X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 178 39

    Wysłany: 30 września, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej ja jestem chętna jeśli chcesz odsprzedać to ja bardzo chętnie. Mogę priv?

    Tak, spróbuj do mnie napisać bo za bardzo nie ogarniam jak tutaj wygląda pisanie na priv 🫣

  • Zanka88 Przyjaciółka
    Postów: 66 51

    Wysłany: 30 września, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Reguły nie ma. Przy pierwszym transferze zupełnie pól objawu nie miałam - nieudany, ale i przy takich objawach, jak teraz często bywa klops, więc to loteria i nie ma co się nastawiać w żadną stronę.
    Pracuję, w domu dostałabym pierdolca od rozmyślania.

    Rozumiem , tak czy siak trzeba być dobrej myśli. Ja jestem w domu bo lekko fizyaczna pracę przy której stoję po 12h wiec wolałam nie ryzykować. A P.Dr bez problemu dała zwolnienie. Ja w domu odpoczywam, gotuje ...chodzę na spacerki.. nie jest tak żle 😄

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 917 379

    Wysłany: 30 września, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Tak, spróbuj do mnie napisać bo za bardzo nie ogarniam jak tutaj wygląda pisanie na priv 🫣

    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Przyj zaproszenie to wtedy będę mogła napisać. U góry po prawej stronie masz takie - - - kreski. Wejdź tam proszę i będzie opcja wiadomości i będziesz miała zaproszenie ode mnie.
    Albo podaj mi email po prostu. Wtedy będzie łatwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września, 13:33

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 917 379

    Wysłany: 30 września, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Tak, spróbuj do mnie napisać bo za bardzo nie ogarniam jak tutaj wygląda pisanie na priv 🫣

    Napisałam do Ciebie wiadomość na priv

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Aneta_S Autorytet
    Postów: 310 155

    Wysłany: 1 października, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Napisałam do Ciebie wiadomość na priv
    Kinga a Ty masz wyniki tej bety wczorajszej?

    ZAJĄCZEK94 lubi tę wiadomość

    10.2020 rozpoczęcie leczenia w AP
    Kir BX
    I transfer: beta 0
    II transfer: beta 0
    10.2023 II procedura 1 zarodek 2aa (obstawa acard, heparyna, prograf)
    7dpt-33
    10dpt-152
    13dpt-788
    19dpt-1800
    21dpt- pęcherzyk ciążowy
    30 dpt - brak zarodka w pęcherzyku:( poronienie 8tc
    09.2024 - adopcja zarodka 2BB - beta 0
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 917 379

    Wysłany: 1 października, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta_S wrote:
    Kinga a Ty masz wyniki tej bety wczorajszej?

    Mam niestety wynik <1,2. Nic znowu nie ruszyło. Będę się umawiała na poniedziałek do kliniki. Drugi transfer i znowu 0.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Aneta_S Autorytet
    Postów: 310 155

    Wysłany: 1 października, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Mam niestety wynik <1,2. Nic znowu nie ruszyło. Będę się umawiała na poniedziałek do kliniki. Drugi transfer i znowu 0.
    ja juz 4 transfer i zero:) zapraszam Cie do przyjaciołek, ja umowiłam sie na piatek do kliniki bo juz dostałam okres

    10.2020 rozpoczęcie leczenia w AP
    Kir BX
    I transfer: beta 0
    II transfer: beta 0
    10.2023 II procedura 1 zarodek 2aa (obstawa acard, heparyna, prograf)
    7dpt-33
    10dpt-152
    13dpt-788
    19dpt-1800
    21dpt- pęcherzyk ciążowy
    30 dpt - brak zarodka w pęcherzyku:( poronienie 8tc
    09.2024 - adopcja zarodka 2BB - beta 0
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 917 379

    Wysłany: 1 października, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta_S wrote:
    ja juz 4 transfer i zero:) zapraszam Cie do przyjaciołek, ja umowiłam sie na piatek do kliniki bo juz dostałam okres

    Hej już przyjęłam zaproszenie

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 652 579

    Wysłany: 1 października, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Mam niestety wynik <1,2. Nic znowu nie ruszyło. Będę się umawiała na poniedziałek do kliniki. Drugi transfer i znowu 0.
    Bardzo mi przykro 😓💔 doskonale wiem co czujesz 😪😪 Aneta_S widzę że też dużo przeszłaś 😪😪 wkoncu i dla nas zaświeci słońce ☀️♥️

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Czekają na nas ❄️❄️ 4 AA , 4 AB

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Ivvv Koleżanka
    Postów: 53 22

    Wysłany: 1 października, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie również kolejny nieudany transfer. Już drugi... Wspieram Was mocno! ❤️
    Wczoraj gadałam z lekarzem i kazał nam zrobić kariotypy i wrócić z wynikami. Zastanawiam się czemu wcześniej nikt nie zlecił tego badania. Jak było u Was z tymi badaniami? Jesteśmy pod opieką kliniki prawie dwa lata, a staramy się już 4,5 roku 🤷🏻‍♀️

  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1295 1034

    Wysłany: 1 października, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivvv wrote:
    Hej. U mnie również kolejny nieudany transfer. Już drugi... Wspieram Was mocno! ❤️
    Wczoraj gadałam z lekarzem i kazał nam zrobić kariotypy i wrócić z wynikami. Zastanawiam się czemu wcześniej nikt nie zlecił tego badania. Jak było u Was z tymi badaniami? Jesteśmy pod opieką kliniki prawie dwa lata, a staramy się już 4,5 roku 🤷🏻‍♀️
    Hej. U nas kazali zbadać kariotypy po 2 transferze po poronieniu.

  • Ivvv Koleżanka
    Postów: 53 22

    Wysłany: 1 października, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Hej. U nas kazali zbadać kariotypy po 2 transferze po poronieniu.
    Czyli to chyba norma ? Bo u nas też dopiero po dwóch nieudanych. Myślałam, że to robi się wcześniej. Pan Doktor powiedział, że to rzadkie przypadki, ale się zdarza. Nie powiem, że się nie stresuje tym badaniem ...
    Ile czekałaś na wynik ?

    izaz123 lubi tę wiadomość

  • Agula Autorytet
    Postów: 1113 983

    Wysłany: 1 października, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivvv wrote:
    Czyli to chyba norma ? Bo u nas też dopiero po dwóch nieudanych. Myślałam, że to robi się wcześniej. Pan Doktor powiedział, że to rzadkie przypadki, ale się zdarza. Nie powiem, że się nie stresuje tym badaniem ...
    Ile czekałaś na wynik ?
    Mogę podpowiedzieć; jak masz ogarniętego lekarza rodzinnego albo w zanadrzu ginekologa na NFZ to poproś o skierowanie. Jeden i drugi lekarz może wystawić. W Rudzie śląskiej jest przychodnia genetyczna GENOM - tam zrobisz badania na NFZ 😋 ja tak robiłam kariotypy i trombofilie 😊

    Ivvv lubi tę wiadomość

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Ivvv Koleżanka
    Postów: 53 22

    Wysłany: 1 października, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Mogę podpowiedzieć; jak masz ogarniętego lekarza rodzinnego albo w zanadrzu ginekologa na NFZ to poproś o skierowanie. Jeden i drugi lekarz może wystawić. W Rudzie śląskiej jest przychodnia genetyczna GENOM - tam zrobisz badania na NFZ 😋 ja tak robiłam kariotypy i trombofilie 😊
    Dziękuję za podpowiedź 😊 No właśnie aktualnie w moim ośrodku zdrowia jest dziwna sytuacja... Nie ma lekarzy, na wizytę czeka się ponad tydzień aż w końcu przyjmuje Cię dziadek, który nie powinien już przyjmować i nie da Ci nawet dojść do głosu bo wie wszystko najlepiej 🤷🏻‍♀️🙈 Może być ciężko, ale spróbuję 😊 Jeszcze raz Ci dziękuję.
    Ja też myślałam nad trombofilia bo zasugerowała to diabelotol bo mam też io. Powiedziałam to lekarzowi w klinice, ale on stwierdził że nie ma sensu ze względu na to że u nas problem jest z zajściem w ciążę, a nie poronieniem. Odłożyłam to badanie na bok, ale zastanawiam się czy dla świętego spokoju tego nie sprawdzić.

  • malina999 Autorytet
    Postów: 446 483

    Wysłany: 1 października, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivvv wrote:
    Dziękuję za podpowiedź 😊 No właśnie aktualnie w moim ośrodku zdrowia jest dziwna sytuacja... Nie ma lekarzy, na wizytę czeka się ponad tydzień aż w końcu przyjmuje Cię dziadek, który nie powinien już przyjmować i nie da Ci nawet dojść do głosu bo wie wszystko najlepiej 🤷🏻‍♀️🙈 Może być ciężko, ale spróbuję 😊 Jeszcze raz Ci dziękuję.
    Ja też myślałam nad trombofilia bo zasugerowała to diabelotol bo mam też io. Powiedziałam to lekarzowi w klinice, ale on stwierdził że nie ma sensu ze względu na to że u nas problem jest z zajściem w ciążę, a nie poronieniem. Odłożyłam to badanie na bok, ale zastanawiam się czy dla świętego spokoju tego nie sprawdzić.

    Nam dr MP kazała zbadać kariotypy po pierwszym nieudanym ivf.
    Badaliśmy prywatnie w Alabie, bo na NFZ to wychodziły jakieś kosmiczne terminy.

    👩39
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
    28.09.2024 - FET 4AA (EG, AH, Accofil)
    bHCG 6dpt 2,5 | 8dpt ⏸️ | 9dpt 27 | 11dpt 58,6 | 13dpt 164 | 16dpt 714 | 20dpt 2601
  • Ivvv Koleżanka
    Postów: 53 22

    Wysłany: 1 października, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Nam dr MP kazała zbadać kariotypy po pierwszym nieudanym ivf.
    Badaliśmy prywatnie w Alabie, bo na NFZ to wychodziły jakieś kosmiczne terminy.
    I wyszło Wam wszystko ok ? Ja mam trochę stres 🥴 Ile czekałaś na wynik? Dr powiedział że z reguły na wynik czeka się od 4 do 6 tygodni. Wiem, że w Angeliusie też robią, chyba w poniedziałki, ale trochę daleko mam do Kato.

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 652 579

    Wysłany: 1 października, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Mogę podpowiedzieć; jak masz ogarniętego lekarza rodzinnego albo w zanadrzu ginekologa na NFZ to poproś o skierowanie. Jeden i drugi lekarz może wystawić. W Rudzie śląskiej jest przychodnia genetyczna GENOM - tam zrobisz badania na NFZ 😋 ja tak robiłam kariotypy i trombofilie 😊
    Mnie ciekawi ino to czemu mój lekarz mi tego nie zalecił 🙈 tym bardziej że wiele osób tutaj z forum ma to zrobione .. doszłam do wniosku że nie będę się go pytać tylko pójdę i sobie zrobię☺️ na jutro się umówiłam do mojego lekarza on wie że się staramy o dziecko i że podchodziliśmy do in vitro to wydaje mi się że to nie będzie problem żeby wystawił skierowanie ☺️ w Rudzie śląskiej byłam z 2 lata temu w tej przychodni jak mąż robił tam badania to poszło szybko i sprawnie i zaoszczędziliśmy z 1500 zł za jego badania a na wyniki czekaliśmy miesiąc to pewnie wszędzie się tyle czeka . Długo czekałaś na termin ?? Bo ja męża pytałam to mówi że nie pamięta 🥺

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Czekają na nas ❄️❄️ 4 AA , 4 AB

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1295 1034

    Wysłany: 1 października, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivvv wrote:
    Czyli to chyba norma ? Bo u nas też dopiero po dwóch nieudanych. Myślałam, że to robi się wcześniej. Pan Doktor powiedział, że to rzadkie przypadki, ale się zdarza. Nie powiem, że się nie stresuje tym badaniem ...
    Ile czekałaś na wynik ?
    Jak dobrze pamiętam to robiłam w diagnostyce i jakoś 3 tygodnie czekałam. Ale to już było przeszlo 3 lata temu.

  • Agula Autorytet
    Postów: 1113 983

    Wysłany: 1 października, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Mnie ciekawi ino to czemu mój lekarz mi tego nie zalecił 🙈 tym bardziej że wiele osób tutaj z forum ma to zrobione .. doszłam do wniosku że nie będę się go pytać tylko pójdę i sobie zrobię☺️ na jutro się umówiłam do mojego lekarza on wie że się staramy o dziecko i że podchodziliśmy do in vitro to wydaje mi się że to nie będzie problem żeby wystawił skierowanie ☺️ w Rudzie śląskiej byłam z 2 lata temu w tej przychodni jak mąż robił tam badania to poszło szybko i sprawnie i zaoszczędziliśmy z 1500 zł za jego badania a na wyniki czekaliśmy miesiąc to pewnie wszędzie się tyle czeka . Długo czekałaś na termin ?? Bo ja męża pytałam to mówi że nie pamięta 🥺
    Na wyniki czekałam ok 4-6 tyg jakoś, na samo badanie też coś czekałam ale nie jakoś turbo długo. Też nie pamiętam dokładnie, bo robiliśmy te badania coś z 3 lata temu jeszcze przy naturalnych staraniach. Gdzieś tam znalazłam informację, że po 2 stratach kariotyp należy się na NFZ, a po 3 stratach trombofilia. Poszłam do rodzinnego i dał mi skierowanie 😀

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Mona0705 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 1 października, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje Waszej pomocy. Mialam pobierany wycinek do badania CD138. Niestety nie podano wyniku w żadnych jednostkach. Wynik jest zbyt ogólny dla Pani Doktor. Muszę zabrać wycinek ze szpitala i zbadać jeszcze raz na własny koszt. Czy wiecie gdzie w okolicach Katowic mogę wykonać takie badanie?

‹‹ 4628 4629 4630 4631 4632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ