Artemida Olsztyn
-
WIADOMOŚĆ
-
A kiedy masz miec@ mowil ci o ivf w Olsztynie czy narazie nicLotta84 wrote:Gosia trzymam kciuki z całych sił!!
Ja już po wizycie,było konkretnie,rzeczowo.Zła informacja to że jest torbielka,ale mamy nadzieje że szybko się wchłonie.Czekam na @ i zaczynam brać antki od 1dc.13.07 kolejna wizyta. Oby wszystko szło zgodnie z planem:-)
-
eni33 wrote:Dziewczyny te ktore maja cukrzyce ciazowa to wam to wyszlo z badan glukozy na poczatku ciazy? A jak u was z obrzekami i zylakami bo przed wizyta mnie o to pytaja ale ja mowie ze nie ma. Bo te obrzeki to inaczej puchniecie nóg?
Ok.21 tc lekarz zlecił glukozę z obciążeniem i wyszło, że po 2 godzinach mam za dużo. Ja żylaków i obrzęków nie mam. Tzn. teraz puchną mi nogi, ale przed ciążą też tak było w upały, więc przyjmuję że to norma. Bo nic złego/innego się nie dzieje.
Gosia, to jeszcze trzymamy kciuki."Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."

06.04.2016 I iui
14.05.2016 II iui
21.06.2016 III iui 
-
Mrozakow brak[email protected] wrote:Gosia a pytałaś o mrożaki?
Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

-
Emilka ja mam coraz większy opór_i tak układam na coraz dalszy plan.Dziś podjęłam deczyje ze w poniedziałek u mnie to będzie 11dpt.Dopiero się odważe.Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
3×IUI
2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
-
ona84 wrote:A kiedy masz miec@ mowil ci o ivf w Olsztynie czy narazie nic
@powinna się pojawić w przyszły poniedziałek,ale miałam cykl stymulowany także może być różnie.Tak mówił o procedurze już w Olszt.i w zasadzie przekazał sprawę tak jak pisałaś w swoich postach.
Gosia jest nadzieja..i tego się trzymajmy:-)Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 19:12
-
A tak z ciekawosci pytalyscie sie jaka cena bedzie na Olsztynie in vitro. A o ten cukier to sie pytalam bo narazie glukoze mam w normie i sie zastanawialam kiedy cos moze byc nie tak. A to dopiero wychodzi przy krzywej cukrowe.
-
Ja miałam na początku zaraz obciążenie bo cukier pow 90eni33 wrote:Dziewczyny te ktore maja cukrzyce ciazowa to wam to wyszlo z badan glukozy na poczatku ciazy? A jak u was z obrzekami i zylakami bo przed wizyta mnie o to pytaja ale ja mowie ze nie ma. Bo te obrzeki to inaczej puchniecie nóg?

4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
9.02.2017 beta 13600
13.02.2017 beta 25770
14.02.2017 SERDUSZKO BIJE




7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412


