X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaina wrote:
    Wychodzi na to że tylko ja nie robiłam wirusologi.
    Ale jak byłam u babki na zastępstwie, to kazała mi do mojego zrobić grupe krwi bo w każdej ciąży trzeba zrobić, wydawało mi się że mój mi nie kazał i nie zrobiłam jej, stwierdziłam, że jak co to każe mi zrobić, jest czas i nie kazał, kazał tylko jakieś związane z kwrią inne.
    W sumie nie rozumiem, co grupa krwi w ciązy ma mi się zmienić ? :/

    W rożnym czasie zlecają te badania, prędzej czy później trzeba zrobić także pewnie zleci. Grupę krwi i przeciwciała sprawdzają w razie gdyby był konflikt serologiczny. U mnie np występuje i co wizytę co 4 tyg muszę robić przeciwciała, a jeszcze powiem, ze w razie jakies wizyty szpitalnej musi być aktualny wynik grupy krwi.

    Nas dr Mańka porzucił :) jak byłam w bodajże 9 tc

  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    W rożnym czasie zlecają te badania, prędzej czy później trzeba zrobić także pewnie zleci. Grupę krwi i przeciwciała sprawdzają w razie gdyby był konflikt serologiczny. U mnie np występuje i co wizytę co 4 tyg muszę robić przeciwciała, a jeszcze powiem, ze w razie jakies wizyty szpitalnej musi być aktualny wynik grupy krwi.

    Nas dr Mańka porzucił :) jak byłam w bodajże 9 tc
    Ok, przeciwciała rozumie, chyba własnie to mi kazał zrobić.
    Ale grupa krwi? Przecież nie zmieni się nagle.
    U mnie nie ma naszczęście mowy o konflicie, mam Rh+ :)
    A zrobić raczej nie każ mi tej grupy, bo teraz mi sie przypomniało że kazał mi przynieśc oryginał do wglądu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 12:05

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    W rożnym czasie zlecają te badania, prędzej czy później trzeba zrobić także pewnie zleci. Grupę krwi i przeciwciała sprawdzają w razie gdyby był konflikt serologiczny. U mnie np występuje i co wizytę co 4 tyg muszę robić przeciwciała, a jeszcze powiem, ze w razie jakies wizyty szpitalnej musi być aktualny wynik grupy krwi.

    Nas dr Mańka porzucił :) jak byłam w bodajże 9 tc
    To szybko :0
    Nawet nie wiem do kogo ja bym poszla. Polecaja dr Tobora. W Pyskowickim szpitalu jest chyba ordynatorem. Quczi chyba rodzila w Pyskowicach i chwalila?

    Quczi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    W rożnym czasie zlecają te badania, prędzej czy później trzeba zrobić także pewnie zleci. Grupę krwi i przeciwciała sprawdzają w razie gdyby był konflikt serologiczny. U mnie np występuje i co wizytę co 4 tyg muszę robić przeciwciała, a jeszcze powiem, ze w razie jakies wizyty szpitalnej musi być aktualny wynik grupy krwi.

    Nas dr Mańka porzucił :) jak byłam w bodajże 9 tc

    Tak szybko :O szkoda.. Będę te wizyty mega miło wspominać :) dr M świetny człowiek! Jesteś kochana może z okolic Katowic? Kogo polecasz do prowadzenia ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dr P przeniosła do innej innej pani doktor w angeliusie i jeździłam tam do końca ciąży na wizyty. Ale to pewnie też dlatego, że mialam bardzo poważne problemy ze zdrowiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janka0909 wrote:
    Tak szybko :O szkoda.. Będę te wizyty mega miło wspominać :) dr M świetny człowiek! Jesteś kochana może z okolic Katowic? Kogo polecasz do prowadzenia ciąży?

    Mi ciężko było się z nim rozstać :) ale nie chcieliśmy na sile na kolejne wizyty do niego chodzić, bo ludzie czekali w kolejce na swoje pierwsze wizyty wiec szkoda zajmować mu czas, niech jak najszybciej kolejnym pomaga.
    A ja jestem z okolicy Bielska-Białej, tam znalazłam z polecenia lekarza i pracuje w Bielsku w szpitalu w którym chce rodzic. Katowice pod tym względem niestety nie są mi znane.

    Edit: lekarz jak co nazywa się Piotr Dawid, może gdzie stał przyjmuje a ja nie wiem.
    Nam tez Mańka mówił, że w Angeliusie są lekarze co prowadzą ciąże, ale ze względu na to że trudniej i dalej nam dojechać do Katowic to przenieśliśmy się do Bielska.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 12:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    Mi ciężko było się z nim rozstać :) ale nie chcieliśmy na sile na kolejne wizyty do niego chodzić, bo ludzie czekali w kolejce na swoje pierwsze wizyty wiec szkoda zajmować mu czas, niech jak najszybciej kolejnym pomaga.
    A ja jestem z okolicy Bielska-Białej, tam znalazłam z polecenia lekarza i pracuje w Bielsku w szpitalu w którym chce rodzic. Katowice pod tym względem niestety nie są mi znane.

    Edit: lekarz jak co nazywa się Piotr Dawid, może gdzies tam przyjmuje a ja nie wiem.
    Nam tez Mańka mówił, że w Angeliusie są lekarze co prowadzą ciąże, ale ze względu na to że trudniej i dalej nam dojechać do Katowic to przenieśliśmy się do Bielska.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam literówkę poprawić i co ja narobiłam z tą wypowiedzią xd

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    A od kiedy przestaje sie juz chodzic do swojego lekarza z Angeliusa? Od wizyty z potwierdzonym serduszkiem?

    ja do dr Paligi chodziłam do 12 tyg. A potem do dr Janosz

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna będziesz żyła od bety do bety, od wizyty do wizyty, wiem co mowie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 12:19

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z racji odleglosci w Katowicach napewno bym nie zostala :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ptaszyna będziesz żyła od bety do bety, od wizyty do wizyty, wiem co mowie :-)

    I tak do końca ciąży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    Mi ciężko było się z nim rozstać :) ale nie chcieliśmy na sile na kolejne wizyty do niego chodzić, bo ludzie czekali w kolejce na swoje pierwsze wizyty wiec szkoda zajmować mu czas, niech jak najszybciej kolejnym pomaga.
    A ja jestem z okolicy Bielska-Białej, tam znalazłam z polecenia lekarza i pracuje w Bielsku w szpitalu w którym chce rodzic. Katowice pod tym względem niestety nie są mi znane.

    Edit: lekarz jak co nazywa się Piotr Dawid, może gdzie stał przyjmuje a ja nie wiem.
    Nam tez Mańka mówił, że w Angeliusie są lekarze co prowadzą ciąże, ale ze względu na to że trudniej i dalej nam dojechać do Katowic to przenieśliśmy się do Bielska.
    Masz rację October nie ma co zajmować miejsca inni też potrzebują pomocy naszego dr <3 a odnośnie Bielska bo ja mam taką samą drogę do Kato co do Bielska to kogo polecasz z okolic Bielska? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janka ja chodzę i polecam właśnie tego dr Piotra Dawida, za każdym razem mnie zbada, robi usg( on tez wykonuje badania prenatalne także usg robi szczegółowe) zawsze wszystko wytłumaczy. Kilka osób mi go polecało i ja tez to będę robić.
    Jest jeszcze dr Biernacki, nad nim się zastanawiałam, ale mi zależało żeby lekarz prowadzący pracował w szpitalu który wybrałam, a on niestety tam nie pracuje. Szukałam długo dobrego lekarza, bo kiedyś przez wielu „ specjalistów” przeszłam i szkoda aż gadać. I zaznaczę, że oni przyjmują prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglada sytuacja gdybym chciala chodzic do jakiegos lekarza w swojej okolicy - zeby bylo blisko, ale rodzic chcialabym np w Gliwicach bo ma swietne opinie?
    Tam by mnie zaden lekarz nie znal..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna masz prawo do wyboru miejsca gdzie chcesz rodzic, także nie musza Cie tam znać. Ja szukałam lekarza, który pracuje w szpitalu jaki wybrałam ale prawda jest taka ze jak się zacznie to nie wiadomo na kogo trafie. A warto wybrać taki szpital by miał dobra opinie i opiekę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    Ptaszyna masz prawo do wyboru miejsca gdzie chcesz rodzic, także nie musza Cie tam znać. Ja szukałam lekarza, który pracuje w szpitalu jaki wybrałam ale prawda jest taka ze jak się zacznie to nie wiadomo na kogo trafie. A warto wybrać taki szpital by miał dobra opinie i opiekę
    No wlasnie, sklanialabym sie do Gliwic ale boje sie, ze jesli nikt by mnie tam nie znal to beda mieli mnie w nosie..
    A mozna by chodzic do swojego lekarza, a np na dwie ostatnie wizyty przed porodem isc do lekarza ktory pracuje w szpitalu w Gliwicach zeby chociaz mnie kojarzyl?
    Czy nie ma to znaczenia? Na dobra opieke mozna liczyc niezaleznie czy nas znaja czy nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybiegam mocno w przyszlosc, ale nic nie wiem o ciazy, porodzie. Nie mam kogo zapytac :/
    W zasadzie to zaraz dopiero bede googlowac co mi sie teraz w brzuchu dzieje bo nawet tego nie wiem

  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna ty decydujesz. Ja miałam lekarza nie z mojego szpitala i wyszło ok. Co prawda z reguły jest tak, że jesteś lepiej traktowana jeśli jesteś od lekarza ze szpitala, co się będziemy czarować. Ale u mnie i tak wszystkie położne podczas porodu - a przeszłam 3 zmiany, więc coś moge poeidzieć, były bardzo sympatyczne i miłe. Jedna nawet z nich odwiedziła mnie późneij na położniczym zobaczyc jak się czuję po porodzie :)
    Dla mnie jeszcze ważne czy będziesz mieć SN czy cc. Wiem, że trochę wczesnie to rozpatrywać, ale jakbym miała planowaną cc to wybrałabym szpital mojego lekarza żeby on mi zrobił cc.

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A duzo jest wizyt w ciazy? Po tej serduszkowej?
    Jedna na miesiac czy wiecej?

‹‹ 979 980 981 982 983 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ