X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Mikea Autorytet
    Postów: 255 468

    Wysłany: 16 września, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Jak to w sumie jest z kwalifikacjami do in vitro?
    Staramy się od lipca zeszłego roku, pierwszą wizytę w klinice mieliśmy w lutym u MR, ale nie wspominam jej za dobrze. W czerwcu miałam mieć histerolaparoskopie, ale musiałam odwołać, bo zaszłam w ciążę (którą tydzień później poroniłam).

    W tym tygodniu mam mieć wizytę w klinice (to pierwsza od czasu tej lutowej).
    I w sumie niby już raz byłam, ale nie wiem czego się spodziewać 🤷🏻‍♀️ to chyba z nerwów.

    Jak było u Was? Lekarze patrzą na wyniki badań, historię i stwierdzają - oho, to będzie in vitro czy raczej zanim dochodzi do całej procedury to musiałyście np wykonań dodatkowe badania/zabiegi itd?
    Pewnie każdy przypadek jest indywidualny, ale chciałabym poznać wasze historie

    Starania od 07.23 (10cs)
    👩🏻 35 👨🏻34
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 474 517

    Wysłany: 16 września, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jak przyszliśmy pierwszy raz do Angeliusa to lekarz chciał odrazu żebyśmy mu przedstawili dokumentację bezskutecznego starania o dziecko przez co najmniej rok .. następnie czytał historię chorób męża i moich .. po przeczytaniu stwierdził że co nam zostaje to IVF i po chwili zostaliśmy odrazu zakwalifikowani do programu z tego względu że mąż jest bezpłodny a podjęliśmy próby inseminacji bezskutecznie.. Lekarz decyduję czy się dostaniecie do programu 😀 w klinice dużo sytuacji widziałam na własne oczy że lekarz pary nie zakwalifikował bo stwierdził że nie ma potrzebny IVF że wystarczy inseminacja .. każdy przypadek jest inny bądź pozytywnie nastawiona i nie ma co się denerwować jeśli trafisz na spoko lekarza to bez problemu podpiszę ci kwalifikacje już na 1 wizycie a jeśli nie to zleci badania żeby zadecydować 😀 do jakiego lekarza idziesz ?

    Mikea lubi tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Karolaa88 Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 16 września, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dawno nie pisałam, bo przezywalam porażkę pierwszej procedury w Angeliusie..
    Jestem teraz przed punkcją w drugiej procedurze. Mam 20 oocytów ( 14 rokujących), doktor MP mówi, żeby zapładniać wszystkie. Ja się trochę boję, że to za dużo, nie wyobrażam sobie sytuacji, że oddaje do adopcji albo celowo nie będę brać leków, że zarodek się nie przyjął. Z drugiej strony miałam już 6 blastocyst w Novum i żadna się nie przyjęła, w Angeliusie w pierwszej procedurze z 7 rokujących oocytów, miałam jedną blastocystę i w efekcie brak ciąży dotychczas. Nie wiem co robić. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Jakie są statystki w Angeliusie blastocyst z x, rokujących oocytów ? U mnie w pierwszej procedurze 8 rokujących, 2 zapłodnione, 1 blastocysta

    Ona- 36/ On- 37 niskie parametry (syn naturalnie, cc w IX 2017)
    --> Start Artvimed Kraków 2020
    2 x IUI nieudane
    --> I procedura IVF ICSI Novum Warszawa
    punkcja VII 2022
    transfer 1 (IX 2022)--> 5.1.1 blastocysta, nieudany, transfer na niepękniętym pęcherzyku
    histeroskopia Artvimed
    transfer 2 (styczeń 2023) --> 5.1.2 blastocysta, ciąża biochemiczna
    biopsja z wycinkiem endometrium- > NK 25/1mm2
    transfer 3 (kwiecień 2023)-->3.2.2, 8dp beta <0,1 :( (włączony accofil, neoparin)
    transfer 3 (czerwiec 2023)--> blastocysta 5.1.1 + 4.2.3; nieudane
    --> Napromedica Białystok (VII- XII 2023)
    diagnoza: nietolerancje pokarmowe + obustronne żylaki powrózka nasiennego u Męża
    -->Provita Angelius Katowice (XII 2023 - obecnie)
    Ona: AMH: 2,91 ng/ml
    diagnoza: niedobór żelaza i ferrytyny, polipy w macicy, zalecona histeroskopia i IVF
    On: otyłość, zaburzenia krzywej insulinowo- glukozowej, niska jakość nasienia
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 474 517

    Wysłany: 16 września, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Cześć, dawno nie pisałam, bo przezywalam porażkę pierwszej procedury w Angeliusie..
    Jestem teraz przed punkcją w drugiej procedurze. Mam 20 oocytów ( 14 rokujących), doktor MP mówi, żeby zapładniać wszystkie. Ja się trochę boję, że to za dużo, nie wyobrażam sobie sytuacji, że oddaje do adopcji albo celowo nie będę brać leków, że zarodek się nie przyjął. Z drugiej strony miałam już 6 blastocyst w Novum i żadna się nie przyjęła, w Angeliusie w pierwszej procedurze z 7 rokujących oocytów, miałam jedną blastocystę i w efekcie brak ciąży dotychczas. Nie wiem co robić. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Jakie są statystki w Angeliusie blastocyst z x, rokujących oocytów ? U mnie w pierwszej procedurze 8 rokujących, 2 zapłodnione, 1 blastocysta
    Też jestem tego zdania żebyś zapłodnila wszystkie tym bardziej że nie wiadomo ile ich będzie w fazie końcowej do mrożenia .. ja miał 16 pobranych 6 poszło do zapłodnienia 6 przetrwało i są zamrożone i cieszę się że się zdecydowałam zapłodnić wszystkie tym bardziej że z 6 zostały mi już 4 bo 2 nie dały ciąży ..😪 Moja koleżanka miała 19 ocytow , 12 poszło jej do zapłodnienia ma ino jedna blastke a też się obawiała co zrobi jak będziesz ich dużo a stało się tak jak się stało .. 😔 zrobisz jak uważasz ale statystyki są bardzo różne a jeśli MP zaleciła żeby zapłodnić wszystkie to bym tak zrobiła 😀

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 993 1540

    Wysłany: 16 września, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Cześć, dawno nie pisałam, bo przezywalam porażkę pierwszej procedury w Angeliusie..
    Jestem teraz przed punkcją w drugiej procedurze. Mam 20 oocytów ( 14 rokujących), doktor MP mówi, żeby zapładniać wszystkie. Ja się trochę boję, że to za dużo, nie wyobrażam sobie sytuacji, że oddaje do adopcji albo celowo nie będę brać leków, że zarodek się nie przyjął. Z drugiej strony miałam już 6 blastocyst w Novum i żadna się nie przyjęła, w Angeliusie w pierwszej procedurze z 7 rokujących oocytów, miałam jedną blastocystę i w efekcie brak ciąży dotychczas. Nie wiem co robić. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Jakie są statystki w Angeliusie blastocyst z x, rokujących oocytów ? U mnie w pierwszej procedurze 8 rokujących, 2 zapłodnione, 1 blastocysta

    U mnie z 7 dojrzałych oocytów 3 blastocysty, w tym z pierwszej ciąża, kolejny transfer nieudany, ostatni przed nami.
    Skoro to Wasza kolejna procedura, to ja bym też zapładniała wszystkie, ale ja generalnie Pani Dr ufam w 100% i to pierwszy lekarz, przy którym nie kombinuję sama. 😉😅

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> 09.2024 (?) immunolog (Prograf)
  • Mikea Autorytet
    Postów: 255 468

    Wysłany: 16 września, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    każdy przypadek jest inny bądź pozytywnie nastawiona i nie ma co się denerwować jeśli trafisz na spoko lekarza to bez problemu podpiszę ci kwalifikacje już na 1 wizycie a jeśli nie to zleci badania żeby zadecydować 😀 do jakiego lekarza idziesz ?

    Dzięki za rozbudowaną odpowiedź 😄
    Idziemy do GM.
    Staram się myśleć pozytywnie, ale właśnie mam w głowie mega dużą presję ze względu na wiek (rocznik 88), i na myśl o tym, że lekarz mi np powie - ale najpierw histero, potem przynajmniej 3 inseminacje, a potem coś tam jeszcze i że zleci kolejny rok, to mnie sama ta wizja rozwala psychicznie.
    Ale też wiem, że mam skłonności do myślenia katastroficznego, więc może nie będzie tak źle 😅

    Starania od 07.23 (10cs)
    👩🏻 35 👨🏻34
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 17 września, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Dziewczyny jak radzicie sobie z nerwami przed transferem ? To mój kolejny i tak się boję :(
    Ja miałam już 4 razy i mnie nie rusza sam transfer.Nawet już tabletki Mnie nie usypiają i przy ostatnim transferze wszystkiego świadoma. 🙈😅Za to te dwa tygodnie czekania na test ,to jest największy koszmar dla Mnie😅Puść sobie muzykę relaksacyjną a stres napewno będzie mniejszy 😘Jesteś dzielna,dasz radę 💪❤️

  • malina999 Autorytet
    Postów: 359 426

    Wysłany: 17 września, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Cześć, dawno nie pisałam, bo przezywalam porażkę pierwszej procedury w Angeliusie..
    Jestem teraz przed punkcją w drugiej procedurze. Mam 20 oocytów ( 14 rokujących), doktor MP mówi, żeby zapładniać wszystkie. Ja się trochę boję, że to za dużo, nie wyobrażam sobie sytuacji, że oddaje do adopcji albo celowo nie będę brać leków, że zarodek się nie przyjął. Z drugiej strony miałam już 6 blastocyst w Novum i żadna się nie przyjęła, w Angeliusie w pierwszej procedurze z 7 rokujących oocytów, miałam jedną blastocystę i w efekcie brak ciąży dotychczas. Nie wiem co robić. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Jakie są statystki w Angeliusie blastocyst z x, rokujących oocytów ? U mnie w pierwszej procedurze 8 rokujących, 2 zapłodnione, 1 blastocysta
    Zapładniaj wszystkie. Statystycznie połowa poprawnie zapłodnionych nie dotrwa do 5. doby. Zresztą, spójrz na moją stopkę.

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 238 182

    Wysłany: 17 września, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Dzięki za rozbudowaną odpowiedź 😄
    Idziemy do GM.
    Staram się myśleć pozytywnie, ale właśnie mam w głowie mega dużą presję ze względu na wiek (rocznik 88), i na myśl o tym, że lekarz mi np powie - ale najpierw histero, potem przynajmniej 3 inseminacje, a potem coś tam jeszcze i że zleci kolejny rok, to mnie sama ta wizja rozwala psychicznie.
    Ale też wiem, że mam skłonności do myślenia katastroficznego, więc może nie będzie tak źle 😅

    ogólnie dr GM działa w miare szybko! ja jestem w ciąży po niecałym roku wizyt ale mogłoby być szybciej jakbym nie zaliczyła wpadki i poronienia w międzyczasie (na własne życzenie😣)! histerskopie może zlecić, też miałam, ale to kwestia 2-3 miesiące i w międzyczasie badania więc czas nie leci daremnie! jak masz już jakieś wyniki to wszystko zabierz na wizyte, napewno to troche przyśpieszy! długość leczenia napewno zależy od problemu jaki macie! no i czas oczekiwania na wyniki niektórych badań jest dłuuugi np kariotyp czy biopsja endometrium😬

    Jagoda222, Mikea lubią tę wiadomość

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 661 267

    Wysłany: 17 września, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    ogólnie dr GM działa w miare szybko! ja jestem w ciąży po niecałym roku wizyt ale mogłoby być szybciej jakbym nie zaliczyła wpadki i poronienia w międzyczasie (na własne życzenie😣)! histerskopie może zlecić, też miałam, ale to kwestia 2-3 miesiące i w międzyczasie badania więc czas nie leci daremnie! jak masz już jakieś wyniki to wszystko zabierz na wizyte, napewno to troche przyśpieszy! długość leczenia napewno zależy od problemu jaki macie! no i czas oczekiwania na wyniki niektórych badań jest dłuuugi np kariotyp czy biopsja endometrium😬

    Oj potwierdzam oczekiwanie na biopsję to jest koszmar normalnie. Ja miałam 2 razy i czas oczekiwania to 30 dni roboczych.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 238 182

    Wysłany: 17 września, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Oj potwierdzam oczekiwanie na biopsję to jest koszmar normalnie. Ja miałam 2 razy i czas oczekiwania to 30 dni roboczych.

    ja jak czekałam na wynik PGTa zarodków w zeszłym roku też myślałam że wyjde z siebie😬 ale zaufaj że to i tak pikuś przy czekaniu na wynik amniopunkcji kiedy jesteś w ciąży i nie wiesz co dalej😣

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Karolaa88 Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 17 września, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za podpowiedzi, zaufam Dr MP w takim
    razie I przyjmę co los da…
    Mikea wrote:
    Dzięki za rozbudowaną odpowiedź 😄
    Idziemy do GM.
    Staram się myśleć pozytywnie, ale właśnie mam w głowie mega dużą presję ze względu na wiek (rocznik 88), i na myśl o tym, że lekarz mi np powie - ale najpierw histero, potem przynajmniej 3 inseminacje, a potem coś tam jeszcze i że zleci kolejny rok, to mnie sama ta wizja rozwala psychicznie.
    Ale też wiem, że mam skłonności do myślenia katastroficznego, więc może nie będzie tak źle 😅

    Ja też presje czasu miałam odkąd zaczęliśmy starania w 2020. Niestety presja czasu to zły doradca, w moim przypadku myślenie o upływie czasu nie pomagało mi podejmować dobre decyzje a dodatkowo mnie stresowało. Nie wiem też jak sprawić by nie myśleć o zegarze biologicznym, chyba z każdą porażką mniej wierzę, w powodzenie. Na szczęście dzięki temu forum można nie zwariować ❤️

    Ona- 36/ On- 37 niskie parametry (syn naturalnie, cc w IX 2017)
    --> Start Artvimed Kraków 2020
    2 x IUI nieudane
    --> I procedura IVF ICSI Novum Warszawa
    punkcja VII 2022
    transfer 1 (IX 2022)--> 5.1.1 blastocysta, nieudany, transfer na niepękniętym pęcherzyku
    histeroskopia Artvimed
    transfer 2 (styczeń 2023) --> 5.1.2 blastocysta, ciąża biochemiczna
    biopsja z wycinkiem endometrium- > NK 25/1mm2
    transfer 3 (kwiecień 2023)-->3.2.2, 8dp beta <0,1 :( (włączony accofil, neoparin)
    transfer 3 (czerwiec 2023)--> blastocysta 5.1.1 + 4.2.3; nieudane
    --> Napromedica Białystok (VII- XII 2023)
    diagnoza: nietolerancje pokarmowe + obustronne żylaki powrózka nasiennego u Męża
    -->Provita Angelius Katowice (XII 2023 - obecnie)
    Ona: AMH: 2,91 ng/ml
    diagnoza: niedobór żelaza i ferrytyny, polipy w macicy, zalecona histeroskopia i IVF
    On: otyłość, zaburzenia krzywej insulinowo- glukozowej, niska jakość nasienia
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 17 września, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Ja miałam już 4 razy i mnie nie rusza sam transfer.Nawet już tabletki Mnie nie usypiają i przy ostatnim transferze wszystkiego świadoma. 🙈😅Za to te dwa tygodnie czekania na test ,to jest największy koszmar dla Mnie😅Puść sobie muzykę relaksacyjną a stres napewno będzie mniejszy 😘Jesteś dzielna,dasz radę 💪❤️

    Miałam już trzy. Jedna biochemiczna ciąża i tyle. Z tej procedury jedena blastocysta powstała

    Ula.p
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 17 września, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Miałam już trzy. Jedna biochemiczna ciąża i tyle. Z tej procedury jedena blastocysta powstała
    Trzeba wierzyć ,że wkoncu to ta upragniona😍😚

  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1263 1029

    Wysłany: 17 września, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po diphereline czułyście się pomalane ? Bola mnie plecy, miesnie. Zastanawiam się czy to po zastrzykach czy inne dziadostwo 😅

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2229 2446

    Wysłany: 17 września, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny czy po diphereline czułyście się pomalane ? Bola mnie plecy, miesnie. Zastanawiam się czy to po zastrzykach czy inne dziadostwo 😅

    Nie, ja nie miałam takich objawów a brałam 2 razy przez 3 meisiace.

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 474 517

    Wysłany: 18 września, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny czy któraś z was jest chętna na Neoparin 40 Mg mam 2 opakowania całe (20 sztuk ) plus 1 sztukę luzem. Data ważności 09.2025 . Cenowo możemy się dogadać 😘🤗 jutro jestem w klinice o 9 to mogłabym odrazu je zabrać

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • paulity Autorytet
    Postów: 924 519

    Wysłany: 18 września, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś miała podobny problem do mnie i pomoże
    W skrócie.. Na wizycie lekarz stwierdził że mam cyste 6.5cm powiedział że to od karmienia piersią są zaburzenia hormonalne i praw podobnie będę brać hormony. Więc stwierdziłam że i tak bede chciała podchodzić do kolejnego transferu więc czas na rzucenie karmienia wizyta była za 2tyg z cysty 6.5cm stała się 5.5 i zaczęłam wtedy hormony dzisiaj miałam wizytę kontrolna cysta 7cm i coś na drugim jajniku :( badanie Roma w porządku ale dziś powtarzałam kolejny raz.
    Również słyszałam że z trombolia nie powinno się brać anty bo może się różnie skończyć.
    Ufam swojemu lekarzowi ale trochę mnie to martwi że rośnie ta cysta. Dodam że żadnych boleści ani gorączki nie mam

  • invi pau Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 18 września, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny za miesiąc transfer a ja chora- mogę brać antybiotyk i inne leki ?

    Ula.p
  • Karolaa88 Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 18 września, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Dziewczyny za miesiąc transfer a ja chora- mogę brać antybiotyk i inne leki ?

    Miesiac to dużo czasu ! Możesz przeleczyc i dla pewności zrobić sobie crp parę dni przed transferem czy nie ma już stanu zapalnego

    Ona- 36/ On- 37 niskie parametry (syn naturalnie, cc w IX 2017)
    --> Start Artvimed Kraków 2020
    2 x IUI nieudane
    --> I procedura IVF ICSI Novum Warszawa
    punkcja VII 2022
    transfer 1 (IX 2022)--> 5.1.1 blastocysta, nieudany, transfer na niepękniętym pęcherzyku
    histeroskopia Artvimed
    transfer 2 (styczeń 2023) --> 5.1.2 blastocysta, ciąża biochemiczna
    biopsja z wycinkiem endometrium- > NK 25/1mm2
    transfer 3 (kwiecień 2023)-->3.2.2, 8dp beta <0,1 :( (włączony accofil, neoparin)
    transfer 3 (czerwiec 2023)--> blastocysta 5.1.1 + 4.2.3; nieudane
    --> Napromedica Białystok (VII- XII 2023)
    diagnoza: nietolerancje pokarmowe + obustronne żylaki powrózka nasiennego u Męża
    -->Provita Angelius Katowice (XII 2023 - obecnie)
    Ona: AMH: 2,91 ng/ml
    diagnoza: niedobór żelaza i ferrytyny, polipy w macicy, zalecona histeroskopia i IVF
    On: otyłość, zaburzenia krzywej insulinowo- glukozowej, niska jakość nasienia
‹‹ 4614 4615 4616 4617 4618
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ