X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 2 października 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Byłam wczoraj u ginekologa i posiewu bo dostałam @ i dał mi kolejne prochy. Boję się że nie zdążę się wyleczyć do za miesiąc i znów in vitro będę musiała przełożyć. Byłam dziś w Artemidzie na badaniach i chciałam się zapisać odrazu do dr P a ona do mnie że najbliższy termin to na 24 października, masakra jakaś i co musiałam się zapisać do kogoś innego na poniedziałek do jakiejś dr Anety i się martwię bo nie słyszałam nic o niej. Może któraś miała z nią doczynienia?
    Nie martw się ja jestem cudem Pani Anety tzn nie ja dosłownie a mały brzdąc który rośnie 11 tydzień ... mój przypadek naprawdę beznadziejny a dała radęPiewrsze in vitro i zaskoczyło.Takze bez obaw idź 😊

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 2 października 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi92olsztyn wrote:
    dr. Aneta to najlepszy wybór także się o nic nie martw i idź śmiało na wizytę ;)

    domi92olsztyn co u Ciebie jak sytuacja jak się czujesz?

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 2 października 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Nie martw się ja jestem cudem Pani Anety tzn nie ja dosłownie a mały brzdąc który rośnie 11 tydzień ... mój przypadek naprawdę beznadziejny a dała radęPiewrsze in vitro i zaskoczyło.Takze bez obaw idź 😊
    Oj też bym sobie życzyła takiego cudu :-)

    Smerfetka 84, Monika1983 lubią tę wiadomość

    Karcia
  • domi92olsztyn Koleżanka
    Postów: 31 9

    Wysłany: 3 października 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    domi92olsztyn co u Ciebie jak sytuacja jak się czujesz?
    dziękuje ze pytasz, generalnie czuję się dobrze ale jestem pełna obaw ... teraz mam tabletki anty, 7.10 mam wizytę i dowiem się co dalej

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    aktualnie podchodzimy do in vitro ---> długi protokół
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:50

  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 3 października 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Przepraszam że tak wpadam ale założyłam wątek o Artemidzie w Białymstoku i zero odzewu a widzę że dr do którego się zapisałam przyjmuje też w Olsztynie. Macie jakieś opinie o panu doktorze T. Z***ch?
    Witaj,
    Jak dla mnie super lekarz, bez problemu odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Szczęśliwe IVF wykonywał również on w Białymstoku. Przez jakiś czas nie przyjmował w Olsztynie ale jak jest obecnie tego nie wiem.

  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 3 października 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Przepraszam że tak wpadam ale założyłam wątek o Artemidzie w Białymstoku i zero odzewu a widzę że dr do którego się zapisałam przyjmuje też w Olsztynie. Macie jakieś opinie o panu doktorze T. Z***ch?
    Moje drugie ivf było przez niego prowadzone i zakończyło się szczęśliwie. Bardzo fajny lekarz. Powodzenia

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 3 października 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Przepraszam że tak wpadam ale założyłam wątek o Artemidzie w Białymstoku i zero odzewu a widzę że dr do którego się zapisałam przyjmuje też w Olsztynie. Macie jakieś opinie o panu doktorze T. Z***ch?
    Ja również u niego podchodzilam do pierwszego ivf i jak dla mnie super lekarz, uśmiechnięty i wszystko krok po kroku wytłumaczy. Co prawda nie przyjmuje już w Olsztynie ale podobno od 14 października miał wrócić bo kobitki chciały mnie do niego zapisać ale poszły się upewnić i okazało się że to jeszcze nie potwierdzona informacja.

    Karcia
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Czy którejś z Was udało się zajść w ciążę poprzez iui w Artemidzie Olsztyn?

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 4 października 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Hej dziewczyny
    Czy którejś z Was udało się zajść w ciążę poprzez iui w Artemidzie Olsztyn?
    Niestety żadnej się nie udało.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Niestety żadnej się nie udało.


    Oj to przykro :(
    To nie wiem czy wgl podchodzić czy to bez sensu skoro nie ma nikogo komu się udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Hej dziewczyny
    Czy którejś z Was udało się zajść w ciążę poprzez iui w Artemidzie Olsztyn?


    Rzeczywiście chyba żadnej z tego forum IUI się nie udało... My jednak najpierw chcieliśmy spróbować tej metody, bo na innych grupach i forach są pary, którym się udało. Po 3 próbach zdecydowaliśmy się już na IVF.

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 4 października 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Oj to przykro :(
    To nie wiem czy wgl podchodzić czy to bez sensu skoro nie ma nikogo komu się udało.
    My też mieliśmy dwie iui i osobiście uważam że to strata pieniędzy, ale różnie to bywa może akurat wam by się udało.

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od nowego roku chciałam spróbować iui ale teraz już sama nie wiem czy jest sens. Widziałam wpisy o iui że jednak się udaje ale byłam ciekawa jak to jest w Olsztynie właśnie w Artemidzie i teraz się zastanowię czy wgl warto podejść. W planach były dwie Góra 3 próby a potem in-Vitro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki i Karcia jaki lekarz prowadzący u Was iui?

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 4 października 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Tomasz Zbroch

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Wiki i Karcia jaki lekarz prowadzący u Was iui?

    U mnie dr Ramel, później dr Wasniewski, a w ostatniej nawet nie pamietam... Niestety w Artemidzie nie prowadzi Cie jeden lekarz, tylko trafisz do tego, który akurat ma dyżur 😏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 🙂

    Wiki tak wiem, niestety tak to wygląda 😒 i jeszcze te kolejki, czekanie. Pamiętam jak byłam na HyCoSy. Właśnie to mi się nie podoba że zapisujesz się do swojego lekarza a tam inny Ci robi badania itp. Kiepsko trochę 😑

  • sara Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 października 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, witam Was. Szukam porady. Jestem po 2 procedurach ivf w gda. Z drugiego ivf byl pierwszy w zyciu transfer i jest synek. Wrocilam na krio, też ciaza ale skończyła się na pęcherzyku ciążowym z pecherzykiem zoltkowym. Poronienie. Teraz chwilę po tym szok, pierwsza ciaza naturalna wszystko pieknie ale znowu... serduszko nie zabilo i poronienie 8 tydzien ;( Czy to jeszcze przypadek? Tak sugeruje dr nie z kliniki. Chciałabym zrobić choc leidena czy nie jest potrzebne clexane...czy coś... Jest opcja żeby to badanie zrobic w Olsztynie? Robilyście? Można je zrobić w artemidzie? Co radzicie zbadać, czy może nic i uznać że to był po prostu pech...? Choć trudno mi w to uwierzyć. Pozdrawiam

‹‹ 2019 2020 2021 2022 2023 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ