Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122 ja ostatnio dobrze zniosłam podróż. Mam nadzieję że tym razem też tak będzie:) ale zabezpieczyłam sie i mam przy sobie nospe;)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy gondola w środku 85 cm to już ok? czy szukać jeszcze większa?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Makumba, Ana ale takie nastawienie Pomaga, rozczarowanie wtedy mniej boli. Tzn.wolę nie nastawiać się, że się na pewno udało i tylko tyle :)

    Emilka dzisiaj wracacie?
    Są badania, wcale nie amerykańskich naukowców ;-), które mówią ze za duża część sukcesu odpowiada pozytywne nastawienie.
    Ja tak tylko. Chcę jak najlepiej. Bo inaczej po co w ogóle.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba oczywiście masz racje. Staram zmienić to nastawienie jakie mnie dopadło ;)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana Twoj brzuszek już urósł?

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Makumba oczywiście masz racje. Staram zmienić to nastawienie jakie mnie dopadło ;)
    Emilka ja na miejscu Twojego męża lałabym Cię (tak na wszelki wypadek codziennie wieczorem) na kwaśne jabłko, w tyłek, przez kolano. ❤️

    e_mil_ka, Karcia lubią tę wiadomość

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu!!!! Moj suwaczek mnie przeraża jak ten czas leci!!!!


    Emilka PS coś czuję, że się uda tym razem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 10:35

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba masz racje czas leci ale to nie powinno Cie przerażać tylko cieszyć że niebawem przytulisz swoje dzieciątko ;)
    Mężowi nawet nie mówię nic bo by mnie chyba udusił ;)

    Makumba lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luty
    02: ona84-iui
    03: Leo termin porodu <3
    04: e_mil_ka - wizyta monitorująca
    04: tera83 test pozytywny :)
    09: tera83- beta 13600
    13: Jagoda - wizyta
    14: tera83 pierwsze usg bije serduszko.
    15: J_agoda - iui
    16: ona84-testowanie po iui :(
    19: sonia86 - podejście do crio
    19: e_mil_ka - podejście do crio
    20: eni -wizyta
    24: asiastokrota - wizyta

    Marzec
    03: tera83 wizyta
    26: eve87 termin porodu <3
    xx: eni. - podejscie do ivf.
    xx: asiastokrota - histeroskopia

    Kwiecień
    xx: Malgos741 - podejście do ivf
    xx: nadziejka88 - histeroskopia
    Xx: Izaura - podejście do crio

    Czerwiec
    29: Asia08 - termin porodu <3
    29: polopiryna - termin porodu <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 10:44

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpisywać się dziewczęta po crio kiedy testujecie, Ana, Makumba wpisywać się z terminami porodów i reszta także mile widziana w naszym kalendarzu :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Ana Twoj brzuszek już urósł?
    Na pewno urosl Ale ja widzę go codziennie więc nie wiem czy duży:-)

    Makumba lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Czy gondola w środku 85 cm to już ok? czy szukać jeszcze większa?

    Ana a szukasz takiego zestawu 2w 1 (gondola i spacerówka), bo jeżeli tak to większą uwagę trzeba zwrócić na wymiary siedziska w spacerówce. Gondola wykorzystywana jest tak mniej więcej do 6 miesięcy, później spacerówka dłużej służy i tu się dzieci nie mieszczą.

    Obrałaś już jakiś konkretny model..., ja ciągle myślę i analizuję.

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słomka :) wrote:
    Ana a szukasz takiego zestawu 2w 1 (gondola i spacerówka), bo jeżeli tak to większą uwagę trzeba zwrócić na wymiary siedziska w spacerówce. Gondola wykorzystywana jest tak mniej więcej do 6 miesięcy, później spacerówka dłużej służy i tu się dzieci nie mieszczą.

    Obrałaś już jakiś konkretny model..., ja ciągle myślę i analizuję.
    Mi się spodobał narazie camarelo carera cenowo ok bo ok 1500 zl. Gondola duża. Wygląd fajny. A na spacerówke jeszcze nie patrzyłam. Niby pokazują 100 cm od nozek do głowy na płasko. Na co Trzeba zwrocic uwagę W tej spacerowce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 11:15

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie też przypominam mój transfer... Mi robił r Z - także Emilka on też ma dobrą rękę. Nawet na koniec śmialiśmy się, że już jestem w ciąży-i tak zostało do dzisiaj :)
    Mnie transfer nie bolał, w ogóle nic tam nie czułam, mimo że miałam wcześniej robione 3 iui i o nich nie mogłabym tak powiedzieć. Ten ból to też w dużej mierze zależy od lekarza i jego delikatności.

    A jeszcze wracają do pozytywnego myślenia-mam taką kartkę na lodówce z napisem "JESTEŚ W CIĄŻY" - zostawił mi ją mój M jak wróciliśmy z transferu. No jak on to już wiedział, to przecież ja nie mogłam myśleć inaczej :)


    Trzymam za Was mocno kciuki :)



    e_mil_ka, Makumba, leo, asiastokrota lubią tę wiadomość

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam nad x-landerem, albo bebetto (model jeszcze do końca nie wybrany)
    Kobietka w Knagurku podpowiedziała mi, że trzeba zwrócić uwagę, żeby spacerówka osadzała się niżej niż gondola. Podobno ma to wpływ na położenie środka ciężkości i na łatwość prowadzenia.

    QUINNY MOOD też mi się podobają tylko cenowo trochę straszą ;(

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luty
    02: ona84-iui
    03: Leo termin porodu <3
    04: e_mil_ka - wizyta monitorująca
    04: tera83 test pozytywny :)
    09: tera83- beta 13600
    13: Jagoda - wizyta
    14: tera83 pierwsze usg bije serduszko.
    15: J_agoda - iui
    16: ona84-testowanie po iui :(
    19: sonia86 - podejście do crio
    19: e_mil_ka - podejście do crio
    20: eni -wizyta
    22: Asia08 - wizyta
    24: asiastokrota - wizyta

    Marzec
    03: tera83 wizyta
    26: eve87 termin porodu <3
    xx: eni. - podejscie do ivf.
    xx: asiastokrota - histeroskopia

    Kwiecień
    xx: Malgos741 - podejście do ivf
    xx: nadziejka88 - histeroskopia
    Xx: Izaura - podejście do crio

    Czerwiec
    29: Asia08 - termin porodu <3
    29: polopiryna - termin porodu <3

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luty
    02: ona84-iui
    03: Leo termin porodu <3
    04: e_mil_ka - wizyta monitorująca
    04: tera83 test pozytywny :)
    09: tera83- beta 13600
    13: Jagoda - wizyta
    14: tera83 pierwsze usg bije serduszko.
    15: J_agoda - iui
    16: ona84-testowanie po iui :(
    19: sonia86 - podejście do crio
    19: e_mil_ka - podejście do crio
    20: eni -wizyta
    22: Asia08 - wizyta
    24: asiastokrota - wizyta

    Marzec
    02-03: e_mil_ka testowanie
    03: tera83 wizyta
    26: eve87 termin porodu <3
    xx: eni. - podejscie do ivf.
    xx: asiastokrota - histeroskopia

    Kwiecień
    xx: Malgos741 - podejście do ivf
    xx: nadziejka88 - histeroskopia
    Xx: Izaura - podejście do crio

    Czerwiec
    29: Asia08 - termin porodu <3
    29: polopiryna - termin porodu <3

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, nie mogę skopiować na tym sprzęcie kalendarza. Chwilka cierpliwości.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słomka :) wrote:
    Ja się zastanawiam nad x-landerem, albo bebetto (model jeszcze do końca nie wybrany)
    Kobietka w Knagurku podpowiedziała mi, że trzeba zwrócić uwagę, żeby spacerówka osadzała się niżej niż gondola. Podobno ma to wpływ na położenie środka ciężkości i na łatwość prowadzenia.

    QUINNY MOOD też mi się podobają tylko cenowo trochę straszą ;(
    Mi te bebetto też się podoba

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, czy w Działdowie jest poradnia diabetologiczna? Właśnie się dowiedziałam, że w Nidzicy nie ma...

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
‹‹ 749 750 751 752 753 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ