Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy. Postaram się nie nakręcać jednak :) bedzie co ma być.

    J_agoda, sonia86, asiastokrota lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Zobaczymy. Postaram się nie nakręcać jednak :) bedzie co ma być.
    Emilko kciuki zaciskam :)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauwazylam ze od paru cykli przed@ mam wieksze jedrne piersi i jak stanik zdejmuje to bola, ostatnio bole piersi mialam z5 lat temu moze cos sie znowu zmienilo.
    A tak wogole dzis rano przebieglam6 km pozniej spacer7,5 powrot do domu na obiad i znowu spacer5km

    Makumba lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po tych 2 cyklach stymulacji się utyło - widzę normalnie po spodniach. Mniej ruchu, bo trochę się bałam i oszczędzałam, do tego hormony i masakra. Od jutra biorę się za siebie. Od jutra, bo dzisiaj jeszcze głowa mnie napiernicza.

    Marzenia się spełnia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Uważaj, bo jestem w transie i idę jak burza :D
    Ena pewnie zazdrości mi tego sprzątania ;-)

    Zazdrości, zazdrości ha ha.

    Ona 84 fajny taki wypad.

    Emilka o to trzymam kciuki za cudowny bieg zdarzeń.

    Izaura tak - ta Aneta to świeżak w Art

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 20:01

    e_mil_ka, Makumba lubią tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Ja zauwazylam ze od paru cykli przed@ mam wieksze jedrne piersi i jak stanik zdejmuje to bola, ostatnio bole piersi mialam z5 lat temu moze cos sie znowu zmienilo.
    A tak wogole dzis rano przebieglam6 km pozniej spacer7,5 powrot do domu na obiad i znowu spacer5km

    Ona ja z tymi cyckami to mam tak co miesiąc. Nawet mąż ma zakaz dotykania tak zawsze mnie bolą. On się nie może powstrzymać bo właśnie wtedy są najładniejsze.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiastokrotka cuda tworzysz.

    asiastokrota lubi tę wiadomość

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ona ja z tymi cyckami to mam tak co miesiąc. Nawet mąż ma zakaz dotykania tak zawsze mnie bolą. On się nie może powstrzymać bo właśnie wtedy są najładniejsze.
    Wiem cos o tym dotykaniu hihi:)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka ja nic nie chciałam pisać Ale też mam takie dziwne przeczucie co do ciebie W tym cyklu:-) poza tym po ciazy biochemicznej łatwiej jest zajść W ciąże. Powodzenia!

    e_mil_ka, malgos741 lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym nie musiała jutro szkoły rano otwierać to bym poleciała na betę. Przynajmniej bym tak długo nie żyła nadzieją. Na test jest za wcześnie.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, ale byłoby zajebiscie!

    Asiastokrota z czego jest Czesio? Fajny!

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka to pozostaje tylko trzymac kciuki:)

    Karcia
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Zazdrości, zazdrości ha ha.

    Ona 84 fajny taki wypad.

    Emilka o to trzymam kciuki za cudowny bieg zdarzeń.

    Izaura tak - ta Aneta to świeżak w Art
    Ena w ciąźy też tak sprzątałaś? :-)

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba gdyby to była prawda to chyba bym z tego wszystkiego wylądowała na lewym skrzydle z radości. Ale jest cos co nie wskazuje na ciąże. Nie mam takich skurczy jak po transferze. Dobra no nic trzeba czekać i tyle.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Ena w ciąźy też tak sprzątałaś? :-)
    Nie :-) Tak mi się stało, jak zmieniliśmy mieszkanie. We wcześniejszym nie czułam się jak "dama na włościach", a tutaj już tak.

    Makumba lubi tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka trzymam kciuki ;)

    e_mil_ka, Lura82 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka oby to było TO :)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba, Czesiek to jajko styropianowe i wstążka atlasowa :-)
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa, nie jestem taka zdolna, ludzie robią piękniejsze rzeczy. Ja to robię bo lubię i mnie to odstresowuje.
    Powiem wam że teraz mam owulację i tak sobie dzisiaj rozmawialiśmy z mężem jakby to było fajnie zaciążyć w tym cyklu. Mąż się śmieje że po histero mnie naprawili, wyskrobali przeszkody i może akurat w tym cyklu.... Tak nas dzisiaj wzięło na takie głupoty :-)
    Emilko nie nakręcamy się ale może zapoczątkujemy naturalny trend na forum ;-)

    nick nieaktualny, ana1122, Makumba, Asia08, e_mil_ka, malgos741 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby jak najwięcej takich cudow dziewczyny

    e_mil_ka, asiastokrota lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiastokrota to byłby szał:D. Pomarzyć można :) lepiej będę sobie wmawiać ze mi się tylko wydaje :D tak jest lepiej tylko ciężko bo ten ból jest identyczny i nie mogę spać na boku tak jak ostatnio i tak jak po pierwszym transferze.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
‹‹ 930 931 932 933 934 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ