Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 27 października 2025, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek cudowna wiadomość ! 🥹♥️ Wielkie Gratulacje! - Czekamy na suwaczek !! 😘
    Monia a u ciebie jak tam ? 🤞💕

    Joanah, Agulek24 lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1108 1758

    Wysłany: 27 października 2025, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny w dalszym ciągu czekam na lekarza i wypis. Już mnie wszystko boli z tego leżenia cały dzień 😆

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Nickki Autorytet
    Postów: 682 926

    Wysłany: 27 października 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek cudowna wiadomość 😊 Gratulacje 🥰🥰

    Joanah, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Amh: 0,7
    Niedoczynność tarczycy
    Trombofilia
    Kariotypy:✔️
    Drożność jajowodów: ✔️

    Starania od 2022 roku.
    💔01.2024 Ciąża pozamaciczna, usunięty lewy jajowód.

    1️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉11.24 Punkcja. Pobranych 10 komórek, 6 zapłodnionych, 2 zarodki.
    11.24 Transfer ❌️
    12.24 FET ✅️
    💔01.25 8tc puste jajo..

    2️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉17.03 Punkcja. Pobranych 8 komórek,5
    zapłodnionych, 4 zarodki.
    ❄️❄️❄️ 3 zdrowe zarodki
    28.05 FET
    7dpt 30 🥰
    16dpt USG pęcherzyk ciążowy w macicy
    23dpt serduszko 🩷

    19.02.26 Rozalka 💞
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 27 października 2025, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Mamy to 🥹🥹🥹 jest serduszko, maluch dzień do przodu względem transferu, wszystko jest jak być powinno, karta ciąży założona, nie wierzę. ❤️❤️❤️🥹🥹🥹

    Agulek baaaaardzo się ciesze <3

    Joanah, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 27 października 2025, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulku gratulacje CUDU 🥹❤️

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 27 października 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało napiszę, że mialam zaszczyt poznać G.M na zastępstwie podczas sobotniego transferu. Miłe i konkretne 1 wrazenie (dr na wstepie podzielil sie swoim zdaniem, ze 90%-zaraz sie poprawil-noo 80% skutecznosci to zarodek). Nasz niestety niezbadany, liczmy jednak, ze moze tym razem to ten CUD... Jakoś to przygotowanie na cyklu naturalnym wyszlo tak szybko i efektywnie, ze sama nie dowierzam, ze kropek od 2 dni na pokładzie 🥹

    Frajda, malina999, Santi_14, Lusiaa22, Amelka06, Kladom, krakersik, Yahu, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Pia🤰 Autorytet
    Postów: 670 773

    Wysłany: 27 października 2025, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    Nieśmiało napiszę, że mialam zaszczyt poznać G.M na zastępstwie podczas sobotniego transferu. Miłe i konkretne 1 wrazenie (dr na wstepie podzielil sie swoim zdaniem, ze 90%-zaraz sie poprawil-noo 80% skutecznosci to zarodek). Nasz niestety niezbadany, liczmy jednak, ze moze tym razem to ten CUD... Jakoś to przygotowanie na cyklu naturalnym wyszlo tak szybko i efektywnie, ze sama nie dowierzam, ze kropek od 2 dni na pokładzie 🥹

    Czemu ta beta tak późno? 😉
    Trzymam kciuki!

    Joanah lubi tę wiadomość

    💒 mężatka od 07.2011
    🙎🏼‍♀️rocznik 88: endometrioza, insulinooporność (-20kg), trombofilia wrodzona, niskie AMH
    🙎🏻‍♂️rocznik 84: słabe nasienie, DFI 21% (na początku 52% poprawione suplementami), morfologia 0 %, -21kg
    I IMSI- 7 komórek, 4 zapłodnione, 1 zarodek 1BB 😢
    II IMSI - 4 komórki, 4 zapłodnione, 2x8A, 1x4BB z 6 doby
    05.21 - transfer 8a😢
    09.21 - transfer 4BB po zbadaniu immunologii, biopsji endometrium i teście be ready (Accofil, Encorton,Neoparin)
    11.21 - cukrzyca ciążowa (insulina na noc) 😖
    01.22 - czekamy na córeczkę💗
    03.22 - URSL w znieczuleniu podpajęczynówkowym, rozbijanie kamieni laserem 😫
    29.05.2022 - Matylda ❤️❤️❤️ 2530g 49cm 38+3 poród SN
    10.25 - transfer ostatniego zarodka 8a 😢
    Koniec historii
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 27 października 2025, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Czemu ta beta tak późno? 😉
    Trzymam kciuki!
    Ovitrelle było

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Pia🤰 Autorytet
    Postów: 670 773

    Wysłany: 27 października 2025, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Glukoza 100 158 87
    Insulina 9 105 59

    Pozwalam sobie czasem na grzeszki, weekendowo, ale pilnuję się i jem 4 posiłki bez podjadania pomiędzy. Fragmentacja poniżej 10%, nie pamietam dokładnie, HBA 74%, podstawowe też OK, morfologia raz 12% raz 8%, więcej nie badaliśmy 🙂

    Ja jestem chyba weteranką w kwestii krzywych, ale podobno odchodzi się teraz już od tej insulinooporności.
    Cukier moim zdaniem nie ma tragedii, ale w ciąży raczej na bank będziesz mierzyć się z cukrzyca ciążową, bo tam są inne widełki na czczo. Insulina rzeczywiście wyskoczyła w kosmos na drugim pomiarze.

    Frajda lubi tę wiadomość

    💒 mężatka od 07.2011
    🙎🏼‍♀️rocznik 88: endometrioza, insulinooporność (-20kg), trombofilia wrodzona, niskie AMH
    🙎🏻‍♂️rocznik 84: słabe nasienie, DFI 21% (na początku 52% poprawione suplementami), morfologia 0 %, -21kg
    I IMSI- 7 komórek, 4 zapłodnione, 1 zarodek 1BB 😢
    II IMSI - 4 komórki, 4 zapłodnione, 2x8A, 1x4BB z 6 doby
    05.21 - transfer 8a😢
    09.21 - transfer 4BB po zbadaniu immunologii, biopsji endometrium i teście be ready (Accofil, Encorton,Neoparin)
    11.21 - cukrzyca ciążowa (insulina na noc) 😖
    01.22 - czekamy na córeczkę💗
    03.22 - URSL w znieczuleniu podpajęczynówkowym, rozbijanie kamieni laserem 😫
    29.05.2022 - Matylda ❤️❤️❤️ 2530g 49cm 38+3 poród SN
    10.25 - transfer ostatniego zarodka 8a 😢
    Koniec historii
  • Pia🤰 Autorytet
    Postów: 670 773

    Wysłany: 27 października 2025, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Mamy to 🥹🥹🥹 jest serduszko, maluch dzień do przodu względem transferu, wszystko jest jak być powinno, karta ciąży założona, nie wierzę. ❤️❤️❤️🥹🥹🥹

    Zazdroszczę.
    Życzę spokojnej ciąży!

    Joanah, Agulek24 lubią tę wiadomość

    💒 mężatka od 07.2011
    🙎🏼‍♀️rocznik 88: endometrioza, insulinooporność (-20kg), trombofilia wrodzona, niskie AMH
    🙎🏻‍♂️rocznik 84: słabe nasienie, DFI 21% (na początku 52% poprawione suplementami), morfologia 0 %, -21kg
    I IMSI- 7 komórek, 4 zapłodnione, 1 zarodek 1BB 😢
    II IMSI - 4 komórki, 4 zapłodnione, 2x8A, 1x4BB z 6 doby
    05.21 - transfer 8a😢
    09.21 - transfer 4BB po zbadaniu immunologii, biopsji endometrium i teście be ready (Accofil, Encorton,Neoparin)
    11.21 - cukrzyca ciążowa (insulina na noc) 😖
    01.22 - czekamy na córeczkę💗
    03.22 - URSL w znieczuleniu podpajęczynówkowym, rozbijanie kamieni laserem 😫
    29.05.2022 - Matylda ❤️❤️❤️ 2530g 49cm 38+3 poród SN
    10.25 - transfer ostatniego zarodka 8a 😢
    Koniec historii
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1108 1758

    Wysłany: 27 października 2025, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza histerolaparoskopia wykazała endometriozę i adenomioze 🫤

    Kilka ognisk zostało usunięte podczas zabiegu.

    W końcu wyszło coś, czego możemy się złapać 🙏 więc mimo że to kolejne przeciwności losu, trochę rozjaśniły sytuację.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 27 października 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Ja jestem chyba weteranką w kwestii krzywych, ale podobno odchodzi się teraz już od tej insulinooporności.
    Cukier moim zdaniem nie ma tragedii, ale w ciąży raczej na bank będziesz mierzyć się z cukrzyca ciążową, bo tam są inne widełki na czczo. Insulina rzeczywiście wyskoczyła w kosmos na drugim pomiarze.
    Ja jak badałam krzywa cukrowa to miałam 89 na czczo po godzinie 156 a po 2 h -92. Po ok 45minit jak tam siedziałam dostałam telm z pracy i mocno się zdenerwowałam a za 15 minut wchodziłam na pomiar po 1 h lekarz mówił że takie mocne zdenerwowanie mogło mieć wpływ na wzrost po 1h , myślisz że to prawda? Poza tym stwierdził że i tak 156 1h po to jest ok... zastanawialam się nad metformina w moim przypadku albo czy taka krzywa insulinowa jak moja 4,5 po 1 h 60 po 2 - 32 może wpływać na jakos komorek ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2025, 20:40

  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 27 października 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dzisiejsza histerolaparoskopia wykazała endometriozę i adenomioze 🫤

    Kilka ognisk zostało usunięte podczas zabiegu.

    W końcu wyszło coś, czego możemy się złapać 🙏 więc mimo że to kolejne przeciwności losu, trochę rozjaśniły sytuację.

    Złe info okazują sie dobrymi bo ukierunkują, w koncu jakis konkret, leki jakies beda wdrożone?

    Monika001, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 27 października 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dzisiejsza histerolaparoskopia wykazała endometriozę i adenomioze 🫤

    Kilka ognisk zostało usunięte podczas zabiegu.

    W końcu wyszło coś, czego możemy się złapać 🙏 więc mimo że to kolejne przeciwności losu, trochę rozjaśniły sytuację.
    Kochana zawsze to jakiś krok do przodu i GM będzie mógł pomyśleć nowy plan działania, tym bardziej usunął zmiany więc to jest mega duży plus , który może dużo ułatwić 🙏🏻🍀🫶🏻 Kiedy będziesz znała jakiś plan działania i w ogóle jak się czujesz po zabiegu?

    Monika001, Frajda lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1108 1758

    Wysłany: 27 października 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibobo wrote:
    Kochana zawsze to jakiś krok do przodu i GM będzie mógł pomyśleć nowy plan działania, tym bardziej usunął zmiany więc to jest mega duży plus , który może dużo ułatwić 🙏🏻🍀🫶🏻 Kiedy będziesz znała jakiś plan działania i w ogóle jak się czujesz po zabiegu?

    Dokładny plan działania będzie omówiony na wizycie kontrolnej po 12 listopada, bo teraz GM ma urlop.
    Tak czy inaczej, trochę kamień z serca mi spadł bo wiemy czemu się przyjrzeć.

    Na pewno czeka mnie wyciszenie przed ewentualnym transferem, tyle już się dowiedziałam.

    Czuję się o dziwo bardzo dobrze, nic mnie nie boli, nie ciągnie, oby tak zostało 🙏😘

    Joanah, ibobo, Kladom, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 27 października 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dzisiejsza histerolaparoskopia wykazała endometriozę i adenomioze 🫤

    Kilka ognisk zostało usunięte podczas zabiegu.

    W końcu wyszło coś, czego możemy się złapać 🙏 więc mimo że to kolejne przeciwności losu, trochę rozjaśniły sytuację.
    Monia, z jednej strony wiem,że nie takich wiadomości się spodziewałaś, ale z drugiej - właśnie te wiadomości są dziś kluczowe w dalszej walce. Dzięki temu dr będzie mógł Cię bardziej celnie prowadzić i wierzę, że teraz udany transfer to tylko kwestia czasu! 🍀🍀🍀

    Monika001, Yahu lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3389

    Wysłany: 27 października 2025, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dzisiejsza histerolaparoskopia wykazała endometriozę i adenomioze 🫤

    Kilka ognisk zostało usunięte podczas zabiegu.

    W końcu wyszło coś, czego możemy się złapać 🙏 więc mimo że to kolejne przeciwności losu, trochę rozjaśniły sytuację.

    Kochana, wyobrażam sobie, że jesteś zmartwiona, z drugiej strony jest duży punkt zaczepienia i mam nadzieję, że GM wdroży co trzeba. 🙏🙏🙏
    Spokojnego dochodzenia do siebie po zabiegu. ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2025, 23:21

    Monika001 lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3389

    Wysłany: 27 października 2025, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, bardzo Wam dziękuję za tyle wsparcia, kciuków i dobrych słów. 🥲🥲🥲❤️❤️❤️
    Wierzę bardzo mocno, że uda się tę ciążę donosić do czerwca.
    Co do suwaczka, to muszę chyba usunąć połowę stopki, żeby się zmieścił. 😅😅😅🙈
    Jednocześnie wciąż trzymam bardzo mocno kciuki za każdą z nas w tej nierównej walce. 💪💪💪🙏🙏🙏❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2025, 09:44

    malina999, Frajda, taterniczka, ibobo, Lusiaa22, paulity, Yahu, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3389

    Wysłany: 27 października 2025, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Wspaniale wieści!!! Gratulacje ❤️ to teraz czekamy na suwaczek ❤️🥹
    Jak się czujesz? :)

    Dziękuję, nie mogę narzekać, senność, zmęczenie, ból piersi, czy jakieś tam smaki mam, ale funkcjonuję normalnie, oby tak dalej
    A jak u Ciebie Kralersiku? 🙂🙂🙂

    krakersik lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 28 października 2025, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    Nieśmiało napiszę, że mialam zaszczyt poznać G.M na zastępstwie podczas sobotniego transferu. Miłe i konkretne 1 wrazenie (dr na wstepie podzielil sie swoim zdaniem, ze 90%-zaraz sie poprawil-noo 80% skutecznosci to zarodek). Nasz niestety niezbadany, liczmy jednak, ze moze tym razem to ten CUD... Jakoś to przygotowanie na cyklu naturalnym wyszlo tak szybko i efektywnie, ze sama nie dowierzam, ze kropek od 2 dni na pokładzie 🥹

    G.M. podobno ma złotą rękę do transferów. Oby i w Twoim przypadku tak było. 💙

    Agulek24, Joanah, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
‹‹ 5662 5663 5664 5665 5666 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ