Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 25 lutego, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam was serdecznie, chciałam sie z wami podzielić informacja moja beta w 8dpt <1😥takim że moje przeczucie mnie nie myliło.
    Mam jeszcze pytanie czy wiecie jak to jest jesli nie chcecie już wykorzystywać ostatniego zarodka trzeba jakies dokumenty podpisać. O rezygnacji.
    Kochana, ogromnie mi przykro 🥺🫂🫂🫂
    Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale jeśli mogę coś powiedzieć, to daj sobie czas na emocje i przeżywanie. Nie podejmuj jeszcze ostatecznych decyzji... Proszę...
    Macie ostatni zarodek, jeden, jedyny.... To szansa! Ja też miałam jeden, jedyny, ostatni i też już dziękowałam za występy, a jednak ochłonęłam i pani dr zmotywowała mnie do podjęcia ostatniej próby walki. Jak widać - było warto.

    Oczywiście, nic na siłę. Wszystko musi być w zgodzie z Tobą. Ja po prostu chcę wierzyć, że dasz temu ostatniemu Okruszkowi szansę.... Każda decyzja, jaką podejmiesz musi być tylko i wyłącznie Twoja/Wasza i nikomu nic do tego.

    Trzymaj się dzielnie 🫂🫂🫂🫂🍀

    Joanah, Migotka96, Agulek24, krakersik lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 25 lutego, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny brałyście może ubichinol ? Jeśli tak to w jakiej dawce i z jakiej firmy ?

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 25 lutego, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam was serdecznie, chciałam sie z wami podzielić informacja moja beta w 8dpt <1😥takim że moje przeczucie mnie nie myliło.
    Mam jeszcze pytanie czy wiecie jak to jest jesli nie chcecie już wykorzystywać ostatniego zarodka trzeba jakies dokumenty podpisać. O rezygnacji.
    Przykro mi, ale nie poddawaj się, każdy zarodek jest szansa, odpocznij fizycznie, psychicznie i spróbuj ❤️

  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2749 2596

    Wysłany: 25 lutego, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Angeliusowe ciocie 🥰 dziś o 8:55 na świat SN przyszedł Zbysiu - 3390g i 54 cm :)

    Pozdrawiamy serdecznie❤️

    Monika001, Agulek24, Sikoreczkaaa, Kasiak621, Joanah, malina999, Karolaa88, Migotka96, Tusia88, Justyna1501., Frajda, taterniczka, Yahu, Idia90, Agula, Kladom, krakersik, Lusiaa22, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Adaś 20.06.2021 ❤️
    Zbysiu 25.02.2026 ❤️

    1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
    01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌

    2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
    09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
    3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
    Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
    10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
    12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
    02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
    11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
    31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌

    4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
    Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
    10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

    event.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 25 lutego, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Dzień dobry Angeliusowe ciocie 🥰 dziś o 8:55 na świat SN przyszedł Zbysiu - 3390g i 54 cm :)

    Pozdrawiamy serdecznie❤️

    Gratuluję serdecznie ❤️
    Zdrówka dla mamusi i synka 🥰

    Ależ to zleciało, pamiętam jakbyś transfer miała wczoraj.

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3479 4409

    Wysłany: 25 lutego, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi ogromne gratulacje ❤️

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Jagodowajagoda Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 25 lutego, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po kolejnym USG i w 6tc+2 pokazał sie zarodek 3,2mm z bijącym sercem a beta w ten dzień tylko 2949. 🫣
    Nie wiem co o tym myśleć. Dr mówił, żeby aż tak się nie sugerować betą. Dupka dalej biorę i luteine 3 razy dziennie ale za dużo to nie dało bo progesteron 8.
    Dr też tłumaczył, że każdy przy innym poziomie progesteronu potrafi utrzymać ciążę a u mnie żadnych plamień.

    Joanah, Justyna1501., Yahu, krakersik, Przytulasek lubią tę wiadomość

  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 25 lutego, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny brałyście może ubichinol ? Jeśli tak to w jakiej dawce i z jakiej firmy ?

    Hej, ja aktualnie pociskam z firmy betterme 200mg wiec dawkuje wedle zalecen 600 mg dziennie

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 25 lutego, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Cześć forumowe Cioteczki,

    dziś u nas przełom i wreszcie pierwszy raz wzięliśmy głębszy oddech.
    Za nami badania prenatalne i dobre wieści - nie ma powodów do niepokoju, ryzyka niskie, wszystko gra.
    Dzidzior jest kilka dni do przodu. Wg transferu termin porodu na 5 września, wg CRL - 31 sierpnia.
    Kolejna wizyta za miesiąc, wtedy powinniśmy poznać płeć.
    Zaczynam wierzyć, że to się dzieje naprawdę 🥹
    Jezusie, ustawiłam suwak 🫣


    93fec3ba848ee.jpghttps://zapodaj.net/plik-VXdCETJY0m


    Cudowne wieści! Gratulacje ❤️

    malina999 lubi tę wiadomość

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 25 lutego, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam was serdecznie, chciałam sie z wami podzielić informacja moja beta w 8dpt <1😥takim że moje przeczucie mnie nie myliło.
    Mam jeszcze pytanie czy wiecie jak to jest jesli nie chcecie już wykorzystywać ostatniego zarodka trzeba jakies dokumenty podpisać. O rezygnacji.

    Przykro mi Kakali 😔 Ściskam mocno i jestem pewna, że ochłoniesz i dasz szansę ostatniemu kropkowi

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 25 lutego, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam was serdecznie, chciałam sie z wami podzielić informacja moja beta w 8dpt <1😥takim że moje przeczucie mnie nie myliło.
    Mam jeszcze pytanie czy wiecie jak to jest jesli nie chcecie już wykorzystywać ostatniego zarodka trzeba jakies dokumenty podpisać. O rezygnacji.

    Okrutnie mi przykro kakali 😥😥😥 ale nie mam tez slow... by wyrazić ile odalabym, by miec jeszcze choc 1 zarodek choc 1 szanse...przemyśl...ale dopiero po tym jak staniesz na nogi po tym smutku

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 25 lutego, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Dzień dobry Angeliusowe ciocie 🥰 dziś o 8:55 na świat SN przyszedł Zbysiu - 3390g i 54 cm :)

    Pozdrawiamy serdecznie❤️

    To teraz tylko zdrówka i ogromu radości w nowej codzienności ❤️❤️❤️

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 25 lutego, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowajagoda wrote:
    Dziewczyny jestem po kolejnym USG i w 6tc+2 pokazał sie zarodek 3,2mm z bijącym sercem a beta w ten dzień tylko 2949. 🫣
    Nie wiem co o tym myśleć. Dr mówił, żeby aż tak się nie sugerować betą. Dupka dalej biorę i luteine 3 razy dziennie ale za dużo to nie dało bo progesteron 8.
    Dr też tłumaczył, że każdy przy innym poziomie progesteronu potrafi utrzymać ciążę a u mnie żadnych plamień.

    Gratuluje i życze szczęśliwego finału!

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 25 lutego, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    Hej, ja aktualnie pociskam z firmy betterme 200mg wiec dawkuje wedle zalecen 600 mg dziennie
    A metformine w jakiej dawce masz ? Masz też dietę?

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 25 lutego, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam was serdecznie, chciałam sie z wami podzielić informacja moja beta w 8dpt <1😥takim że moje przeczucie mnie nie myliło.
    Mam jeszcze pytanie czy wiecie jak to jest jesli nie chcecie już wykorzystywać ostatniego zarodka trzeba jakies dokumenty podpisać. O rezygnacji.

    Kakali, bardzo, bardzo mi przykro... 😔😔😔
    Też myślę jak dziewczyny, że warto dać sobie czas, ochłonąć, podejść do tematu za jakiś czas. Transfer to jednak inny kaliber niż nowa stymulacja. Plus ja jakoś często myślę o Waszej historii, że nie badaliscie immunologii, wiadomo, to nie musi być w ogóle ta droga, ale czasem może to być ten brakujący element układanki. 🤔😔
    Uwierz, znam dokładnie to uczucie chęci rzucenia tym całym leczeniem, z drugiej wiem, że nie próbując nie dajemy sobie po prostu szansy.
    Ściskam Cię mocno ❤️❤️❤️😘😘😘

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 25 lutego, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Dzień dobry Angeliusowe ciocie 🥰 dziś o 8:55 na świat SN przyszedł Zbysiu - 3390g i 54 cm :)

    Pozdrawiamy serdecznie❤️

    Santi, serdeczne gratulacje 🥰🥰🥰❤️❤️❤️🥹🥹🥹

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 26 lutego, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja 18dpt, zapalenie zatok i antybiotyk - ospamox 1000.
    Czy zawsze musi być „coś”? Martwię się

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 26 lutego, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    A metformine w jakiej dawce masz ? Masz też dietę?

    Aktualnie 1500, staram sie trzymac, 5 malych posilkow, uwazam na wegle...jak tylko cos zgrzesze-kibelek...

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 26 lutego, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Dzień dobry Angeliusowe ciocie 🥰 dziś o 8:55 na świat SN przyszedł Zbysiu - 3390g i 54 cm :)

    Pozdrawiamy serdecznie❤️

    Santi gratulacje! ♥️ dużo zdrówka dla Was♥️

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 26 lutego, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przypomnijcie mi plis, czy pierwsze badanie prenatalne jest dopochwowe czy przez powłoki brzuszne? Za cholerę nie pamiętam. Mam za kilka dni w klinice u dra Żaka.

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
‹‹ 5753 5754 5755 5756 5757 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ