Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Asia08 wariatko witaj w klubie haha.

    Temperatura nie powala ale odbiła 36,6.

    Pogadamy po Twojej pozytywnej becie za kilka dni. :P

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ale tu wesoło:)"Emilka ty debesciaro. Kogo chcesz oszukać? No kogo?! :) będzie dobrze.

    Asia08, Makumba, e_mil_ka lubią tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 :p pewnie całkiem mnie pokręci

    Asia08 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która ma najbliżej do Emilki? Trzeba jej zabrać ten termometr :) Emilka ty jesteś nie reformowalna ;) Dziewczyny a może ustalimy dyżury i będziemy jej na zmianę pilnowały? ;););)

    Asia08, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Hehe ale tu wesoło:)"Emilka ty debesciaro. Kogo chcesz oszukać? No kogo?! :) będzie dobrze.

    Czasem trzeba się oderwać a nie ciągle poważne tematy. ;)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Dziewczyny która ma najbliżej do Emilki? Trzeba jej zabrać ten termometr :) Emilka ty jesteś nie reformowalna ;) Dziewczyny a może ustalimy dyżury i będziemy jej na zmianę pilnowały? ;););)
    Ana1122 szykuj się na nowe obowiązki ;) Asia08 Ty chyba daleko też nie masz? :)

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Ana1122 szykuj się na nowe obowiązki ;) Asia08 Ty chyba daleko też nie masz? :)

    Niby nie. ;)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A emilka gdzie mieszka?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Dzialdowie. :)

    Dzuewczyny, pomocy bo zglupialam. Jesli pracownik mieszka w miejscowosci oddalinej 10 km od pracy, ale jest to ten sam kod pocztowy, to mozna zrobic podwyzszone koszty uzyskania przychodu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 13:46

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za spiski pod moją nieobecność? :D mogę Wam obiecać że po pozytywnej becie wyrzucę termometr :-)

    asiastokrota, sonia86, Makumba, TERA83 lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 jesli pracuje w miescie a mieszka np. Na wsi gdzie jest ten sam kod to może sobie podwyższyć. Ale jesli pracuje w miescie i mieszka na innej ulicy/ dzielnicy tego samego miasta to juz nie.

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Asia08 jesli pracuje w miescie a mieszka np. Na wsi gdzie jest ten sam kod to może sobie podwyższyć. Ale jesli pracuje w miescie i mieszka na innej ulicy/ dzielnicy tego samego miasta to juz nie.

    Dzieki, o to mi chodzilo. :)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Dobra rzecz. tylko czy to jest bezpieczne dla maluszka?
    To działa chyba na zasadzie mikrofonu, w środku jest bateria, więc nie wydaje mi się żeby jakoś mogło zaszkodzić. Z resztą zanim kupiłam przegrzebałam internet i wszędzie piszą, że fizycznie nie szkodzi. Co innego jeśli źle działa na naszą psychikę, bo coś tam sobie po swojemu zinterpretujemy.

    Fionka, słucham z różną częstotliwością. To zależy od humoru. Zdarza się codziennie, ale przeważnie jakoś co parę dni. Łatwiej dotrwać do kolejnej wizyty ;)

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polopiryna wrote:
    To działa chyba na zasadzie mikrofonu, w środku jest bateria, więc nie wydaje mi się żeby jakoś mogło zaszkodzić. Z resztą zanim kupiłam przegrzebałam internet i wszędzie piszą, że fizycznie nie szkodzi. Co innego jeśli źle działa na naszą psychikę, bo coś tam sobie po swojemu zinterpretujemy.

    Fionka, słucham z różną częstotliwością. To zależy od humoru. Zdarza się codziennie, ale przeważnie jakoś co parę dni. Łatwiej dotrwać do kolejnej wizyty ;)
    Ty zamawialas z tymi słuchawkami uszy bez pokazywania ile jest puls?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ty zamawialas z tymi słuchawkami uszy bez pokazywania ile jest puls?
    http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-angelsund-duzy-zestaw-gratisy-i5530005023.html

    O taki dokładnie mam :)

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polopiryna wrote:
    http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-angelsund-duzy-zestaw-gratisy-i5530005023.html

    O taki dokładnie mam :)
    Nie pokazuje on jaka jest wysokość tętna?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Nie pokazuje on jaka jest wysokość tętna?
    Nie

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polopiryna wrote:
    Nie
    Szkoda. Bo jesli raz by miało 160 A później 80 to znaczyło by że coś jest nie tak ze np się przydusza

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy wy sprawdzalyscie sobie płeć dziecka według kalendarza chinskiego? Sprawdziło się wam?
    http://m.dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1880-chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 17:25

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Dziewczyny a czy wy sprawdzalyscie sobie płeć dziecka według kalendarza chinskiego? Sprawdziło się wam?
    http://m.dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1880-chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka

    Mi kilka eazy wyszedl chlopak a kilka dziewczynka. Sprawdzalam na jakichs roznych. ;)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
‹‹ 765 766 767 768 769 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ