X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 29 listopada 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzterolistnaKoniczyna wrote:
    a ja melduję się po wizycie u anestezjologa. Zostałam oficjalnie dopuszczona do laparo :) Także, 04.12. okaże się co i jak tam w środku. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i po laparo będę miała zielone światło na starania. Już się nie mogę doczekać aby móc zacząć coś działać :-)

    I idziesz do przodu! :) A po wypielęgnowaniu środeczka pamiętaj że w pierwszym cyklu po laparo są większe szanse na fasoleczkę :)

    EmWu, CzterolistnaKoniczyna lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 29 listopada 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4.12 to moj pierwotny termin zabiegu, ale został przelozony ponad 2 tyg wczesniej bo cykl mi sie przesunął i w sumie cieszę że to już za mną. Tak naprawdę nie ma się czego bać, mysle ze angeliusue ten jak i pewnie inne zabiegi są wykonywane z maksymalnie możliwym komfortem dla pacjentek,powodzenia, jesteś w dobrych rękach:)

    KateHawke, CzterolistnaKoniczyna lubią tę wiadomość

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 29 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-) mam nadzieję, że tak będzie!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 29 listopada 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, odpuscilam sobie forum na kilka miesiecy, staralam sie ta moja i tak stresujaca ciaze przejsc bez czytania internetow... dzis zaczelam 14 tydzien wiec mozna sie nieco wylonic :) na 90 % synek
    Rok temu 5.12 mialam robione w Angeliusie laparo z histeroskopia pod okiem Dr P oraz Dr M.
    Na codzien chodze do dr P. 11.12 moja ostatnia wizyta u niej w klinice a potem ja ja dziedzic idziemy w swiat, wroce jeszcze do Angeliusa na 2 badania prenatalne wiec moze i P wtedy odwiedze :)

    Laparo wspominam dobrze, czulam sie swietnie zaopiekowana, wieczorem wyszlam do domu, 1 noc i kolejny dzien byly raczej slabe a potem to juz z górki i po 3 dniach sprzatalam i gotowalam obiad, co prawda rana w pepku rozkrawila mi sie nieco za do dostalam sromotny ochrzan od meza ale serio nie taki diabel straszny ;)

    CzterolistnaKoniczyna, KateHawke, Pulginka, Bella93, Flowwer, ania8306 lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka gratuluję! <3 Doktor P. to świetna babka a laparo też u wszystkich bezproblemowo w Angeliusie :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, wspaniałe wieści! Bardzo ale to bardzo gratuluję!
    Ja właśnie również będę miała laparo i histero pod okiem dr. P i dr. M :)

    Życzę Ci spokojnej ciąży :)

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj domiszko:) nie piszę zbyt dużo na forum ale kojarzę Cię z kilku wątków:) Gratulacje i wszystkiego dobrego na dalszych etapach ciąży :)
    Mogłabyś powiedzieć jak udało Ci się zajść w z ciąze?

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Domiszka gratuluję! <3 Doktor P. to świetna babka a laparo też u wszystkich bezproblemowo w Angeliusie :)

    dziękuje ;) jutro mam wizyte u gina ktory moja ciązę przejmuje po P i mam stresa.... no ale ten stres okropny jest ze mna od początku z racji 'ciekawego' startu ciązy i mysle ze az do konca maja nie odpusci :P

    Dla mnie ta ciaza to cud... z 1 procedury 1 bastka ktora sie nie przyjela, reszta zarodkow nie dotrwala do tego stadium. z 2 procedury podano mi zarodek z 3 doby, reszta padla. Przekreslilam wszystko a potem byl zonk :) kilka dni spokoju i problemy z beta ktore P wcale za poblemy nie uwazala :P
    ale teraz jestem p usg prenatalnym i po pappa, wszystko jest ok wiec byle do przodu ;)

    EmWu, KateHawke lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    dziękuje ;) jutro mam wizyte u gina ktory moja ciązę przejmuje po P i mam stresa.... no ale ten stres okropny jest ze mna od początku z racji 'ciekawego' startu ciązy i mysle ze az do konca maja nie odpusci :P

    Dla mnie ta ciaza to cud... z 1 procedury 1 bastka ktora sie nie przyjela, reszta zarodkow nie dotrwala do tego stadium. z 2 procedury podano mi zarodek z 3 doby, reszta padla. Przekreslilam wszystko a potem byl zonk :) kilka dni spokoju i problemy z beta ktore P wcale za poblemy nie uwazala :P
    ale teraz jestem p usg prenatalnym i po pappa, wszystko jest ok wiec byle do przodu ;)

    Dajesz nadzieję, że nawet z takimi "przygodami" z ivf można być w ciąży <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 14:10

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny opowiedzcie mi trochę o laparoskopii... Bo ja w marcu otwieram Żłobek i miesiąc później mam laparoskopię. Chcę wiedzieć jak szybko dochodzi się do siebie. Czy tego samego dnia się wychodzi i jak szybko można się starać o dzidzi. Tak pro forma, bo oczywiście do tego czasu będę w ciąży :D

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmWu wrote:
    Witaj domiszko:) nie piszę zbyt dużo na forum ale kojarzę Cię z kilku wątków:) Gratulacje i wszystkiego dobrego na dalszych etapach ciąży :)
    Mogłabyś powiedzieć jak udało Ci się zajść w z ciąze?



    1 procedure mielismy w ramach badan klinicznych, tak jak pisalam wyzej - klapa.

    2 zrobilismy po 3 miesiecznej przerwie, inna stymulacja, inne leki, inne dawki i 'dziwnie' to sie zapowiadalo, mialam tylko 7 pecherzykow, pobrano 6 a dojrzalych bylo 5 , zaskoczyly 4. a potem to juz byla nieco rownia pochyla.
    Na transfer pojechalam sama, moj maz bawil sie wtedy na kawalerskim brata :P zalozylam ze juz mi wszystko obojetne, P zaproponowala 3 dobe ale jesli chce moge czekac do 5 i przyjechac z mezem. Teraz wiem ze gdybym czekala pewnie nie byloby ciazy bo nic nie udaloby sie transferowac.

    Mialam robic szczepienia limfocytami u Pasnika - nie zdazylam
    mialam miec robiony scratching endometrium - nie zdazylam
    mialo byc crio - wyszedl transfer na spontanie :) beta rosla jak chciala, niby w normie ale podwoila sie tylko raz, potem przyrosty byly po 76-86 %. Nerwow kosztowalo mnie to koszmarnie duzo.
    Do transferu mialam podana kroplowke z atosibanu.

    13 wrzesnia byl transfer, 13 pazdziernika bylo serduszko ;)

    KateHawke, Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, dr. P pewnie wie co mówi, dodatkowo skoro badania wyszły dobrze to nic tylko się teraz cieszyć ciążą :) Wiem, że pewnie łatwo się mówi, ale bardzo Ci tego życzę :)

    Trzymam kciuki, żeby dziedzic nie przysparzał więcej stresów :-)

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta moja ciaza to taka dziwna jest... zero mdlosci, zero wymiotów, zero bolesci, mam duuuze PCO, miesiaczki 3-4 razy do roku. wie gdyby nie fakt ze to ivf i mialam juz tyyyyyle usg to nadal nie wiedzialabym o ciąży. Zero objawow. Teraz wywala mi juz nieco brzuch jak cos zjem ale predzej zwalilabym ten fakt na promocje ptasiego mleczka z milki niz na dziedzica ;)
    Waga teraz stoi w miejscu, moze 0,5 kg przytylam co jest swietne bo wreszcie zblizam sie do 50 kg :D

    KateHawke, Flowwer, ewa81, innamorata88 lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    ta moja ciaza to taka dziwna jest... zero mdlosci, zero wymiotów, zero bolesci, mam duuuze PCO, miesiaczki 3-4 razy do roku. wie gdyby nie fakt ze to ivf i mialam juz tyyyyyle usg to nadal nie wiedzialabym o ciąży. Zero objawow. Teraz wywala mi juz nieco brzuch jak cos zjem ale predzej zwalilabym ten fakt na promocje ptasiego mleczka z milki niz na dziedzica ;)
    Waga teraz stoi w miejscu, moze 0,5 kg przytylam co jest swietne bo wreszcie zblizam sie do 50 kg :D

    Nie martw się - pod koniec ciąży takie objawy jak mdłości, częste siku, itp. wracają więc wszystko przed Tobą :D

    domiszka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Kwiatuszku my tu wszystkie, całe forum, tak trzymamy za ciebie kciuki, więc Ty też musisz być dobrej myśli :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/30cff6c4136b.jpg


    Przydają się !!!! Ale i tak wszystko zależy od zarodka czy wystarczająco jest silny <3


    CzterolistnaKoniczyna nie masz się czego bać a skudkiem ubocznym to mogą znależć przyczynę niepowodzeń !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    ta moja ciaza to taka dziwna jest... zero mdlosci, zero wymiotów, zero bolesci, mam duuuze PCO, miesiaczki 3-4 razy do roku. wie gdyby nie fakt ze to ivf i mialam juz tyyyyyle usg to nadal nie wiedzialabym o ciąży. Zero objawow. Teraz wywala mi juz nieco brzuch jak cos zjem ale predzej zwalilabym ten fakt na promocje ptasiego mleczka z milki niz na dziedzica ;)
    Waga teraz stoi w miejscu, moze 0,5 kg przytylam co jest swietne bo wreszcie zblizam sie do 50 kg :D
    Domiszka, dajesz nadzieję. Ja też mam PCO i różnie to u mnie z cyklami i owulkami.
    Cieszę się bardzo z twojej ciąży :-)

    Flowwer, cały czas trzymam kciuki za twojego maluszka! Kiedy zamierzasz testować? Podczytuję codziennie jak tam u Ciebie:)
    Co do laparo to ja z tych czarno-widzących. Większość dziewczyn wręcz chce, żeby coś znaleziono a ja właśnie boję się co tam znajdą. Teraz już po wizycie u anestezjologa trochę wyluzowałam i myślę, że co ma być to będzie :-) Najważniejsze, że będę wiedziała na czym stoję i będę mogła pójść do przodu :)

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka ciesz się że masz bezobjawową ciąże przez to został wynagrodzony tród. A w betach słyszałam że często chłopaki są leniwe ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer jak się czujesz po transferze? Wzięłaś jednego czy dwa zarodki?
    Domiszka wielkie gratulacje :). Do jakiego lekarza teraz będziesz chodziła?

  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka wow gratuluję! Wielka zazdrość:)
    A już myślałam że odpuscilas. Widzisz ja zarodków od pierona i porażki a Ty byłaś taka załamana a proszę jaki wynik!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 15:15

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 teraz bede chodzila poza klinika, do starego gina poniewaz chce rodzic u mojej mamy na oddziale gdzie jest oddzialowa, sama rozumiesz nigdzie nie bede miala lepszej opieki ;)


    KarenMillen jeszcze troche i tez bedziec miec takie zmartwienia jak ja :) ja serio nadal trzese sie jak galareta i dzisiejsze moje wejscie tutaj i napisanie oficjalnie o ciazy to jest mega kamien milowy bo ukrywam ten fakt bardzo, mimo ze nawet juz prenatalne zrobilam :) Jakos to wszystko dla mnie jest szalone i nie ogarniam ....

    KarenMillen, Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ