X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    U mnie póki co bez zmian czekam na @ i na badania i dopiero przy kolejnym cyklu może rusze z procedurą choć wątpię bo zapalenia nie mogę wyleczyć. Więc ja póki co w zawieszeniu niestety.

    Karcia skąd ja to znam... musimy mieć w sobie dużo cierpliwości niestety :-/ masz jeszcze trochę czasu do leczenia infekcji, to myślę, że uda się jej pozbyć przed rozpoczęciem procedury. Co na nią dostałaś od lekarza?

    Halszka112 wrote:
    Cześć, ja dzisiaj jadę na wizytę. Mam na 10, dam znać po co i jak u nas. Proszę o małe kciuki by tym razem już wszystko zacząć bez komplikacji.


    Kciuki mocno zaciśnięte &&& czekamy na wieści :-)

    Karcia, Halszka112 lubią tę wiadomość

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 25 września 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, że trzymałam Was w napięciu ale korzystamy z M z urlopu i odpoczywamy właśnie na Helu😀 a co do wizyty to ZACZYNAMY !!! od dzisiaj biorę leki antykoncepcyjne i 7 października następna wizyta i działamy a dr H to jest cudowny !!!♥️

    Smerfetka 84, Izaura, Karcia, Wiki03, mag87, EnaEna, e_mil_ka, goldenka28, asiastokrota, J_agoda lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 25 września 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka super to teraz już z górki :-)

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 25 września 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki napewno jako pierwszy to brałam ginalgin a później to jak leci wszystko co mi przepisał gin ale nie pamiętam nazw a nie ma mnie w domu, a i bez recepty to chyba pół apteki wykupiłam i nic nie pomaga żaden iladian ni żel ni globulki to już wogole porażka , Clomazitolum czy jakoś tak też nie pomaga babki poszły mi nawet w aptece na rękę i dały mi silną maść z antybiotyki która jest na receptę i też nic z tego. Miałam cytologie tą promocyjną co się wykonuje raz na trzy lata i liczę na to że w niej mi wyjdzie co to za cholerstwo i że wkoncu dopasuja mi jakiś lek.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Wiki napewno jako pierwszy to brałam ginalgin a później to jak leci wszystko co mi przepisał gin ale nie pamiętam nazw a nie ma mnie w domu, a i bez recepty to chyba pół apteki wykupiłam i nic nie pomaga żaden iladian ni żel ni globulki to już wogole porażka , Clomazitolum czy jakoś tak też nie pomaga babki poszły mi nawet w aptece na rękę i dały mi silną maść z antybiotyki która jest na receptę i też nic z tego. Miałam cytologie tą promocyjną co się wykonuje raz na trzy lata i liczę na to że w niej mi wyjdzie co to za cholerstwo i że wkoncu dopasuja mi jakiś lek.


    Kochana to ginekolog nie zrobił Ci posiewu żeby wyszło co jest powodem infekcji?



    Halszka super! Cieszymy się z Wami 😊 a na razie odpoczywajcie i ładujcie baterie 😉

    Halszka112 lubi tę wiadomość

  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 26 września 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Sorki, że trzymałam Was w napięciu ale korzystamy z M z urlopu i odpoczywamy właśnie na Helu😀 a co do wizyty to ZACZYNAMY !!! od dzisiaj biorę leki antykoncepcyjne i 7 października następna wizyta i działamy a dr H to jest cudowny !!!♥️

    Super - jedziesz z tym :-)

    Halszka112 lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 26 września 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Kochana to ginekolog nie zrobił Ci posiewu żeby wyszło co jest powodem infekcji?



    Halszka super! Cieszymy się z Wami 😊 a na razie odpoczywajcie i ładujcie baterie 😉
    Niestety nie. Za tydzień mam wizytę tu u siebie to zobaczymy.

    Karcia
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 26 września 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Kochana to ginekolog nie zrobił Ci posiewu żeby wyszło co jest powodem infekcji?


    Karcia sama też możesz zrobić sobie posiew z pochwy. Kupujesz taki patyczek długi, pobierasz i zamykasz i zawodzisz do laboratorium mikrobiologicznego w Olsztynie na Limanowskiego i jest jeszcze jedno na pewno na p 1 maja. O tych wiem, może są jeszcze jakieś nie wiem.

    Karcia, Wiki03 lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 26 września 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka dziękuję zobaczę co on mi powie jak do niego pójdę jak nie będzie chciał to chyba zrobię tak jak mówisz że sama zabawie się w lekarza :-)

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Niestety nie. Za tydzień mam wizytę tu u siebie to zobaczymy.


    Jak lekarz nie będzie chciał Ci zrobić posiewu to go zmuś !! :-D to podstawa żeby dobrać odpowiednie leczenie... Na grzybicę nie pomogą antybiotyki, a przy bakteryjnym muszą zrobić antybiogram żeby było wiadomo na jakie antybiotyki bakterie są wrażliwe. Jak lekarz Ci nie zrobi, to sposób Halszki może być nie głupi :-) nie wiedziałam, że tak można :-)

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 30 września 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w jakich godzinach teraz w artemidzie pobierają krew?

    Karcia
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 1 października 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Wiki03 wrote:
    Kochana to ginekolog nie zrobił Ci posiewu żeby wyszło co jest powodem infekcji?


    Karcia sama też możesz zrobić sobie posiew z pochwy. Kupujesz taki patyczek długi, pobierasz i zamykasz i zawodzisz do laboratorium mikrobiologicznego w Olsztynie na Limanowskiego i jest jeszcze jedno na pewno na p 1 maja. O tych wiem, może są jeszcze jakieś nie wiem.

    I jeszcze w sanepidzie na żołnierskiej też można zrobić :)
    Ja przed robieniem drożności jajowodów, co chwile tam latałam - w sanepidzie zawsze jakieś cholerstwo wyhodowali, a na limanowskiego było czysto...
    Co ciekawe próbka pobierana prawie w tym samym czasie...

    Karcia lubi tę wiadomość

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 1 października 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słomka :) wrote:
    I jeszcze w sanepidzie na żołnierskiej też można zrobić :)
    Ja przed robieniem drożności jajowodów, co chwile tam latałam - w sanepidzie zawsze jakieś cholerstwo wyhodowali, a na limanowskiego było czysto...
    Co ciekawe próbka pobierana prawie w tym samym czasie...
    Byłam wczoraj u ginekologa i posiewu bo dostałam @ i dał mi kolejne prochy. Boję się że nie zdążę się wyleczyć do za miesiąc i znów in vitro będę musiała przełożyć. Byłam dziś w Artemidzie na badaniach i chciałam się zapisać odrazu do dr P a ona do mnie że najbliższy termin to na 24 października, masakra jakaś i co musiałam się zapisać do kogoś innego na poniedziałek do jakiejś dr Anety i się martwię bo nie słyszałam nic o niej. Może któraś miała z nią doczynienia?

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 1 października 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być że posiewu mi nie zrobił bo dostałam okresu.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Byłam wczoraj u ginekologa i posiewu bo dostałam @ i dał mi kolejne prochy. Boję się że nie zdążę się wyleczyć do za miesiąc i znów in vitro będę musiała przełożyć. Byłam dziś w Artemidzie na badaniach i chciałam się zapisać odrazu do dr P a ona do mnie że najbliższy termin to na 24 października, masakra jakaś i co musiałam się zapisać do kogoś innego na poniedziałek do jakiejś dr Anety i się martwię bo nie słyszałam nic o niej. Może któraś miała z nią doczynienia?


    Karcia nic się nie martw. Pani Aneta jest świetna. Jedna z lepszych z Artemidzie :-)

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 1 października 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Karcia nic się nie martw. Pani Aneta jest świetna. Jedna z lepszych z Artemidzie :-)
    Uf dzięki

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 2 października 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam i mi włosy dęba stają :(. Czyli nie tylko my mieliśmy „pecha” w Artemidzie.

    Jesteśmy po konsultacji w Invikcie u dr H. Jak dla mnie - rewelacja. Lekarz bardzo konkretny, z konkretnym planem i bardzo zdziwiony że olsztyn przy moich parametrach nie chciał się podjąć ivf twierdząc, że to przypadek beznadziejny.....

    Za 2 tygodnie mamy konsultacje w Białymstoku u dr Mrugacza. Wtedy podejmiemy decyzję, co dalej.

    Halszka112, Smerfetka 84, Wiki03, Izaura, Karcia, asiastokrota, mag87 lubią tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • domi92olsztyn Koleżanka
    Postów: 31 9

    Wysłany: 2 października 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Byłam wczoraj u ginekologa i posiewu bo dostałam @ i dał mi kolejne prochy. Boję się że nie zdążę się wyleczyć do za miesiąc i znów in vitro będę musiała przełożyć. Byłam dziś w Artemidzie na badaniach i chciałam się zapisać odrazu do dr P a ona do mnie że najbliższy termin to na 24 października, masakra jakaś i co musiałam się zapisać do kogoś innego na poniedziałek do jakiejś dr Anety i się martwię bo nie słyszałam nic o niej. Może któraś miała z nią doczynienia?

    dr. Aneta to najlepszy wybór także się o nic nie martw i idź śmiało na wizytę ;)

    Karcia lubi tę wiadomość

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    aktualnie podchodzimy do in vitro ---> długi protokół
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 2 października 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Byłam wczoraj u ginekologa i posiewu bo dostałam @ i dał mi kolejne prochy. Boję się że nie zdążę się wyleczyć do za miesiąc i znów in vitro będę musiała przełożyć. Byłam dziś w Artemidzie na badaniach i chciałam się zapisać odrazu do dr P a ona do mnie że najbliższy termin to na 24 października, masakra jakaś i co musiałam się zapisać do kogoś innego na poniedziałek do jakiejś dr Anety i się martwię bo nie słyszałam nic o niej. Może któraś miała z nią doczynienia?


    Karcia ja też mam dobre zdanie o dr Anecie. Robiła mi pierwszy transfer i byłam na kilku wizytach.

    Karcia lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 2 października 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super dzięki dziewczyny

    Karcia
‹‹ 2018 2019 2020 2021 2022 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ