Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 października 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Jak wygląda transfer, zdziwiło mnie że mam mieć koszulkę, w którym miejscu to robią ?
    Tak jak mówi October, wchodzicie do tego pokoju obok sali z punkcją, przebierasz się w koszulę i kapciuszki, lekarz i anestezjolog mówią co i jak (jaki zarodek, ile jest innych zarodków,itp). Każą wyjść eMkowi a tobie położyć się na fotelu i lekarz podaje zarodek (to raczej nie boli, po prostu jak badanie ginekologiczne). Nie możesz po tym dźwigać głowy żeby nie napinać brzucha, masz leżeć, oni wołają eMka żeby ci towarzyszył i po 20 minutach przychodzi pielęgniarka pomóc ci wstać. I jesteś mamusią :)

    Yummymummy, sAnsa_28, srebrzysta, Bejzi lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 października 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Boje sie. Co jesli okaze sie ze mam hpv? Jak moglam sie zarazic? Jestesmy swoimi pierwszymi i jedynymi partnerami. Na internecie sa rozbiezne informacje. Wiem ze moja mama byla nosicielem, miala nawet klykciny. Czy moglam od niej sie zarazic a teraz wirus moglby sie uaktywnic?
    Nie bój się, będzie dobrze &&& na kiedy masz wizytę u pani Dr ? Jak co to dr Witych też jest fajnym lekarzem, zrobi ci prywatnie kolposkopię (prawdopodobnie na Łubinowej) jeśli nie będzie szybkich terminów w Kolejowym.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 5 października 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Niektorzy mezczyzni nie sa w stanie oddac nasienia poprzez masturbacje lub sa zbyt zestresowani aby samemu je pozyskac. I wtedy moga sobie wejsc do pokoju z partnerka;)
    Ale produkujecie, ciężko nadążyć ;)
    Mój jest z tych dla których to badanie to ogromny stres a miejsce w klinice budzi obrzydzenie. Mój najgorzej wspomina Invictę a najlepiej białostockiego Bociana ;)
    Kiedyś nie mogłam tego pojąć, bo wydawało mi się że oddanie nasienia to banał w porównaniu z naszym rozkładaniem nóg, zabiegami, zastrzykami...
    Ale jak pomyślałam, że facet nie dał by rady oddać nasienia w czasie kiedy od nas pobierają jajeczka to sama się zestresowałam. My się przygotowujemy kilka dni, czasami miesięcy a Oni muszą być niezawodni w tym jednym jedynym momencie.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 5 października 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wrote:
    A propos oddawania nasienia. Trafiłam dziś na artykuł, że jedna z klinik wprowadza możliwość badania nasienia "po chrześcijańsku". Czyli dostarczają prezerwatywy do oddania nasienia, ale uwaga, prezerwatywa zostaje nakłuta, bo przecież antykoncepcja jest zła tak samo jak onanizm - dzięki nakłuciu prezerwatywy zapłodnienie wciąż jest możliwe, a to co zostanie w środku prezerwatywy oddaje się do badania. Z całym szacunkiem dla osób, które dopuszczają tylko taką opcję badania, dawno mnie coś tak mocno nie rozbawiło ;)
    A po co "chrześcijanie" oddają nasienie...

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Nie bój się, będzie dobrze &&& na kiedy masz wizytę u pani Dr ? Jak co to dr Witych też jest fajnym lekarzem, zrobi ci prywatnie kolposkopię (prawdopodobnie na Łubinowej) jeśli nie będzie szybkich terminów w Kolejowym.
    Nie mam umowionej wizyty. Mam przyjsc dopiero z wynikami.. w pon jade do Angeliusa na wymaz a zaraz bede szukac jakiegos numeru do dr Witycha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snilo mi sie dzis ze zadzwonili do nas z osrodka adopcyjnego, ze jest chlopiec..

    Bejzi lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 października 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Nie mam umowionej wizyty. Mam przyjsc dopiero z wynikami.. w pon jade do Angeliusa na wymaz a zaraz bede szukac jakiegos numeru do dr Witycha
    601-180-100 :) bezpośredni do niego

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 5 października 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Boje sie. Co jesli okaze sie ze mam hpv? Jak moglam sie zarazic? Jestesmy swoimi pierwszymi i jedynymi partnerami. Na internecie sa rozbiezne informacje. Wiem ze moja mama byla nosicielem, miala nawet klykciny. Czy moglam od niej sie zarazic a teraz wirus moglby sie uaktywnic?
    Rozumiem Cie doskonale, jak dostałam telefon od położnej, że wyszła mi zła cytologia to zaczęłam po prostu płakać (wcześniej miałam zawsze 1 grupę)...i oczywiście przetrzepałam cały internet, najgorsze myśli chodziły mi po głowie.
    Ta bezsilność jest okropna, bo byłaś już nastawiona na działanie, ale tak jak dziewczyny piszą dla Twojego dobra i dobra dzieciaczków będzie przełożenie transferu. Umówiłaś się już do pani dr?

    Edit: teraz doczytałam, że masz się umówić jak będą wyniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2018, 08:24

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 5 października 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yummymummy wrote:
    Jasiek wazy 1400g, musimy wytrzymać do 20.11 :/ Badanie u swojego gina mam 13.10, zobaczymy co powie jak wyglada , to w środku i ile ma szyjka... Jaś musi dobić chociaż do 2kg... wczoraj na prenatalnych inny dr mówił, ze głowę ma baaaardzo nisko...
    Jaśku Yummowy nie szalej, brzuszek ma być zwolniony w umówionym terminie ;)

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 5 października 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam że czegoś zapomnę.. nie mam kapci, ale mam Stopki

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 5 października 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co anestezjolog tam też będzie

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    601-180-100 :) bezpośredni do niego
    Dziekuje, zadzwonie po 9

  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 5 października 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta, wielki dzień :) &&

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 5 października 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszku nasze losy ciągle się przeplatają, ja przed angelusem byłam pacjentka dr witycha

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta ja dzisiaj prawie będę przy Tobie bo jadę zaraz na krew do Angeliusa :D
    &&&&

    sAnsa_28, Bella93, srebrzysta lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 5 października 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Wiedziałam że czegoś zapomnę.. nie mam kapci, ale mam Stopki
    &&

    Maxbar &&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2018, 09:29

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy mnie odrzucil czy jak bo po dwoch sygnalach mnie rozlaczylo

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Ptaszku nasze losy ciągle się przeplatają, ja przed angelusem byłam pacjentka dr witycha
    Ja tak samo :D
    A co do anestezjologa to sorry, rypło mi się... Embriolog tam będzie chciałam napisać :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 października 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Nie wiem czy mnie odrzucil czy jak bo po dwoch sygnalach mnie rozlaczylo
    Spróbuj później może teraz ma zabiegi właśnie.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Spróbuj później może teraz ma zabiegi właśnie.
    Dobrze

‹‹ 607 608 609 610 611 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ