Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 19 marca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Dziewczyny, do którego tygodnia ciąży brałyście progesteron besins? Ja mam dziś 17+0 i od dziś mam już nie brać. Troszkę czuję stresik 🙈

    Kasiak, jak u Ciebie?
    Wg zaleceń MP zarówno Bensis, jak i Utrogestan miałam odstawić ok.12-13tc. Mój gin prowadzący odstawienie Bensis podtrzymał natomiast zalecił zostawić Utrogestan 2x1, więc biorę nieustannie.

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 770 402

    Wysłany: 19 marca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Dziewczyny, do którego tygodnia ciąży brałyście progesteron besins? Ja mam dziś 17+0 i od dziś mam już nie brać. Troszkę czuję stresik 🙈

    Kasiak, jak u Ciebie?
    Ja zjezdzalam z dawki od 15 tygodnia obecnie juz nie biore nic sie nie stresuj lozysko juz przejmuje funkcje wszystko bedzoe dobrze.i u mnie przybajmniej mniejsze wzdecia

    Ja po wizycie spokojniejsza 170g cudu 🥰 walcze z odstawieniem bonjesty na 1 tabletke. Brzuch juz widoczny i trzeba garderobe wymienic😀 i przelamalam sie tez zaczynam patrzec za roznymi rzeczami narazie wozek wybralismy ale chyba do zakupu ciuszkow jeszcze poczekam

    Migotka96, taterniczka, Sikoreczkaaa, Agulek24, Joanah, Karolaa88, krakersik lubią tę wiadomość

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:( brak zarodków
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka 🥲
    3 IVF 2❄️❄️
    8.12.2025 po 4 latach przerwy ❄️3BB
    (Accofil,Acard, Prograf, Neoparin, Prolutex, Utragestan, Papaveryna, Atosiban) I duzooo pozytywnej emocji🤣
    5dpt beta 10,4 progesteron 16....
    7dpt beta 45 progesteron 27
    9dpt beta 122.2 progesteron 66
    11 dpt beta 288.8 progesteron 71.4
    14 dpt beta 1086.7 progesteron 30
    21 dpt beta 20268.9 progesteron 90.9
    31.12 mamy ❤️
    12.02. 1 Prenatalne OK, ryzyka niskie 🥰
    9.04.2026 2 Prenatalne OK
    11.06.2026 3 Prenatalne OK
    Dziewczynka- Zuzanna czekamy 🥰
    Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    preg.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 19 marca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Dziewczyny, do którego tygodnia ciąży brałyście progesteron besins? Ja mam dziś 17+0 i od dziś mam już nie brać. Troszkę czuję stresik 🙈

    Kasiak, jak u Ciebie?

    Ja zaczęłam schodzić z Besinsa ok 15tc. Utrogestan wcześniej, chyba 12-13tc.

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 19 marca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, Kasiak, Kladom dziękuję za odpowiedzi.
    Też już schodziłam z dawki od ok 15 tygodnia, ale jak mam nic nie brać to ogarnął mnie strach. Teraz będę troszkę spokojniejsza :)

    Kladom lubi tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 19 marca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Dziewczyny, do którego tygodnia ciąży brałyście progesteron besins? Ja mam dziś 17+0 i od dziś mam już nie brać. Troszkę czuję stresik 🙈

    Kasiak, jak u Ciebie?

    Ja wlasnie kolo 17 tc odstawiałam choć lekarz proponował kolo 14 tc ale zignorowałam. 😁🥹

    Idia90 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 19 marca, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Malina, Kasiak, Kladom dziękuję za odpowiedzi.
    Też już schodziłam z dawki od ok 15 tygodnia, ale jak mam nic nie brać to ogarnął mnie strach. Teraz będę troszkę spokojniejsza :)

    Ja tez się bardzo bałam odstawić 🙈 szczególnie, że miałam "końskie" dawki, łącznie z Prolutexem wcześniej. Ale na szczęście nic się nie działo, jedynie lekarz ostrzegał że po całkowitym odstawieniu można mieć odczucia jak na miesiączkę.

    Za to w ciąży w pewnym okresie dostałam Luteinę na twardniejący brzuch, dziś ostatnia dawka i tym razem to już świętuję 😅

    Joanah, Idia90 lubią tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 19 marca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Ja miałam 0,5 też ampulka 5mg. Starcza max na 10 razy. A powiedz mi czy na metforminie traciłas na wadze ?

    O i ja od dzisiaj tez w dawce 0.5 poniewaz startujemy!!!
    Jak u Ciebie sytuacja na podgladzie?
    Co do wagi to sie trzyma, wiecej bialka wlatuje, a Ty spadasz drastycznie?

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 19 marca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    O i ja od dzisiaj tez w dawce 0.5 poniewaz startujemy!!!
    Jak u Ciebie sytuacja na podgladzie?
    Co do wagi to sie trzyma, wiecej bialka wlatuje, a Ty spadasz drastycznie?
    Tak w 3,5 miesiąca 6 kg. Miałam 55 mam 49 przy wzrośnie 161. Ja dziś wracam właśnie z usg, w sobotę ostatni podgląd i wyznaczenie terminu punkcji ;)

    Agulek24, Kladom, Joanah, Yahu, taterniczka lubią tę wiadomość

  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 19 marca, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Dziewczyny ktore badaly zarodki. Co sie dzieje z tymi zarobkami nieprawidlowymi? Tzn np. mają trisomie. Sa przechowywane na koszt pacjenta? Koszt kliniki?
    Z tego co mi widomo się przechowywane :)
    Nie powiem Ci już na który koszt bo nie pamiętam jak było na rozmowie ale wydaje mi się że powinniśmy wpłacić za to ale z tego co mówiła mówiła mi embrolog to często jest tak że ludzie nie płacą

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 20 marca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Z tego co mi widomo się przechowywane :)
    Nie powiem Ci już na który koszt bo nie pamiętam jak było na rozmowie ale wydaje mi się że powinniśmy wpłacić za to ale z tego co mówiła mówiła mi embrolog to często jest tak że ludzie nie płacą

    No bo to chyba taka luka jest. Utylizacji nie można wykonać, do adopcji ich oddać tez nie można bo są z trisomią. Tak mnie to właśnie zaczęło zastanawiać.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 20 marca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Tak w 3,5 miesiąca 6 kg. Miałam 55 mam 49 przy wzrośnie 161. Ja dziś wracam właśnie z usg, w sobotę ostatni podgląd i wyznaczenie terminu punkcji ;)

    No to faktycznie spora róznica wagowa, ja trzymam 5 posilkow i w kazdym białko. Jaka masz aktualna dawke metfor? Nie przestaje trzymać kiuków! Ile jajec wystarcilo? U mnie 1 podglad w pon

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 20 marca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znów w kropce, dzisiaj 39 d.c., czekam na okres jak na zbawienie 🫣 test zrobiony negatywny. Ostatni rekord był 47 dni 🫣 nie wiem czy sama moge wziac duphaston czy co robic 🫣

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 20 marca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzikaWera wrote:
    Ja znów w kropce, dzisiaj 39 d.c., czekam na okres jak na zbawienie 🫣 test zrobiony negatywny. Ostatni rekord był 47 dni 🫣 nie wiem czy sama moge wziac duphaston czy co robic 🫣

    Spokojnie, ja miałam teraz cykl długości 38 dni akurat dzisiaj kończy mi się miesiączka a w poniedziałek wizyta kontrolna u GM. W sumie nawet nie wiem po co bo miałam już być w połowie cyklu. Nie wiem czy jest w ogóle sens teraz.

    Ja bym na Twoim miejscu nie kombinowała z duphastonem bo przed transferem może Ci coś niepotrzebnie zamieszać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 12:59

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 20 marca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    No to faktycznie spora róznica wagowa, ja trzymam 5 posilkow i w kazdym białko. Jaka masz aktualna dawke metfor? Nie przestaje trzymać kiuków! Ile jajec wystarcilo? U mnie 1 podglad w pon
    Dawkę mam 2000 mg. Na prawym jajniku około 14 na lewym ok. 6. Zobaczymy co z tego będzie, bo ostatnio też miałam sporo a jeden zarodek i to chory. A masz dietę, czy wszystko jesz ? Masz w ogóle IO ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 13:51

  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 20 marca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Dziewczyny, do którego tygodnia ciąży brałyście progesteron besins? Ja mam dziś 17+0 i od dziś mam już nie brać. Troszkę czuję stresik 🙈

    Kasiak, jak u Ciebie?

    Ja biorę cały czas plus utrogestan, ale u mnie najpierw plamienie, potem skurcze a teraz niewydolność szyjki, więc raczej zostanę na nim do końca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 17:26

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 20 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu niepokój… wczoraj cały dzień jakby biegunka, ale bez żadnych objawów zatrucia czy jelitówki (zero bólu, mdłości, wymiotów), w dodatku znowu twardnienie brzucha, wrócił mi ból podbrzusza i pleców… byłam dzisiaj na KTG, tylko jeden większy skurcz się zapisał, poza tym czysto. Mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie i się sytuacja uspokoi przez weekend :)

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 20 marca, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    U nas znowu niepokój… wczoraj cały dzień jakby biegunka, ale bez żadnych objawów zatrucia czy jelitówki (zero bólu, mdłości, wymiotów), w dodatku znowu twardnienie brzucha, wrócił mi ból podbrzusza i pleców… byłam dzisiaj na KTG, tylko jeden większy skurcz się zapisał, poza tym czysto. Mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie i się sytuacja uspokoi przez weekend :)

    Objawy jelitowe to mogą być ze stresu 🫂 trzymajcie się dzielnie, bobas siedź grzecznie jeszcze masz czas. ❤️

    Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Jagoda222 Autorytet
    Postów: 430 560

    Wysłany: 20 marca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Dziewczyny, w pierwszych prenatalnych biochemia strasznie zepsuła mi wynik. USG idealne, jednak po wprowadzeniu badań z krwi system wyliczył ryzyko ZD na 1:109. Test NIPT wykluczył jakiekolwiek wady chromosomalne - zdrowa dziewczynka. Robiłybyście amniopunkcję czy dały spokój?
    Nam wyszło zwiększone ryzyko trisomia 18 i trisomia13 przez zły wynik pappa a do tego dochodzi wiek i ivf.Na USG było wszystko idealnie.Bardzo się niepokoilismy i zapisaliśmy się na następne prenatalne do docent Włoch która (jest najlepsza w tym co robi 🥰) i uspokoiła Nas 🥰Bratowa miała wszystkie 3 ryzyka i też docent W.Ja uspokoiła bo USG było w porządku 😘My nie poglebialismy diagnostyki bo nic by to u Nas nie zmieniło 😘Obie urodzilyśmy zdrowe dzieci ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 19:42

    Joanah, Cynthia lubią tę wiadomość

  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 21 marca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dawkę mam 2000 mg. Na prawym jajniku około 14 na lewym ok. 6. Zobaczymy co z tego będzie, bo ostatnio też miałam sporo a jeden zarodek i to chory. A masz dietę, czy wszystko jesz ? Masz w ogóle IO ?

    Chodz na priv :)

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 21 marca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    Chodz na priv :)
    Jasne 🙂

‹‹ 5768 5769 5770 5771 5772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ