X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 20 września 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Smerfetka naprawdę mieliście dużo szczęścia, jestem na tym forum od początku i jak dla mnie za dużo poranionych serduszek przez tą klinikę było. Te osoby mają już Dzieci dzięki innym klinikom,Cuda naturalnie, albo jeszcze walczą kolejne lata bo w artemidzie nie otrzymali pomocy jakiej powinny....
    O zabieg pytałam dla znajomych, bardzo młodzi ludzie i już takie problemy :(

    Z tego co zauważyłam to co raz więcej młodych ludzi ma problemy. Przykre to jest że tam gdzie te dzieciątka są oczekiwane wymarzone gdzie byłyby kochane ich nie ma ...

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 września 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Smerfetka naprawdę mieliście dużo szczęścia, jestem na tym forum od początku i jak dla mnie za dużo poranionych serduszek przez tą klinikę było. Te osoby mają już Dzieci dzięki innym klinikom,Cuda naturalnie, albo jeszcze walczą kolejne lata bo w artemidzie nie otrzymali pomocy jakiej powinny....
    O zabieg pytałam dla znajomych, bardzo młodzi ludzie i już takie problemy :(
    Mój mąż miał w Olsztynie, w Szpitalu Miejskim i u nas była duża poprawa po tym zabiegu, chociaż i tak rewelacji nie było mimo to po niespełna pół roku natura nas zaskoczyła, a zaczynaliśmy od niespełna 100 tys. plemników. Po operacji było coś około 2 mln. Nie wiemy jak jest teraz bo w maju miną rok, a badania dawno nie robiliśmy.

    Izaura lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam do Artemidy wiele żalu. Nie robią podstawowych badań, dopuścili mnie do invitro z mięśniakiem, który wchodził w endometrium, zarodek nie miał szans się zagnieździć... Nie mówię już o kontrolowaniu poziomu TSH przed transferem. To są podstawy. Laboratorium embriologiczne może nie mają najgorszego, ale oferują tylko klasyczne IVF i ICSI. Nie ma opcji IMSI, MACS czy pISCI (chyba, że coś się zmieniło to mnie poprawcie). Nie powiem, ze Artemida jest do końca zła. Cały czas mam dobre wrażenia po wizytach u dr Stefaniak czy u dr Zdanowskiego. To są młodzi lekarze, dużo bardziej otwarci na nowe rozwiązania niż ich starsi koledzy po fachu. Myślę, że Artemida może być dobrą opcją na pierwsze invitro, chociażby ze względu na niski koszt procedury, ale na pewno nie zostałabym tam dłużej... bo nie zagłębiają się w diagnostykę i wychodzą z założenia, że "próbujemy, a może się w końcu uda". Niestety inne kliniki też nie są idealne. Na Klinikę Bocian i dr Mrugacza słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale też dużo negatywnych. Z Novum jestem zadowolona, jest o niebo lepsza od Artemidy, ale też mają sporo niedociągnięć. Chyba nie ma ideału. Niestety dużo zależy od szczęścia...

    Izaura, asiastokrota, e_mil_ka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ena no jasne :) ide na weselicho. Sama ale ide :) potem w październiku na bal taki z pracy też sama :)


    Podziwiam Cię Emilko :-) i tak trzymaj... Korzystaj z życia ile się da <3

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 20 września 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, jeszcze za jakiś czas podziękujesz mężowi że chciał rozwodu 😉

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 21 września 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja co do artemidy to hmm chyba bardziej dzięki Gosi udało się, mowila jakie mam. Badania robić itp. Żeby iść powiedzieć że chce streyd i zastrzyki. Nie wiem czy jak bym. Ich nie brała to czy by była Majeczka., 2zarodki podane bez leków, zastrzyków nawet się nie zagniezdzily. Wiem jedno ze jak bym. Miała podchodzić do ivf to do artemidy pójdę ale odrazu powiem z tymi. Samymi lekami.
    Co do badan, nie chcą, zlecac, Jak poszłam z wynikiem. To pytanie po co je robiłam.

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 22 września 2019, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Emilka, jeszcze za jakiś czas podziękujesz mężowi że chciał rozwodu 😉

    Ja już jestem mu wdzięczna :)

    Smerfetka 84, Wiki03, Bella93 lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 22 września 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ja już jestem mu wdzięczna :)
    Oo Emilka super że jesteś szczęśliwa, zycze ci aby te szczęście trwało jak najdłużej

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 22 września 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,mam pytanie.
    Czy robilyscie moze badanie kir w Warszawie i wysyłałyście próbkę kurierem? W którym laboratorium w Olsztynie mogą mi pobrać tylko krew bez zlecania im jakiegokokwiek badania?Czy jest z tym problem?

    carola12
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    Hej dziewczyny,mam pytanie.
    Czy robilyscie moze badanie kir w Warszawie i wysyłałyście próbkę kurierem? W którym laboratorium w Olsztynie mogą mi pobrać tylko krew bez zlecania im jakiegokokwiek badania?Czy jest z tym problem?
    Hej ja jeszcze nie robiłam, ale też zamierzam zrobić to badanie wysyłkowo w Medigen w Warszawie. Pytałam w punkcie diagnostyki w Ostródzie to pani mówiła że nie ma problemu, tylko żebym miała w zalecenia jakie fiolki itd. W e-mailu z Medigen wszystko rozpisali, jak pobrać i zabezpieczyć materiał. Wiki już robiła, więc na pewno napiszę więcej 😉

    Wiki03, carola12 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    Hej dziewczyny,mam pytanie.
    Czy robilyscie moze badanie kir w Warszawie i wysyłałyście próbkę kurierem? W którym laboratorium w Olsztynie mogą mi pobrać tylko krew bez zlecania im jakiegokokwiek badania?Czy jest z tym problem?



    Carola ja robiłam u siebie w mieście w diagnostyce. Nie było problemu z pobraniem próbki. Później zgłaszasz do Medigen, że masz już próbkę i tego samego dnia odbiera od Ciebie kurier :-) sposób pobrania i zabezpieczenia próbki jest w mailu od Medigen tak jak Izaura pisała. Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz :-)

    carola12 lubi tę wiadomość

  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 23 września 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura,Wiki-dziękuję za informacje.To forum jest niezastąpione:).Juz robiłam rozeznanie i rzeczywiscie nie bedzie problemu z pobraniem krwi.Z ciekawostek ta usługa w alabie kosztuje 50 zł,a w miejskim 15 zł.

    carola12
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka, Karcia co u Was? Jak przygotowania, czekamy na wiadomości i kibicujemy :-)

    Halszka112, Karcia lubią tę wiadomość

  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 24 września 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eni33 wrote:
    Heyka ja też miałam ostatnio wizytę i wszystko z małą ok. Bo dr dalej podtrzymuje że to dziewczynka. Ja tylko mam tą cukrzycę i nawet biorę insuline na noc bo naczczo miałam trochę za dużo tzn 95 98 i odrazu dali mi insuline. Biorę 4 j. Dziewczyny które miały insuline to od jakiej dawki zaczynalyscie i na jakiej skaczylyscie. I jak to było z porodem czy naturalnie czy cesarka. I czy położyli was wcześniej do szpitala w którym tc.
    Muszę też zrobić usg piersi może macie namiary na kogoś.?
    Zaczynałam bodajże od 1 jednostki, doszłam do 4 albo 6. Też miałam cukier poranny za wysoki.
    Staraj się zjeść ok 22/23 np serek wiejski lub mała kanapkę z pieczywem wasa. Jak nie będzie pomagać, to zmierz cukier min raz w tygodniu o 2 w nocy. Może przez spadek cukru w nocy, rano rośnie. Pod koniec zaczęłam schodzić z insuliny. A to w sumie też nie było ponoć dobre.
    2 tygodnie przed terminem porodu, położyli mnie do Wojewódzkiego. To taki standard. Cukrzyca nie jest wskazaniem do cesarki
    U mnie gdyby nie komplikacje w trakcie poroduvto byłby naturalny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2019, 22:30

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 25 września 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Halszka, Karcia co u Was? Jak przygotowania, czekamy na wiadomości i kibicujemy :-)

    Cześć, ja dzisiaj jadę na wizytę. Mam na 10, dam znać po co i jak u nas. Proszę o małe kciuki by tym razem już wszystko zacząć bez komplikacji.

    e_mil_ka, asiastokrota, Karcia, Izaura, Smerfetka 84 lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 25 września 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka oczywiście trzymamy kciuki :-) i czekamy na wieści.

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 25 września 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Halszka, Karcia co u Was? Jak przygotowania, czekamy na wiadomości i kibicujemy :-)
    U mnie póki co bez zmian czekam na @ i na badania i dopiero przy kolejnym cyklu może rusze z procedurą choć wątpię bo zapalenia nie mogę wyleczyć. Więc ja póki co w zawieszeniu niestety.

    Karcia
  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 25 września 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Cześć, ja dzisiaj jadę na wizytę. Mam na 10, dam znać po co i jak u nas. Proszę o małe kciuki by tym razem już wszystko zacząć bez komplikacji.
    Cześć

    Powodzenia i czekamy na wieści od Ciebie.


    Karcia... Co się odwlecze, to... Ale wkurzyć się można na te kłody pod nogi.

    Halszka112, Karcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka trzymam kciuki, aby wszystko poszło pomyślnie...

    Karcia oby @ przyszła w terminie, niech zabiera ze sobą to zapalenie i nie wraca przez 9 miesięcy &&

    Halszka112, Karcia lubią tę wiadomość

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 25 września 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Cześć, ja dzisiaj jadę na wizytę. Mam na 10, dam znać po co i jak u nas. Proszę o małe kciuki by tym razem już wszystko zacząć bez komplikacji.

    Kciuki zaciśnięte

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
‹‹ 2017 2018 2019 2020 2021 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ