X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Dziewczyny jakie perfumy polecacie damskie i jakie wasi faceci lubią?

    Lacoste(złota) i chanel nr 5 leau :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    A jak wyglada sytuacja gdybym chciala chodzic do jakiegos lekarza w swojej okolicy - zeby bylo blisko, ale rodzic chcialabym np w Gliwicach bo ma swietne opinie?
    Tam by mnie zaden lekarz nie znal..

    Ptaszyna chodzi Ci o Szpital wielospecjalistyczny na Kościuszki w Gl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    Ptaszyna chodzi Ci o Szpital wielospecjalistyczny na Kościuszki w Gl?
    Tak, na internecie ma swietne opinie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbeczka91 wrote:
    Ptaszyna, ja rodziłam córkę w Gliwicach, nikogo tam nie znając, bo leczenie i ciążę prowadziłam u dr Juraszka i nie mogę powiedzieć złego słowa :) . Miałam rodzić na Łubinowej, ale wyszło jak wyszło.
    Teraz od razu wiedziałam, że też chce rodzić w Gliwicach, a że z dr Serafinem ostatnio nie umiałam się dogadać i jakoś niepewnie się u niego czułam, to w 26 tc przeszłam do lekarki która pracuje w szpitalu w Gliwicach. Nigdy jeszcze nie trafiłam na tak ciepłego, pełnego zrozumienia lekarza, jestem ogromnie zadowolona :)
    Wizyt ciążowych z Emilką miałam 12, teraz z bliźniakami też wyjdzie podobnie.
    Ooo czyli moglabym tu chodzic do lekarza w ciazy a np miesiac przed porodem pojsc do np Twojej lekarki aby dokonczyla prowadzenie mojej ciazy i odebrala porod w Gliwicach?

  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Wiem kochana jest nas tu dużo.. Ale czasem psychika wysiada w czoraj zaś ryczalam bo tak chciałabym iść z naszym dzieckiem do dziadków żebyśmy mogli te wszystkie święta też obchodzić a nie tylko stać z boku i patrzeć na to wszystko
    27 stycznia 2 lata temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży... pamiętam te kilka cudownych tygodni. Myślałam, że z czasem będzie łatwiej, ale jest gorzej, patrzę na dzieci znajomych i to przypomina mi o stracie... czasami jest bardzo ciężko :(

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu wrote:
    27 stycznia 2 lata temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży... pamiętam te kilka cudownych tygodni. Myślałam, że z czasem będzie łatwiej, ale jest gorzej, patrzę na dzieci znajomych i to przypomina mi o stracie... czasami jest bardzo ciężko :(
    Ja bym wolala nigdy nie byc w ciazy niz ja stracic. Nie jestem nawet w stanie wyobrazic sobie tego co czujesz mimo uplywu czasu :(

  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Dziewczyny jakie perfumy polecacie damskie i jakie wasi faceci lubią?
    Ja na co dzień ck in to you używam i są super, na wyjścia lancome ale one już są cięższe i nie każdy lubi. Małż używa pierre cardin od kiedy pamietam :-) a co szukasz prezentu?

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    Lacoste(złota) i chanel nr 5 leau :)
    Dziękuję :) mam sobie wybrać jakiś perfum ale ja się na tym nie znam :p
    Dziękuję też za słowa otuchy :* chciałabym mieć jeszcze siły do czasu aż przytulę swoje maleństwo

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna ordynator z Pyskowic ma duże poczucie humoru :) ja chodziłam całą ciążę do Serafin Clinic w Gliwicach do dr Serafina. Bardzo miły lekarz i on mi polecił Pyskowice. Miałam w Pyskowicach swój pokój z łazienką i super pielęgniarki które mnie wszystkiego uczyły i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć bo nie miałam tam swojego lekarza. Potraktowali mnie jak VIP i to bylo cudowne że takie szpitale jeszcze są na mapie Polski hehe jak będziesz w okolicy to się umów na oglądanie szpitala i wiem że Ci wszystkonwytlumacza :) polecam gorąco i dr Serafina który robił mi na każdej wizycie usg i mają też badania prenatalne w klinice więc super. W szpitalu jak powiedziałam że jestem od niego to też stwierdzili że znają i chyba to tam lubią:) byłam wczoraj na usg Bioderka w Pyskowicach i trafiłam na dr która badała dzieci po porodzie. Bioderka mamy super więc więc się już o nie nie martwię. Obserwuje was codziennie dziewczyny i gratuluję zaciäżonym a tym co się nie udało to tule inwierze że się uda

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz armani code- od lat. Ostatnio Paco Rabbane Invictus.
    Ja uwielbiam Chanel no 5 ale nie stac mnie :p
    Uzywam Bvlgari Omnia Crystalline ale juz mi sie przejadly mocno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Tak, na internecie ma swietne opinie

    Tak wiem :-) Ja stamtąd mogę polecic dr Chumięcka, to moja "lokalna ginekolog", najlepsza jaką miałam. I podobno świetny jest też ordynator - dr Księżarek.

  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 3 dni mija rok kiedy zaczęłam stymulacje szoknze to juzntyle czasu upłynęło
    Tego się nie zapomina nigdy

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quczi wrote:
    Ptaszyna ordynator z Pyskowic ma duże poczucie humoru :) ja chodziłam całą ciążę do Serafin Clinic w Gliwicach do dr Serafina. Bardzo miły lekarz i on mi polecił Pyskowice. Miałam w Pyskowicach swój pokój z łazienką i super pielęgniarki które mnie wszystkiego uczyły i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć bo nie miałam tam swojego lekarza. Potraktowali mnie jak VIP i to bylo cudowne że takie szpitale jeszcze są na mapie Polski hehe jak będziesz w okolicy to się umów na oglądanie szpitala i wiem że Ci wszystkonwytlumacza :) polecam gorąco i dr Serafina który robił mi na każdej wizycie usg i mają też badania prenatalne w klinice więc super. W szpitalu jak powiedziałam że jestem od niego to też stwierdzili że znają i chyba to tam lubią:) byłam wczoraj na usg Bioderka w Pyskowicach i trafiłam na dr która badała dzieci po porodzie. Bioderka mamy super więc więc się już o nie nie martwię. Obserwuje was codziennie dziewczyny i gratuluję zaciäżonym a tym co się nie udało to tule inwierze że się uda
    Do Katowic mam za daleko zeby jezdzic do Serafina. U nas w okolicy chwala Pyskowice ale w internecie znow kiepskie opinie.
    Robie rozeznanie :D

    Mam tak wywalony brzuch, ze zaraz peknie. Czekam na Amila ♡

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu wrote:
    27 stycznia 2 lata temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży... pamiętam te kilka cudownych tygodni. Myślałam, że z czasem będzie łatwiej, ale jest gorzej, patrzę na dzieci znajomych i to przypomina mi o stracie... czasami jest bardzo ciężko :(
    Ja straciłam trzy ciążę i nie umiem się pogodzić do tej pory z tym że ich nie ma.. Nie raz płaczę myśląc o tym że byłabym już mama ale niestety..

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bz10 wrote:
    Ja na co dzień ck in to you używam i są super, na wyjścia lancome ale one już są cięższe i nie każdy lubi. Małż używa pierre cardin od kiedy pamietam :-) a co szukasz prezentu?
    Tak szukam dla siebie :p mąż kazał mi sobie wybrać a przy okazji chce wybrać dla niego :p

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Maz armani code- od lat. Ostatnio Paco Rabbane Invictus.
    Ja uwielbiam Chanel no 5 ale nie stac mnie :p
    Uzywam Bvlgari Omnia Crystalline ale juz mi sie przejadly mocno.
    Dzięki :*

    oar8dqk3h868txgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daleka znajoma poronila chyba z 5 razy. Jedna ciaze chyba w 7 miesiacu. Wszystkie miala zagrozone. W zadnej o siebie nie dbala- w ostatniej tak pozno poronionej to nawet malowala sciany..
    Nie komentuje bo nie warto :(

    Kochane, u mnie to sam poczatek i nie wiem co przyniesie chocby jutro ale chce Wam powiedziec ze warto sprobowac poki ma sie sily, finanse. Najpierw moj strach przed ivf spowodowal ze na rok znikndlam z kliniki. Pozniej laparoskopia, zla cytologia, brak naturalnej owulacji.
    Powiem Wam, ze gdy w sobote w 5dpt czekalam az maz przyniesie wynik bety mialam juz napisana wiadomosc do Was: " cudu nie bedzie, wynik 0.1".
    Zostalo tylko kliknac "wyslij"..
    Nawet w 1% nie podejrzewalam, ze sie udalo.

  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Tak szukam dla siebie :p mąż kazał mi sobie wybrać a przy okazji chce wybrać dla niego :p
    Dla niego hugo boss tez są fajne ale nie pamietam nazwy dokladnej

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiscie niecierpie Fahrenheita tak powszechnie uwielbianego. Zaden meski perfum tak mi nie smierdzi ;p

    Nuterka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam siuski od 11:30. Mam nadzieje, ze maz sie nie spozni bo sie posikam :p

‹‹ 981 982 983 984 985 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ