X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 13 września 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko coś o tym wiem, sama jestem urzędasem ;-)
    Ena najlepiej to wcale ;-) macierzyński kończy mi się 21 stycznia. Niestety nie stać mnie by wykorzystać wychowawczy. Wezmę urlop za ten rok mam 26dni i trza będzie wracać....

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Emilko coś o tym wiem, sama jestem urzędasem ;-)
    Ena najlepiej to wcale ;-) macierzyński kończy mi się 21 stycznia. Niestety nie stać mnie by wykorzystać wychowawczy. Wezmę urlop za ten rok mam 26dni i trza będzie wracać....

    To w takim razie wychodzi na to, że wrócisz do pracy chwilę po mnie. Ja mam się stawić 20 lutego.

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 13 września 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mówił. Ze brzuch miękki nie widać by coś jej było. I na wieczór, 2 kupy były :)
    Ena to opanowana mama, ja się schizoealam. A ona ze mam nie panikiwac itp. Ze tak już jest u maluchow. Lepiej wytłumaczyła niż lekarka.

    Smerfetka 84, Izaura, Ena, goldenka28 lubią tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 15 września 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    W tej kwestii niczego nie planuję :-) Nie ukrywam, że chciałabym trzecie dziecko, ale zdaję się na naturę i na to, co ktoś już zaplanował dla mnie :-)
    Do pracy wracam w lutym. Mam już nianię, zatem głowa spokojna. A wy już macie pomysł, kiedy wracacie do Pl na stałe? A pytałam o nową dr, bo koleżanka do Art zamierza chodzić i nowe imię wymieniła i tej kobiety nie kojarzyłam.

    Monika jak tam u ciebie? Jak się czujesz?

    Emilka gdzie ruszasz w ten weekend? Tatuaż planujesz zrobić?

    Karcia jak ty się miewasz? Psychicznie się nastawiłaś, że wróciłaś do "gry"?

    ASIASTOKROTKA i jak z tymi formalnościami? Udało się wszystko załatwić?
    Sorki źe dopiero teraz odpisuje ale nie miałam internetu przez weekend. Powiem Ci że psychicznie się nastawilam i już się doczekać nie mogę. A to wszystko tak długo się ciągnie. I jeszcze nie wiem czy nie będę musiała przełożyć na grom wie kiedy bo przyplatalo mi się jakieś zapalenie którego nie mogę się pozbyć, nic nie pomaga żaden ginalgin ni Fluonizin nic już trzy tygodnie się męczę i jestem przerażona że skoro nic nie pomaga to tak już mi zostanie.

    Karcia
  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 15 września 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    W tej kwestii niczego nie planuję :-) Nie ukrywam, że chciałabym trzecie dziecko, ale zdaję się na naturę i na to, co ktoś już zaplanował dla mnie :-)
    Do pracy wracam w lutym. Mam już nianię, zatem głowa spokojna. A wy już macie pomysł, kiedy wracacie do Pl na stałe? A pytałam o nową dr, bo koleżanka do Art zamierza chodzić i nowe imię wymieniła i tej kobiety nie kojarzyłam.

    Monika jak tam u ciebie? Jak się czujesz?

    Emilka gdzie ruszasz w ten weekend? Tatuaż planujesz zrobić?

    Karcia jak ty się miewasz? Psychicznie się nastawiłaś, że wróciłaś do "gry"?

    ASIASTOKROTKA i jak z tymi formalnościami? Udało się wszystko załatwić?
    Hej miło że pytasz czuję się w miarę dobrze...od wtorku mam wymioty i nudności.... cały dzień.....ale trudno dla Kropka warto 😘we wtorek mam wizytę i założenie karty więc lekki stresik jest😉


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Sorki źe dopiero teraz odpisuje ale nie miałam internetu przez weekend. Powiem Ci że psychicznie się nastawilam i już się doczekać nie mogę. A to wszystko tak długo się ciągnie. I jeszcze nie wiem czy nie będę musiała przełożyć na grom wie kiedy bo przyplatalo mi się jakieś zapalenie którego nie mogę się pozbyć, nic nie pomaga żaden ginalgin ni Fluonizin nic już trzy tygodnie się męczę i jestem przerażona że skoro nic nie pomaga to tak już mi zostanie.
    Oj... Współczuję bardzo. Ja kiedyś też często miewałam infekcje - w ogóle np. na basen nie mogłam chodzić, bo wiecznie coś. Niech cholerstwo ci szybko przechodzi.


    Monika ooo daj znać, co u ktosia po wizycie. Wszystko się zniesie dla niej - niego :-)

    Karcia, Monika1983 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka jak wieczór panieński?

  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 17 września 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Przez pomyłkę usunęłam konto tam,gdzie nie chciałam :-) Z Eny zrobiło się konto EnaEna :-)

    Monika kciuki za wizytę.

    eni33, Smerfetka 84, Karcia, asiastokrota lubią tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 17 września 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy która z was jest z województwa mazowieckiego?

    Karcia
  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 17 września 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Dziewczyny czy która z was jest z województwa mazowieckiego?
    Karcia ja urodziłam się w woj. mazowieckim i tam też mam rodziców. Może jakoś pomogę?

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 17 września 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EnaEna wrote:
    Karcia ja urodziłam się w woj. mazowieckim i tam też mam rodziców. Może jakoś pomogę?[/QUOTE
    Chodzi mi o dofinansowanie do in vitro dla Mazowsza i dziś ogłosili listę realizatorów i zastanawiam się czy to są kliniki w których można będzie podejść z dofinansowaniem czy kto to są Ci realizatorzy? Bo tam podali trzy jakieś miejsca o których nigdy nie słyszałam i może wiesz coś na ten temat? Bo ja chyba za głupia jestem

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia Medi Partner to Invimed, Centrum zdrowia to Gameta. Z tego co pisały dziewczyny na jednej grupie na fb

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 17 września 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Karcia Medi Partner to Invimed, Centrum zdrowia to Gameta. Z tego co pisały dziewczyny na jednej grupie na fb
    O dziękuję bardzo, widzisz ja tępak nie wiedziałam. Szkoda że Artemida nie wchodzi w grę.

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    O dziękuję bardzo, widzisz ja tępak nie wiedziałam. Szkoda że Artemida nie wchodzi w grę.

    Też bym nie miała pojęcia gdybym wcześniej nie przeczytała 😂

    Karcia lubi tę wiadomość

  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 17 września 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia - To Wiki już Ci odpowiedziała. Nawet sporo par uzyska pomoc - 366. Ciekawe jak będzie z realizacją tego projektu.

    Karcia, Izaura lubią tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 17 września 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena panieński super. Fajnie spedziłam czas. Reset totalny :)

    Smerfetka 84, Karcia, goldenka28, Izaura, EnaEna lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 18 września 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Hej miło że pytasz czuję się w miarę dobrze...od wtorku mam wymioty i nudności.... cały dzień.....ale trudno dla Kropka warto 😘we wtorek mam wizytę i założenie karty więc lekki stresik jest😉
    Ojj też to miałam, współczuję. Od 4-5 rano biegałam do łazienki i czasem cały dzień mnie mdliło. Chociaż zupełnie inaczej się to znosi niż przy chorobie 🙂 Na pewnie nie mogłam się napić wody na pusty żołądek, bo była maskara. Pomagała mi herbatka z imbirem świeżym.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 18 września 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ena panieński super. Fajnie spedziłam czas. Reset totalny :)

    Emilko fajnie, że układasz sobie życie na nowo 🙂 bardzo mnie to cieszy. Korzystaj ile się da 😄

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 18 września 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny KROPEK ma 8tygodni i 6dni całe 2,5cm wielkości serduszko tyka pięknie....Więc oby do przodu 😘 Pozdrawiam 😊

    eni33, Smerfetka 84, Izaura, EnaEna, Karcia, asiastokrota, e_mil_ka, polopiryna lubią tę wiadomość

  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 18 września 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyka ja też miałam ostatnio wizytę i wszystko z małą ok. Bo dr dalej podtrzymuje że to dziewczynka. Ja tylko mam tą cukrzycę i nawet biorę insuline na noc bo naczczo miałam trochę za dużo tzn 95 98 i odrazu dali mi insuline. Biorę 4 j. Dziewczyny które miały insuline to od jakiej dawki zaczynalyscie i na jakiej skaczylyscie. I jak to było z porodem czy naturalnie czy cesarka. I czy położyli was wcześniej do szpitala w którym tc.
    Muszę też zrobić usg piersi może macie namiary na kogoś.?

    Smerfetka 84, Izaura, Karcia, e_mil_ka, polopiryna lubią tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
‹‹ 2015 2016 2017 2018 2019 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ