X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    Czesc dziewczyny:).Lecze sie w Novum,jestem po 2 nieudanych procedurach in vitro.Mieszkam w Olsztynie i stad moje pytanie do Was.Czy mialyscie jakies doswiadczenia z akupunktura? i czy byscie mogly kogos z Olsztyna polecic?

    Wiem że Sonia korzystała. Transfer udany ale gdzie co? Nie wiem. Moze się wypowie :) jesli znajdzie chwile.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey dziewczyny ile przytylyscie już w ciazy??

    Aż się dzisiaj z ciekawości zwazylam- na plusie mam 8.5 kg .

    klz96iye30cupjne.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Aż się dzisiaj z ciekawości zwazylam- na plusie mam 8.5 kg .
    Co..!! To nie dużo, ja pewnie tyle będę mieć za tydzień na wizycie

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 29 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Wiem że Sonia korzystała. Transfer udany ale gdzie co? Nie wiem. Moze się wypowie :) jesli znajdzie chwile.
    Acumedis Olsztyn, mają swoją stronę internetową, polecam. Korzystałam pod kontem nawracających migren i w trakcie stymulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 22:17

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 29 marca 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_mil_ka ,dziekuje za wywolanie Soni:).Sonia,dziekuje za odpowiedz:).Strone ich juz widzialam ale zalezalo mi na opinii kogos kto korzystal z tych uslug.Mi akupunkture polecila lekarka i chyba wyprobuje ja przed transferem.

    e_mil_ka, sonia86 lubią tę wiadomość

    carola12
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2019, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    E_mil_ka ,dziekuje za wywolanie Soni:).Sonia,dziekuje za odpowiedz:).Strone ich juz widzialam ale zalezalo mi na opinii kogos kto korzystal z tych uslug.Mi akupunkture polecila lekarka i chyba wyprobuje ja przed transferem.
    Hej
    Skoro są głosy, że to pomaga, to warto skorzystać. Ja nie orientuję się w tym temacie.

    carola12 lubi tę wiadomość

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 30 marca 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey dziewczyny ile przytylyscie już w ciazy??


    Ja cos ok 5kg. Ale u mnie już troche przybyło w trakcie brania zastrzyków. Na oko nie było widać ale waga pokazywała więcej niż zwykle. Niby teraz poza brzuchem nie widać żeby mi coś przybylo ale ja czuje się cięższa i wolniejsza.

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 30 marca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Co..!! To nie dużo, ja pewnie tyle będę mieć za tydzień na wizycie

    Ona na wagę nie ma co patrzeć. Cały nadmiar i tak po porodzie zniknie :) Ja myślę, że to indywidualna kwestia. Pamiętasz jak Gosia mówiła że dużo przytyła po sterydach? Ja też brałam do 17 tyg spore dawki a mnie to nie tknęło. Jem zupełnie normalnie, w zasadzie tak jak przed ciążą, nie objadam się za dwóch, bo nie mam miejsca w żołądku, nie mam zachcianek, poza tym od połowy ciąży męczy mnie straaaaszna zgaga.
    Ale nie ukrywam że czasem zjem jakiś shit bo z tym nie umiem walczyć- także w domu jest co jakiś czas pizza, teściowie wpychają mi ciasta, na które nie mam ochoty ale z grzeczności coś skubnę, sama podjadam czekoladki i chyba co najgorsze chipsy :)

    Pytałam kiedyś dr W czy nie za mało waże to powiedział że lekarze uznają zdrową ciążę od 7- 8 kg na plusie, ja mam jeszcze 2 tygodnie, myślę że do 10 kg dobiję. A skoro dzidzka dobrze przybiera to nie ma się czym zamartwiać :)

    Miłego dnia Kochane

    e_mil_ka, Smerfetka 84 lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 31 marca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Ona na wagę nie ma co patrzeć. Cały nadmiar i tak po porodzie zniknie :) Ja myślę, że to indywidualna kwestia. Pamiętasz jak Gosia mówiła że dużo przytyła po sterydach? Ja też brałam do 17 tyg spore dawki a mnie to nie tknęło. Jem zupełnie normalnie, w zasadzie tak jak przed ciążą, nie objadam się za dwóch, bo nie mam miejsca w żołądku, nie mam zachcianek, poza tym od połowy ciąży męczy mnie straaaaszna zgaga.
    Ale nie ukrywam że czasem zjem jakiś shit bo z tym nie umiem walczyć- także w domu jest co jakiś czas pizza, teściowie wpychają mi ciasta, na które nie mam ochoty ale z grzeczności coś skubnę, sama podjadam czekoladki i chyba co najgorsze chipsy :)

    Pytałam kiedyś dr W czy nie za mało waże to powiedział że lekarze uznają zdrową ciążę od 7- 8 kg na plusie, ja mam jeszcze 2 tygodnie, myślę że do 10 kg dobiję. A skoro dzidzka dobrze przybiera to nie ma się czym zamartwiać :)

    Miłego dnia Kochane
    Hey
    Każda z nas jest inna i różnie przybiera na wadze. Ja też nie obiadam się nie mam jakiś zachcianek. Początek ciazy to wiecej leżalam, zero ruchu. Teraz to już więcej. Wiem że tyc w ciazy powinno się tak do 13kg, ja sobie tak palnelam że bym chciała do jakieś wagi przytyć, jak tak będzie to wyjdzie14kg. Nie wiem czemu Diabetolog mi kazała wagę kontrolować że niby moja wyjściowa hmm. Ale ja byłam aktywna i wiem że to nie był tyluszczyk.Mam znajome co tyły do 10"kg, a siostra rodzona 25kg przytuła. Jak ktoś mi mówi że przytl do30kg w ciazy to Szok
    Wczoraj byłam nad morzem full ludzi, ciepło. Jodu się nawdychalam. Podróż z tyłu auta i ciasno.

    e_mil_ka, mag87 lubią tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey
    Każda z nas jest inna i różnie przybiera na wadze. Ja też nie obiadam się nie mam jakiś zachcianek. Początek ciazy to wiecej leżalam, zero ruchu. Teraz to już więcej. Wiem że tyc w ciazy powinno się tak do 13kg, ja sobie tak palnelam że bym chciała do jakieś wagi przytyć, jak tak będzie to wyjdzie14kg. Nie wiem czemu Diabetolog mi kazała wagę kontrolować że niby moja wyjściowa hmm. Ale ja byłam aktywna i wiem że to nie był tyluszczyk.Mam znajome co tyły do 10"kg, a siostra rodzona 25kg przytuła. Jak ktoś mi mówi że przytl do30kg w ciazy to Szok
    Wczoraj byłam nad morzem full ludzi, ciepło. Jodu się nawdychalam. Podróż z tyłu auta i ciasno.


    Cześć

    Fajny wypad - też bym pojechała, ale moja choroba lokomocyjna mówi Nieeee.

    Agonia ja się dostosuję do terminu spotkania.

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 31 marca 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    Fajny wypad - też bym pojechała, ale moja choroba lokomocyjna mówi Nieeee.

    Agonia ja się dostosuję do terminu spotkania.
    Ooo czaami w podróży też mi nie dobrze i wymiotowac się chce. :(
    Wczoraj to najwiecej było ludzi z dużo z dziećmi tak od narodzin do 2lat

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 31 marca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lasencje! Jeśli żadne choróbsko nas nie dopadnie, to my się z młodym piszemy na spotkanie szóstego 😊

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • APolcia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 marca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tu nową. Staramy się o dziecko prawie 5 lat naturalnie. Od listopada jeździmy do artemidy olsztyn. W przyszłą sobotę mam wizytę przed pierwszym iui
    Trochę poczytałam wasze forum i jesteście w bardzo zaawansowanych staraniach i dużej wiedzy. Wiele też przszlyscie.
    Zastanawiam się cały czas jakie są szanse na powodzenie. Czy jest tu ktoś co po iui zaszła w ciążę
    Męża badania są ok i u mnie owu bez problemów hormony amh też
    Mamy już dzieci - zdiagnozowano mam niepłodność wtórna

    [img]http:[/img]
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey
    Każda z nas jest inna i różnie przybiera na wadze. Ja też nie obiadam się nie mam jakiś zachcianek. Początek ciazy to wiecej leżalam, zero ruchu. Teraz to już więcej. Wiem że tyc w ciazy powinno się tak do 13kg, ja sobie tak palnelam że bym chciała do jakieś wagi przytyć, jak tak będzie to wyjdzie14kg. Nie wiem czemu Diabetolog mi kazała wagę kontrolować że niby moja wyjściowa hmm. Ale ja byłam aktywna i wiem że to nie był tyluszczyk.Mam znajome co tyły do 10"kg, a siostra rodzona 25kg przytuła. Jak ktoś mi mówi że przytl do30kg w ciazy to Szok
    Wczoraj byłam nad morzem full ludzi, ciepło. Jodu się nawdychalam. Podróż z tyłu auta i ciasno.


    Ona zazdroszczę wypadu, drogą do Gdańska jest teraz super, a wypoczynek nad morzem bezcenny:)
    Dziewczyny mamy, kiedy zrobilyscie swoim dzieciaczkom pierwszy wypad gdzieś ciutke dalej? W jakim wieku były wasze pociechy? Jakbym chciała pojechać z Mała i mężem np nad morze to po 3 miesiącach byłoby już ok czy to za szybko?

    Dzisiaj ostatnia wizyta u dr. W :) trzymajcie kciuki :)

    klz96iye30cupjne.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Ona zazdroszczę wypadu, drogą do Gdańska jest teraz super, a wypoczynek nad morzem bezcenny:)
    Dziewczyny mamy, kiedy zrobilyscie swoim dzieciaczkom pierwszy wypad gdzieś ciutke dalej? W jakim wieku były wasze pociechy? Jakbym chciała pojechać z Mała i mężem np nad morze to po 3 miesiącach byłoby już ok czy to za szybko?

    Dzisiaj ostatnia wizyta u dr. W :) trzymajcie kciuki :)



    Trzymam kciuki mocno &&&& daj znać po wizycie

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Ona zazdroszczę wypadu, drogą do Gdańska jest teraz super, a wypoczynek nad morzem bezcenny:)
    Dziewczyny mamy, kiedy zrobilyscie swoim dzieciaczkom pierwszy wypad gdzieś ciutke dalej? W jakim wieku były wasze pociechy? Jakbym chciała pojechać z Mała i mężem np nad morze to po 3 miesiącach byłoby już ok czy to za szybko?

    Dzisiaj ostatnia wizyta u dr. W :) trzymajcie kciuki :)
    Hey będę trzymać kciuki.
    Mag spokojnie możesz, droga super, wiesz ile tam było ludzi z takimi maluszkami. Zawsze można się zatrzymać. Tak mi podróż szybko minęło. A z powrotem to już wogole

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag kciuki !!

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Ona zazdroszczę wypadu, drogą do Gdańska jest teraz super, a wypoczynek nad morzem bezcenny:)
    Dziewczyny mamy, kiedy zrobilyscie swoim dzieciaczkom pierwszy wypad gdzieś ciutke dalej? W jakim wieku były wasze pociechy? Jakbym chciała pojechać z Mała i mężem np nad morze to po 3 miesiącach byłoby już ok czy to za szybko?

    Dzisiaj ostatnia wizyta u dr. W :) trzymajcie kciuki :)

    Mag czekamy na wieści od Twojego maleństwa <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APolcia wrote:
    Witam
    Jestem tu nową. Staramy się o dziecko prawie 5 lat naturalnie. Od listopada jeździmy do artemidy olsztyn. W przyszłą sobotę mam wizytę przed pierwszym iui
    Trochę poczytałam wasze forum i jesteście w bardzo zaawansowanych staraniach i dużej wiedzy. Wiele też przszlyscie.
    Zastanawiam się cały czas jakie są szanse na powodzenie. Czy jest tu ktoś co po iui zaszła w ciążę
    Męża badania są ok i u mnie owu bez problemów hormony amh też
    Mamy już dzieci - zdiagnozowano mam niepłodność wtórna

    Hej

    Nawet nie wiem, czy któraś dziewczyna z forum zaszła w ciążę po iui. To wszystko jedna wielka niewiadoma. U mnie też była niepłodność wtórna. Byłam wielokrotnie stymulowana, by wywołać owulację, 1 iui, 2 in vitro i ostatecznie zaszłam naturalnie. A ile lat ma pierworodny/-a?

    Polopiryna - moja sytuacja podobna - jak infekcji nie będzie, to zabieram dzieciory pod pachę i lecimy.

    Mag - my chyba pierwszy raz na jakieś dłuższe turnee ruszyliśmy jak Zu miała coś koło 1 miesiąca. Jedno wspomnienie z tamtego wypadu było dominujące - ile to trzeba rzeczy zabrać ;-) Jak wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2019, 21:04

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki że tak późno, ale zanim wróciłam do domu to dopiero dopadłam kompa. U nas wszystko ok, szyjka niezmienna od poprzedniej wizyty, raczej powinnam wytrzymać do końca tygodnia a jak nie to mam skierowanie do szpitala na przyszły wtorek :) Gosia waży 3100 :)

    Jejuuu dziewczyny , to się robi coraz bardziej realne, ale mam pełno w gaciach :P

    goldenka28, Smerfetka 84, Halszka112, asiastokrota, e_mil_ka, Agonia777, Wiki03 lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
‹‹ 1934 1935 1936 1937 1938 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ