Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Trzeba do Gdańska się przeprowadzić
    Przede mną za ok. rok crio, więc jakoś finansowo dam radę. Gorzej jak trzeba rozpoczynać całą procedurę od nowa. Nie jestem pewna czy jakiś czas w GD nie trzeba być zameldowaną, aby skorzystać.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Przede mną za ok. rok crio, więc jakoś finansowo dam radę. Gorzej jak trzeba rozpoczynać całą procedurę od nowa. Nie jestem pewna czy jakiś czas w GD nie trzeba być zameldowaną, aby skorzystać.
    Pewnie Trzeba był było mieszkać. A czemu za rok?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 5 miesięcy po cesarce jestem. Doktor radził się wstrzymać na minimum rok (najlepiej 2) przed kolejną ciążą.

  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Ja dopiero 5 miesięcy po cesarce jestem. Doktor radził się wstrzymać na minimum rok (najlepiej 2) przed kolejną ciążą.
    Najlepiej dwa??

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Najlepiej dwa??
    Tak, ale to ogólne zalecenia większości lekarzy. Jak na razie jest wszystko ok, mam po roku po porodzie się zgłosić i zobaczymy co dalej.

    Makumba lubi tę wiadomość

  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Eve jak tam zajęcia w szpitalu miejskim?
    Cieszę się,że już się skończyły :D Ogólnie nie polecam. Coś tam pani Wiesia poopowiadała,ale inaczej sobie to wyobrażałam. Ogólnie ciągle powtarzało to samo - jak rodzić to tylko naturalnie i bez znieczulenia. Jak nie czujesz bólu to znaczy,że nie rodzisz. A już CC to w ogóle wielkie zło. I ogólnie to 'dziecko samo wie jak ma się ułożyć, ono samo wie jak ma się urodzić, to wszystko natura'. Także nie polecam. I biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo CC u mnie to mam nadzieję,że uda mi się rodzić w wojewódzkim.

    Makumba lubi tę wiadomość

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Tak, ale to ogólne zalecenia większości lekarzy. Jak na razie jest wszystko ok, mam po roku po porodzie się zgłosić i zobaczymy co dalej.
    A po naturalnym można od razu:-) ?A ile masz śnieżynek?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a słyszalyscie coś O zatrudnieniu poloznej na czas porodu?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Szkoda. Bo jesli raz by miało 160 A później 80 to znaczyło by że coś jest nie tak ze np się przydusza
    Ana nie zawsze tak jest z tym tętnem. Czasem maluch po prostu jest spokojny i ma tętno bliżej Dolnego progu, a nagle dostanie jakiś bodziec np. napijesz się wody i zaczyna szaleć i wtedy tętno wysokie. To normalne sytuację i wcale nie wskazują na przyduszanie przez pępowinę.

    Makumba lubi tę wiadomość

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Ana nie zawsze tak jest z tym tętnem. Czasem maluch po prostu jest spokojny i ma tętno bliżej Dolnego progu, a nagle dostanie jakiś bodziec np. napijesz się wody i zaczyna szaleć i wtedy tętno wysokie. To normalne sytuację i wcale nie wskazują na przyduszanie przez pępowinę.
    Aha to dobrze wiedzieć. Nie miałam pojęcia. Ja pani położna szukała mi tętna to znalazła kilka punktów gdzie pokazywało 205 albo 185 co to mogło być? później znalazła miejsce I mówi tu jest puls

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Widziałyście
    http://olsztyn.tvp.pl/29186520/szpital-peka-w-szwach-oddzial-polozniczy-oblozony-jak-nigdy
    Myślę, że ciężarówki z Art znajdą miejsce w Szpitalu Wojewódzkim.

    asiastokrota lubi tę wiadomość

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Dziewczyny a słyszalyscie coś O zatrudnieniu poloznej na czas porodu?
    Rozważaliśmy to, mieliśmy umowioną Panią, ale skończyło się cc. Nawet przyszła do mnie po porodzie, bo dowiedziała się, że urodziłam jednak cc, bardzo fajna babka. Ogólnie fajne są babeczki w wojewódzkim.

    Marzenia się spełnia :)
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Myślę, że ciężarówki z Art znajdą miejsce w Szpitalu Wojewódzkim.
    O to się nie martwię :), obym tą ciężarówką została.

    ana1122, nick nieaktualny, Makumba, asiastokrota lubią tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Rozważaliśmy to, mieliśmy umowioną Panią, ale skończyło się cc. Nawet przyszła do mnie po porodzie, bo dowiedziała się, że urodziłam jednak cc, bardzo fajna babka. Ogólnie fajne są babeczki w wojewódzkim.
    A droga taka usluga?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Aha to dobrze wiedzieć. Nie miałam pojęcia. Ja pani położna szukała mi tętna to znalazła kilka punktów gdzie pokazywało 205 albo 185 co to mogło być? później znalazła miejsce I mówi tu jest puls
    To tętno. Ana na pewno z twoją dzidzią jest wszystko ok.

    Po cc nakazują odczekać 2 lata i dopiero starać się o kolejne dziecko. Po naturalnym można szybciej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Dziewczyny a słyszalyscie coś O zatrudnieniu poloznej na czas porodu?
    Czasem dziewczyny biorą sobie też taką położoną po porodzie - żeby miały indywidualną na pomoc przy dziecku po porodzie. Nie wiem ile to kosztuje, bo dla mnie to zbędny wydatek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wy używacie Tantum Rosa - za pomocą irygatora?

    Malgos 741 lepiej się Czujesz?

    Gosia 321 jak tam u ciebie?mąż lepiej się miewa?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Dziewczyny a jak wy używacie Tantum Rosa - za pomocą irygatora?

    Malgos 741 lepiej się Czujesz?

    Gosia 321 jak tam u ciebie?mąż lepiej się miewa?
    Ja rozpuszczam sobie W misce i się podmywam pod prysznicem I potem dalsze mycie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    To tętno. Ana na pewno z twoją dzidzią jest wszystko ok.

    Po cc nakazują odczekać 2 lata i dopiero starać się o kolejne dziecko. Po naturalnym można szybciej.
    Ale później znalazła 155 i wpisała tak W karcie ciąży. Mam duży problem wchodzenia po schodach. Ledwo zipie na 1 piętro. Masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 22:47

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    A droga taka usluga?
    To było 6 lat temu, nie pamiętam dokładnie, ok 600 chyba.

    Marzenia się spełnia :)
‹‹ 767 768 769 770 771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ