Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 24 marca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taterniczka wrote:
    Miałam zacytować, a kliknęło mi się polubienie. 🤦‍♀️

    Do mnie dzwonili sami między 12 a 14. Nigdy nie musiałam sama wydzwaniać.

    Do mnie z kolei nigdy nie zadzwonili sami😆 zawsze ja dzwoniłam po 13

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 24 marca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 8 pobrano i 8 się zaplodnilo...

    taterniczka, Yahu, paulity, malina999, Agulek24, Monika001, Amelka06, Kladom, Joanah, Kasiak621, Idia90, krakersik, Migotka96, Przytulasek, Karolaa88 lubią tę wiadomość

  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 24 marca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny 8 pobrano i 8 się zaplodnilo...

    Pięknie. 🥰
    Trzymam kciuki za dalsze etapy. 🤞🤞🤞

    Justyna1501., Joanah lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 24 marca, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny 8 pobrano i 8 się zaplodnilo...
    Wow, 8 komórek, wszystkie dojrzałe i wszystkie zapłodnione - wynik marzenie!
    Trzymamy kciuki za maluchy! :)

    Justyna1501., Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 24 marca, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny 8 pobrano i 8 się zaplodnilo...

    Pięknie ♥️♥️
    Mocne kciuki Justynka! 🍀🤞🏻

    Joanah, Justyna1501. lubią tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 24 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny 8 pobrano i 8 się zaplodnilo...

    Na takie info czekałam!! Trzymam kciuki dalej!

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 24 marca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Ktora z Was miała podane osocze i jaki koszt ?

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 24 marca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dziewczyny,

    Ktora z Was miała podane osocze i jaki koszt ?
    Miałam do udanego transferu. Chyba 1200 zł

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 24 marca, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny 8 pobrano i 8 się zaplodnilo...

    Ale wynik, mega kciuki za dalszą hodowlę. 😁🤞🤞🤞❤️
    Swoją drogą robiłaś bank. 🥹🥹🥹💪

    Justyna1501., Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 25 marca, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny 8 pobrano i 8 się zaplodnilo...

    Piękne wieści, oby teraz jeszcze ostały się z tego piękne blastki ❤️🍀

    Justyna1501., Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 25 marca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaem wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)
    mam do was pytanie- ponieważ zastanawiam się nad zmianą kliniki (obecnie jestem w Gyncentrum Katowice), czy jesteście zadowolone z kliniki Angelius ? czy dają radę nawet z tymi trudniejszymi przypadkami..? z tego co czytałam chyba dosyć dobry jest lekarz Grzegorz Mańka ? byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek opinie

    No ja do Angeliusa uciekłam właśnie z Gynecentrum. Długa historia, ale mam z Gynecentrum same złe i przykre wspomnienia. Teraz jak widać dzięki Angeliusowi po raz drugi zostanę mamą. Jestem od samego początku pod opieką dra Mańki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 19:29

    Joanah lubi tę wiadomość

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 25 marca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    No ja do Angeliusa uciekłam właśnie z Gynecentrum. Długa historia, ale mam z Gynecentrum same złe i przykre wspomnienia. Teraz jak widać dzięki Angeliusowi po raz drugi zostanę mamą. Jestem od samego początku pod opieką dra Mańki.

    Ja też zaczynałam w GC i też wspominam bardzo źle, w AP u Dr Paligi już był zupełnie inaczej. ❤️💪

    Cynthia, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 26 marca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Drogie Cioteczki 💚

    Jesteśmy po badaniach prenatalnych u doc. Włoch.

    W skrócie:
    Obraz USG bardzo ładny, ryzyka wad chromosomalnych niskie, przepływy prawidłowe 🙏🥹

    Ale żeby nie było zbyt kolorowo:

    Preeklampsja przed 37 tygodniem ciąży 1 do 16.

    Wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrastania płodu przed 37 tygodniem 1 do 67.

    No te ryzyka mnie trochę zestresowały, w zaleceniach do tego oczywiście Acard 150 i kontrola ciśnienia.

    Sikoreczkaaa, malina999, Kingus 1, Idia90, Justyna1501., Agulek24, krakersik, Migotka96, ibobo, Joanah, Frajda, Kladom, Karolaa88 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 26 marca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Cześć Drogie Cioteczki 💚

    Jesteśmy po badaniach prenatalnych u doc. Włoch.

    W skrócie:
    Obraz USG bardzo ładny, ryzyka wad chromosomalnych niskie, przepływy prawidłowe 🙏🥹

    Ale żeby nie było zbyt kolorowo:

    Preeklampsja przed 37 tygodniem ciąży 1 do 16.

    Wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrastania płodu przed 37 tygodniem 1 do 67.

    No te ryzyka mnie trochę zestresowały, w zaleceniach do tego oczywiście Acard 150 i kontrola ciśnienia.

    Kochana ważne, że Acard szybko wdrożony. Bobas to taki wojownik/wojowniczka, że nie da sobie jakimiś statystykami głowę zaprzątać (oczywiścieprzy kontroli ciśnienia). Jest pieknie 🩷💙

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 26 marca, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mały łobuz od początku idzie na przekór 🙈

    Agulek24, krakersik, ibobo, Joanah, Kladom lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 26 marca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry ❤️ najważniejsze żeby kontrolować i działać w razie nieprawidłowości. Dużo spokoju ❤️

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 26 marca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ten mały łobuz od początku idzie na przekór 🙈

    A co będzie jak bedzie już poza brzuszkiem. 😂🫢

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 26 marca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Cześć Drogie Cioteczki 💚

    Jesteśmy po badaniach prenatalnych u doc. Włoch.

    W skrócie:
    Obraz USG bardzo ładny, ryzyka wad chromosomalnych niskie, przepływy prawidłowe 🙏🥹

    Ale żeby nie było zbyt kolorowo:

    Preeklampsja przed 37 tygodniem ciąży 1 do 16.

    Wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrastania płodu przed 37 tygodniem 1 do 67.

    No te ryzyka mnie trochę zestresowały, w zaleceniach do tego oczywiście Acard 150 i kontrola ciśnienia.
    Kochana, ja od samego początku mówię, że Dzidzior trenuje nerwy matki, i jak się już pojawi na świecie, to już wszystkie cioteczki mu nawtykają, co wywijał przez całą ciążę!
    Rośnie słodki cukierek :D

    Yahu, Joanah, Kladom lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 26 marca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Cześć Drogie Cioteczki 💚

    Jesteśmy po badaniach prenatalnych u doc. Włoch.

    W skrócie:
    Obraz USG bardzo ładny, ryzyka wad chromosomalnych niskie, przepływy prawidłowe 🙏🥹

    Ale żeby nie było zbyt kolorowo:

    Preeklampsja przed 37 tygodniem ciąży 1 do 16.

    Wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrastania płodu przed 37 tygodniem 1 do 67.

    No te ryzyka mnie trochę zestresowały, w zaleceniach do tego oczywiście Acard 150 i kontrola ciśnienia.

    Yahu, najważniejsze, że ryzyko wad niskie i ze maluszek wygląda prawidłowo. 🙏😍 Docent mówiła jaka płeć? U nas w 12 tc dobrze powiedziała, a nie znała wyników panoramy 😉
    Bardzo się cieszę, że masz takie dobre wieści dla nas, a co do preeklampsji najważniejsze, że można jej zapobiegać, pamiętaj, że Acard bierze się na noc. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 17:54

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 26 marca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Cześć Drogie Cioteczki 💚

    Jesteśmy po badaniach prenatalnych u doc. Włoch.

    W skrócie:
    Obraz USG bardzo ładny, ryzyka wad chromosomalnych niskie, przepływy prawidłowe 🙏🥹

    Ale żeby nie było zbyt kolorowo:

    Preeklampsja przed 37 tygodniem ciąży 1 do 16.

    Wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrastania płodu przed 37 tygodniem 1 do 67.

    No te ryzyka mnie trochę zestresowały, w zaleceniach do tego oczywiście Acard 150 i kontrola ciśnienia.

    Wspaniałe wieści, oby tak dalej ❤️

    Samo ryzyko to statystyka, także trzeba być dobrej myśli, poziom opieki obecnie u nas jest bardzo wysoki, także na pewno wszystko będzie dobrze 🍀 leżałam na oddziale z dziewczyną, która urodziła hipotrofika 2400g, okaz zdrowia :)

    Ja jestem zdania, że jak tak dają po dupie w ciąży to po porodzie będą aniołkami, zero kolek, piękne 💩itd 😂

    Ja tak co dwa tygodnie probuje odstawiać Bonjeste i wczoraj była kolejna próba i chyba udana! ❤️ także może zanim do mnie wróci na samej końcówce to oszczędzimy trochę kasy 😂 policzyłam dzisiaj że wydaliśmy zawrotne 2800zl tylko na to… no ale nie było innej opcji, a i tak ciągle mam zaburzenia elektrolitowe, to nawet nie chcę myśleć co by było bez :)



    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
‹‹ 5770 5771 5772 5773 5774 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ