X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Hahaha to a propos byków włącz sobie słownik /sprawdzanie pisowni, moja droga hahaha oczy mnie zabolały przy "którz " :-P
    Hahaha już gorzej chyba być nie może :D taaaaaaki byk i to ja osoba która tak pilnuje żeby byka nie zrobić hihihi już poprawiam bo aż wstyd hyhyhy

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe u mnie na wątku 35+ jest specjalna sekcja ortograficzna :-P staramy się pisać bez błędów ort, a jak któraś przegnie to rzucamy w nią karnego ołówka ;-) hyhy oczywiście wszystko w formie żartu i nikt się nie obraża, raczej jesteśmy zmotywowane aby pisać poprawnie, bo rzeczywiście czasem oczy bolą jak się niektóre byki widzi.

    No, także ten... Mogę przynieść parę ołówków z magazynu jakby co ;-)

    ewlinaaa85, ivf-ivf lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pytam jak się czuje Vanili i czy Lonia spotkała swoją @. I czy testowanie Vanili ma być 25-go? To tak w święto wypadnie więc chyba słabo z dostępnością labów? Wolałabym, żebyście mi do kalendarza podawaly też daty konkretne, żebym nie musiała odliczać na kalendarzu bo nie wiem czy dobrze liczę :-P takie mam małe marzenie :-P

    ewlinaaa85, Lonia lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Hehehe u mnie na wątku 35+ jest specjalna sekcja ortograficzna :-P staramy się pisać bez błędów ort, a jak któraś przegnie to rzucamy w nią karnego ołówka ;-) hyhy oczywiście wszystko w formie żartu i nikt się nie obraża, raczej jesteśmy zmotywowane aby pisać poprawnie, bo rzeczywiście czasem oczy bolą jak się niektóre byki widzi.

    No, także ten... Mogę przynieść parę ołówków z magazynu jakby co ;-)
    No, także ten ... musisz mi wybaczyć tego strasznego byka puk-puk.gif 0recourse.gif
    bo pomylenie transferu z punkcją się nie liczy hyhyhy

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17.12 ewa84- I wizyta usg
    17.12 Ewelina- II usg

    Jak tam dziewczyny nastroje? Udanego podglądu życzę :-) p.s.do samej kliniki nie dojedziecie, ulica w remoncie, zakaz wjazdu. My dziś maszerowaliśmy w niezłym błocie...

    Dziś plan jest taki, że biorę ostatni cetrotide, za niecałe pół godziny, a o 22:30 ovitrelle. Jutro odpoczywam od zastrzyków, co mnie cieszy bardzo no i w piątek rano venflony i głupi jasiu... Eh. My dziś o tej 15stej - 16stej widzieliśmy trzy kobiety z wenflonami... O tej porze robili im punkcje?! Masakra, to przecież na czczo. No, 6godzin, ale łatwiej być na czczo nie jedząc śniadania po prostu. Nie wiem, może jakieś inne zabiegi w narkozie miały. Hmm.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    No, także ten ... musisz mi wybaczyć tego strasznego byka puk-puk.gif 0recourse.gif
    bo pomylenie transferu z punkcją się nie liczy hyhyhy
    ;-) dopszzzz. Bendem łaskawcom.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, zapomniałam mówić. Dzisiaj przechadzałam się po gabinecie w granatowej spódniczce Artvimed stajla. Bardzo sobie chwalę. Tym bardziej, że dziś było dwóch doktorów, jeden chyba na przyuczeniu... Mówiłam mojemu m o tych spódniczkach i aż specjalnie patrzył w czym wyskoczę zaraz :-P haha

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    17.12 ewa84- I wizyta usg
    17.12 Ewelina- II usg

    Jak tam dziewczyny nastroje? Udanego podglądu życzę :-) p.s.do samej kliniki nie dojedziecie, ulica w remoncie, zakaz wjazdu. My dziś maszerowaliśmy w niezłym błocie...

    Dziś plan jest taki, że biorę ostatni cetrotide, za niecałe pół godziny, a o 22:30 ovitrelle. Jutro odpoczywam od zastrzyków, co mnie cieszy bardzo no i w piątek rano venflony i głupi jasiu... Eh. My dziś o tej 15stej - 16stej widzieliśmy trzy kobiety z wenflonami... O tej porze robili im punkcje?! Masakra, to przecież na czczo. No, 6godzin, ale łatwiej być na czczo nie jedząc śniadania po prostu. Nie wiem, może jakieś inne zabiegi w narkozie miały. Hmm.

    Kometa jak dotarłas do kliniki busem czy taxi???

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cometa a od której strony wjeżdżacie do kliniki od strony centrum? Bo ja jadę zawsze od drugiej strony nawet do centrum nie wjeżdżam, przejeżdżam przez taki mały mostek kilka m przed kliniką i tam stroi barierka że, zakaz wjazdu ale pacjenci kliniki, pracownicy i mieszkańcy mogą :)

    aaaaa teraz mi się wspomniało że wy dziś pociągiem a to na pewno od strony centrum :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 20:11

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kometa jak dotarłas do kliniki busem czy taxi???
    samochodem. teściów :)
    i kawałek pieszo.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa chyba ze tak to jak masz tam tesciow to maz dobrze krakow zna:P
    ja bylam z ostatnia wizyta 3 razy z czego 2 razy sluzbowo i wszedzie taxi, jutro mam 4godziny do wizyty mialam plan jechac busem ale chyba sobie daruje:P

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Cometa a od której strony wjeżdżacie do kliniki od strony centrum? Bo ja jadę zawsze od drugiej strony nawet do centrum nie wjeżdżam, przejeżdżam przez taki mały mostek kilka m przed kliniką i tam stroi barierka że, zakaz wjazdu ale pacjenci kliniki, pracownicy i mieszkańcy mogą :)

    aaaaa teraz mi się wspomniało że wy dziś pociągiem a to na pewno od strony centrum :)
    Armii Krajowej, Zarzecze, Na Błonie. No i tu na końcu jest zakaz wjazdu. Jak byliśmy w niedzielę to zignorowaliśmy i wjechaliśmy. Dziś gdybyśmy zignorowali to byśmy i tak nie zaparkowali pod kliniką, bo tam wylewali asfalt. Jak wychodziliśmy z kliniki to już ten rów zasypywali, więc można by było tam już normalnie wjechać. Właśnie patrzyliśmy dziś na wprost (czyli w stronę mostka), ale dziś tam pracowały grube maszyny. Zobaczymy, może w piątek podjedziemy z tamtej strony skoro piszecie że zakaz nie obowiązuje pacjentów kliniki, bo to rzut beretem będzie.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że, jutro będzie można tam normalnie wjechać przez ten mostek bo nie mam pojęcia jak inaczej się tam dostanę :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalendarz kciukowy:

    17.12 ewa84- I wizyta usg
    17.12 Ewelina- II usg
    ? Lonia- termin @
    18.12 Bydgoszczanka- termin @
    18.12 ComeToMeBaby- punkcja
    25.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Vanili- beta
    29.12 Ania1986- wizyta zapoznawcza
    30.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif Julita I usg ciążowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 20:40

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Mam nadzieję że, jutro będzie można tam normalnie wjechać przez ten mostek bo nie mam pojęcia jak inaczej się tam dostanę :)
    zdajcie relację to będziemy wiedzieć jak jechać w piątek :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    zdajcie relację to będziemy wiedzieć jak jechać w piątek :)
    Na pewno napiszę.
    Ps. Uwielbiam tego emota z tym smoczkiem i hmm czepkiem na głowie hihi

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Na pewno napiszę.
    Ps. Uwielbiam tego emota z tym smoczkiem i hmm czepkiem na głowie hihi
    dostaniesz jak będziesz w ciąży :) hahahaa

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    dostaniesz jak będziesz w ciąży :) hahahaa
    Wiedziałam że, mi to napiszesz hehe

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    sorki że tak późno ale okropny dzień dziś miałam :(
    Gratulacja dla Comety, spisałaś się dziewczyno, no i teraz czekamy na efekty punkcji i oczywiście życzę bezproblemowej narkozy :)

    Mnie się bobas też podoba, mimo niezbyt miłej minki...ale to pewnie po mamuni ma urok osobisty :)

    Trzymajcie proszę jutro kciuki za powtórkę bety, żeby mi ładnie przyrosła :)



    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa jutro będziesz mogła zaktualizować swój kalendarz, w moim przypadku :-D

    Mam njuuusa laski. Leżę sobie od godziny w szpitalu z hiperką, i wiecie kto tu jest razem ze mną? ?
    Ma jakieś 4mm i pan dr go dzis widział pierwszy raz; )

    Rano będę wiedziała jak wyszła beta.:))

    Sooooo happy!

    Lola79, Julita76, ewlinaaa85, ewa84, Lonia, Bydgoszczanka, Torunianka lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ