X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 2 marca 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 wrote:
    Ja nie miałam, wiec osobiście nie przeżyłam tego, ale na pewno zaraz odezwą się dziewczyny, które miały podobne doświadczenia. Przytulam Cię mocno i głowa do gory, to dobrze, że to „ tylko” krwiak.
    ❤️

  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAA wrote:
    Wracam z wizyty, pojawiły się krwiaki, z tego jednego właśnie krew leci a drugi ma 3 cm. Dr powiedział że będzie dobrze, ale jak to tak nagle w jeden dzień się pojawiły? Jestem totalnie bez sił niby powinnam się cieszyć że z ciążą wszystko ok ale czy może tak być ze przez nie ciąża przestanie się rozwijać czy coś się wydarzy? Dziewczyny bardzo proszę jak któraś miała o dodanie mi otuchy bo trzęsę się ze strachu i oczywiście poryczałam się w gabinecie. Jestem taka wystraszona 😭😭
    Ja krwawilam w 7 tygodniu. Krwiak miał z 5 cm i teraz lata po mnie 13 miesięczny brzdąc. 80% dobrze kończy się czyli w żaden sposób nie wpływają na ciążę.

    AGAA lubi tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Jolka4025 Autorytet
    Postów: 1010 1216

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarita35 wrote:
    Dzien dobry☺️

    Mam pytanie do dziewczyn po zabiegu lyzeczkowania. Jak wygladaly wasze miesiaczki po lyzeczkowaniu? U mnie to jednorazowe plamienie i nic wiecej. Obawiam się, ze mam jakies powiklania typu zrosty lub zespol ahermana 😭 brzuch boli czuję ze mam okres, ale nie krwawię...

    Pierwszy okres dostalam po 5 tyg od zabiegu. Był normalny jak przed ciaza. Tyle ze kilka dni po plamiłam 2 dni po stosunku.
    Mi.lekarz powiedzial, ze pierwsza miesiaczka moze być różna, ale ze powinno wszytsko wrocic do normy

    31 lat Ja
    33 lata Mąż
    Starania od Maj 2016 ❤
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Laparoskopia 13.11.2019
    AMH 2,6 2020r
    Endometrioza I/II st
    Mąż - wyniki super 😎
    Ja -wszystko ok 😀
    IUI luty, czerwiec 2020🍷
    Z: 4AA, 4AA, 3AA, 3AB, 2AB
    1. 28.11.2020 8tc 💔
    2. 07.04.2021 ❄🤞

    9.12.2021 Julek💙 3560g 56 cm

    qdkk9vvjxcodnorj.png
  • Jolka4025 Autorytet
    Postów: 1010 1216

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskrzynka wrote:
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Czy badanie estradiolu i progesteronu robi się standardowo i musi być ono koniecznie w 1d.c.? Bo to mi zaś wypada w niedzielę (jeśli okres przyjdzie terminowo), oszaleć można 🙄

    Nie martw sie na zapas. Lekarze tak wszystko ustalą zeby bylo dobrze.
    Ja robilam badania 2h przed wizyta. Takie mialam zalecenia.
    Jezli okres przyjdzie planowo transfer wypada mi dokladnie w Wielkanoc. Tez sie martwiłam, ale lekarz powiedział ze bedzieb on na sztucznym cyklu ,wiec mozna jak cos posterowac lekami 😋

    Trzymam kciuki

    Iskrzynka lubi tę wiadomość

    31 lat Ja
    33 lata Mąż
    Starania od Maj 2016 ❤
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Laparoskopia 13.11.2019
    AMH 2,6 2020r
    Endometrioza I/II st
    Mąż - wyniki super 😎
    Ja -wszystko ok 😀
    IUI luty, czerwiec 2020🍷
    Z: 4AA, 4AA, 3AA, 3AB, 2AB
    1. 28.11.2020 8tc 💔
    2. 07.04.2021 ❄🤞

    9.12.2021 Julek💙 3560g 56 cm

    qdkk9vvjxcodnorj.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja najpierw miałam krwiaka uciskający jajo płodowe. Zgniatał mi dziecka i tu szanse na utrzymanie były najmniejsze bo krwiak był większy niż pęcherzyk, a był to dopiero 5/6 tydzień.
    Także ryzyko było takie, że krwiak może tak ucisnac jajo, że obumrze lub jeśli krwiak opróżni się zbyt szybko to może jakby zmyć jajo. No ale o tym lekarz od razu mówił gdy omawiał krwiaka.

    Później na dalszym etapie jajo rosło i było większe więc widać było, że zagrożenie maleje. Jeszcze pojawiały mi się inne krwiaki, z których nie miałam krwawienia ale też dostałam informację, że nie uciskają one łożyska więc nie mają wpływy9na "dokarmienie" ciąży.

    Także jeśli lekarz powiedział, że krwiaki są ale jest dobrze i nie ma dużego zagrożenia to pewnie są w takim miejscu, że są małe szanse że zaszkodzą dziecku.

    Zaraz podeślę Ci linka do mojego zdjecja zrobionego już tydzień po krowotoku i ja bity tydzień krwawiłam na czerwono. Ten czarny pasek nad pęcherzykiem to jeszcze krwiak. Także musiał być wcześniej spory. Pozostałe robiły się bardziej z boku.

    https://naforum.zapodaj.net/817cf8b8b505.jpg.html

    Wyżej mój nalesniczek 🥰

    A jak teraz sytuacja? Leci coś? I lekarz mówił coś o dodatkowych lekach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 18:00

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, ja nigdy nie zapomnę tego Twojego naleśniczka 🤦‍♀️

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Ewcia, ja nigdy nie zapomnę tego Twojego naleśniczka 🤦‍♀️

    Oj ja też, bo jednak widok był przerażający, a szanse małe, że się zarodek uchroni ale tak się z boczku ulokował, że rósł, powoli rósł aż wyrósł z tego krwiaka 🤩

    Pia88 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Aga ja najpierw miałam krwiaka uciskający jajo płodowe. Zgniatał mi dziecka i tu szanse na utrzymanie były najmniejsze bo krwiak był większy niż pęcherzyk, a był to dopiero 5/6 tydzień.
    Także ryzyko było takie, że krwiak może tak ucisnac jajo, że obumrze lub jeśli krwiak opróżni się zbyt szybko to może jakby zmyć jajo. No ale o tym lekarz od razu mówił gdy omawiał krwiaka.

    Później na dalszym etapie jajo rosło i było większe więc widać było, że zagrożenie maleje. Jeszcze pojawiały mi się inne krwiaki, z których nie miałam krwawienia ale też dostałam informację, że nie uciskają one łożyska więc nie mają wpływy9na "dokarmienie" ciąży.

    Także jeśli lekarz powiedział, że krwiaki są ale jest dobrze i nie ma dużego zagrożenia to pewnie są w takim miejscu, że są małe szanse że zaszkodzą dziecku.

    Zaraz podeślę Ci linka do mojego zdjecja zrobionego już tydzień po krowotoku i ja bity tydzień krwawiłam na czerwono. Ten czarny pasek nad pęcherzykiem to jeszcze krwiak. Także musiał być wcześniej spory. Pozostałe robiły się bardziej z boku.

    https://naforum.zapodaj.net/817cf8b8b505.jpg.html

    Wyżej mój nalesniczek 🥰

    A jak teraz sytuacja? Leci coś? I lekarz mówił coś o dodatkowych lekach?
    No jak wstane to leci trochę, teraz to ja nie wiem lepiej żeby leciało i się wyczyścił ten krwiak czy ma nie krwawić tylko się wchłonac? No właśnie z lekami zalecil mi Luteinę ale powiedziałam ze wczoraj przepisał mi utrogestan bo mi się kończył i od razu zastrzegłam że jeśli lepsza luteina to ją kupię ale powiedział że utrogestan może być i mam brać wszystko jak do tej pory 2x1, duphaston 2x1 i a z duphaston chce schodzić już za trzy tygodnie jak będzie wizyta. Myślicie że w porządku z tymi lekami, wystarczająco? I ta luteina lepsza od utrogestan czy nie ma różnicy? Jak mi pokazał tego krwiak to az słabo mi się zrobiło taka wielka plama :(

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAA wrote:
    No jak wstane to leci trochę, teraz to ja nie wiem lepiej żeby leciało i się wyczyścił ten krwiak czy ma nie krwawić tylko się wchłonac? No właśnie z lekami zalecil mi Luteinę ale powiedziałam ze wczoraj przepisał mi utrogestan bo mi się kończył i od razu zastrzegłam że jeśli lepsza luteina to ją kupię ale powiedział że utrogestan może być i mam brać wszystko jak do tej pory 2x1, duphaston 2x1 i a z duphaston chce schodzić już za trzy tygodnie jak będzie wizyta. Myślicie że w porządku z tymi lekami, wystarczająco? I ta luteina lepsza od utrogestan czy nie ma różnicy? Jak mi pokazał tego krwiak to az słabo mi się zrobiło taka wielka plama :(
    Będzie dobrze!
    Jak sama widzisz, to częsta przypadłość, więc odpoczywaj, i wierz że będzie dobrze.
    Fasole na forum to wojownicy więc i Twoja da radę ❤

    Ja po odebraniu wyników jakiś mam gorszy dzień- miałam nadzieję, że będą choć takie same... a tu piach w oczy.
    W piątek odbiorę od męża i zobaczymy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 18:53

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 2 marca 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa skoro lekarz mówi, że krwiak nie zagraża, to na pewno wszystko będzie dobrze! Musi być ✊

    Widzę, że więcej nas będzie transferowac po Świętach ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 19:54

    Iskrzynka lubi tę wiadomość

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga nie ma reguły czy lepiej żeby się wchłonął czy opróżnił. Wszystko zależy od tego gdzie jest ulokowany. Twój już trochę się opróżnił skoro miałaś krwawienie. A teraz on też będzie się pomału wchłaniał aż zniknie.
    Wierzę, że będzie dobrze.
    Utrogestan ponoć dużo lepszy niż luteina ale kupno kosztuje gorsze i dobrze mieć trochę więcej jakiegokolwiek progesteronu na zapas w razie gdybyś poczuła się zagrożona czy zwiększyło się plamienie.

    Sniezka kurde szkoda, że te wyniki gorsze, a teraz masz mieć jeszcze jakaś konsultacje?
    Ten wynik spada po jakimś czasie od ciąży czy jak to jest dokładnie?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Jolka4025 Autorytet
    Postów: 1010 1216

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto jeszcze transferuje w świeta?
    😁😁😁😁😁😁

    31 lat Ja
    33 lata Mąż
    Starania od Maj 2016 ❤
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Laparoskopia 13.11.2019
    AMH 2,6 2020r
    Endometrioza I/II st
    Mąż - wyniki super 😎
    Ja -wszystko ok 😀
    IUI luty, czerwiec 2020🍷
    Z: 4AA, 4AA, 3AA, 3AB, 2AB
    1. 28.11.2020 8tc 💔
    2. 07.04.2021 ❄🤞

    9.12.2021 Julek💙 3560g 56 cm

    qdkk9vvjxcodnorj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga i ja dorzucę na pocieszenie swoją historie z krwiakiem. W 5 tc z Kubusiem zalała mnie w pracy Niagara. Byłam dzień po wizycie u pani dr.Pojechałam oczywiście na wizytę i nic nie było widać. Na chwile się uspokoiło i znów to samo. Pobiegłam do gina w bloku obok i ten zrobił mi usg przez brzuch. I dopiero wtedy zauważył krwiaka. Przezpochwowo ciężko było go zauważyć , bo był zaraz przy szyjce. Dostałam nakaz leżenia z poduszka pod pupą. Brałam tez cyclonamine. Leżałam tak z kilka tygodni.
    Odpoczywaj dużo, nie podnoś nic ciężkiego . Będzie dobrze. Taki urok transferów 🤷‍♀️ A i dodam , ze te stresy nie miną do końca ciąży 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 20:45

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję każdej z Was jesteście naprawdę cudowne ❤️ każda historia daje mi nadzieję. Martwię się tylko tymi lekami czy myślicie że 2x1 utrogestan 200 i 2x1 duphaston i magnez 3x1 jest ok? Boję się ze to za mało ale nie chciał mi pan dr przepisać już więcej a duphaston skończy mi się w niedzielę za trzy tygodnie przed wizytą a wizytę mam w poniedziałek i pan dr powiedział że nie ma potrzeby kolejnego opakowania przepisywać bo on już po tych trzech tygodniach chce schodzić z duphaston..
    A i gdzieś przeczytałam że acard może szkodzić przy krwiaku, brałyście dalej normalnie? Bo mi nie mówię żebym odstawila

    Jolka4025, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam acard i neoparin normalnie. Co do dawek duphastonu to z 3x1 do 3x2 podczas krwawień miałam . Utrogestan dopochwowo tak samo 3x2

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acard miałam odstawiony w szpitalu bo brałam cyclonamine, a to lek przeciwkrwotoczny. Po tygodniu jak byłam już na wizycie u mojej dr Nycz to wróciłam do acardu. Heparynie brałam cały czas.
    Ja brałam dużo wyższe dawki ale miałam skromne wyniki, a Ty badalas proga na tym poziomie leków? Może najpierw badanko i zobaczymy czy trzeba coś dołożyc.
    Jak się martwisz, że masz za mało luteiny to mogę Ci podać kod recepty bo mi ostatnio dr niechcący wystawił dopochwową luteinę zamiast pod język i sobie wykupisz. A jakby był jakiś problem w aptece bo nie wiem czy jak realizowałam receptę u siebie to można później gdzieś indziej to Ci wykupie i wyślę pocztą. Także pomysl na spokojnie 🙂

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • AGAA Autorytet
    Postów: 438 362

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Brałam acard i neoparin normalnie. Co do dawek duphastonu to z 3x1 do 3x2 podczas krwawień miałam . Utrogestan dopochwowo tak samo 3x2
    No właśnie trochę te dawki moje mnie martwią że za mało dostalam ale pan dr nie chciał dać więcej

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 marca 2021, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja mam dupka 3x1, utrogestan 3x2 i biorę zastrzyk agolutin jeszcze. Dziwię się że lekarz nie chce dać dodatkowego progesteronu .
    A może chcesz coś?
    Cieszę się że z maluszkiem wszystko dobrze. Teraz łez , pachnij i nie mąż cię obsługuje 😘

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 marca 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Acard miałam odstawiony w szpitalu bo brałam cyclonamine, a to lek przeciwkrwotoczny. Po tygodniu jak byłam już na wizycie u mojej dr Nycz to wróciłam do acardu. Heparynie brałam cały czas.
    Ja brałam dużo wyższe dawki ale miałam skromne wyniki, a Ty badalas proga na tym poziomie leków? Może najpierw badanko i zobaczymy czy trzeba coś dołożyc.
    Jak się martwisz, że masz za mało luteiny to mogę Ci podać kod recepty bo mi ostatnio dr niechcący wystawił dopochwową luteinę zamiast pod język i sobie wykupisz. A jakby był jakiś problem w aptece bo nie wiem czy jak realizowałam receptę u siebie to można później gdzieś indziej to Ci wykupie i wyślę pocztą. Także pomysl na spokojnie 🙂

    Musisz podać też PESEL do kodu jak masz receptę.
    Więc chyba jednak ty byś musiała wykupic lek.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Trasti Autorytet
    Postów: 4403 1194

    Wysłany: 2 marca 2021, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam chyba z 3 czy 4 krwiaki i to w 1 ciazy . Jak juz pisalam w szpitalu na usg niby nie bylo a pol h pozniej juz tak.Wiec nie wiem jak szybko one sie robia. U mnie lalo sie jak z kranu do tego kawalki watrobki. Trafilam do szpitala gdzie nie robili nic powiedzieli ze poronienie rozpoczynajace sie. I w zasadzie nic nie dawali sama bralam rutino proga i magnez wszystko duze dawki i uwazam ze to uratowalo ciaze. Co do acardu i heparyny sa rozne opinie jedni odstawic obydwa jedni ze acard inni heparyne i badz madry. Ja odstawilam raz to raz to bo mialam metlik w glowie. Niby lepiej jak krwiak sie oprozni bo szybciej
    Ale zawsze moze pociagnac plod za soba zalezy jak jest umiejsciowiony. Ja jak pisalam lezalam unikalam chodzenia tylko.po domu. Wysilku. Jakichkolwiek prac w domu podniecania sie a ze mialam wzdecia i problemy z zalatwianiem sie pilam duzo kopru. Zeby nie bylo parcia nie wywolywac skurczow.a polecam z proga progesterone besins i duphaston nie dopochwowe p krwawieniu
    Z czasem powinna schodzic ciemna lub brazowa krew. Wczesniej p ta syt tez mialam 2 krwiaki i tez lekkie krwawienia z nich potem jeszcze 1 duzego p glowce. Razem 4. Przetrwalismy i lena ma juz 14 mcy. Ale co strachu bylo. P to prawdopodobnie wyszlo mi marne prenatalne 1:4 zespol downa
    Wiec robilam sanco. Ja transferu nie mialam a krwiaki towrzyszyly moim ciaza odkad zaczelam brac acard i hepryne i w tym upatruje winy.. sa tez leki na krwawienia hamujace je ale mi ich nie dano wiec nazwy nie podam poczytaj w necie dziewczyny dostawaly. Krwiak to moze byc nic a moze zagrozic ciazy w zaleznosci od umiejscowiemia wielkosci czy odwarstwi cos tam czy spowoduje ze zarodek zostanie odciety od pozywienia. W wiekoszosci konczy sie dobrze to ale duzo zalezy od ciebie. Na pewno music zwolnic.. i zadbac o was

    AGAA, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    bl9c9vvjirf1bxzu.png

    Walka zakończyła się zwycięstwem !!! Nasz Bożonarodzeniowy cud 2950 kg 8 pkt 53 cm 18:20

    Mama 4 aniołków
    11. 2016 (*);06.2018 (*) (*) ; 2.03.2019 cb(*)
    6 lat oczekiwania na 2 cud
    2iui nieskutczne ..
    mutacje PAI i MTHFR w homo ; insulinooporność, cholesterol, stan przedcukrzycowy, cukrzyca ciążowa,hiperinsulemia;
    niskie białko s w ciąży.. tendecje do krwiaków i krwawień;choroby immunologiczne wzjg, łuszczyca , alergia /il10niska-brak ochrony zarodka; brak kirów implantacyjnych haplotyp aa ,hla-c męża c2c2 moje c2c2:(( lct ujemne; allo mlr 0% :( nasienie ok( po hba fragmentacjach seminogramach.. suplach
    Po 4 szczepieniach pullowanych łódź. ..niski prog w ciąży..problemy z niewydolnością łożyska.. po histero drożności i laparo( endometrioza)
‹‹ 3387 3388 3389 3390 3391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ