czytała ulotki to już bym zeswirowala do reszty. Miałam 3x1. To dawkowanie z ulotki to dla kobiet po menopauzie chyba :)

    Nika cudne wieści :)
    Gruzja Wisienka i Meggi kciuki za udane transfery. Jeszcze njut pytalam ale chyba umknęło?

    Gruzja mam parę pytań odnośnie diety przy nietolerancji. Priv?
    Zaakceptowane :)

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi powoli włącza się opcja panika😯
    z jednej strony nie mogę się doczekać i jestem pełna wiary i nadzieji a z drugiej jak ja dotrwam do testowania gdzie tam jak ja spojrzę na wynik 😅albo co gorsza że będę non stop siebie obserwować czy wredna @przyszła. I jeszcze oczekiwanie czy Nasz maluch ładnie się rozmrozi. Oj ciężkie dni przed nami😯 tak bardzo chciałabym aby się udało a tymczasem jestem pełna niepokoju. Chyba każda z Nas tak ma. ✊✊✊✊✊zaciskam kciuki i trzymam mocno😊





    Luna, Baba1, aurola lubią tę wiadomość

  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka39* wrote:
    A mi powoli włącza się opcja panika😯
    z jednej strony nie mogę się doczekać i jestem pełna wiary i nadzieji a z drugiej jak ja dotrwam do testowania gdzie tam jak ja spojrzę na wynik 😅albo co gorsza że będę non stop siebie obserwować czy wredna @przyszła. I jeszcze oczekiwanie czy Nasz maluch ładnie się rozmrozi. Oj ciężkie dni przed nami😯 tak bardzo chciałabym aby się udało a tymczasem jestem pełna niepokoju. Chyba każda z Nas tak ma. ✊✊✊✊✊zaciskam kciuki i trzymam mocno😊
    Pociesze Cię nie jesteś sama🤩😘😍 ale widzę już dużo większy dystans u siebie niż ostatnio. Będzie co ma byc

    Wisienka39*, Luna lubią tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja Ty dokładnie kiedy? No dobrze wiedzieć że nie jest się samym. Maggie a Ty jak się czujesz?

    To jesteśmy trzy muszkieterki😄

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    O której byłaś? :) trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli :)
    O 15 miałam wizytę 😉

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka39* wrote:
    Gruzja Ty dokładnie kiedy? No dobrze wiedzieć że nie jest się samym. Maggie a Ty jak się czujesz?

    To jesteśmy trzy muszkieterki😄
    Transfer w czwartek.

    bz10, Wisienka39* lubią tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Nie wiedziałam że są takie zalecenia. Tak czy siak jestem zdziwiona.
    U mnie niestety do kolejnego podejścia się przedłuży ze względu na szczepienia.

    Zastanawiam się dlqczego jest tendencja aby po 1 razie nie badać nic i twierdzić że to być może przypadek. A ja po 1. Poronieniu byłam skierowana do immunologa. Oczywiście to był strzał w 10. Ale tak czysto teoretycznie sobie myślę, od czego to zależy.
    Zapewne z doświadczenia, że tak po prostu się zdarza.

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które mają transfer w tym tygodniu, będzie dobrze 🙂

    Samosiowa staraczka, Wisienka39* lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didik w którym dniu po transferze bralas ostatnia dawkę accofilu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika15 wrote:
    Didik w którym dniu po transferze bralas ostatnia dawkę accofilu?
    Brałam do skończonego 6 tc. A potem co 4 dni 1/3 dawki. Czyli jeden zastrzyk rozłożony na okres 12 dni. Myśle , ze był on bardziej na moja głowę, bo accofil zrobił swoje już wczesniej🤗

    Nika15 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze transfery i okruszki !!!❤️✊

    Wisienka39* lubi tę wiadomość

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka39* wrote:
    A mi powoli włącza się opcja panika😯
    z jednej strony nie mogę się doczekać i jestem pełna wiary i nadzieji a z drugiej jak ja dotrwam do testowania gdzie tam jak ja spojrzę na wynik 😅albo co gorsza że będę non stop siebie obserwować czy wredna @przyszła. I jeszcze oczekiwanie czy Nasz maluch ładnie się rozmrozi. Oj ciężkie dni przed nami😯 tak bardzo chciałabym aby się udało a tymczasem jestem pełna niepokoju. Chyba każda z Nas tak ma. ✊✊✊✊✊zaciskam kciuki i trzymam mocno😊
    Kiedy masz transfer? :) ja póki co jeszcze luzik, zobaczymy jak długo ;) jestem na L4 po punkcji, wiec wiesz... książka, czerwone winko (1/3 lampki dziennie) jakaś tam dietka płodności i odpoczynek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 21:39

    Gruzja85 lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • N!eb!esk@ Autorytet
    Postów: 364 279

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki za wszystkie środowe transfery i czwartkowe... I w ogóle ;)

    Ja mam za to pytanko... Czy któraś z Was miała badane Endometriim na hist-pat? Pamiętacie może ile czekałyście ma wynik?

    Ja mam wizytę jutro...i nie wiem czy wynik zdąży dotrzeć, co mnie martwi trochę :/ bo wtedy porozmawiamy z Panią Doktor o niczym...

    Meggie1, Wisienka39* lubią tę wiadomość

    N!eb!esk@
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N!eb!esk@ wrote:
    Ja też trzymam kciuki za wszystkie środowe transfery i czwartkowe... I w ogóle ;)

    Ja mam za to pytanko... Czy któraś z Was miała badane Endometriim na hist-pat? Pamiętacie może ile czekałyście ma wynik?

    Ja mam wizytę jutro...i nie wiem czy wynik zdąży dotrzeć, co mnie martwi trochę :/ bo wtedy porozmawiamy z Panią Doktor o niczym...
    Sprawdziłam w papierach i po 5 dniach roboczych wynik był gotowy, ale nie wiem po jakim czasie dotarł do kliniki. Maks 2 tygodnie ;)

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
‹‹ 1306 1307 1308 1309 1310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ