X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1128 980

    Wysłany: 24 marca 2023, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IwonaO wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    Byłam z mężem na pierwszej wizycie u dr Jur ogólne wrażenie dobre. Konkretny, rzeczowy lekarz. Ale czytając opinie o dr MP chyba każda z nas chce się do niej dostać. Pani w rejestracji powiedziała, że graniczy to z cudem bo jest ogrom pacjentek także rezerwowych …. A zapisy dopiero na lipiec /wrzesień….
    A może któraś z Was leczy się u dr Jur to chętnie poczytam opinie :)
    Ja na ten moment skończyłam leczenie bo udalo sie urodzić dziecko dzięki in vitro i dr J. Przyszlym roku planujemy wrócić do Anegliusa i znowu do doktora :)

  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 916 1368

    Wysłany: 24 marca 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Kilka lat temu dr przyjmowała mnie ostatni raz w 11 tyg. Tym razem byłam na wizycie 6+5 i to była już ostatnia wizyta i inne dziewczyny miały w ostatnim czasie podobnie.
    Potwierdzam ostatnia wizyta serduszkowa 6+2.

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
  • Nat96 Autorytet
    Postów: 889 788

    Wysłany: 24 marca 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!

    34 cs 🍀

    age.png
  • Nielubiekawy Autorytet
    Postów: 812 405

    Wysłany: 25 marca 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanie do dziewczyn po laparohistero- jak długo dochodziliście do siebie po tym zabiegu? Wiem ze wypis jest w tym samym dniu, ale to jednak inwazyjny zabieg…

    👩🏼31
    09.2018 Początek starań
    02.2019 ciąża-> poronienie samoitne 7tc.
    02.2021 sonoHSG - niedrożny prawy jajowód
    04-07.2021 4 cykle stymulacji -bez efektu, słaby lewy jajnik

    AMH 2.02 -> 1.5 ->0,9 🫣
    mthfr homo, pai-1 hetero
    IVF 03.2022 -Krótki protokół, brak ❄️, transfer 3-dniowca->bHCG - 0
    Psychoterapia ✅

    03.2023 laparohisteroskopia -> udrożniony prawy jajowód 🥳🤩, endometrioza I st.
    Immunologia ✅
    🧔‍♂️31
    Morfologia 9%-> zapalenie jądra ⬇️ 1% -> jest poprawa

    9.2023 IVF długi protokół (Antrotop, AH, Gonapeptyl, Mensinorm, Omnitrope)
    2.11 transfer 8A brak ❄️
    11 dpt bHCG 1,89 ⬇️13 dpt -bHCG 1,28 biochem
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 666 615

    Wysłany: 25 marca 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nielubiekawy wrote:
    Jeszcze jedno pytanie do dziewczyn po laparohistero- jak długo dochodziliście do siebie po tym zabiegu? Wiem ze wypis jest w tym samym dniu, ale to jednak inwazyjny zabieg…
    Ja dostałam l4 na 2 tygodnie, ale w sumie po tygodniu czułam się już całkiem spoko. Z 2-3 dni dość intensywnie czułam brzuch i szwy, a potem już było coraz lepiej.
    W dzień zabiegu, już po nim, słabo, bo ciagle puszczałam pawia. 🤦🏽‍♀️Rosołek na drugi dzień był strzałem w dziesiątkę.
    Kiedy masz zabieg?

    age.png

    Starania od 2020
    Hormony ok, endometrioza I stopnia, IO, kariotypy ok, kir BX, On - ok
    10.2021 I IVF, krótki protokół pobrano 5 komórek, 4 się zapłodniły, 3 zarodki
    10.2021 ET - beta 0;
    01.2022 FET - beta 0;
    03.2022 FET - beta 0;
    07.2022 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny, endometrioza I stopnia, stan zapalny endometrium
    10.2022 II IVF, długi protokół: pobrano 4 komórki, 3 się zapłodniły, brak zarodków
    12.2022 zmiana lekarza, przygotowania do III IVF
    02.2023 naturals 🙀❤️
  • Nielubiekawy Autorytet
    Postów: 812 405

    Wysłany: 25 marca 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek u GM. Trochę się stresuje, chociaż staram się myśleć pozytywnie i zadaniowo. Ale ciało wie swoje i od tygodnia słabo śpię 😬 mój mąż ma tez w czwartek urodziny i mam nadzieje ze nie będę wtedy już totalną dętką…

    👩🏼31
    09.2018 Początek starań
    02.2019 ciąża-> poronienie samoitne 7tc.
    02.2021 sonoHSG - niedrożny prawy jajowód
    04-07.2021 4 cykle stymulacji -bez efektu, słaby lewy jajnik

    AMH 2.02 -> 1.5 ->0,9 🫣
    mthfr homo, pai-1 hetero
    IVF 03.2022 -Krótki protokół, brak ❄️, transfer 3-dniowca->bHCG - 0
    Psychoterapia ✅

    03.2023 laparohisteroskopia -> udrożniony prawy jajowód 🥳🤩, endometrioza I st.
    Immunologia ✅
    🧔‍♂️31
    Morfologia 9%-> zapalenie jądra ⬇️ 1% -> jest poprawa

    9.2023 IVF długi protokół (Antrotop, AH, Gonapeptyl, Mensinorm, Omnitrope)
    2.11 transfer 8A brak ❄️
    11 dpt bHCG 1,89 ⬇️13 dpt -bHCG 1,28 biochem
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 marca 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nielubiekawy wrote:
    Jeszcze jedno pytanie do dziewczyn po laparohistero- jak długo dochodziliście do siebie po tym zabiegu? Wiem ze wypis jest w tym samym dniu, ale to jednak inwazyjny zabieg…

    Ja miałam laparoskopię robioną w szpitalu a nie w angeliusie. Po samym zabiegu czułam się bardzo źle, bardzo mnie brzuch bolał. Kolejnego dnia udało mi się wstać i wyjść do domu.
    Z tego co czytałam to w angeliusie jakoś o wiele lepiej to wygląda i dziewczyny potrafią wyjść nawet tego samego dnia jak dobrze się czują.
    Zajęło mi jakieś 3-4 dni odpoczynku w domu żeby się rozruszać i być już w pełni na chodzie.
    Na pewno się nie martw. Jak będziesz się źle czuła, coś się będzie działo to zostaniesz na jedną noc. A jak wszystko będzie dobrze to wyjdziesz. Opieka jest tam wspaniała! Ja miałam tam histeroskopie a Panie pielęgniarki dbały o mnie jakbym przeszła jakiś poważny zabieg. Zaglądały często, pytały czy wszystko jest dobrze. Są przekochane. Żałuję że nie miałam wykonanej laparoskopii właśnie tam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2023, 14:00

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 666 615

    Wysłany: 25 marca 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nielubiekawy wrote:
    W poniedziałek u GM. Trochę się stresuje, chociaż staram się myśleć pozytywnie i zadaniowo. Ale ciało wie swoje i od tygodnia słabo śpię 😬 mój mąż ma tez w czwartek urodziny i mam nadzieje ze nie będę wtedy już totalną dętką…
    Nie stresuj się, potwierdzam słowa Judit - opieka w angeliusie jest super i generalnie wszystko sprawnie przebiega :) wydaje mi się, że do czwartku już powinnaś czuć się znośnie.

    age.png

    Starania od 2020
    Hormony ok, endometrioza I stopnia, IO, kariotypy ok, kir BX, On - ok
    10.2021 I IVF, krótki protokół pobrano 5 komórek, 4 się zapłodniły, 3 zarodki
    10.2021 ET - beta 0;
    01.2022 FET - beta 0;
    03.2022 FET - beta 0;
    07.2022 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny, endometrioza I stopnia, stan zapalny endometrium
    10.2022 II IVF, długi protokół: pobrano 4 komórki, 3 się zapłodniły, brak zarodków
    12.2022 zmiana lekarza, przygotowania do III IVF
    02.2023 naturals 🙀❤️
  • Nielubiekawy Autorytet
    Postów: 812 405

    Wysłany: 25 marca 2023, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze opieka tam jest top, ale to będzie mój pierwszy taki duży zabieg. Jedyna narkozę która miałam dotychczas to tylko ta przy punkcji. 😬 ale mam nadzieje, ze cokolwiek tam się wydarzy to pomoże 🤞🤞🤞

    👩🏼31
    09.2018 Początek starań
    02.2019 ciąża-> poronienie samoitne 7tc.
    02.2021 sonoHSG - niedrożny prawy jajowód
    04-07.2021 4 cykle stymulacji -bez efektu, słaby lewy jajnik

    AMH 2.02 -> 1.5 ->0,9 🫣
    mthfr homo, pai-1 hetero
    IVF 03.2022 -Krótki protokół, brak ❄️, transfer 3-dniowca->bHCG - 0
    Psychoterapia ✅

    03.2023 laparohisteroskopia -> udrożniony prawy jajowód 🥳🤩, endometrioza I st.
    Immunologia ✅
    🧔‍♂️31
    Morfologia 9%-> zapalenie jądra ⬇️ 1% -> jest poprawa

    9.2023 IVF długi protokół (Antrotop, AH, Gonapeptyl, Mensinorm, Omnitrope)
    2.11 transfer 8A brak ❄️
    11 dpt bHCG 1,89 ⬇️13 dpt -bHCG 1,28 biochem
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 237 184

    Wysłany: 25 marca 2023, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z accofilem 🥴 Czy wyniki limfocytów się Wam różnią w morfologiach? Głównym celem accofilu jest obniżać limfocyty i tak też się działo u mnie przez dwie pierwsze morfologie - najpierw spadło do 14 potem do 11 (GM nie zleca mi tych badań aż tak często) ale teraz najnowszy wynik limfocyty wzrosły względem ostatniego badania i jest prawie 15. Wciąż są poniżej normy ale jednak to, że rosną nie świadczy o tym, że może accofilu jest trochę za mało? Jak to wygląda w Waszych morfo? Wiem, że u dr P badacie często.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2023, 19:43

    Starania od 12.2020
    ♀️ 31
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    ♂️ 34
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
    preg.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 marca 2023, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Dziewczyny z accofilem 🥴 Czy wyniki limfocytów się Wam różnią w morfologiach? Głównym celem accofilu jest obniżać limfocyty i tak też się działo u mnie przez dwie pierwsze morfologie - najpierw spadło do 14 potem do 11 (GM nie zleca mi tych badań aż tak często) ale teraz najnowszy wynik limfocyty wzrosły względem ostatniego badania i jest prawie 15. Wciąż są poniżej normy ale jednak to, że rosną nie świadczy o tym, że może accofilu jest trochę za mało? Jak to wygląda w Waszych morfo? Wiem, że u dr P badacie często.

    Ja nie jestem specem ale wydawało mi się że tu chodzi o leukocyty. One są dużo poza normą przy braniu accofilu. W moim przypadku utrzymują się w granicy 29-35 tysięcy i dr P mówiła że ważne jest żeby nie dopuścić do tego żeby przekroczyły 50tys.
    Patrzę na moje wyniki limfocytów to mi od początku brania accofilu wychodzą w przedziale od 3-5 tys a zakres referencyjny w tym laboratorium jest od 1,3-3,4 tys.

    A w temacie accofilu to do którego tyg ciąży poleca się go brać? Mi dr zaleciła odstawiać już za 4 dni czyli to będzie 9 tydzień. I to w sumie z dnia na dzień. Martwię się tym trochę. Nie powinno się schodzić jakoś stopniowo z tego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2023, 20:00

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 237 184

    Wysłany: 25 marca 2023, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Ja nie jestem specem ale wydawało mi się że tu chodzi o leukocyty. One są dużo poza normą przy braniu accofilu. W moim przypadku utrzymują się w granicy 29-35 tysięcy i dr P mówiła że ważne jest żeby nie dopuścić do tego żeby przekroczyły 50tys.
    Patrzę na moje wyniki limfocytów to mi od początku brania accofilu wychodzą w przedziale od 3-5 tys a zakres referencyjny w tym laboratorium jest od 1,3-3,4 tys.

    A w temacie accofilu to do którego tyg ciąży poleca się go brać? Mi dr zaleciła odstawiać już za 4 dni czyli to będzie 9 tydzień. I to w sumie z dnia na dzień. Martwię się tym trochę. Nie powinno się schodzić jakoś stopniowo z tego?
    Patrz mi znowu mówił, że to chodzi o limfocyty bo one odpowiadają za układ immunologiczny i to on ma być obniżony (chyba żeby organizm nie odrzucał zarodka), a leukocyty to tylko skutek uboczny. Mi np. leukocyty nigdy nie przekroczyły 12 tys a przeważnie mam 9-10 tys przy accofilu czyli w miarę w normie czyli raczej ten skutek uboczny u mnie występuje znikomo.
    Mi się wydaje, że 9 tydz wcześnie. Nie wiem do kiedy mi zamierza zlecać to ale jak widziałam po forum to tak 10-11 tydz odstawialy i stopniowo, a nie od razu.

    Starania od 12.2020
    ♀️ 31
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    ♂️ 34
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
    preg.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 marca 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Patrz mi znowu mówił, że to chodzi o limfocyty bo one odpowiadają za układ immunologiczny i to on ma być obniżony (chyba żeby organizm nie odrzucał zarodka), a leukocyty to tylko skutek uboczny. Mi np. leukocyty nigdy nie przekroczyły 12 tys a przeważnie mam 9-10 tys przy accofilu czyli w miarę w normie czyli raczej ten skutek uboczny u mnie występuje znikomo.
    Mi się wydaje, że 9 tydz wcześnie. Nie wiem do kiedy mi zamierza zlecać to ale jak widziałam po forum to tak 10-11 tydz odstawialy i stopniowo, a nie od razu.

    Kurcze no to ja już nie wiem. Ale patrzę na wykres wyników i te limfocyty mi w ogóle nie urosły jakoś tak bardzo.. tzn no były ponad normę ale te 5tys to był max. Wyniki wysyłałam do dr 2 razy w tygodniu i nigdy nie zwiększyliśmy dawki. Cały czas biorę 1/3 ampułki codziennie. To nie wiem w takim razie na co tu trzeba patrzeć.
    Może inne dziewczyny dadzą znać jak było u nich.

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 237 184

    Wysłany: 25 marca 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Kurcze no to ja już nie wiem. Ale patrzę na wykres wyników i te limfocyty mi w ogóle nie urosły jakoś tak bardzo.. tzn no były ponad normę ale te 5tys to był max. Wyniki wysyłałam do dr 2 razy w tygodniu i nigdy nie zwiększyliśmy dawki. Cały czas biorę 1/3 ampułki codziennie. To nie wiem w takim razie na co tu trzeba patrzeć.
    Może inne dziewczyny dadzą znać jak było u nich.

    Limfocyty powinny być ponizej normy, one powinny maleć. Leukocyty mogą rosnąć ale jako skutek uboczny, a nie działanie na plus czy na minus leku.
    No i właśnie u mnie limfocyty malały i doktor mówił, że dobrze i są poniżej normy dalej, jednak dzisiejszy wynik jest wzrostowy względem ostatniego wyniku (chociaż dalej poniżej normy tak jak ma byc) i to mnie trochę dziwiło. Boje się, że przy tej dawce będą sobie rosły dalej i w końcu dojdą do poziomu z przed accofilu (czyli nie będzie ten lek już działać). Trochę za rzadko robię te morfologie żeby ocenić czy np. tak już wcześniej miałam, że raz np. spadnie do 11 potem wzrośnie do 14, a potem znowu spadnie - nie mogę tego ocenić bo miałam raptem 3 morfo. U mnie norma labo jest w limfocytach od 20 do 50 i póki co mam między 11, a prawie 15. Zapytam go w poniedziałek.

    Starania od 12.2020
    ♀️ 31
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    ♂️ 34
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
    preg.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 marca 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Limfocyty powinny być ponizej normy, one powinny maleć. Leukocyty mogą rosnąć ale jako skutek uboczny, a nie działanie na plus czy na minus leku.
    No i właśnie u mnie limfocyty malały i doktor mówił, że dobrze i są poniżej normy dalej, jednak dzisiejszy wynik jest wzrostowy względem ostatniego wyniku (chociaż dalej poniżej normy tak jak ma byc) i to mnie trochę dziwiło. Boje się, że przy tej dawce będą sobie rosły dalej i w końcu dojdą do poziomu z przed accofilu (czyli nie będzie ten lek już działać). Trochę za rzadko robię te morfologie żeby ocenić czy np. tak już wcześniej miałam, że raz np. spadnie do 11 potem wzrośnie do 14, a potem znowu spadnie - nie mogę tego ocenić bo miałam raptem 3 morfo. U mnie norma labo jest w limfocytach od 20 do 50 i póki co mam między 11, a prawie 15. Zapytam go w poniedziałek.

    Aha to przepraszam to nie zrozumiałam.
    Ale biorąc pod uwagę moje wyniki no to kompletnie się to nie zgadza tzn no ja ani razu nie miałam ich poniżej normy i też wcale nie malały wraz z kolejnymi dawkami leku. Nawet właśnie na wykresie widać że one sobie rosły.
    Nie będę się już w to wgłębiać bo nie mam za bardzo kogo zapytać. Chyba dr by coś zadziałała z dawkami u mnie jakby wyniki pokazywały że lek nie działa jak powienien. Już jednak przyjmuje je dobry miesiąc i zawsze dostaje odpowiedź że jest ok i kontynuować bez zmian.

    Daj znać co tam lekarz powiedział Ci w poniedziałek.

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 237 184

    Wysłany: 25 marca 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Aha to przepraszam to nie zrozumiałam.
    Ale biorąc pod uwagę moje wyniki no to kompletnie się to nie zgadza tzn no ja ani razu nie miałam ich poniżej normy i też wcale nie malały wraz z kolejnymi dawkami leku. Nawet właśnie na wykresie widać że one sobie rosły.
    Nie będę się już w to wgłębiać bo nie mam za bardzo kogo zapytać. Chyba dr by coś zadziałała z dawkami u mnie jakby wyniki pokazywały że lek nie działa jak powienien. Już jednak przyjmuje je dobry miesiąc i zawsze dostaje odpowiedź że jest ok i kontynuować bez zmian.

    Daj znać co tam lekarz powiedział Ci w poniedziałek.

    Zagadka z tym accofilem. Na pewno by Ci powiedziała żeby zmienić dawkowanie, gdyby coś było nie tak więc może te limfocyty to nie jedyny cel tego leku? Ale sama widzisz mi z kolei nie rosną leukocyty, a Ty masz wysokie - nawet jak szłam pierwszy raz do labo to im mówiłam od razu, że może być tak, że będą bardzo wysokie i żeby nie dzwoniły (bo się naczytalam na forum, że tak jest często). A tu leukocyty w normie i się wystraszyłam, że nie działa i wtedy mi wyjaśnił GM, że to mają limfocyty malec i u mnie zmalały więc jest prawidłowo. Albo co lekarz to inna teoria albo ten cały accofil to tak naprawdę jeszcze metoda eksperymentalna i na każdego działa nieco inaczej.

    Starania od 12.2020
    ♀️ 31
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    ♂️ 34
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
    preg.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mogłabym Was zapytać o badania prenatalne?
    Może któraś z Was ma doświadczenia w tym temacie. Czy polecacie konkretnego lekarza w angeliusie? A może gdzieś indziej ale tak abym mogła skorzystać z wystawionego skierowania na NFZ. Ktoś kto wykonuje je na spokojnie, dokładnie.

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 916 1368

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    A czy mogłabym Was zapytać o badania prenatalne?
    Może któraś z Was ma doświadczenia w tym temacie. Czy polecacie konkretnego lekarza w angeliusie? A może gdzieś indziej ale tak abym mogła skorzystać z wystawionego skierowania na NFZ. Ktoś kto wykonuje je na spokojnie, dokładnie.
    Ja byłam przy córce u dr Rozmus. Byłam zadowolona . Przyjmowała w galerii Libero i obowiązywało u nich to skierowanie. Teraz jeszcze się zastanawiam gdzie się zapisać ale to dopiero po wizycie.

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 666 615

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    A czy mogłabym Was zapytać o badania prenatalne?
    Może któraś z Was ma doświadczenia w tym temacie. Czy polecacie konkretnego lekarza w angeliusie? A może gdzieś indziej ale tak abym mogła skorzystać z wystawionego skierowania na NFZ. Ktoś kto wykonuje je na spokojnie, dokładnie.
    Ja się zapisałam do dr Orlinskiego, ale w sumie nie mam o nim opinii żadnej, bo tylko raz spotkałam go w AP - robił mi badanie drożności jajowodów . Pani w rejestracji mówiła, że jest bardzo dokładnym i dobrym specjalistą, mam nadzieje, że nie ściemniała i był to dobry wybór 🙈. Ale nie mam pojęcia jak kwestia zrobienia badan w innym miejscu.

    age.png

    Starania od 2020
    Hormony ok, endometrioza I stopnia, IO, kariotypy ok, kir BX, On - ok
    10.2021 I IVF, krótki protokół pobrano 5 komórek, 4 się zapłodniły, 3 zarodki
    10.2021 ET - beta 0;
    01.2022 FET - beta 0;
    03.2022 FET - beta 0;
    07.2022 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny, endometrioza I stopnia, stan zapalny endometrium
    10.2022 II IVF, długi protokół: pobrano 4 komórki, 3 się zapłodniły, brak zarodków
    12.2022 zmiana lekarza, przygotowania do III IVF
    02.2023 naturals 🙀❤️
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w pierwszej ciąży u Dr Nycz-R. Nie mogę jakby skrytykować ale trochę czułam taki niedosyt/niepewność bo moje USG prenatalne trwało 5 minut. Wiem że na pewno tyle bo mam z niego płytę za którą dopłaciłam. Czytałam że niektórzy lekarze robią te pomiary z 20 minut i dłużej. Nie mówię o sytuacji gdzie dzidziuś ma zła pozycję bo wtedy wiadomo czas się wydłuża.
    Na 3 badaniach byłam u Dr Włoch i ją polecam bardzo. Tutaj już badanie trwało dłużej i jakby kilka razy mierzyła jedna rzecz, dużo mi opowiedziała. Ale do tej dr można iść dopiero na 3cie prenatalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2023, 21:43

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
‹‹ 4436 4437 4438 4439 4440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ