X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Agila Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Agila, żeby szybciej pozbyć się gazu, polecam espumisan.

    O dziękuję za radę:) to kupie , ale ile tego wziąć? I kiedy:)?

  • Agila Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kos12 wrote:
    Tak paznokcie naturalne 🙂 a płacz kto Ci zabroni i jak to Ci pomoże to czemu nie🙂
    Teraz jesrem przed okresem więc na płacz zbiera dwa razy bardziej 🙈


    Dziewczyny a czy Wam też robi się monentami gorąco strasznie pare dni przed okresem? Ja mam takie uderzenia, wkurzajace to..

  • Agila Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Ja jestem wielką panikarą, a tutaj byłam bardzo spokojna.
    Oczywiście przy wybudzaniu gadałam po niemiecku, że nawet Pani Doktor się potem ze mnie śmiała.

    Ja Poprostu jak sobie wyobrażale że mi robią dziury w brzuchu tomnie skręca 😅 niewyobrażam sobie póki co

  • Agila Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wrote:
    Ja miałam laparo niedawno, też jestem panikara, wiadomo stres jest ale jak to ma pomóc, wszystko było bezproblemowo, nic nie pamiętam, barki nie bolały tylko strasznie gardło wręcz miałam problem z mówieniem na początku i po narkozie strasznie mnie mdliło, ale poprosiłam o jakiś lek i dostałam kroplówek na mdłości, potem sucharki, herbatka i do domciu,

    Czyli to chyba zależy od tego kto wkłada tą rurę do gardła, jeden jest delikatny drugi nie koniecznie..

    Czy jest tu dziewczyna która miała laparo z histerio czysto diagnostycznie a jednak coś wyszło?

  • Agila Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Kochane, będę Was podczytywać, ale na czas kolejnej procedury i Wielkiego Postu mówię bye. Potrzebuję pobyć sama ze swoimi myślami. Gdyby kogoś interesowało to skrobnę w międzyczasie coś w pamiętniku. Ściskam Was i życzę powodzenia!

    Powodzenia Kochana 💪

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agila wrote:
    O dziękuję za radę:) to kupie , ale ile tego wziąć? I kiedy:)?
    Możesz spróbować wieczorem, po operacji o ile Ci nie bedzie niedobrze.
    2tabl 3razy dziennie

    Agila lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Luna Autorytet
    Postów: 951 496

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agila wrote:
    Czyli to chyba zależy od tego kto wkłada tą rurę do gardła, jeden jest delikatny drugi nie koniecznie..

    Czy jest tu dziewczyna która miała laparo z histerio czysto diagnostycznie a jednak coś wyszło?

    Ja tak miałam na usg czysto, szłam dla sprawdzenia czy jest ok i wyszła mi endonetrioza 2 stopnia i ogniska zostały usunięte

    Agila lubi tę wiadomość

    Starania od 2014 roku,
    od 2018 Provita
    1 procedura krótki protokół 2 komórki, transfer 2 dniowca 😟 brak ❄️
    2 procedura krótki protokół 6 komórek, 3 blastki, transfer 2BB😟 2❄️❄️, criotransfer 3BB😢 criotransfer 2BC😢 XI/2020 start 3 i ostatnia procedura
    Ja: niedoczynność tarczycy, niskie AMH, endometrioza 2 stopnia, Kir bx brak 4 kirow implantacyjnych, rozjechane cytokiny, komórki nk30%, mutacje PAI i MTHFR w homo
    Mąż: słabe nasienie ilość i morfologia 2%, HBA 1%
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maala wrote:
    Mam pytanie, w jakich aptekach w Czechach lub na Słowacji kupowałyście agolutin?
    Będę wdzięczna za pomoc :)
    Lekarna na Ostravske, czeski cieszyn

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maala wrote:
    Mam pytanie, w jakich aptekach w Czechach lub na Słowacji kupowałyście agolutin?
    Będę wdzięczna za pomoc :)

    Apteka Lekarna Agel
    Hlavni Frida 43/34 Cesky Tesin

    Ja pierw pisałam e-maila i zamawiałam leki. Pani mi odpisywała że są odłożone i wtedy umawialiśmy się na odbiór

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 564 375

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wracam z przychodni swojej rejonowej, bo skończył mi się Neoparin. Na wypisie po punkcji informacja, że jak leki się skończą to trzeba sie zgłosić do lekarza rodzinnego po receptę na refundowane, no to idę. Lekarz mi na refundację nie wypisze i koniec kropka, zero dyskusji. "Jak się Pani leczy prywatnie, to na leki też panią stać". I wypisał mi receptę z odpłatnością 100%, i to na najmniejsza możliwa ilość, no przecież mam sobie iść do mojego prywatnego lekarza i niech on mi wypisuje, co ja na NFZ im dupe zawracam, na in vitro stać to na leki też stać. Serio, mam wrażenie, że od kilku lat żyjemy w jakimś Matrixie, a nie w Polsce...

    atdc20mmyu84cdr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Ja właśnie wracam z przychodni swojej rejonowej, bo skończył mi się Neoparin. Na wypisie po punkcji informacja, że jak leki się skończą to trzeba sie zgłosić do lekarza rodzinnego po receptę na refundowane, no to idę. Lekarz mi na refundację nie wypisze i koniec kropka, zero dyskusji. "Jak się Pani leczy prywatnie, to na leki też panią stać". I wypisał mi receptę z odpłatnością 100%, i to na najmniejsza możliwa ilość, no przecież mam sobie iść do mojego prywatnego lekarza i niech on mi wypisuje, co ja na NFZ im dupe zawracam, na in vitro stać to na leki też stać. Serio, mam wrażenie, że od kilku lat żyjemy w jakimś Matrixie, a nie w Polsce...

    A czego potrzebujesz? neoparin ? Idę do mojej magicznej siatki z lekami. Podeślę Ci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jedną paczkę neoparinu do 2023 i jedną do końca lutego. Dopytaj lekarza czy mogłabyś jeszcze tą drugą brać.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 lutego 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Ja właśnie wracam z przychodni swojej rejonowej, bo skończył mi się Neoparin. Na wypisie po punkcji informacja, że jak leki się skończą to trzeba sie zgłosić do lekarza rodzinnego po receptę na refundowane, no to idę. Lekarz mi na refundację nie wypisze i koniec kropka, zero dyskusji. "Jak się Pani leczy prywatnie, to na leki też panią stać". I wypisał mi receptę z odpłatnością 100%, i to na najmniejsza możliwa ilość, no przecież mam sobie iść do mojego prywatnego lekarza i niech on mi wypisuje, co ja na NFZ im dupe zawracam, na in vitro stać to na leki też stać. Serio, mam wrażenie, że od kilku lat żyjemy w jakimś Matrixie, a nie w Polsce...
    Cynthia, niemiłymi słowami zostało to ujęte, ale niestety lek. miał rację. On nie miał podstaw do wypisania Ci recepty na refundację, więc nie chciał ryzykować.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • I_ga Autorytet
    Postów: 619 436

    Wysłany: 27 lutego 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś korzystała w AP z akupunktury?

    AP od 8/2019
    POF - procedura z KD
    1/2020 - ❄ - bez reakcji 😑
    2/2020 - ❄ - cb 😢
    4/2020 - ❄ - 😢😢😢
    8/2020 ♥️🤰BOY
    04/2021 Witamy na świecie 👨‍👩‍👦
    ❄ Oddany do adopcji
  • xagax Autorytet
    Postów: 3569 3287

    Wysłany: 27 lutego 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia,Evkill jak tam u was?Jak samopoczucie przed testowaniem Evkill,z tego co pamiętam testujesz w pt?A Frelcia ty kiedy zamierzasz testować?

    evkill lubi tę wiadomość

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xagax wrote:
    Frelcia,Evkill jak tam u was?Jak samopoczucie przed testowaniem Evkill,z tego co pamiętam testujesz w pt?A Frelcia ty kiedy zamierzasz testować?
    Ja jutro, ale kiepsko to widzę. Jestem chora, leci mi z nosa i mam gorączkę. Na razie do 37,5. Frelcia zobaczyła dzis cień na sikancu wiec pewnie jutro poleci na betę.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ja jutro, ale kiepsko to widzę. Jestem chora, leci mi z nosa i mam gorączkę. Na razie do 37,5. Frelcia zobaczyła dzis cień na sikancu wiec pewnie jutro poleci na betę.
    Evkill a Ty twardo nie na sikance? Kurde tak Ci kibicuje, ze sama jestem podekscytowana Twoim testowaniem! :D

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • xagax Autorytet
    Postów: 3569 3287

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ja jutro, ale kiepsko to widzę. Jestem chora, leci mi z nosa i mam gorączkę. Na razie do 37,5. Frelcia zobaczyła dzis cień na sikancu wiec pewnie jutro poleci na betę.
    Mam nadzieję,że ta gorączka i choróbsko nie nabroji✊✊✊Oby Wam się udało dziewczyny😘😘

    evkill lubi tę wiadomość

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Evkill a Ty twardo nie na sikance? Kurde tak Ci kibicuje, ze sama jestem podekscytowana Twoim testowaniem! :D
    Wczoraj w sklepie miałam już w ręku, ale odłożyłam. Ogólnie to ja mało w życiu sikancow robiłam, może że 3. Bałam się, że mnie oszukają.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evka mnie wygadała :x. No zrobiłam jakiegoś bobka ale nie wiem co z tego wyjdzie. Mam wrażenie że to zwykły szarak :)

    SusieOne, xagax lubią tę wiadomość

‹‹ 2269 2270 2271 2272 2273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ