X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 8 października 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam już wyszly mi bakterie i leukocyty i tak naprawdę nadal nic nie wiem dala mi leki ale tyle ich już brałam że zaczynam wątpić że po tych mi przejdzie. 26 mam wizytę u dr Zd i zobaczymy co on mi powie ale boję sie że ja do tego okresu to nie wylecze tej bakteri a jak się zdecyduję na dr Zd to protokół krótki czyli na początku listopada już bym ruszala. Mam wpisany że stopien 3 a jaki trzeba mieć pzeby móc podejść do procedury?

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Wróciłam już wyszly mi bakterie i leukocyty i tak naprawdę nadal nic nie wiem dala mi leki ale tyle ich już brałam że zaczynam wątpić że po tych mi przejdzie. 26 mam wizytę u dr Zd i zobaczymy co on mi powie ale boję sie że ja do tego okresu to nie wylecze tej bakteri a jak się zdecyduję na dr Zd to protokół krótki czyli na początku listopada już bym ruszala. Mam wpisany że stopien 3 a jaki trzeba mieć pzeby móc podejść do procedury?

    Karcia z tego co pamiętam to 1 lub 2 stopień. Jeżeli jeszcze Ci zapalenie nie przejdzie to poproś o posiew żeby wykonali antybiogram. Chociaż mam nadzieję, że dała Ci dobry antybiotyk i w końcu wyleczy tą bakterię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 07:46

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 października 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ta klinika spadła na psy pisałam di nich dziś jak to jest z kosztami in vitro to napisali że 6500 sama procedura plus badania leki i co najlepsze plus wizyty czyli 10 to minimum. Za taką dziasoska klinikę tyle kasy tym bardziej że na stronie pisze co innego.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Wiecie co ta klinika spadła na psy pisałam di nich dziś jak to jest z kosztami in vitro to napisali że 6500 sama procedura plus badania leki i co najlepsze plus wizyty czyli 10 to minimum. Za taką dziasoska klinikę tyle kasy tym bardziej że na stronie pisze co innego.
    I Tu już nie tylko chodzi o koszty bo by człowiek wszystkie pieniądze oddał, żeby tylko zajęli się Tobą jak należy. A tu za każdą wizytą jest gorzej, ja tak przynajmniej miałam więc Cię rozumiem.....

    Wiki03, Karcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Wiecie co ta klinika spadła na psy pisałam di nich dziś jak to jest z kosztami in vitro to napisali że 6500 sama procedura plus badania leki i co najlepsze plus wizyty czyli 10 to minimum. Za taką dziasoska klinikę tyle kasy tym bardziej że na stronie pisze co innego.


    Karcia ja też rozumiem Twoje zdenerwowanie. Powiem szczerze, że podchodziliśmy do pierwszego invitro w Artemidzie właśnie ze względu na niski koszt procedury. Wiedząc, że miałabym zapłacić 10tys. wybrałabym inną klinikę. Wprowadzają ludzi w błąd podając nieaktualny cennik. Nie każdego stać żeby wyłożyć 3 tysiące więcej.

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 października 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Karcia ja też rozumiem Twoje zdenerwowanie. Powiem szczerze, że podchodziliśmy do pierwszego invitro w Artemidzie właśnie ze względu na niski koszt procedury. Wiedząc, że miałabym zapłacić 10tys. wybrałabym inną klinikę. Wprowadzają ludzi w błąd podając nieaktualny cennik. Nie każdego stać żeby wyłożyć 3 tysiące więcej.
    Dokładnie ja też wiedząc że tak się podnieśli to wolała bym inną klinikie. Trochę jestem przerażona tymi kosztami ale czekam do końca i zobaczę.

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 9 października 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Karcia mam nadzieję, że po tych lekach zapalenie Ci przejdzie bo ileż można się męczyć.
    Co do protokołów to nie pomogę bo nie wiem co by było lepsze dla Ciebie.

    A w Artemidzie mnie najbardziej wkurzało to, że za każdym razem inny lekarz Cię przyjmował. Teraz w invikcie, nie wiem z jakim rezultatem zakończymy tam przygodę, cenię sobie to bardzo,że mój lekarz prowadzący jest codziennie i że to z nim od początku do końca wszystko ustalam.

    Izaura, Karcia, Wiki03 lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 października 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Hejka

    Karcia mam nadzieję, że po tych lekach zapalenie Ci przejdzie bo ileż można się męczyć.
    Co do protokołów to nie pomogę bo nie wiem co by było lepsze dla Ciebie.

    A w Artemidzie mnie najbardziej wkurzało to, że za każdym razem inny lekarz Cię przyjmował. Teraz w invikcie, nie wiem z jakim rezultatem zakończymy tam przygodę, cenię sobie to bardzo,że mój lekarz prowadzący jest codziennie i że to z nim od początku do końca wszystko ustalam.
    Bo tak powinno być w każdej klinice że prowadzi jeden lekarz a nie skacze się z kwiatka na kwiatek i co lekarz to inna wizja . A najgorsze jest to że jak się idzie do lekarza to traktują nas jak nowego czyli zupełnie bez przywiązania.Zdecydowałam się na ten długi protokół bo nie chcę się później zastanowić co by było gdyby. Termin całej tej procedury wypadanie mi na około 20 grudnia jesli oczywiście cykl nie będzie trwał z 80 dni.

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka a jak u Was? Kiedy następna wizyta?

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 11 października 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Halszka a jak u Was? Kiedy następna wizyta?

    Hej

    U nas już się pomału dzieje. Biorę metypred 3 dziennie i co drugi dzień robię zastrzyki z gonapeptylu. W sobotę kończę antyki. Następna wizyta 19 w sobotę, przed wizytą kolejne badania i spotkanie z anestezjologiem.

    Izaura, Smerfetka 84, Wiki03, Karcia lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam za sobą 2 nieudane IUI w Artemidzie w Olsztynie, następny krok to in vitro. Uważacie że dobrze wybrać Olsztyn, czy kierować się do Warszawy?

  • Kacha5000 Autorytet
    Postów: 377 389

    Wysłany: 11 października 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zagladam tu rzadko, chcialam Wam tylko napisać i dać być do rozważenia moja historię. Caly cykl leczenia w Artemidzie, in vitro również z bardzo slabym skutkiem marny jeden zarodek przy dojrzałych sześciu komórkach. Parametey nasienia super. Ok zdarza się, pierwsza stymulacja ro strzały troche na wyczucie. Kolejna będzie lepsza. Juz mialam wizyte omówione inne leki do stymulqcji. Ale jakos spokoju mi to wszytsko nie dawalo. Jestem aktualnie pacjetka w Novum od 3 miesiecy. Tam poddalam sie histeroskopii. Mimo ze nic nigdy nie bylo widoczne na usg mam na endometrium liczne mikropolipy dodatkowo podejrzenie zrostow w otrzewnej. Cz3ka mnie laparoskopia. Przy moim stanie endometrium implantacja zarodka niemozliwa. W Artemidzie przechodzilabym kolejna stymulacje z nadziejami.... ze sie uda.
    Podstawowa diagnostyka w naszych przupadkach jest najwazniejsza.

    Izaura, Wiki03, Karcia, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    f2w3s65g3uk59g3s.png

    11.2016 - niedoczynność tarczycy
    02.2017 - podwyższona prolaktyna
    03.2017- 3 cykle z letrozolem
    Dluga przerwa ze staraniem...
    01.2019 - 2x inseminacja
    04.2019 - start in vitro dlugi protokół
    05.2019 - punkcja pobrano 17 komórek, szóstego dnia powstala blastka o notach 333.
    Crio 😔
    Zmiana kliniki Novum Warszawa
    Listopad start procedury
    4.12.2019 transfer dwudniowca 😄
    30.12.2019 ❤
    3x❄ dwudniowcow
  • Kacha5000 Autorytet
    Postów: 377 389

    Wysłany: 11 października 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna 88 wrote:
    Dziewczyny, mam za sobą 2 nieudane IUI w Artemidzie w Olsztynie, następny krok to in vitro. Uważacie że dobrze wybrać Olsztyn, czy kierować się do Warszawy?
    Monna, kazdy jest inny, kazdy przypadek insywidualny. Ja gdybym mogla wybrac po raz drugi. Od razu kierowalabym sie do Novum. Tam gdzie jestem obecnie. Jak cos to pisz :)

    f2w3s65g3uk59g3s.png

    11.2016 - niedoczynność tarczycy
    02.2017 - podwyższona prolaktyna
    03.2017- 3 cykle z letrozolem
    Dluga przerwa ze staraniem...
    01.2019 - 2x inseminacja
    04.2019 - start in vitro dlugi protokół
    05.2019 - punkcja pobrano 17 komórek, szóstego dnia powstala blastka o notach 333.
    Crio 😔
    Zmiana kliniki Novum Warszawa
    Listopad start procedury
    4.12.2019 transfer dwudniowca 😄
    30.12.2019 ❤
    3x❄ dwudniowcow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka trzymam kciuki cały czas, dawaj znać ;-)

    Kacha5000 dzięki za ten post, jestem na takim etapie, że takie wpisy pomagają mi odzyskać nadzieję i zapał do walki .....Powodzenia!

    Monna ja bym radziła iść na wizytę przed ivf do 2,3 klinik. Jeśli dojazd to nie problem, szukaj lepszej kliniki niż art... to moje zdanie,ale są tu Dziewczyny którym szczęście dopisało w artemidzie.

    Wiki03, Halszka112 lubią tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 12 października 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna 88 wrote:
    Dziewczyny, mam za sobą 2 nieudane IUI w Artemidzie w Olsztynie, następny krok to in vitro. Uważacie że dobrze wybrać Olsztyn, czy kierować się do Warszawy?
    Ja powiem tak sama jestem w trakcie przygotowywania do drugiej procedury w Artemidzie i trochę dlatego znowu ta klinika z wygody bo dobry dojazd i niski koszt trzy lata temu procedura wychodziła 7 tys z lekami i badaniami. Ale jak się okazuje Koszty poszły bardzo do góry więc uważam że ta klinika nie jest warta swoich pieniędzy bo z diagnostyka u nich na bakier. Ale to też sprawa indywidualna bo jest na forum bardzo dużo dziewczyn którym się udało więc różnie to bywa. Decyzję musisz podjąć sama.

    Karcia
  • Kacha5000 Autorytet
    Postów: 377 389

    Wysłany: 12 października 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też poszlam do kliniki w Olsztynie glownie z wygody. Ale pamietajcie że nie o wygodę tu naszą chodzi a o skuteczność.

    f2w3s65g3uk59g3s.png

    11.2016 - niedoczynność tarczycy
    02.2017 - podwyższona prolaktyna
    03.2017- 3 cykle z letrozolem
    Dluga przerwa ze staraniem...
    01.2019 - 2x inseminacja
    04.2019 - start in vitro dlugi protokół
    05.2019 - punkcja pobrano 17 komórek, szóstego dnia powstala blastka o notach 333.
    Crio 😔
    Zmiana kliniki Novum Warszawa
    Listopad start procedury
    4.12.2019 transfer dwudniowca 😄
    30.12.2019 ❤
    3x❄ dwudniowcow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha5000 wrote:
    Dziewczyny też poszlam do kliniki w Olsztynie glownie z wygody. Ale pamietajcie że nie o wygodę tu naszą chodzi a o skuteczność.

    Do Olsztyna mam zdecydowanie bliżej ale martwią mnie te negatywne opinie na ich temat. Brakuje mi u nich opieki takiej indywidualnej. Kliniki powinny prowadzić jakieś statystyki, łatwiej byłoby ocenić...

  • Kacha5000 Autorytet
    Postów: 377 389

    Wysłany: 12 października 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna 88 wrote:
    Do Olsztyna mam zdecydowanie bliżej ale martwią mnie te negatywne opinie na ich temat. Brakuje mi u nich opieki takiej indywidualnej. Kliniki powinny prowadzić jakieś statystyki, łatwiej byłoby ocenić...
    Wybierahac klinikę warto patrzeć jaki jest zdiagnozowany problem. Bo jak np. Slabe nasienie to warto tam gdzie jest biopsja. Jak problem z komórkami to bardzo wazne jest labolatorium embriologiczne ( oczywiscie zawsze jest bardzo wazne przy in vitro).
    Naprawde dojazdy nie sa straszne aż tak duzo ich nie ma, a poza tym ja z mężem traktuje je zawsze jako wycieczki, zeby cos zobaczyć dodatkowo posluchac razem muzyki w aucie :)

    Wiki03, Izaura, Karcia, Halszka112 lubią tę wiadomość

    f2w3s65g3uk59g3s.png

    11.2016 - niedoczynność tarczycy
    02.2017 - podwyższona prolaktyna
    03.2017- 3 cykle z letrozolem
    Dluga przerwa ze staraniem...
    01.2019 - 2x inseminacja
    04.2019 - start in vitro dlugi protokół
    05.2019 - punkcja pobrano 17 komórek, szóstego dnia powstala blastka o notach 333.
    Crio 😔
    Zmiana kliniki Novum Warszawa
    Listopad start procedury
    4.12.2019 transfer dwudniowca 😄
    30.12.2019 ❤
    3x❄ dwudniowcow
  • Tomasia Ekspertka
    Postów: 160 91

    Wysłany: 12 października 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha5000 wrote:
    Monna, kazdy jest inny, kazdy przypadek insywidualny. Ja gdybym mogla wybrac po raz drugi. Od razu kierowalabym sie do Novum. Tam gdzie jestem obecnie. Jak cos to pisz :)

    Ja również straciłam wiele czasu, pieniędzy, nerw i nadziei w Artemidzie.
    Teraz też leczę się w Novum i na razie nie zamierzam tego zmieniać.

    Wiki03 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kto jest Waszym lekarzem prowadzącym w Novum?

‹‹ 2021 2022 2023 2024 2025 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ