Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 października 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna super to ogarnelas, oby szybko wszystko poszło i wrócisz po mrozaki,a ciągną je do blastki czy zamrozili w sobotę? Bo chyba mi to umkło

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 6 października 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    To widzę, że jesteś fajnie zorganizowana :) yyy...ja chyba muszę przepakować te torby bo mam wszystko popierdo.ne w dwóch :D
    Hehe, ja też :D

    czar-nula lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 października 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kij z enkortonem ja mam teraz 13 specyfików i już wczoraj było mi niedobrze po nich, wogole to ułożyłam cały plan tabele brania i odchaczam co wzięłam byłam taka zadowolona a już dziś wiem że jest źle ułożony, nie mogę brać o 6 tylu tabletek bo musiałabym wstać o 5 i zjeść śniadanie. Tu mam pytanie jak wy to układalyscie skoro jest w zaleceniu 3x1 to oznacza że musi być co 8 godzin czy mogę po prostu wziasc w trzech dawkach od momentu wstania do zaśnięcia ?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 października 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak trzy razy co 8 godzin to racjonalna jest tylko opcja 6,14,22

    hchypc0zgq8syrex.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 6 października 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Jak trzy razy co 8 godzin to racjonalna jest tylko opcja 6,14,22
    Ja tam nie trzymałam się sztywno 8 godzin. Jak będzie 7 to też się świat nie zawali. Zjedz np. pół kromki i potem cukiereczka weź. Ja idąc do pracy jadłam właśnie gryza albo dwa chleba i wychodząc jeszcze cukierki łykałam żeby nie brać ich na pusty żołądek (chyba że coś było na pusty, np. Euthyrox na tarczycę).

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Ptaszyna super to ogarnelas, oby szybko wszystko poszło i wrócisz po mrozaki,a ciągną je do blastki czy zamrozili w sobotę? Bo chyba mi to umkło
    Nie wiem nic..

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole dziś pierwszy dzień a ja już świruje bo rano bolała mnie trochę okresowo brzuch, jajniki i trochę nawet krzyż, a chyba nie powinien bo nic tam się jeszcze nie dzieje i już tłucze mi się po głowie myśl że mój organizm odrzuca a zarodka.... Jak to u was było?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 6 października 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Wogole dziś pierwszy dzień a ja już świruje bo rano bolała mnie trochę okresowo brzuch, jajniki i trochę nawet krzyż, a chyba nie powinien bo nic tam się jeszcze nie dzieje i już tłucze mi się po głowie myśl że mój organizm odrzuca a zarodka.... Jak to u was było?
    Nic się nie martw. Odrzucanie Zarodka nie daje o sobie znać w ten sposób. Ja bóle okresowe miałam w 3-4 dobie po transferze takie mocniejsze, ale to różnie bywa. Spożytkuj weekend na odpoczywanie :) Ściskam kciuki &&&&

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 października 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale 3-4 dni to mogło być zagnieżdżenie a u mnie nie bo miałam 3 dniowca, możliwe że luteina i duphaston tak pobudzają jajniki ahhh, a cycki też was tak bardzo bolały ? Moje tak nawalają że nie dam rady spać na brzuchu

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 października 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie żebym narzekała ojjj nie nie, wszystko zniosę tylko tak pytam :)

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jest mrozony 1 zarodek (3 doba). Reszta jest trzymana do blastocysty. Co to oznacza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    No tak ale 3-4 dni to mogło być zagnieżdżenie a u mnie nie bo miałam 3 dniowca, możliwe że luteina i duphaston tak pobudzają jajniki ahhh, a cycki też was tak bardzo bolały ? Moje tak nawalają że nie dam rady spać na brzuchu
    Piersi po ovitrelle moga bolec. Mnie bola. Jajniki zreszta tez a przeciez nie mialam transferu.

    srebrzysta lubi tę wiadomość

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 6 października 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    No tak ale 3-4 dni to mogło być zagnieżdżenie a u mnie nie bo miałam 3 dniowca, możliwe że luteina i duphaston tak pobudzają jajniki ahhh, a cycki też was tak bardzo bolały ? Moje tak nawalają że nie dam rady spać na brzuchu
    Każda z nas może inaczej reagować :) są dziewczyny które przy szczęśliwych transferach miały bóle małpowe już tak jak Ty następnego dnia. Także spokojnie. Ja miałam skoki temperatury w pierwszych dniach po transferze, na przemian mi było zimno i gorąco, nie pamiętam czy bolało mnie też podbrzusze zaraz następnego dnia. Ale to naprawdę może być różnie.

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 6 października 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie, jak kolonizujecie rzeczy dziecka swoją florą bakteryjną? Wiem, że dobrze do szpitala wziąć skolonizowane pieluszki i ręcznik dla dziecka, ale jakoś mi to kolonizowanie nie idzie. Słyszałam o spaniu z pieluszkami dla dziecka. Macie jakieś inne sposoby?

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko raz poczułam silny ból w podbrzuszu i myślałam, że to było zagnieżdżanie a może po prostu odrzucenie zarodka. Myślę, że nie ma co się dopatrywać objawów, bo można ześwirować. Jesteś tak naładowana progesteronem, że już samo to daje uczucie bycia "w odmiennym stanie". :)

    Mam schizę trochę przed dzisiejszym mieszaniem Mensonirmu. :x :D Wczoraj siedzieliśmy w gronie rodzinnym. Przyjechały siostry mojej teściowej.. Jak teść usłyszał że od dzisiaj dwa razy się kuje to się za głowę złapał. Faceci są miętcy :D

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 6 października 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wrote:
    Mamusie, jak kolonizujecie rzeczy dziecka swoją florą bakteryjną? Wiem, że dobrze do szpitala wziąć skolonizowane pieluszki i ręcznik dla dziecka, ale jakoś mi to kolonizowanie nie idzie. Słyszałam o spaniu z pieluszkami dla dziecka. Macie jakieś inne sposoby?
    Ja w ogóle nie kolonizowałam. Tym bardziej że mam nic do tyskiego szpitala nie brać. Myślę że jak ubiorę dziecko to po prostu się poprzytulamy i tak przejdą te kolonie na dziecko.

    Erl, h_anulka lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 października 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kobiety! A to frelcia ty normalnie wszystkim. Powiedziałaś ?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Dzięki kobiety! A to frelcia ty normalnie wszystkim. Powiedziałaś ?

    Wie moja rodzina- bliska rodzina i trzy koleżanki. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Wogole dziś pierwszy dzień a ja już świruje bo rano bolała mnie trochę okresowo brzuch, jajniki i trochę nawet krzyż, a chyba nie powinien bo nic tam się jeszcze nie dzieje i już tłucze mi się po głowie myśl że mój organizm odrzuca a zarodka.... Jak to u was było?

    Ja od 2 dpt miałam cały czas uczucie jakbym okres miała dostać i utrzymuje mi się to do dziś. Piersi zaczęły bolec później, 7 dpt jak aplikowałam lutinus to było trochę krwi na aplikatorze, ale to jednorazowe zajście i widocznie było to zagnieżdżanie, tylko ze ja miałam podana blastocyste.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajnik mnie boli. Bardzo..

‹‹ 614 615 616 617 618 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ