Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • m_d_f Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wysoki też, jak brałam Lutinusa po transferze. Nie wiem czy jest coś takiego, jak "zbyt wysoki" progesteron. Chyba to normalne, że jest wysoki, zwłaszcza w ciąży. :)

Meggie1, Pia88 lubią tę wiadomość

Starania o drugie dziecko

HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, progesteron wyszedł mi 150,50! :O nie za dużo? Biorę cały czas lutinus 3x1
    To normalne, bierzemy dodatkowe dawki proga i wychodzi taki duży. Też tak miałam, nie masz się co martwić 🙂

201810134980.png

6dpt : beta 36,9 ; 9dpt : beta 131,4 ; 12dpt : 542,5
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Quczi Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate znam baby bluesa i to całe wtrącanie 🤨 miałam do tego stopnia ze teściowie stwierdzili że jestem przewrażliwiona po sytuacji gdy dali 3miesiecznemu dziecku czekoladę bo mialo czkawke 😬😬😬płakałam śmiałam sie i martwiłam o kazde kwiknięcie dzieci. Zycze Ci powodzenia w naturalnym staraniu i trzymam kciuki

bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie ja nigdy nie miałam takiego progesteronu,. Ostatni jaki ja badałam to był 40 potem już nie .

Więc masz suuuper 😆

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️

6.04.2018 Główna kwalifikacja w OA. 🍒
  • evkill Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quczi wrote:
    Kate znam baby bluesa i to całe wtrącanie 🤨 miałam do tego stopnia ze teściowie stwierdzili że jestem przewrażliwiona po sytuacji gdy dali 3miesiecznemu dziecku czekoladę bo mialo czkawke 😬😬😬płakałam śmiałam sie i martwiłam o kazde kwiknięcie dzieci. Zycze Ci powodzenia w naturalnym staraniu i trzymam kciuki
    Jprl czekoladę? Pamiętam na chrzcinach u córki mojej siostry, szwagierka wzięła na palec masę z tortu i dała małej, bo to przecież jej chrzciny i musi torta spróbować 🤦

moja historia

"Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, długo tu nie zaglądałem.. A tu tyle wiadomości. Gratuluję udanych transferów i trzymam kciuki za dziewczyny które jeszcze walczą. Po burzy zawsze wstaje słońce, wierze, że każda z nas zostanie obdarzona tym cudem jakim jest dziecko. Tego wam życzę :*

evkill, monik123, Pia88, Honorata02, Mila79, KateHawke, Meggie1 lubią tę wiadomość

• xagax Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, progesteron wyszedł mi 150,50! :O nie za dużo? Biorę cały czas lutinus 3x1
    Wow😀nie znam się na progesteronie,ale już nie mogę się doczekać środy i twojej relacji z usg😘😘😘

*od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Megi gratuluję, idziemy prawie równo :) ja wizytę mam jutro :) powtarzałas jeszcze betę? Ja progesteron też mam wysoki prawie 100 ale biorę agolutin domiesniowo jutro się dowiem czy brać dalej czy nie..

• evkill Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Cześć, długo tu nie zaglądałem.. A tu tyle wiadomości. Gratuluję udanych transferów i trzymam kciuki za dziewczyny które jeszcze walczą. Po burzy zawsze wstaje słońce, wierze, że każda z nas zostanie obdarzona tym cudem jakim jest dziecko. Tego wam życzę :*
    Hej na jakim jesteś etapie?

Pia88 lubi tę wiadomość

moja historia

"Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Luna Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy dawałyście swojemu M mace w tabletkach? czytam teraz na necie że wpływać korzystanie na nasienie, ale niewiem czy jest sens,już kiedyś o niej czytałam ale jakoś tak nigdy nie kupiłam zawsze brałam zwykle witaminy, co myślicie??

Pia88 lubi tę wiadomość

• monik123 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy dawałyście swojemu M mace w tabletkach? czytam teraz na necie że wpływać korzystanie na nasienie, ale niewiem czy jest sens,już kiedyś o niej czytałam ale jakoś tak nigdy nie kupiłam zawsze brałam zwykle witaminy, co myślicie??
    Mój M brał mace w tabletkach ;)

Pia88 lubi tę wiadomość

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 transfery :( 1xcb
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Hej na jakim jesteś etapie?
    Jestem po transferze 2 blatocyst dziś mija 21dpt, beta wyszła pozytywna juto mam wizytę, martwi mnie jedna rzecz.. W czwartek miałam dosyć silny ból brzucha, boję się czy wszystko będzie dobrze.. Jest to mój 6 transfer, i 8 lat starań o dziecko..

Honorata02, CzterolistnaKoniczyna, evkill, Bejzi, monik123, didik34, m_d_f, KateHawke, ania8306, Meggie1, Bella93, Pia88 lubią tę wiadomość

• Luna Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Mój M brał mace w tabletkach ;)

I co dały coś? Niewiem lepsze wyniki, większa ochota na przytulanki? Czy to raczej nakrecanie kasy

Ania609 gratuluję, jak to dobrze że coraz więcej dobrych wieści, niestety nie pomogę w tej kwestii ale mocno trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę, wszystko będzie dobrze i czekamy na relacje, a mogę zapytać czy robiłaś jajues dodatkowe badania, bralas dodatki do transferu że teraz się udało?

Pia88 lubi tę wiadomość

• monik123 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jestem po transferze 2 blatocyst dziś mija 21dpt, beta wyszła pozytywna juto mam wizytę, martwi mnie jedna rzecz.. W czwartek miałam dosyć silny ból brzucha, boję się czy wszystko będzie dobrze.. Jest to mój 6 transfer, i 8 lat starań o dziecko..
    Gratulacje 😊 możesz napisać czy ten transfer różnił się czymś od pozostałych?
    Bóle brzucha chyba są częste w początkowej ciąży, więc postaraj się nie martwić na zapas. Na pewno zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy, żeby było dobrze

Pia88 lubi tę wiadomość

Starania od 02.2016
  • monik123 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wrote:
    I co dały coś? Niewiem lepsze wyniki, większa ochota na przytulanki? Czy to raczej nakrecanie kasy

Ania609 gratuluję, jak to dobrze że coraz więcej dobrych wieści, niestety nie pomogę w tej kwestii ale mocno trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę, wszystko będzie dobrze i czekamy na relacje, a mogę zapytać czy robiłaś jajues dodatkowe badania, bralas dodatki do transferu że teraz się udało?
    Szczerze to nie mam pojęcia czy coś dało, brał jeszcze przed wizytą u MP, potem dostał dodatkowo inne suple i Pani dr mówiła, że też może brać mace w dalszym ciągu

Pia88 lubi tę wiadomość

Starania od 02.2016
  • Honorata02 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    To gratulacje :-) niech maleństwo się rośnie zdrowo!! Daj jutro znać jak po wizycie. 😉🤗

Bz ... Jak u Ciebie sytuacja ? Coś się zaczyna dziać, jakieś skurcze czy coś???

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 grudnia 2019, 20:47

Pia88 lubi tę wiadomość

dxomdf9hpaauwmby.png
  • Luna Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Szczerze to nie mam pojęcia czy coś dało, brał jeszcze przed wizytą u MP, potem dostał dodatkowo inne suple i Pani dr mówiła, że też może brać mace w dalszym ciągu

OK dzięki, czytałam mężowi o tych tabletkach ale podszedł dość sceptycznie

• ania609 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wrote:

Zawsze, brałam w sumie to samo.. Przy 2 wcześniejszych transferach miałam zlecony accofil od doc. Paśnika, ale nic nie ruszyło (jak wszystko będzie dobrze to będę miała na sprzedasz accofil) Paśnik stwierdził że jeśli accofil nie pomógł to mam teraz nie brać.. Przy tym transferze brałam intralipid 200ml, encorton 5mg, estrofem, lenzetto, kroplowke na skurcze, Klej.. Nic więcej nie badalam, wszesniej byłam przebadany..

evkill, Pia88 lubią tę wiadomość

• ania609 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    To gratulacje :-) niech maleństwo się rośnie zdrowo!! Daj jutro znać jak po wizycie. 😉🤗

Bz ... Jak u Ciebie sytuacja ? Coś się zaczyna dziać, jakieś skurcze czy coś???
    Dziękuję :)

Pia88 lubi tę wiadomość

• evkill Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Zawsze, brałam w sumie to samo.. Przy 2 wcześniejszych transferach miałam zlecony accofil od doc. Paśnika, ale nic nie ruszyło (jak wszystko będzie dobrze to będę miała na sprzedasz accofil) Paśnik stwierdził że jeśli accofil nie pomógł to mam teraz nie brać.. Przy tym transferze brałam intralipid 200ml, encorton 5mg, estrofem, lenzetto, kroplowke na skurcze, Klej.. Nic więcej nie badalam, wszesniej byłam przebadany..
    A jaki masz KIR? U kogo jesteś?

moja historia

‹‹ 1906 1907 1908 1909 1910 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)