X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 2 listopada 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoś mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!! odgoń te plamienia :)

    malgos741, eni33 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Jeśli chodzi o doktora Zbrocha to podobała mi się wizyta, oglądał wszystkie moje badania, zadawał pytania, których dr.Waśniewski nie pytał. Polecam.
    Asia ja miałam na cyklu stymulowanym Gonalem (możesz wejść na mój wykres), może dlatego że dałam mu historię moich stymulacji, które zastosował dr.Waśniewski i miałam już jedną iui. Żadnej wizyty nie miałam przekładanej. Za pierwszą wizytę zapłaciłam 250zł a w nowym cyklu za pakiet iui zapłaciłam 800zł (w tym wizyty, badania hormonów i zabieg iui aż do ostatniego badania... teraz czekam ale coś mi świta że nadejdzie bo mam plamienia...

    Kurcze nie mogę podejrzeć twoje wykresu, nie jest udostępniony :/
    Ja dziś miałam IUI, ale już było po owulacji, wiedziałam, że tak bedzie, bo mam krótkie cykle i dość szybkie owulacje.. :(
    jak tam Małgoś? kiedy testujesz??

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Kurcze nie mogę podejrzeć twoje wykresu, nie jest udostępniony :/
    Ja dziś miałam IUI, ale już było po owulacji, wiedziałam, że tak bedzie, bo mam krótkie cykle i dość szybkie owulacje.. :(
    jak tam Małgoś? kiedy testujesz??
    Wysłałam ci zaproszenie... u mnie po ptokach... dziś byłaś w klinice? o której? może się widziałyśmy? ja też...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 22:33

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testowałaś :( :(
    tak wczoraj byłam w klinice ale nie widziałyśmy się, bo ja byłam przed 16 i pusto było..
    kurcze przykro mi bardzo ale wiesz co powiem: NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!!!
    więc nie ma opcji na poddawanie się!

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja też jestem pacjentką artemidy. Przyszłam z dr waśniewskim. Będziemy podchodzić do in vitro. Dzisiaj ostatnia tabletka antyków, czekam na @ i mam jeszcze jedna opakowanie przyjąć. Ginowi nie podoba się śluzówka, najprawdopodobniej czeka mnie histeroskopia... zobaczymy po drugim opakowaniu antyków. Moją 4 IUI miałam w artemidzie ... niestety nie powiodła się.

    20101016580117.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    testowałaś :( :(
    tak wczoraj byłam w klinice ale nie widziałyśmy się, bo ja byłam przed 16 i pusto było..
    kurcze przykro mi bardzo ale wiesz co powiem: NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!!!
    więc nie ma opcji na poddawanie się!
    No to blisko było ale ja dwie godziny wcześniej byłam... wizytę miałam na 13.40..
    Nie poddaję się, walczę dalej ale iui w tym cyklu nie będzie, ponieważ miałam w drugim jajniku pęcherzyk, który zamienił się w torbiel i muszę odpuścić...jeden cykl...
    A po rozmowie z doktorem zaczęłam bardziej myśleć o ivf bo strata pieniędzy dla mnie wydałam na iui z lekami prawie 1400zł i chyba wolę je zostawić na ivf bo nie mam nic refundowanego a kasa się przyda...

    Asana lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel wrote:
    hej dziewczyny, ja też jestem pacjentką artemidy. Przyszłam z dr waśniewskim. Będziemy podchodzić do in vitro. Dzisiaj ostatnia tabletka antyków, czekam na @ i mam jeszcze jedna opakowanie przyjąć. Ginowi nie podoba się śluzówka, najprawdopodobniej czeka mnie histeroskopia... zobaczymy po drugim opakowaniu antyków. Moją 4 IUI miałam w artemidzie ... niestety nie powiodła się.
    Ja też byłam pacjentką dr. Waśniewskiego 3 lata, nawet miałam jedną iui w Gdańsku prowadzoną przez niego, teraz chodziłam do dr. Zbrocha (Białystok) żeby się poradzić a iui robił mi prof. Domitrz..

    Bąbel daj znać jak tam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 20:46

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Ja też byłam pacjentką dr. Waśniewskiego 3 lata, nawet miałam jedną iui w Gdańsku prowadzoną przez niego, teraz chodziłam do dr. Zbrocha (Białystok) żeby się poradzić a iui robił mi prof. Domitrz..

    Bąbel daj znać jak tam..
    Do doktora Waśniewskiego trafiłam w grudniu 2011r. Pierwszą i drugą iui miałam w invicta gdańsk, trzecią w invicta gdynia no i czwartą ostatnią w artemidzie. Wszystkie niestety nie powiodły się, beta za każdym razem <0,1. Teraz czas na in vitro ... jest ciężko, bo nie myślałam, że dojdziemy aż do tego etapu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 20:53

    20101016580117.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to tak jak my :)
    od razu chcieliśmy podejść do IVF bez inseminacji, ale dr Domitrz radził nam spróbować, no i zdecydowaliśmy się na dwie próby, a później IVF. Choć mam ogromną nadzieję, że nie trzeba będzie :D
    Pierwszą mieliśmy wczoraj na pękniętym pęcherzyku.
    Nas goni czas, bo ja za chwilę kończę 37 lat i jakby to powiedzieć śpieszy mi się, tyle lat nic nie wychodzi naturalnie, przyczyny nie ma.. niby mam hashimoto ale hormony w normie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 21:07

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b trzymam kciuki :-)

    asia-m-b, malgos741 lubią tę wiadomość

    20101016580117.png
  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny też będę wybierała się teraz do Artemidy. Jak wasze wrażenia ? Coś wiecie czy może w końcu będzie otwarta ta klinika w weekendy? I jakoś będą wydłużone godziny w tygodniu?...bo z moich ostatnich wieści wiem, że mają otwarte do godz 15 z wydłużeniem jak są pacjentki

    Małgosiu bardzo mi przykro , że w tym cyklu nie wyszło :(

    Asiu trzymam kciuki ! Moja koleżanka właśnie jak Ty miała zamiar podejść od razu do IVF ....i jej też proponowano IUI przed, ale odmówiła........a in vitro za pierwszym razem strzał w 10 ! :D
    IVF miała w Białym

    Bąbel a in vitro planujecie w Olsztynie ? W ogóle czy już wykonują tutaj albo mają jakiś termin kiedy ruszą z tą procedurą :) ?

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam wczoraj z dr i mają zacząć już niebawem z procedurą IVF ale konkretnej daty nie podał, jak zapytałam czy już w styczniu zdążą, to odpowiedział, że tak, ale różnie z tym może być.
    Co do późniejszych godzin otwarcia to masz rację tylko, jak są pacjenci i w weekendy niestety na razie nieczynne. Wiem, że mieli problem ze znalezieniem lekarzy, moim zdaniem powinno być tam więcej specjalistów tak aby mogli wydłużyć godziny pracy.
    Wrażenia w sumie dobre, ale przekładanie wizyt w ostatniej chwili, bo lekarz nie dojedzie mi się nie podobało..

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekładnie wizyt ja też nie lubię...zwłaszcza, gdy wychodzę z pracy - sama coś przekładam...a tu taka niemiła niespodzianka w postaci odwołania :(
    Miejmy nadzieję, że jakoś wkrótce zwiększy się skład lekarzy :)...bo powiem, że nie zawsze mam możliwość wyjścia z pracy tak jak chcę
    Bądźmy dobrej myśli - w końcu jest początkująca klinika w Olsztynie :-)

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam przekładanych wizyt...
    Jeśli chodzi o dr. Waśniewskiego to przyjmie nawet w sobotę jak trzeba....
    Asia trzymam za ciebie kciuki, mojej koleżance się udało w iui zajść więc trzeba być dobrej myśli...

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci ♥

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiu a w sobotę wrazie konieczności przyjmuje w klinice czy u siebie ? Czy niepłodność już tylko przerzucił do kliniki ?

    Dokładnie Asiu jak pisze Malgosia bądź dobrej myśli ! Niech klinika już Ci nie będzie potrzebna :-)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, widzę że powoli nasze grono się powiększa. Ja następną wizytę w klinice mam we wtorek o 14.20, będziemy sprawdzać jak zadziałał clostillbegyt. Jeśli chodzi o wydłużenie godzin przyjęć to dowiedziałam się tylko tyle że od 18 listopada jeden z lekarzy, chyba domitrz będzie przyjmował raz w tygodniu do 19. Dobre i to na początek, bo ile to można kombinować z e zwalnianiem się z pracy i dojazdami, zwłaszcza że nie jestem z samego Olsztyna. Trzymam kciuki za Szczęśliwy Was, oby w końcu nam się poszczęściło.

    asia-m-b, malgos741, Modi, Asana lubią tę wiadomość

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modi wrote:
    Małgosiu a w sobotę wrazie konieczności przyjmuje w klinice czy u siebie ? Czy niepłodność już tylko przerzucił do kliniki ?

    Dokładnie Asiu jak pisze Malgosia bądź dobrej myśli ! Niech klinika już Ci nie będzie potrzebna :-)
    Ja byłam jeszcze jak nie było kliniki to mnie przyjął w gabinecie...

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia dzwoniłam wczoraj i też się pytałam czy może jakieś godziny są już oficjalnie wydłużone i uzyskałam informację, którą Ty piszesz :)...tak jak mówisz zawsze to już coś...może wkrótce w soboty będzie czynne...i tak powoli się rozkręci
    A to Twój pierwszy cykl CLO ? We wtorek to chyba Waśniewski będzie :)

    Małgosiu przed otwarciem kliniki moją koleżankę też przyjmował nawet w dni wolne :)

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 7 listopada 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modi to mój pierwszy cykl z clo, mimo, że staramy się już ponad dwa lata nigdy wcześniej nie byłam stymulowana, bo poprzedni lekarz twierdził, że skoro mam samoistną owulację potwierdzoną monitoringiem to nie ma sensu mnie niczym faszerować, jednak jego podejście nie bardzo mi się podobało, więc we wrześniu trafiłam na pierwszą wizytę prywatną do Waśniewskiego, który od razu skierował mnie do artemidy. A u ciebie jak to wszystko wygląda?

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ