Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 29 marca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Mandi napisz do niej maila, takiego od serca, nieraz słyszałam że pozwalała w ten sposób dziewczonom się zapisać.

    Mnie tak przyjela Pani doktor

    Justyna1501., Joanah lubią tę wiadomość

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • xdonax Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 29 marca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Cudownie czyta się jak pięknie Wam się udaje ❤️
    Ja dopiero rozpoczynam tą drogę..
    Klinika polecona przez mojego lekarza, czekam na termin do dr. Mańki.
    Totalnie nie wiem czego się spodziewać, boję się. Na co się przygotować?
    Starania rozpoczęliśmy w grudniu 2024, w sierpniu 2025 zmieniłam lekarza i rozpoczęłam stymulację Clostilbegyt.
    Na 6 cyklu coś mnie tknęło, że nie powinno to tak wyglądać.
    Zmieniłam lekarza, złapał się za głowę..
    W 2017 przeszłam ostre zapalenie przydatków - od razu powiedział, że robimy laparoskopię - ja też czułam od początku, że jajowody nie są drożne.. No i niestety, 2 dni temu wyszłam ze szpitala z diagnozą niepłodności - obustronna niedrożność. Dodatkowo mięśniak wycięty i ogniska endo, również usunięte.
    Od razu powiedział mi, że in vitro i że skuteczność u nas będzie wysoka i od razu kwalifikacja.
    Nasienie męża wzorowe.
    Przepłakałam tyle nocy.. myślałam, że się uda..
    I chociaż jestem nastawiona bojowo - dobra działamy! To kurczę... źle mi :(

    Na co się przygotować, na jakie koszta, terminy.. ?

    także witam się z Wami ❤️ z nadzieją 🍀

    Agulek24, Przytulasek, Karolaa88 lubią tę wiadomość

    👩 30
    🧔 30
    START 12.2024, AMH 0,89
    od 08.2025 Clostilbegyt - ❌
    03.2026 - histerolaparoskopia - obustronna niedrożność jajowodów,
    mięśniak, ogniska endo - usunięte
    06.2026 - klinika GM
    nasienie - 👍
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 30 marca, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xdonax wrote:
    Cześć dziewczyny! Cudownie czyta się jak pięknie Wam się udaje ❤️
    Ja dopiero rozpoczynam tą drogę..
    Klinika polecona przez mojego lekarza, czekam na termin do dr. Mańki.
    Totalnie nie wiem czego się spodziewać, boję się. Na co się przygotować?
    Starania rozpoczęliśmy w grudniu 2024, w sierpniu 2025 zmieniłam lekarza i rozpoczęłam stymulację Clostilbegyt.
    Na 6 cyklu coś mnie tknęło, że nie powinno to tak wyglądać.
    Zmieniłam lekarza, złapał się za głowę..
    W 2017 przeszłam ostre zapalenie przydatków - od razu powiedział, że robimy laparoskopię - ja też czułam od początku, że jajowody nie są drożne.. No i niestety, 2 dni temu wyszłam ze szpitala z diagnozą niepłodności - obustronna niedrożność. Dodatkowo mięśniak wycięty i ogniska endo, również usunięte.
    Od razu powiedział mi, że in vitro i że skuteczność u nas będzie wysoka i od razu kwalifikacja.
    Nasienie męża wzorowe.
    Przepłakałam tyle nocy.. myślałam, że się uda..
    I chociaż jestem nastawiona bojowo - dobra działamy! To kurczę... źle mi :(

    Na co się przygotować, na jakie koszta, terminy.. ?

    także witam się z Wami ❤️ z nadzieją 🍀

    Jeśli dostaniecie się do rządowego programu, to na pewno koszty będą mniejsze, chociaż trzeba liczyć, że leki są dofinansowane a nie za darmo. Zdarzało się, że zostawiałam w aptece w Angeliusie jednorazowo około 1000zł. Trudno określić całkowicie kwotę, bo to zależy od strategii lekarza, potrzebnej obstawy medycznej i czasu, w którym uda się zajść w ciążę.
    A jeśli chodzi o terminy, to najdłużej się czeka na pierwszą wizytę. Potem już następne są zgodnie z tym, co wyznaczy lekarz.
    Będziesz w dobrych rękach. Ja dzięki dr GM właśnie karmię mojego synka. 🥰

    Przytulasek, xdonax, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 marca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xdonax wrote:
    Cześć dziewczyny! Cudownie czyta się jak pięknie Wam się udaje ❤️
    Ja dopiero rozpoczynam tą drogę..
    Klinika polecona przez mojego lekarza, czekam na termin do dr. Mańki.
    Totalnie nie wiem czego się spodziewać, boję się. Na co się przygotować?
    Starania rozpoczęliśmy w grudniu 2024, w sierpniu 2025 zmieniłam lekarza i rozpoczęłam stymulację Clostilbegyt.
    Na 6 cyklu coś mnie tknęło, że nie powinno to tak wyglądać.
    Zmieniłam lekarza, złapał się za głowę..
    W 2017 przeszłam ostre zapalenie przydatków - od razu powiedział, że robimy laparoskopię - ja też czułam od początku, że jajowody nie są drożne.. No i niestety, 2 dni temu wyszłam ze szpitala z diagnozą niepłodności - obustronna niedrożność. Dodatkowo mięśniak wycięty i ogniska endo, również usunięte.
    Od razu powiedział mi, że in vitro i że skuteczność u nas będzie wysoka i od razu kwalifikacja.
    Nasienie męża wzorowe.
    Przepłakałam tyle nocy.. myślałam, że się uda..
    I chociaż jestem nastawiona bojowo - dobra działamy! To kurczę... źle mi :(

    Na co się przygotować, na jakie koszta, terminy.. ?

    także witam się z Wami ❤️ z nadzieją 🍀

    Cześć ❤️
    ja również jestem pacjentką GM i polecam z całego serca.
    Jak czytam o tej stymulacji Clostilbegyt, to jakbym widziała siebie kilka lat temu. Jak patrzę na to po tych kilku latach starań to sama się łapię za głowę :( Ja od lat mam guzki na piersi i myślę, że po części przez te miesiące na clo.

    Głowa do góry, będzie dobrze. 🍀
    Musisz tylko mieć mnóstwo cierpliwości i żyć normalnie a nie od wizyty do wizyty, bo zwariujesz.
    Zawsze jak będzie Ci gorzej to napisz na forum, jesteśmy tutaj żeby wzajemnie się wspierać ❤️

    xdonax, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • xdonax Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 30 marca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taterniczka wrote:
    Jeśli dostaniecie się do rządowego programu, to na pewno koszty będą mniejsze, chociaż trzeba liczyć, że leki są dofinansowane a nie za darmo. Zdarzało się, że zostawiałam w aptece w Angeliusie jednorazowo około 1000zł. Trudno określić całkowicie kwotę, bo to zależy od strategii lekarza, potrzebnej obstawy medycznej i czasu, w którym uda się zajść w ciążę.
    A jeśli chodzi o terminy, to najdłużej się czeka na pierwszą wizytę. Potem już następne są zgodnie z tym, co wyznaczy lekarz.
    Będziesz w dobrych rękach. Ja dzięki dr GM właśnie karmię mojego synka. 🥰

    cudownie, gratulacje ❤️
    właśnie umówiłam termin na czerwiec - jak czasowo to wygląda od momentu 1 wizyty do rozpoczęcia leków? w lipcu mamy zaplanowane wakacje - podejść do tego, że co ma być to będzie?

    👩 30
    🧔 30
    START 12.2024, AMH 0,89
    od 08.2025 Clostilbegyt - ❌
    03.2026 - histerolaparoskopia - obustronna niedrożność jajowodów,
    mięśniak, ogniska endo - usunięte
    06.2026 - klinika GM
    nasienie - 👍
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 30 marca, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xdonax wrote:
    cudownie, gratulacje ❤️
    właśnie umówiłam termin na czerwiec - jak czasowo to wygląda od momentu 1 wizyty do rozpoczęcia leków? w lipcu mamy zaplanowane wakacje - podejść do tego, że co ma być to będzie?

    Ja bym tak podeszła. Tak jak dziewczyny mówią, invitro to jedna wielka niewiadoma i nie ma co podporządkowywać całego życia pod procedury, bo to może trwać miesiącami, a może się szybko udać. Ja po histeroskopiach zrobiłam sobie trzy miesiące przerwy, akurat były wakacje. Chcieliśmy wyjechać i przewietrzyć głowę i dobrze nam to zrobiło. Zwłaszcza, że do kliniki dojeżdżaliśmy prawie 300km w jedną stronę, więc w dniu wizyt schodził na to cały dzień. A według mnie głowa i nasze zdrowie psychiczne też jest bardzo ważne.

    xdonax, krakersik lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 30 marca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy po punkcji zdarzały Wam sie mocne zaparcia ? Jak sobie radziłyście, ja tydzien temu miałam punkcje i do dzisiaj nic...

  • Kamyczek1122 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 30 marca, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny, czy po punkcji zdarzały Wam sie mocne zaparcia ? Jak sobie radziłyście, ja tydzien temu miałam punkcje i do dzisiaj nic...
    Oj tak po pierwszej punkcji okropne też tydzień i nic. Po drugiej i trzeciej punkcji wzięłam od razu po powrocie do domu tabletkę na przeczyszczenie i udało się to przeżyć.

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 30 marca, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny, czy po punkcji zdarzały Wam sie mocne zaparcia ? Jak sobie radziłyście, ja tydzien temu miałam punkcje i do dzisiaj nic...

    Ja tak miałam po pierwszej punkcji, więc rozumiem Cię i bardzo współczuję :(
    Ja kupiłam syrop laktulozę, chociaż wtedy też średnio pomogło.
    Teraz najlepiej działa na mnie koktajl z buraka (ten polecany przed transferem), błonnik, dużo picia.
    A jak u Ciebie tyle to już trwa to poszłabym chyba w czopki glicerynowe :(

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 30 marca, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jestem trochę rozczarowana z 8 komorek zapłodnionych, jeden zarodek 4ab... poszedł do badania.

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 30 marca, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    W ogóle jestem trochę rozczarowana z 8 komorek zapłodnionych, jeden zarodek 4ab... poszedł do badania.
    Kurczę, domyślam się,że jesteś rozczarowana, bo jak na 8 poprawnie zapłodnionych komórek wynik 1 blastki nie jest imponujący. Trzymamy kciuki, by ten Okruszek okazał się zdrowy, a potem będziemy kibicować wraz z przystającą betą. Pamiętaj, jeden zarodek wystarczy, wiem, co mówię 🍀😉

    Justyna1501., Joanah lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 30 marca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    W ogóle jestem trochę rozczarowana z 8 komorek zapłodnionych, jeden zarodek 4ab... poszedł do badania.

    Wiesz, że często wystarczy ten jeden właściwy 🍀 trzymam kciuki żeby wrócił zdrowy 🤞🍀

    Justyna1501., Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 459 709

    Wysłany: 30 marca, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. & Karolaa88 dodalam Was do przyjaciolek, chcialam Wam zadac kilka pytan :)

    Justyna1501., Karolaa88 lubią tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 30 marca, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    W ogóle jestem trochę rozczarowana z 8 komorek zapłodnionych, jeden zarodek 4ab... poszedł do badania.

    Cóż, wyobrażam sobie... 😔😔😔
    Najważniejsze, że macie piękny zarodek i trzymam bardzo mocno kciuki, żeby to był właśnie TEN. 🥹🥹🥹❤️❤️❤️

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 30 marca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia, czekamy na wieści, nie ukrywam, że codziennie zaglądam, żeby sprawdzić czy nie pisałaś i już trochę się martwię. 🙈🙈🙈
    Mam nadzieję, że jesteś po prostu tak zaabsorbowana malutką. ❤️❤️❤️

    Lusiaa22, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 30 marca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 22:44

    Valletta, Pr96, aleo_, Migotka96, Monika001, Yahu, Sikoreczkaaa, Agula, Idia90, taterniczka, ibobo, malina999, xdonax, Agulek24, Joanah, paulity, Przytulasek, Kasiak621, Frajda, Justyna1501., Tusia88, krakersik, Karolaa88, Amelka06 lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Paula1991! Autorytet
    Postów: 633 688

    Wysłany: 30 marca, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 30 marca, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia
    Kochana , nie wiesz jak sie cieszę ze jesteście juz razem i możesz malutka Maje przytulić. Odpoczywajcie i nabieraj sił całuski dla was🥰😘😘😘😘

    Lusiaa22, Joanah lubią tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Pr96 Ekspertka
    Postów: 164 344

    Wysłany: 30 marca, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Ogromne gratulacje 🥹❤️

    Lusiaa22, Joanah lubią tę wiadomość

  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 31 marca, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️
    Czekałam na ta wiadomość ❤️
    Gratulacje mamusiu !! 😍🥰

    Lusiaa22, Joanah lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
‹‹ 5772 5773 5774 5775 5776 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ