Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2024, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nielubiekawy wrote:
    Dziewczyny mam pytanie- jak wyglądał wasz okres po nieudanym transferze? Ja mam za sobą 2 które były dość obfite. Tym razem też beta 0 ale okres strasznie marny. 2 dni krwawienia (z glutami) i to też nie jakoś mocno (po nocy czysta podpaska). Poza tym tylko plamienie. Dziwne…

    Był obfitszy niż zwykle.

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 1 października 2024, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 3dpt.
    Zbadałam morfologię (bo biorę Accofil), ale przy okazji też progesteron.
    W piątek, dzień przed transferem, poziom proga 105 (głupia poszłam oddać krew godzinę po zażyciu tabsów 🤦‍♀️). Dziś już nie popełniłam tego błędu, ale wynik mocno mnie zaskoczył, bo wyszło niecałe 13 jednostek. O ile ten piątkowy mocno na pewno zafałszowany, o tyle ten dziś taki se... Napisałam do pani dr - przepisała od razu Prolutex - właśnie zażyłam.
    Ogólnie to biorę dopochwowo 3x1 i doustne 3x1 progesteron.
    Myślicie, że jest jeszcze szansa na zagnieżdżenie, czy już raczej po wszystkim?

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 1 października 2024, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Dziś 3dpt.
    Zbadałam morfologię (bo biorę Accofil), ale przy okazji też progesteron.
    W piątek, dzień przed transferem, poziom proga 105 (głupia poszłam oddać krew godzinę po zażyciu tabsów 🤦‍♀️). Dziś już nie popełniłam tego błędu, ale wynik mocno mnie zaskoczył, bo wyszło niecałe 13 jednostek. O ile ten piątkowy mocno na pewno zafałszowany, o tyle ten dziś taki se... Napisałam do pani dr - przepisała od razu Prolutex - właśnie zażyłam.
    Ogólnie to biorę dopochwowo 3x1 i doustne 3x1 progesteron.
    Myślicie, że jest jeszcze szansa na zagnieżdżenie, czy już raczej po wszystkim?
    Hej. W ostatniej ciazy badalam proga 8 dpt i wyszedl ok. 10. Moj lekarz nie szalał z lekami bo brałam tylko luteine a potem jeszcze doustnie duphaston. Wszystko dobrze się skończyło :)

  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 2 października 2024, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Dziś 3dpt.
    Zbadałam morfologię (bo biorę Accofil), ale przy okazji też progesteron.
    W piątek, dzień przed transferem, poziom proga 105 (głupia poszłam oddać krew godzinę po zażyciu tabsów 🤦‍♀️). Dziś już nie popełniłam tego błędu, ale wynik mocno mnie zaskoczył, bo wyszło niecałe 13 jednostek. O ile ten piątkowy mocno na pewno zafałszowany, o tyle ten dziś taki se... Napisałam do pani dr - przepisała od razu Prolutex - właśnie zażyłam.
    Ogólnie to biorę dopochwowo 3x1 i doustne 3x1 progesteron.
    Myślicie, że jest jeszcze szansa na zagnieżdżenie, czy już raczej po wszystkim?
    Ja w dniu transferu przy luteinie 3x1 i duphastonie 3x1 na cyklu sztucznym miałam 11. W dniu transferu został włączony jeszcze prolutex. Po 5 dniach od transferu przy weryfikowaniu bety proga miałam troszkę ponad 20, ale transfer był nie udany.

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 2 października 2024, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Ja w dniu transferu przy luteinie 3x1 i duphastonie 3x1 na cyklu sztucznym miałam 11. W dniu transferu został włączony jeszcze prolutex. Po 5 dniach od transferu przy weryfikowaniu bety proga miałam troszkę ponad 20, ale transfer był nie udany.
    izaz123 wrote:
    Hej. W ostatniej ciazy badalam proga 8 dpt i wyszedl ok. 10. Moj lekarz nie szalał z lekami bo brałam tylko luteine a potem jeszcze doustnie duphaston. Wszystko dobrze się skończyło :)

    Ok, czyli sam poziom proga to nie wszystko.
    Dzięki dziewczyny za info.

    Pojutrze będzie wiadomo, w która stronę to poszło.
    Już mam po kokardki koksowania tymi hormonami - cycki napieprzają, podbrzusze również, jak na okres, więc nie wie, czy go zaraz dostane, czy co. Wyniki loterii w piątek.

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 2 października 2024, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które podchodziły na cyklu naturalnym do transferu- jakie badania hormonów są zlecane? Mam wizytę w klinice w piątek z rana, dlatego pomyślałam, żeby zrobić sobie dzień wcześniej i przynieść na wizytę. LH, E2 i prog?
    Czy któraś podchodziła na naturalnym u dr PJ? On bazuje na wynikach hormonów czy tylko monitoringi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2024, 09:57

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 2 października 2024, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziewczyny, które podchodziły na cyklu naturalnym do transferu- jakie badania hormonów są zlecane? Mam wizytę w klinice w piątek z rana, dlatego pomyślałam, żeby zrobić sobie dzień wcześniej i przynieść na wizytę. LH, E2 i prog?
    Czy któraś podchodziła na naturalnym u dr PJ? On bazuje na wynikach hormonów czy tylko monitoringi?

    Ja podchodzę na naturalnym i w dniu wizyty oznaczam estradiol progesteron i LH.

    Zajączku ja dopiero czekam na informacje od Pani Doktor kiedy mam wizytę bo wczoraj na monitoringu w ósmym dniu cyklu pęcherzyki 13 mm a na drugim jajniku 18, ale endometrium cienkie. Dzisiaj przyszły wyniki hormonów raczej też nisko ale Pani Doktor zdecyduje kiedy kolejna wizyta. Mój organizm jak zwykle robi sobie jaja 😅🤷‍♀️.

    nick nieaktualny, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 2 października 2024, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziewczyny, które podchodziły na cyklu naturalnym do transferu- jakie badania hormonów są zlecane? Mam wizytę w klinice w piątek z rana, dlatego pomyślałam, żeby zrobić sobie dzień wcześniej i przynieść na wizytę. LH, E2 i prog?
    Czy któraś podchodziła na naturalnym u dr PJ? On bazuje na wynikach hormonów czy tylko monitoringi?
    Ja teraz szykuje się do transferu na naturalnym. MP chciała na wizytę LH, progesteron i estradiol 😊

    Yahu lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 2 października 2024, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Ja teraz szykuje się do transferu na naturalnym. MP chciała na wizytę LH, progesteron i estradiol 😊
    A w którym dc masz wizytę? Robisz badania z rana w klinice tego dnia?

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 2 października 2024, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    A w którym dc masz wizytę? Robisz badania z rana w klinice tego dnia?
    Dziewczyny a te badania które robicie do transferu też są darmowe z programu ?

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 2 października 2024, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny a te badania które robicie do transferu też są darmowe z programu ?

    Mam wrażenie że panie w klinice do końca same nie wiedzą, bo za każdym razem dzwonią i pytają, ale ja wczoraj nie zapłaciłam za badania, a poprzednio tylko za LH. 😉

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 2 października 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Ok, czyli sam poziom proga to nie wszystko.
    Dzięki dziewczyny za info.

    Pojutrze będzie wiadomo, w która stronę to poszło.
    Już mam po kokardki koksowania tymi hormonami - cycki napieprzają, podbrzusze również, jak na okres, więc nie wie, czy go zaraz dostane, czy co. Wyniki loterii w piątek.

    Bardzo trzymam kciuki żebyś się pozytywnie zaskoczyła. 🙏🙏🙏❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 2 października 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    A w którym dc masz wizytę? Robisz badania z rana w klinice tego dnia?
    Pierwszy monitoring miałam w 10dc tego dnia pęcherzyk 19mm i endo 8,2mm tego dnia wleciał też zivafert. Transfer mam zaplanowany na piątek, w czwartek mam jeszcze podjechać na USG bo śluz zamiast wydobywać się z macicy to się do niej cofał i pani dr powiedziała, że do transferu ten śluz musi zniknąć. W czwartek mam też zrobić proga na wizytę. Ja jadę zawsze na krew rano, ale trzeba zrobić minimum 2 h przed wizytą żeby był wynik.

    Yahu lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 2 października 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny a te badania które robicie do transferu też są darmowe z programu ?
    Tak, jeśli jesteś w programie MZ to badania są darmowe 😊 oczywiście chodzi o te które są wymagane do transferu a nie dodatkowe które zleci lekarz.

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 2 października 2024, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Pierwszy monitoring miałam w 10dc tego dnia pęcherzyk 19mm i endo 8,2mm tego dnia wleciał też zivafert. Transfer mam zaplanowany na piątek, w czwartek mam jeszcze podjechać na USG bo śluz zamiast wydobywać się z macicy to się do niej cofał i pani dr powiedziała, że do transferu ten śluz musi zniknąć. W czwartek mam też zrobić proga na wizytę. Ja jadę zawsze na krew rano, ale trzeba zrobić minimum 2 h przed wizytą żeby był wynik.
    Dzięki Kochana, trzymam mocno kciuki za powodzenie 🤞🍀

    Agula lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Zanka88 Ekspertka
    Postów: 245 309

    Wysłany: 2 października 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy po Neoparinie(zastrzyk) też macie takie siniaki na brzuchu ? Mam wrażenie że ta Igła to ledwo wchodzi w fałdkę. Po innych zastrzykach nigdy tak nie miałam a trochę ich przeszłam 🫣 to normalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2024, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja podchodzę na naturalnym i w dniu wizyty oznaczam estradiol progesteron i LH.

    Zajączku ja dopiero czekam na informacje od Pani Doktor kiedy mam wizytę bo wczoraj na monitoringu w ósmym dniu cyklu pęcherzyki 13 mm a na drugim jajniku 18, ale endometrium cienkie. Dzisiaj przyszły wyniki hormonów raczej też nisko ale Pani Doktor zdecyduje kiedy kolejna wizyta. Mój organizm jak zwykle robi sobie jaja 😅🤷‍♀️.

    Rozumiem. Ja jutro będę w klinice, a później dopiero 14.10.

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 2 października 2024, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Tak, jeśli jesteś w programie MZ to badania są darmowe 😊 oczywiście chodzi o te które są wymagane do transferu a nie dodatkowe które zleci lekarz.
    Przed chwilą dzwoniłam do koordynatorki, to mi powiedziała, że jeśli transferuje zarodki sprzed programu MZ, to wtedy badania wymagane do transferu - wymazy + wirusówki są odpłatne. Dopiero monitoringi i badania hormonów są w ramach programu + transfer też

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 2 października 2024, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Rozumiem. Ja jutro będę w klinice, a później dopiero 14.10.

    Dam znać, wstępnie miałam być jutro, ale nie mam odpowiedzi jeszcze. 😉




    A co do odpłatności to taką informację dostałam na poprzedniej wizycie, a wczoraj nie byli pewni i nie policzyli mi, w razie czego mam dostać fakturę. 🤷‍♀️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Przed chwilą dzwoniłam do koordynatorki, to mi powiedziała, że jeśli transferuje zarodki sprzed programu MZ, to wtedy badania wymagane do transferu - wymazy + wirusówki są odpłatne. Dopiero monitoringi i badania hormonów są w ramach programu + transfer też

    A to od kiedy w Angeliusie ma się swoją koordynatorke?

‹‹ 4629 4630 4631 4632 4633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ