Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 15 października 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma nic to miradodajne było czy głupie? Nie sikalam 5 godzin dziś 10dpt

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 15 października 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee to trzeba rano sikac na patyczek

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 15 października 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbeczka91 wrote:
    Quczi, patrząc na Twój suwak, jesteś stworzona do ciąży bliźniaczej :) Oby Twoje dziewczyny nie kazały Ci tyle czekać ;)
    No mój lekarz też tak stwierdził
    Ale jest mi ciężko nosząc ponad 5kg w macicy
    Szyjka tydzień temu była 4cm
    Jutro zobaczę co mi w.szpitalu powiedzą

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 15 października 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate wielkie gratulacje!!! :)
    Ale nacierpialas sie przy tym niezle :(

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 15 października 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, kciuki zaciśnięte, obyś teraz przekazywała nam już tylko same dobre wieści :)

    Erl, KateHawke lubią tę wiadomość

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 15 października 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl, trzeba wierzyć, że nie będzie tak źle, długo czekasz na ten koniec, oby poród poszedł błyskawicznie :)

    Chociaż jak tak czytam nachodzi mnie taka refleksja, czy któraś z Was słyszała w ostatnim czasie o jakimś dobrym porodzie, bo mam wrażenie, że idzie jakaś plaga samych skomplikowanych akcji z powikłaniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 18:24

    Erl, h_anulka lubią tę wiadomość

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl.. może maluszek faktycznie tak czeka na moją punkcję czwartek/piątek? :D:D :*

    Erl lubi tę wiadomość

  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 15 października 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quczi wrote:
    No mój lekarz też tak stwierdził
    Ale jest mi ciężko nosząc ponad 5kg w macicy
    Szyjka tydzień temu była 4cm
    Jutro zobaczę co mi w.szpitalu powiedzą


    Nie dziwię Ci się, ale trzymasz się super, obalasz mit, że ciąże bliźniacze rozwiązywane są szybciej :)

    Quczi, h_anulka, KateHawke lubią tę wiadomość

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 15 października 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figulina wrote:
    Nie dziwię Ci się, ale trzymasz się super, obalasz mit, że ciąże bliźniacze rozwiązywane są szybciej :)
    Hehe obalam mity dobre :) wyobraź sobie że jestem niewielką kobietka o wzroście 158cm :) moje babcie miały duzo dzieci może geny ? Jedna babcia 9cioro a druga 6cioro

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 15 października 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane. Czytam Was i trzymam kciuki (Srebrzysta, jutro budzik i na betę :) sikaniec z popołudnia mało wiarygodny &&&, Frelcia ale już blisko do punkcji! Mam nadzieję jednak że brzuszek zwolnię wcześniej, ale bez obaw, grzecznie będzie na Ciebie czekać :) ) ale przyznaję że czuję narastające zmęczenie psychiczne tym przeciąganiem i w dodatku niepewność jak postąpić.. Jeśli do jutra po południu nic się nie rozkręci to po powrocie z pracy mąż zawiezie mnie do szpitala. I przyznaję że chciałabym już w nim zostać dla większego poczucia bezpieczeństwa.
    Figu, może teraz dla równowagi odwróci się passa i posypią się wiadomości o sprawnych porodach bez komplikacji. Moja teściowa wszystkie 3 porody miała sprawne i szybkie. Czar-nula, Figu, Quczi, Kjuki, mam nadzieję że Wasze opowieści porodowe będą dodawać otuchy kolejnym dziewczynom w kolejce :)

    czar-nula, h_anulka, KateHawke, Bejzi lubią tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Kijuki Przyjaciółka
    Postów: 98 145

    Wysłany: 15 października 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wrote:
    Figu, może teraz dla równowagi odwróci się passa i posypią się wiadomości o sprawnych porodach bez komplikacji. Moja teściowa wszystkie 3 porody miała sprawne i szybkie. Czar-nula, Figu, Quczi, Kjuki, mam nadzieję że Wasze opowieści porodowe będą dodawać otuchy kolejnym dziewczynom w kolejce :)

    Tak koniecznie musi byc, ale Ty Erl masz rozpocząć dobra passę ;) wszystkie trzymamy kciuki!
    Podobno połowa sukcesu to pozytywne nastawienie! Czas nastawić sie zadaniowo i ogarnąć temat!
    Myśle ze szpital bab tym etapie ciąży to dobry plan, powodzenia jutro!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 19:37

    Erl, h_anulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sreberko chrzan test sikany, w ogole nim sie nie przejmuj! Sikance to porazka! Na bete idz!

    srebrzysta lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 15 października 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Sreberko chrzan test sikany, w ogole nim sie nie przejmuj! Sikance to porazka! Na bete idz!
    Jak sie czujesz?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 15 października 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo was przepraszam ale czuję się jakbym dzisiaj góry przeniosła. Co udało mi sie wziąć telefon to zaraz musiałam coś robić.
    Odbalonikowali mnie, krwotok na szczęście się nie pojawił. Od razu mnie pionizowana i przenosili na druga salę. W końcu coś od soboty zjadłam i od wczoraj napiłam. Potem mi Natalkę dali i próbowałam karmić. 2 godziny próbowałam i w końcu musiałam pójść po mleczko bo tak płakała że mi serce rozdzierały. No ale czego się spodziewam jak nic nie jadłam i nie piłam... Obiad zjadłam dopiero po 2 godzinach zimny. A wieczorem to samo, ale tak już mnie piersi bolały że po 20 minutach poszłam po mleczko. Teraz musiałam ją oddać na salę bo musiałam się okąpać i zmienić opatrunek. No i po tym wszystkim (plus leżenie plackiem od soboty) plecy mnie taaak bolą że chodzić nie umiem. Nie mówiąc już o ramie po CC.
    Ale żeby nie było tak smutno to jest dobrze, idę do przodu i nie poddaję się! :) Tylko odpoczac muszę ;)

    nick nieaktualny, Bejzi, h_anulka, czar-nula, bbeczka91, Quczi, EmWu, Erl, sAnsa_28, njut, Bella93 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 15 października 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale wieści Kate, obyś szybko nabrała sił, życzę wszystkiego dobrego :*

    KateHawke lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 15 października 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Sreberko chrzan test sikany, w ogole nim sie nie przejmuj! Sikance to porazka! Na bete idz!
    Idę, idę na pewno ale już przygotowuje się na porażkę, mój emek bardzo przeżył dzisiejszy test( mogłam mu nie mówić ...)
    No cóż sikaniec popołudniu to głupi pomysł, do tego 10dpt ..
    Któraś z was robiła i już jej wyszedł ?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 15 października 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella pytasz Ptaszynki czy mnie ? ;)
    Swoją drogą też jestem ciekawa co u Ptaszyny

    hchypc0zgq8syrex.png
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 15 października 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta kciuki zaciśnięte za jutrzejszą betę! :)

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 15 października 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie jestem dziwnie spokojna niby się przygotowuje na porażkę ale jakoś mam jeszcze duża nadzieję, na wątku on vitro dziewczyny mi piszą że 9dpt blastki im testy nie wychodziły a bety tak więc nadzieja jest

    hchypc0zgq8syrex.png
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 15 października 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Narazie jestem dziwnie spokojna niby się przygotowuje na porażkę ale jakoś mam jeszcze duża nadzieję, na wątku on vitro dziewczyny mi piszą że 9dpt blastki im testy nie wychodziły a bety tak więc nadzieja jest
    Pozytywne nastawienie to podstawa :)

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
‹‹ 657 658 659 660 661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ