Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 31 marca, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Gratulacje!!!❤️❤️

    Wszystkie ciotki już się niecierpliwiły na Twoje przyjście na świat 😍🥰

    Lusiaa22, Joanah, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 31 marca, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Gratulacje Mamuśka! Zdrówka dla Was ♥️♥️♥️

    Lusiaa22, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 31 marca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️
    Gratulacje Mamuśka ❤️ niech się zdrowo chowa 🥰

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2251 3335

    Wysłany: 31 marca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, jakby komus jeszcze zostalo troche relanium to prosze o kontakt priv lub [email protected] 😘

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 31 marca, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️
    Lusia gratulacje i dużo zdrówka dla malutkiej i mamusi 🥹❤️ Czekałam na Twoją wiadomość 🤭❤️

    Joanah, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 31 marca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️


    Witaj na świecie Majka❤️ Gratulacje dla Rodziców i dużo zdrowia dla Was!

    Joanah, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 31 marca, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CinniMinni wrote:
    Hej dziewczynki, jakby komus jeszcze zostalo troche relanium to prosze o kontakt priv lub [email protected] 😘
    to uzależnienie...

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 31 marca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Gratulacje kochana! 🥰

    Kubie w piątek stukną 4 miesiące. 😍

    Joanah, Yahu, Lusiaa22, Kladom, krakersik lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 31 marca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Maju witaj na świecie 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    Gratulacje dla Was Lusia, tak się cieszę, że wszystko dobrze i że jesteście już razem. 😍😍😍

    Lusiaa22, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 31 marca, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️
    Gratulacje, cieszcie się sobą 💕

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 31 marca, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Lusia piękna wiadomość 🥹 w sumie prawie na Święta , jak prezent od Zajączka🤭 Gratulacje!!!
    Zdrówka dla Ciebie i Malutkiej 🤗

    Lusiaa22, Joanah lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 31 marca, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Witaj na świecie mała Księżniczko 💗
    Niech Twoje życie będzie pełne różowych marzeń, ciepła, miłości i uśmiechu 🌸
    Rośnij zdrowo i przynoś ogrom szczęścia swoim Rodzicom 💕

    Yahu, Lusiaa22, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 31 marca, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia dużo, dużo zdrówka dla Was, niech Kruszynka rosnie zdrowo !❤️😍

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 31 marca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi zaakceptowałam ;)

  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 1 kwietnia, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Czesc dziewczyny, chcialam Was zapytac, jak jest z podejsciem komerycyjnym w Angelusie? Czy jesli chce sie dostac do konkretnego lekarza bede bardzo dlugo czekac? Nie hejtujcie mnie, proszę <3 To bardzo wstępne pytanie. Rozważam jeszcze podejście komercyjnie, zanim spróbuję AK, rozważam kilku lekarzy w roznych klinikach, a dostepnosc pewnie to zweryfikuje.

    Hejka, jestem na etapie podejscia komercyjnego, cennik i oferty znam na pamiec :), odezwij sie na priv

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    Hejka, jestem na etapie podejscia komercyjnego, cennik i oferty znam na pamiec :), odezwij sie na priv

    Czy ja dobrze widzę, że dziś masz punkcję? 😁
    Ogromne kciuki 🤞❤️🙏🙏🙏

    Kladom, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaah, kciukasy wielkie! Czyli ciąg dalszy walki na swoich komórkach, jupiii :D

    Ejj, a mi śmignęło na innym wątku, że nasza Kingus1 to już jest na końcówce I trym 😍 Kinga, daj znać, co u Ciebie!

    Santi_14, Agulek24, Yahu, Kladom, Joanah, Frajda, Monika001, Przytulasek, krakersik lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 1 kwietnia, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cześć ciotki ja wchodzę tutaj na chwilkę aby podzielić sie z wami wspaniała nowiną ❤️

    Jestem Maja przyszłam na świat 30.03 o godzinie 12:43
    Mierze 56 cm i ważne 3500g ❤️

    Mamusi o 2:50 odeszły wody a o 3 byliśmy juz na bloku porodowym pomimo bólu i cierpienia mamusi w porodzie naturalnym ktory trwał 9 god ale nie przynosił oczekiwanych efektów lekarz podjął decyzję z Ordynatorem ze na cito wykonują CC

    - I Co moge powiedzieć to kazdy ból jest wart tego wszystkiego ! a kazdy jej uśmiech sprawia to ze warto było walczyć o marzenia

    Maja jest przepiękna ❤️❤️❤️❤️

    Gratulacje 🍀🍀 dużo zdrówka dla małej!

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 1 kwietnia, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tak zgadza się kończę pierwszy trymestr, robiłam prenatalne ryzyka niskie, wszystko w porządku. Nie mam żadnych objawów nie wymiotuję nie mdli, ciąża bardzo łaskawa dla mnie. Z objawów to tylko ból piersi po bokach i tak to wszystko w porządku 🥰❤️

    kala99, Yahu, Agulek24, Kladom, Joanah, malina999, Frajda, Monika001, Nelusia87, Tusia88, taterniczka, Przytulasek, Agula, krakersik, Migotka96, Karolaa88, Amelka06 lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej tak zgadza się kończę pierwszy trymestr, robiłam prenatalne ryzyka niskie, wszystko w porządku. Nie mam żadnych objawów nie wymiotuję nie mdli, ciąża bardzo łaskawa dla mnie. Z objawów to tylko ból piersi po bokach i tak to wszystko w porządku 🥰❤️

    Już oficjalnie gratulacje Kinguś ❤️❤️❤️😁😁😁

    Joanah, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
‹‹ 5773 5774 5775 5776 5777 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ