X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    ja testować zamierzam w poniedziałek 25.01 :D o ile wcześniej nie dostanę @
    Zatem trzymamy mocno kciuki o testowanie i nie pojawienie się @ :-)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b, a w pn ktory to bedzie dpt?

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Nanatasza ... Powodzenia, i cierpliwości.
    dziękuję :)
    ta cierpliwość już na wyczerpaniu ;)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sobotę miałam transfer
    transfer liczę jako dzień 0
    poniedziałek to będzie 9 dpt

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    dziękuję :)
    ta cierpliwość już na wyczerpaniu ;)

    Natasza uwierz mi, ze tylko Ci się tak wydaje! Masz w sobie ogromne pokłady nadziei :)
    Tak jak każda z nas, życie nas nie oszczędza ale musimy dać radę, nie możemy się poddać, bo nigdy sobie tego nie wybaczymy..

    Strasznie się spłakałam jak przeczytałam o twoich serduszkach, masz siłę! wszystko przed Tobą ♥

    Nanatasza, Judytka lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję! :) :* <3
    wsparcie forumowiczek daje dużo siły :)

    Judytka lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    w sobotę miałam transfer
    transfer liczę jako dzień 0
    poniedziałek to będzie 9 dpt
    No i dobrze , jactez 9 dpt robiłam bete :)

  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie do wszystkich staraczek. Czy stosujecie jakąś dietę podczas starania się o ciążę? Chodzi mi czy czegoś więcej spożywacie, czegoś mniej, z czegoś zrezygnowałyście? Ot tak aby to pomogło w staraniu się o dzidziusia.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi niestety dieta nie pomogła
    wcześniej jadłam normalnie.. były etapy niezdrowego odżywiania.. następnie zdrowa dieta, dużo warzyw, owoców, regularne ćwiczenia, nawet dieta bezglutenowa w naszym przypadku też nie pomogła :/

    Judytka lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam dietę niskowęglowodanową i też nic nie dała prócz tego, że nieszczęsne zaparcia mnie dopadły (jakby przy niedoczynności tarczycy było ich mało ;/. Teraz biorę tylko witaminy dla kobiet planujących ciążę i normalne stałe leki.
    Dziewczyny a ruszacie się trochę, chodzicie na jakieś ćwiczenia ? Zastanawiam się czy mogę chodzić na siłownie czy fitness jak teraz zacznę procedurę.

    Asia-m-b - wszystko będzie dobrze i zobaczysz piękne dwie kreski na teście :)

    Ja właśnie siedzę do końca tygodnia na l4 - w piątek wylałam na siebie wrzątek i mam poparzenie 2 stopnia na udzie.. Całą sobą gotowałam mężowi obiad ;)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytko ... Z dietą nie pomogę. Jadłam normalnie, ani niezdrowo ani jskos super odpowiednio.
    Oczywiscie warto wxzesniej juz brać kwas foliowy :)

    Judytka lubi tę wiadomość

  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Judytko ... Z dietą nie pomogę. Jadłam normalnie, ani niezdrowo ani jskos super odpowiednio.
    Oczywiscie warto wxzesniej juz brać kwas foliowy :)
    Odkąd zaczęłam starania to brałam kwas foliowy a od 1,5 roku Dr Waśniewski polecił brać mi Femibion, więc biorę cały czas. A czy podczas starania odmawiałyście alkoholu? Ja odkąd zaczęliśmy starania to starałam się unikać alkoholu ale już czasami myślę że przesadzam za mocno.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alkoholu jakoś mocno nie unikałam, ale w cyklu, kiedy zaszłam, raczej nie piłam - nie czułam potrzeby. Chodziłam na jogę, biegałam, to pociągnęło za sobą brak chęci do alkoholu i dalej - do zdrowszej żywności. Kwasu foliowego nie brałam, bo zakładałam, że w ciążę zajdę po ivf w styczniu.
    Także żadne diety, tylko zdrowszy tryb życia ogólnie.
    Teraz się muszę wziąć za siebie, wrócić do sportu, bo zgnije przed tym kompem :)
    Biorę kwas, albo witaminy prenatalne, co tam pod ręką.

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey kiedys pisalam na forum o moich obawach na temat pierwszwj wizyty. Juz mam ich pare za soba i uwazam ze to swietna klinika i lekarze którzy tam pracuja. Ale nie o tym chcialam pisac. Caly czas czytam co tu piszecie dziewczyny i mam obawy bo kazda z was pisze o insyminacji lub o ivf a ja narazie jestem na etapie naturalnego zajscia w ciaze. Staramy sie z mezem od 5 lat i nic. w pazdzierniku trafilam do dr.Wasniewskiego. zrobilam podstawowe wyniki krwi i wyszlo ze mam niski progesteron. Teraz jestem po pierwszym cylku z clo i zastrzyk ovitrelle. Gdy szlam robic bete bylam pelna nadzieji ale nic z tego wynik ujemny. Nie wiem czego sie spodziewalam po pierwszym razie ale cudu nie bylo. Wrocilam zalamana ze lzami w oczach. Puzniej pojawil sie okres i dzis zaczelam nawy cylk z clo i czekam na wizyte. Moze ktos ma podobne doswiadczenia? Napiszcie czy wam sie udalo w podobny sposób? A i ktoras z was napisala ze dr.Wasniewski i Przybylowicz w artemidzie prowadza ciaze ale ja tam nigdy nie widzialam ciezarnej. Moze chodzilo o to ze maj swoje prywatne gabinety i tam przyjmuja.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawendowapani wrote:

    Asia-m-b - wszystko będzie dobrze i zobaczysz piękne dwie kreski na teście :)
    ♥ dziękuję kochana
    Jeśli chodzi o ćwiczenia to ja jestem trochę takim fanatykiem ( trening funkcjonalny, spinning, cross) ale na czas stymulacji, punkcji i teraz po transferze nie ćwiczę, za duże ryzyko, dr powiedział, żeby się powstrzymać..

    Boże biedaku mam nadzieję, ze mąż docenia to Twoje poświęcenie :)


    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b, czyli lepiej powstrzymac sie od aktywnosci.
    Maz jak to maz, stwierdzil,ze tylko makaron popsulam, bo wchlonal wode :P Ale jak pozniej zobaczyl udo to zbladl i zaczal byc potulny :)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eni33 wrote:
    Hey kiedys pisalam na forum o moich obawach na temat pierwszwj wizyty. Juz mam ich pare za soba i uwazam ze to swietna klinika i lekarze którzy tam pracuja. Ale nie o tym chcialam pisac. Caly czas czytam co tu piszecie dziewczyny i mam obawy bo kazda z was pisze o insyminacji lub o ivf a ja narazie jestem na etapie naturalnego zajscia w ciaze. Staramy sie z mezem od 5 lat i nic. w pazdzierniku trafilam do dr.Wasniewskiego. zrobilam podstawowe wyniki krwi i wyszlo ze mam niski progesteron. Teraz jestem po pierwszym cylku z clo i zastrzyk ovitrelle. Gdy szlam robic bete bylam pelna nadzieji ale nic z tego wynik ujemny. Nie wiem czego sie spodziewalam po pierwszym razie ale cudu nie bylo. Wrocilam zalamana ze lzami w oczach. Puzniej pojawil sie okres i dzis zaczelam nawy cylk z clo i czekam na wizyte. Moze ktos ma podobne doswiadczenia? Napiszcie czy wam sie udalo w podobny sposób? A i ktoras z was napisala ze dr.Wasniewski i Przybylowicz w artemidzie prowadza ciaze ale ja tam nigdy nie widzialam ciezarnej. Moze chodzilo o to ze maj swoje prywatne gabinety i tam przyjmuja.
    Hej Eni :)
    Ja nawet nie zliczę tych monitorowanych cykli, a to z pregnylem, z ovitrelle, z clo i za każdym razem byłam pewna, że się udało, za każdym razem płakałam i czułam ogromny żal i bezsilność..
    Mają swoje gabinety ale w artemidzie też prowadzą ciążę, ja osobiście rozmawiałam z dziewczyną w poczekalni która przyszła na wizytę i po zwolnienie, co więcej sprawdźcie cennik, tam jest wizyta położnicza, usg położnicze,prenatalna ocena ryzyka wad genetycznych zgodnie z FMF - I trymestr itp

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni, ja jak bylam 14 stycznia na wizycie to wlasciwie w poczekalni siedzialy same ciezarne kobiety :) a jak to ladnie nadzieja napawa :D

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddokladnie. W Artemidzie prowadzone sa tez ciąże.

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Lejdis :-)
    Ja po wizycie. Od dzisiaj Mercilon antyki, 5 lutego wizyta w klinice i recepta na gonapeptyl, następnie menopur, ovitrelle , po 36 godzinach punkcja, później około 5 dni hodowli i transfer. To tak w skrócie.
    zapominajka kiedy masz wizytę, a może już miałaś.
    asia ja dalej trzymam &&&

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ