X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 27 października 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Boli mnie Wasza krótkowzroczność.
    Straszne, że żadne argumenty do Was nie przemawiają.
    Szkoda, że kobieta, która dzwoniła wczoraj do kliniki i chciała się umówić do MP pójdzie do niej w marcu, a inna która zapłaci więcej na licytacji, pójdzie na wizytę w listopadzie/grudniu, a możliwe że jej kolejne wizyty i leczenie przedłuży czas oczekiwania innych.

    Niby proste a jednak tak trudne dla zrozumienia.
    No ta perspektywa też nie jest zbyt przyjemna, ale tutaj są dobre chęci nikt tego specjalnie nie robi żeby komuś zaszkodzić.

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 27 października 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Boli mnie Wasza krótkowzroczność.
    Straszne, że żadne argumenty do Was nie przemawiają.
    Szkoda, że kobieta, która dzwoniła wczoraj do kliniki i chciała się umówić do MP pójdzie do niej w marcu, a inna która zapłaci więcej na licytacji, pójdzie na wizytę w listopadzie/grudniu, a możliwe że jej kolejne wizyty i leczenie przedłuży czas oczekiwania innych.

    Niby proste a jednak tak trudne dla zrozumienia.
    Bella93 to nie jest jak w novum ja za przyspieszenie wizyty u dr L mogłam zapłacić plus 300 zł do regularnej wizyty, chyba bo już nie pamiętam to było jakiś czas temui wtedy wizyta była na następny tydzień, to są pieniadze dla dziecka chorego
    PS wystawione 200zl jest poniżej ceny regularnej wizyty więc może się okazać że nie dość że ktoś umowi się wcześniej to jeszcze zapłaci mniej w ostateczności.. To też niesprawiedliwe, i tak i tak źle..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2019, 22:03

    czekamynadzidzie, SusieOne, Bejzi lubią tę wiadomość

    Szs
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 27 października 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mówię tylko że nie powinno się czerpać pieniędzy od ludzi którzy też przeżywają swój dramat. Dla kogoś jego niepłodność jest takim samym cierpieniem jak śmiertelna choroba dziecka, nie nam to oceniać kto cierpi bardziej.
    Tak jak Bella napisała nie trafiają do Was argumenty i nie dopuszczacie możliwości że ktoś może mieć odmienne zdanie niż Wy ...

    h_anulka lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 27 października 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    Bella93 to nie jest jak w novum ja za przyspieszenie wizyty u dr L mogłam zapłacić plus 300 zł do regularnej wizyty, chyba bo już nie pamiętam to było jakiś czas temui wtedy wizyta była na następny tydzień, to są pieniadze dla dziecka chorego
    no właśnie i takie dopłacanie jest ok, tu się nikt nie burzy. Ale żeby dopłacić, zeby pomóc komuś - to już jest złe.
    Bella ta rozmowa jest bezsensowna, bo ani Ty nie przekonasz nas, ani my Ciebie. Mnie Twoje argumenty w ogóle nie przekonują, uważam, że są słabe. Tak jak i pewnie Ty uważasz za słabe moje.

    Ja nie rozumiem jak można chore dziecko stawiać na szali z byciem szybciej w kolejce itp. Nie trzeba czekać do MP. Są też inni lekarze, też dobrzy, do nich się szybciej trafia jak nie chcesz tyle czekać. Ja musiałam czekać, bo chciałam i i tak chodzę tu gdzie chodzę. Także to mnie nie przekonuje. Jakoś nie wiem czemu nie przejmujesz się ludźmi którzy w ogóle nie mają pieniedzy na leczenie w takich klinikach i nigdy dzieci przez to mieć nie będą. A takich na pewno też jest sporo.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 27 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Ja mówię tylko że nie powinno się czerpać pieniędzy od ludzi którzy też przeżywają swój dramat. Dla kogoś jego niepłodność jest takim samym cierpieniem jak śmiertelna choroba dziecka, nie nam to oceniać kto cierpi bardziej.
    Tak jak Bella napisała nie trafiają do Was argumenty i nie dopuszczacie możliwości że ktoś może mieć odmienne zdanie niż Wy ...
    No ok ale to nie są wizyty na NFZ.. Każdy pracujący w klinice czerpie korzyści z choroby.. To tak działa prywatna służba zdrowia

    Szs
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Życie wiele razy pokazuje fige z makiem albo i gorzej... Nie wszystko możemy, nie wszystko jest po naszej myśli. To tylko jedna wizyta która może wspomóc chore dziecko, ja to rozpatruje pod względem co jest ważniejsze, i tak czekałabym pewnie bo by mnie nie było stać
    Ale ta wizyta nie jest potrzebna, żeby wspomóc to dziecko, nie rozumiesz?
    Można zrobić przelew bez chwalenia się tym, a w skromny sposób udostępnić zbiórkę i niby dlaczego miałyby to nie być tort? Tort własnej produkcji może oddać na licytację więcej osób.

    Dziwi mnie, że widzicie życie przez pryzmat pieniędzy. Czym się różni 9mln od 100tys.? Bo Wasz przekaz brzmi "zbierajmy na dzieciaka, który potrzebuje 9mln bo to dużo", a co z dziećmi którym brakuje 10tys. na leczenie?
    Pewnie nie trzeba ich wspierać. Przecież 10tys. to mało.


    Pewnie będziecie chciały mnie zaatakować. Uprzedzę Was. Nie wspieram zbiórek na ludzi. Zwierzęta są mi bliższe.

    Pia88, Baba1 lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 27 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Ja mówię tylko że nie powinno się czerpać pieniędzy od ludzi którzy też przeżywają swój dramat. Dla kogoś jego niepłodność jest takim samym cierpieniem jak śmiertelna choroba dziecka, nie nam to oceniać kto cierpi bardziej.
    Tak jak Bella napisała nie trafiają do Was argumenty i nie dopuszczacie możliwości że ktoś może mieć odmienne zdanie niż Wy ...
    Dlaczego twierdzisz, że nie dopuszczamy innego zdania? Przecież to że wy macie inne nic nie zmienia, licytacja i tak się odbywa itd to są czyjeś decyzję to pani dr swój dodatkowy czas poświęca i kasę przekazuje na potrzebujące dziecko, wszystko jest dramatem, niepłodność jest ogromnym ale choroba również i to taka która może pozbawić życia... Trzeba się chwytać każdego sposobu jeśli tylko można pomóc

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 27 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Ja mówię tylko że nie powinno się czerpać pieniędzy od ludzi którzy też przeżywają swój dramat. Dla kogoś jego niepłodność jest takim samym cierpieniem jak śmiertelna choroba dziecka, nie nam to oceniać kto cierpi bardziej.
    Tak jak Bella napisała nie trafiają do Was argumenty i nie dopuszczacie możliwości że ktoś może mieć odmienne zdanie niż Wy ...
    ale tu chodzi o bycie tylko szybciej w kolejce. A nie że te pary nie zostaną przyjęte i przez to nie będą mogły się leczyć i nigdy nie będą mogły spełnić swojego marzenia o dzieciach. To chyba jest różnica.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 27 października 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella ale chodzi o to, że dobrowolnie mało kto wpłaci. A podczas takiej aukcji zbierze się więcej pieniędzy dla tego dziecka.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 27 października 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się jednak dłużej zbiera 9 mln niż 10 tys zł. To dlaczego jedne zbiórki są aż ogłaszane w tv w programach śniadaniowych wszędzie się trąbi, a niektóre są ciche i mało się kto udziela? Bo tak to już jest niestety, tak samo jak z poszukiwaniem zaginionej osoby coś jest bardziej do "sprzedania" i to bardziej kogoś wzruszy, zainteresuje itd świata nie zmienimy

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 27 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ale ta wizyta nie jest potrzebna, żeby wspomóc to dziecko, nie rozumiesz?
    Można zrobić przelew bez chwalenia się tym, a w skromny sposób udostępnić zbiórkę i niby dlaczego miałyby to nie być tort? Tort własnej produkcji może oddać na licytację więcej osób.

    Dziwi mnie, że widzicie życie przez pryzmat pieniędzy. Czym się różni 9mln od 100tys.? Bo Wasz przekaz brzmi "zbierajmy na dzieciaka, który potrzebuje 9mln bo to dużo", a co z dziećmi którym brakuje 10tys. na leczenie?
    Pewnie nie trzeba ich wspierać. Przecież 10tys. to mało.


    Pewnie będziecie chciały mnie zaatakować. Uprzedzę Was. Nie wspieram zbiórek na ludzi. Zwierzęta są mi bliższe.
    Tym się różni że 100 tys jest do zebrania a 9 mln już chyba ciężej

    Szs
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 października 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Ja nie rozumiem jak można chore dziecko stawiać na szali z byciem szybciej w kolejce itp. Nie trzeba czekać do MP. Są też inni lekarze, też dobrzy, do nich się szybciej trafia jak nie chcesz tyle czekać. Ja musiałam czekać, bo chciałam i i tak chodzę tu gdzie chodzę. Także to mnie nie przekonuje. Jakoś nie wiem czemu nie przejmujesz się ludźmi którzy w ogóle nie mają pieniedzy na leczenie w takich klinikach i nigdy dzieci przez to mieć nie będą. A takich na pewno też jest sporo.
    Ale się mnie uczepiłaś🤔
    Nie, nie czekam na wizytę u pani dr.
    Nie, nie boli mnie, że ktoś może mnie wyprzedzić.
    Tak, byłoby mnie stać żeby zapłacić za tą wizytę więcej niż 300zł, jeśli tyle by kosztowała.

    Wyciągasz daleko idące wnioski. Skąd taki wniosek, że się nie przejmuję osobami, których nie stać na leczenie?
    Uważam, że jeśli w klinice obowiązuje cennik i konkretna lista to nie powinno być możliwości omijania tych czynników.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 27 października 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy wszystkim się nie dogodzi. Jest chore dziecko, pieniądze trafią na szczytny cel i jakaś para może przyspieszyć swoją wizytę a skoro ma środki na to i jest taks możliwość to niech to zrobi. A to czy dr wsparła akcję w ten sposób czy też w inny to już jest jej sprawa a nie nasza.

    Pia88, SusieOne, czekamynadzidzie, Baba1, Bejzi lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 27 października 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ale się mnie uczepiłaś🤔
    Nie, nie czekam na wizytę u pani dr.
    Nie, nie boli mnie, że ktoś może mnie wyprzedzić.
    Tak, byłoby mnie stać żeby zapłacić za tą wizytę więcej niż 300zł, jeśli tyle by kosztowała.

    Wyciągasz daleko idące wnioski. Skąd taki wniosek, że się nie przejmuję osobami, których nie stać na leczenie?
    Uważam, że jeśli w klinice obowiązuje cennik i konkretna lista to nie powinno być możliwości omijania tych czynników.
    Bella93 czy Ty nie widzisz różnicy między płacenie za przyspieszenie wizyty dla korzyści osoby a tym że ktoś wystawia swój wolny czas żeby komuś pomóc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2019, 22:22

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    Szs
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 października 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Bella ale chodzi o to, że dobrowolnie mało kto wpłaci. A podczas takiej aukcji zbierze się więcej pieniędzy dla tego dziecka.
    O jeżu! To dopiero tragedia. Podstępem zbieranie pieniędzy na leczenie dziecka. Tymbardziej wskazujesz na wartość pieniądza, a nie inicjatywy.

    Biorę udział w cotygodniowych aukcjach na rzecz domu tymczasowego dla kotów i psów, jest tam mało osób. Mało licytujących i mało tych, które wystawiają przedmioty na licytację, a jednak się da bo są osoby, które chcą pomagać bezinteresownie i chyba w tym tkwi kwintesensja pomocy - bezinteresowność.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 października 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    Bella93 czy Ty nie widzisz różnicy między Ace iem za przyspieszenie wizyty a tym że ktoś wystawia swój wolny czas żeby komuś pomóc?
    Ace iem? Nie czepiam się, nie wiem o co chodzi,🤔

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 27 października 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    O jeżu! To dopiero tragedia. Podstępem zbieranie pieniędzy na leczenie dziecka. Tymbardziej wskazujesz na wartość pieniądza, a nie inicjatywy.

    Biorę udział w cotygodniowych aukcjach na rzecz domu tymczasowego dla kotów i psów, jest tam mało osób. Mało licytujących i mało tych, które wystawiają przedmioty na licytację, a jednak się da bo są osoby, które chcą pomagać bezinteresownie i chyba w tym tkwi kwintesensja pomocy - bezinteresowność.
    Tylko na rzecz domu tymczasowego dla kotów i psów nie potrzebujesz 9 mln a w tym przypadku na leczenie dziecka tak i nie uzbierasz tego bez pomocy innych.
    Dziewczyny każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak zostanie, nikt nikogo do swoich racji nie przekona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2019, 22:24

    Szapiro, SusieOne, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 27 października 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    O jeżu! To dopiero tragedia. Podstępem zbieranie pieniędzy na leczenie dziecka. Tymbardziej wskazujesz na wartość pieniądza, a nie inicjatywy.
    dla mnie takie teksty wskazują na małą empatię z Twojej strony. Kończę z Tobą dyskusję. Pozdrawiam.

    Szapiro lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 października 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Tylko na rzecz domu tymczasowego dla kotów i psów nie potrzebujesz 9 mln a w tym przypadku na leczenie dziecka tak i nie uzbierasz tego bez pomocy innych.
    Dziewczyny każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak zostanie, nikt nikogo do swoich racji nie przekona
    Kolejny raz pokazujecie, że na tym wątku nie da się rozmawiać. Gdy ktoś napisze coś, co jest niezbyt przychylne dla pani dr. nagle jest burza i nie wolno o tym dyskutować. Przecież na tym polega życie, na wymianie poglądów, dyskusji, nie jesteśmy tacy sami. Nie zamykajcie mi ust.
    Może znajdzie się ktoś, kto podzieli moje zdanie.

    Przeraża mnie, że tak bronicie zbiórki dla jednego dziecka, bo potrzebuje 9mln i nagle jest najbardziej potrzebującym dzieckiem w Polsce. A tak szczerze...za to 9mln można uratować albo polepszyć stan życia kilku istnień. Dziwi mnie, że dziecko, które potrzebuje 100tys. na operacje serca ratującą życie jest mniej ważne...

    Pia88, lipcowka86, Baba1 lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 października 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    dla mnie takie teksty wskazują na małą empatię z Twojej strony. Kończę z Tobą dyskusję. Pozdrawiam.
    Mało empatii będzie miał ktoś, kto nawet nie przeczyta na co zostaną przekazane pieniądze z aukcji, a będzie licytował bo go stać.
    Wolę, żeby ktoś myślał, że jestem mało empatyczna niż mieć klapeczki na oczach.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 1728 1729 1730 1731 1732 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ