Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Trzeba mieć gotówkę czy można zrobić przelew?
    Można przelew :)

    monik123 lubi tę wiadomość

  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 10 października 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik123 nie można płacić kartą dostajesz fakturę z terminem płatności i placisz po wizycie i tyle. Tam było chyba 7 dni

    monik123 lubi tę wiadomość

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 10 października 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Dziewczynki możecie mi odpowiedzieć na kilka pytań? :)
    W które dni oprócz piątku dr Paliga przyjmuje popołudniu?
    Czy w Angeliusie można płacić kartą? I czy są duże opóźnienia? Tzn nie mam problemu z tym, że czasem trzeba poczekać, ale chciałabym wiedzieć na co się przygotowywać ;)
    Nie można kartą..
    U dr Paligi obsuw max 50min,

    monik123 lubi tę wiadomość

    Szs
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 10 października 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Dziewczynki możecie mi odpowiedzieć na kilka pytań? :)
    W które dni oprócz piątku dr Paliga przyjmuje popołudniu?
    Czy w Angeliusie można płacić kartą? I czy są duże opóźnienia? Tzn nie mam problemu z tym, że czasem trzeba poczekać, ale chciałabym wiedzieć na co się przygotowywać ;)
    Poniedziałek,wtorek,czwartek,piątek popołudniu

    Szs
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 10 października 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, Quczi dziękuję Wam bardzo za pomoc :)

    Gdyby jeszcze ktoś wiedział, w które dni przyjmuje popołudniu dr Paliga to byłabym wdzięczna :) boję się, że będę miała problem w pracy, jeśli wizyty będą rano lub koło południa

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 10 października 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    Poniedziałek,wtorek,czwartek,piątek popołudniu
    O rety to świetnie! Dziękuję bardzo :)
    Jestem już spokojniejsza :)

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka razy placilam karta w Angeliusie wiec mozna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy? Nam zawsze odmawiano i mówiono że nie ma możliwości.

    sAnsa_28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Od kiedy? Nam zawsze odmawiano i mówiono że nie ma możliwości.
    Kurcze, nie wiem od kiedy.. ale nigdy nam nie odmowiono :0

  • Alicja_Slask Przyjaciółka
    Postów: 104 29

    Wysłany: 10 października 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Kilka razy placilam karta w Angeliusie wiec mozna

    Ja tez chciałam płacić karta to mowili ze nie można.

    sAnsa_28 lubi tę wiadomość

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 10 października 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Kurcze, nie wiem od kiedy.. ale nigdy nam nie odmowiono :0
    Mi powiedziano, że tylko gotówka lub przelew :O Przy mnie Pani miała taką sytuację i p. na recepcji powiedziała, że przy leclerc jest bankomat dopiero albo płaci przelewem, ale nie może wydać badań.

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 10 października 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quczi wrote:
    Monik123 nie można płacić kartą dostajesz fakturę z terminem płatności i placisz po wizycie i tyle. Tam było chyba 7 dni
    A za pierwszą wizytę i za badania?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, nie chce wprowadzac w blad. Maz mowi ze placil kilka razy karta..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze mojemu sie cos pokickalo :0
    Ja szczerze mowiac to nie pamietam bo teraz to gotowka placilismy

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 10 października 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pewna, że się nie da, bo pytałam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Jestem pewna, że się nie da, bo pytałam :)
    Moze moze.. przejrzalam paragony ale wszystkie teraz placilismy gotowka. Moze mu sie potorbilo. Przepraszam za zamieszanie.
    Za pierwsza wizyte u dr Paligi placilam 250zl plus 2x130zl bo pobierala mi wymaz na chlamydie i ureaplazme.

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 10 października 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Moze moze.. przejrzalam paragony ale wszystkie teraz placilismy gotowka. Moze mu sie potorbilo. Przepraszam za zamieszanie.
    Za pierwsza wizyte u dr Paligi placilam 250zl plus 2x130zl bo pobierala mi wymaz na chlamydie i ureaplazme.
    Hehe bywa :)
    Chciałabym już @ ale gdzie tam jeszcze.... żeby zacząć.

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 10 października 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, Erl mysle o Was ciepło inkubatorki :) codziennie zaglądam i sprawdzam, czy aby któraś się nie rozpakowała :)
    Dziewczyny czekające na teścik ! Trzymam wciąż kciuki!
    A te , które są przed stymulacja, życzę powodzenia i siły :)
    U nas ostatnie zakupy, przygotowania, dziś byłam u fryzjera i od razu poczułam się lepiej :) poleguje dużo... w sobotę idę podglądać Jaśka, czy dobija do tych magicznych/bezpiecznych 2kg...
    całuje Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2018, 19:31

    Erl, KateHawke, NieJa, njut, Figulina lubią tę wiadomość

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 10 października 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 6tyg co CC... :)

    Erl, KateHawke, Figulina lubią tę wiadomość

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Hehe bywa :)
    Chciałabym już @ ale gdzie tam jeszcze.... żeby zacząć.
    Wiem, ze sie dluzy ale pozniej za to pojdziecie z kopyta!

‹‹ 636 637 638 639 640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ